WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO] - Borussia - Zenit online live 25.02.2014

Tagi związane z Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO]: liga mistrzów 2014 w tv, Borussia - Zenit 25.02. online, Borussia - Zenit na żywo, Liga Mistrzów 25.02.2014, Borussia - Zenit streaming live

Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO]

RSS 25/02/2014 16:32 Komentarze
Mecz Borussia - Zenit już 25 lutego, a to oznacza, że rusza Liga Mistrzów! Gdzie oglądać mecz Borussia - Zenit na żywo online i w tv? Sprawdź na ESKA.pl, obejrzyj zapowiedź meczu i posłuchaj hymnu Champions League!
Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 18.02.2014? Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 18.02.2014? / Bulls
Ilustracja do artykułu: Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO]
Borussia - Zenit. Gdzie oglądać 25.02.2014 piaty mecz fazy finałowej Ligi Mistrzów po przerwie? Gdzie i o której transmisja ćwierćfinałowego meczu Ligi Mistrzów na żywo online lub w tv?

Początek meczu Borussia - Zenit w 1/8 finału Ligi Mistrzów 2014 rusza wyjątkowo o godz. 18.00. Transmisja Borussia - Zenit w tv na kanale Canal+ Sport. Borussia - Zenit online na żywo dostępny także na stronach z płatnym streamingiem live, np. ligamistrzow.onet.pl.

Pozostałe mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów to: Olympiacos - Manchester, a 26 lutego: Galatasaray - Chelsea oraz Schalke - Real Madryt.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014 w Polsce: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park - koncertowy rozkład jazdy [VIDEO]

Przed meczem Borussia - Zenit przypomnij sobie hymn Ligi Mistrzów - będzie rozbrzmiewał we wtorki i środy przez najbliższe tygodnie :)

UEFA Champions League theme song:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Michał Szpak zauważony za granicą!
0

Michał Szpak zauważony za granicą!

Michał Szpak może świętować kolejny sukces. Tym razem chodzi o popularność wokalisty za granicą!
05/12/2016 17:32
Kalendarz adwentowy 2016 z nieprzyzwoitą Ritą Orą
0

Kalendarz adwentowy 2016 z nieprzyzwoitą Ritą Orą

Czy kalendarz adwentowy może być sexy? Rita Ora tańczy topless i podgrzewa świąteczną gorączkę w prowokacyjnym filmiku. Oceńcie efekt!
05/12/2016 17:11
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 odkrywa wszystkie tajemnice! Jak będziecie radzić sobie z miłością? Kiedy musicie uważać na swoje zdrowie? I ogólnie, co czeka was w najbliższych 12 miesiącach? Dowiedzcie się na ESKA.pl!  
05/12/2016 17:10
Horoskop 2017 - BYK. Roczny horoskop zdradza, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - BYK. Roczny horoskop zdradza, co cię czeka!

Horoskop 2017 - Byki mają przed sobą rok poświęceń! Jeśli zastanawiacie się, dlaczego ostatnio wam nie wychodzi - już to wiemy. Co czeka na osoby spod tego znaku zodiaku? Horoskop roczny dla byka do sprawdzenia na ESKA.pl!
05/12/2016 17:09
Najseksowniejsza wersja hitu Bruno Marsa. Aniołki Victoria’s Secret przerobiły 24K Magic!
0

Najseksowniejsza wersja hitu Bruno Marsa. Aniołki Victoria’s Secret przerobiły 24K Magic!

Najseksowniejsza wersja hitu Bruno Marsa już teraz na ESKA.pl. Aniołki Victoria’s Secret wzięły na warsztat 24K Magic! Jak im wyszło? 
05/12/2016 16:39
Azja Express - drugi sezon? Tak! Znamy pierwsze szczegóły
0

Azja Express - drugi sezon? Tak! Znamy pierwsze szczegóły

Azja Express - drugi sezon pewny! Kiedy powstanie druga edycja popularnego show? Poznajcie pierwsze szczegóły programu Azja Express 2.
05/12/2016 16:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

04/12/2016 21:24

0
Nagie selfie w One Finger Challenge

Nagie selfie w One Finger Challenge

04/12/2016 20:09

0
Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

04/12/2016 18:49

0
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

04/12/2016 00:07

0
POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

03/12/2016 17:39

0
Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

02/12/2016 14:17

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA