WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Boyfriend - Prince. Za odsłuchanie tej piosenki trzeba zapłacić. Zobacz największe hity Prince'a na Eska.pl [VIDEO] - Boyfriend - Prince. Za odsłuchanie tej piosenki trzeba zapłacić. Zobacz największe hity Prince'a na Eska.pl

Tagi związane z Boyfriend - Prince. Za odsłuchanie tej piosenki trzeba zapłacić. Zobacz największe hity Prince'a na Eska.pl [VIDEO]: prince, prince boyfriend, prince nowa płyta, prince przeboje

Boyfriend - Prince. Za odsłuchanie tej piosenki trzeba zapłacić. Zobacz największe hity Prince'a na Eska.pl [VIDEO]

RSS 19/02/2013 09:05 Komentarze
Boyfriend to tytuł nowej piosenki Prince'a. Aby posłuchać piosenki należy wejść na oficjalną stronę wokalisty i zapłacić dolara. To dość zaskakujący kierunek działania, tym bardziej, że Prince nie jest tak popularny jak Rihanna, Beyonce czy Justin Bieber. Zobacz największe przeboje Prince'a na Eska.pl.
Prince / Prince - You Tube
Ilustracja do artykułu: Boyfriend - Prince. Za odsłuchanie tej piosenki trzeba zapłacić. Zobacz największe hity Prince'a na Eska.pl [VIDEO]
Dolar za odsłuchanie piosenki? Na taki pomysł wpadł książę show-biznesu, czyli Prince! Postanowił podreperować swój budżet i postanowił pobierać opłatę za posłuchanie swojego nowego singla Boyfriend. To dość kontrowersyjna praktyka, ponieważ większość gwiazd marzy o jak największej liczbie słuchaczy i umieszcza swoje utwory na wszystkich możliwych serwisach muzycznych. Prince postanowił przyjąć zupełnie odwrotny kierunek działania, a za posłuchanie jego najnowszej piosenki trzeba zapłacić.

Piersi Seleny Gomez na premierze Spring Breakers

Oficjalnej wersji nowego singla Prince'a nie znajdziecie na You Tube. Jest obecnie jedną z najpilniej strzeżonych piosenek. Prince jest jednym z najbardziej pracowitych wokalistów. Niewielu może pochwalić się tak liczną dyskografią. Wydał 45 płyt oraz albumy z muzyką filmową. Ostatni krążek 20Ten ukazał się w 2010 roku.

Zobacz Purple Rain - Prince



Zobacz The Most Beautiful Girl In The World - Prince



Nie czytałeś jeszcze?

Harlem Shake - sprawdź jak to się robi w Tajwanie


EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]
0

Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]

Tom Swoon - wywiad dla ESKA.pl! Najwyżej notowany w historii polski didżej i producent gościł w naszym studio! Opowiedział m.in. o koncertach w Polsce, popularności, planach na przyszłość i zestawieniu DJ Magazine Top 100! Jakie zyski przynosi mu pobyt w prestiżowym rankingu?? Wideo zobaczycie na ESKA.pl!
29/07/2016 18:10
Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!
0

Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!

Piosenka Eweliny Lisowskiej - Prosta sprawa to najgorętszy hit lata 2016! Dowodem tego jest również przepełniony optymizmem teledysk. Gdzie został on nakręcony? O czym jest? W jakim klimacie został nagrany kawałek? Sprawdźcie się i odpowiedzcie na pytania w naszym QUIZie!
29/07/2016 17:29
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan 29.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan 29.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać trzeci dzień imprezy katolików? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę sprawdzicie na ESKA.pl!
29/07/2016 17:00
Marsz Powstania Warszawskiego 2016: trasa i program na 1 sierpnia
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2016: trasa i program na 1 sierpnia

Marsz Powstania Warszawskiego 2016 przejdzie ulicami Warszawy. Oznacza to duże utrudnienia i zmiany w komunikacji. W których miejscach? Trasa marszu 1 sierpnia do sprawdzenia na ESKA.pl
29/07/2016 16:50
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/07/2016 16:00
Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer
0

Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer

Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love oraz Rameez - Hello Summer: premiery w G20 na dobre zakończenie tygodnia! Nowe piosenki na antenie Radia ESKA usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Zanim zagłosujecie, sprawdźcie więcej na temat tych kawałków - oczywiście na ESKA.pl
29/07/2016 15:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...