WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Boyfriend - Prince. Za odsłuchanie tej piosenki trzeba zapłacić. Zobacz największe hity Prince'a na Eska.pl [VIDEO] - Boyfriend - Prince. Za odsłuchanie tej piosenki trzeba zapłacić. Zobacz największe hity Prince'a na Eska.pl

Tagi związane z Boyfriend - Prince. Za odsłuchanie tej piosenki trzeba zapłacić. Zobacz największe hity Prince'a na Eska.pl [VIDEO]: prince, prince boyfriend, prince nowa płyta, prince przeboje

Boyfriend - Prince. Za odsłuchanie tej piosenki trzeba zapłacić. Zobacz największe hity Prince'a na Eska.pl [VIDEO]

RSS 19/02/2013 09:05 Komentarze
Boyfriend to tytuł nowej piosenki Prince'a. Aby posłuchać piosenki należy wejść na oficjalną stronę wokalisty i zapłacić dolara. To dość zaskakujący kierunek działania, tym bardziej, że Prince nie jest tak popularny jak Rihanna, Beyonce czy Justin Bieber. Zobacz największe przeboje Prince'a na Eska.pl.
Prince / Prince - You Tube
Ilustracja do artykułu: Boyfriend - Prince. Za odsłuchanie tej piosenki trzeba zapłacić. Zobacz największe hity Prince'a na Eska.pl [VIDEO]
Dolar za odsłuchanie piosenki? Na taki pomysł wpadł książę show-biznesu, czyli Prince! Postanowił podreperować swój budżet i postanowił pobierać opłatę za posłuchanie swojego nowego singla Boyfriend. To dość kontrowersyjna praktyka, ponieważ większość gwiazd marzy o jak największej liczbie słuchaczy i umieszcza swoje utwory na wszystkich możliwych serwisach muzycznych. Prince postanowił przyjąć zupełnie odwrotny kierunek działania, a za posłuchanie jego najnowszej piosenki trzeba zapłacić.

Piersi Seleny Gomez na premierze Spring Breakers

Oficjalnej wersji nowego singla Prince'a nie znajdziecie na You Tube. Jest obecnie jedną z najpilniej strzeżonych piosenek. Prince jest jednym z najbardziej pracowitych wokalistów. Niewielu może pochwalić się tak liczną dyskografią. Wydał 45 płyt oraz albumy z muzyką filmową. Ostatni krążek 20Ten ukazał się w 2010 roku.

Zobacz Purple Rain - Prince



Zobacz The Most Beautiful Girl In The World - Prince



Nie czytałeś jeszcze?

Harlem Shake - sprawdź jak to się robi w Tajwanie


EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!
0

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

Weź udział w konkursie na ESKA.pl i wygraj specjalne wydanie płyty króla popu zatytułowanej Off the Wall.
25/06/2016 19:32
Mecz CHORWACJA - PORTUGALIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]
0

Mecz CHORWACJA - PORTUGALIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Chorwacja - Portugalia na Euro 2016 przyciągnie uwagę polskich kibiców! Jedna z tych drużyn to potencjalny rywal Polski w ćwierćfinale! Gdzie oglądać na żywo Chorwacja vs Portugalia 25 czerwca ONLINE i w TV? Zobaczcie!
25/06/2016 19:31
Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?
0

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia już teraz na ESKA.pl! Kto wystąpi podczas krakowskiej imprezy? Kiedy i gdzie w tym roku odbędą się Wianki? Wszystkie informacje znajdziecie w jednym miejscu.
25/06/2016 19:14
EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 25.06.2016
0

EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 25.06.2016

Dokładny terminarz meczów EURO 2016 na ESKA.pl pomoże Wam wybrać najbardziej interesujący mecz i zaplanować dzień. 25 czerwca pierwszy mecz reprezentacji Polski w 1/8 finału mistrzostw Europy we Francji! Kto jeszcze gra? Zobaczcie!
25/06/2016 18:51
Mecz Polska - Rosja 25.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Mecz Polska - Rosja 25.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Mecz Polska - Rosja zostanie rozegrany w sobotę 25 czerwca. Pojedynek z Rosja będzie drugim spotkaniem polskiej reprezentacji podczas turnieju Ligi Światowej 2016 w Łodzi. Gdzie oglądać transmisję w TV i online z meczu Polska - Rosja? Sprawdzamy to na ESKA.pl
25/06/2016 18:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

25/06/2016 19:32

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

25/06/2016 12:52

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA