WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO] - Borussia - Zenit online live 25.02.2014
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO]: liga mistrzów 2014 w tv, Borussia - Zenit 25.02. online, Borussia - Zenit na żywo, Liga Mistrzów 25.02.2014, Borussia - Zenit streaming live

Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO]

RSS 25/02/2014 16:32 Komentarze 0
Mecz Borussia - Zenit już 25 lutego, a to oznacza, że rusza Liga Mistrzów! Gdzie oglądać mecz Borussia - Zenit na żywo online i w tv? Sprawdź na ESKA.pl, obejrzyj zapowiedź meczu i posłuchaj hymnu Champions League!
Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 18.02.2014? Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 18.02.2014? / Bulls
Ilustracja do artykułu: Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO]
Borussia - Zenit. Gdzie oglądać 25.02.2014 piaty mecz fazy finałowej Ligi Mistrzów po przerwie? Gdzie i o której transmisja ćwierćfinałowego meczu Ligi Mistrzów na żywo online lub w tv?

Początek meczu Borussia - Zenit w 1/8 finału Ligi Mistrzów 2014 rusza wyjątkowo o godz. 18.00. Transmisja Borussia - Zenit w tv na kanale Canal+ Sport. Borussia - Zenit online na żywo dostępny także na stronach z płatnym streamingiem live, np. ligamistrzow.onet.pl.

Pozostałe mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów to: Olympiacos - Manchester, a 26 lutego: Galatasaray - Chelsea oraz Schalke - Real Madryt.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014 w Polsce: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park - koncertowy rozkład jazdy [VIDEO]

Przed meczem Borussia - Zenit przypomnij sobie hymn Ligi Mistrzów - będzie rozbrzmiewał we wtorki i środy przez najbliższe tygodnie :)

UEFA Champions League theme song:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Kanye West - najlepsze cytaty. Teksty Kanye Westa przechodzą do historii. Znacie je wszystkie?
0

Kanye West - najlepsze cytaty. Teksty Kanye Westa przechodzą do historii. Znacie je wszystkie?

Kanye West przejdzie do historii nie tylko dzięki muzyce, którą tworzy. Na popularności zyskują cytaty rapera. Kanye jak coś powie to już powie, a do tego uważa, że nikt inny lepiej, by tego nie powiedział ;) Zagmatwane? Nie dla Westa! Wybraliśmy kilka perełek z wypowiedzi Kanye Westa. Które z nich są Waszym zdaniem najlepsze?
05/03/2015 18:02
Momofuku Ando - 6 TRICKÓW żeby ulepszyć chińskie zupki, które wynalazł! Zobacz GOOGLE DOODLE w 105 rocznicę jego urodzin!
2

Momofuku Ando - 6 TRICKÓW żeby ulepszyć chińskie zupki, które wynalazł! Zobacz GOOGLE DOODLE w 105 rocznicę jego urodzin!

Momofuku Ando - to dzięki niemu zalewasz wodą chińską zupkę. Dziś obchodziłby 105 urodziny. Dowiedz się więcej o wynalazcy zupy instant, któremu Google poświęcił dziś doodla - czyli ozdobny motyw swojej nazwy w wyszukiwarce. 
05/03/2015 17:27
Dzień Kobiet - życzenia w formie piosenek. Poznaj hity, które 8.03.2015 możesz wysłać najwspanialszym kobietom [VIDEO]
0

Dzień Kobiet - życzenia w formie piosenek. Poznaj hity, które 8.03.2015 możesz wysłać najwspanialszym kobietom [VIDEO]

Życzenia na Dzień Kobiet wydają ci się nudne? Szukasz wyjątkowego sposobu złożenia życzeń 8 marca? Mamy dla Was specjalną listę życzeń, które możecie wykorzystać 8.03.2015 roku w Dzień Kobiet. Życzenia podpieramy najciekawszymi hitami, które także doskonale sprawdzą się w tym szczególnym dla kobiet dniu.
05/03/2015 17:25
Piosenki Eda Sheerana, które napisał a Wy nie mieliście o tym pojęcia! Zobaczcie, dla kogo pisze Ed Sheeran [VIDEO]
0

Piosenki Eda Sheerana, które napisał a Wy nie mieliście o tym pojęcia! Zobaczcie, dla kogo pisze Ed Sheeran [VIDEO]

Ed Sheeran to nie tylko utalentowany wokalista. To również zdolny autor tekstów. Na ESKA.pl prezentujemy piosenki, które napisał Ed Sheeran, a Wy nie mieliście o tym pojęcia! Dla kogo pisze autor hitu I See Fire? Będziecie zaskoczeni!
05/03/2015 16:50
Legia - Śląsk mecz 05.03. Gdzie oglądać w TV i online NA ŻYWO, o której godzinie rewanż w Pucharze Polski? Damy Radę? - pytają kibice obu drużyn [VIDEO]
0

Legia - Śląsk mecz 05.03. Gdzie oglądać w TV i online NA ŻYWO, o której godzinie rewanż w Pucharze Polski? Damy Radę? - pytają kibice obu drużyn [VIDEO]

Mecz Legia - Śląsk 05.02.2015 na żywo pod lupą ESKA.pl. Wiemy, gdzie oglądać Legia Warszawa - Śląsk Wrocław w TV i online oraz o której godzinie zaczyna się spotkanie rewanżowe w ramach Pucharu Polski. Klikajcie po informacje o transmisji meczu Legia - Śląsk z 5 marca już teraz. Damy Radę - w to wierzą fani obydwu klubów.
05/03/2015 16:45
Nowy teledysk Agaty Dziarmagowskiej - PREMIERA NA ESKA.pl Zobacz teledysk do piosenki "Blisko mnie" szybciej niż inni! [VIDEO]
6

Nowy teledysk Agaty Dziarmagowskiej - PREMIERA NA ESKA.pl Zobacz teledysk do piosenki "Blisko mnie" szybciej niż inni! [VIDEO]

Premiera na ESKA.pl - ZOBACZ nowy teledysk Agaty Dziarmagowskiej do piosenki "Blisko mnie" już dziś tylko na ESKA.pl. Bądź z nami i zobacz najnowsze video Agaty.
05/03/2015 16:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]