WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO] - Borussia - Zenit online live 25.02.2014
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO]: liga mistrzów 2014 w tv, Borussia - Zenit 25.02. online, Borussia - Zenit na żywo, Liga Mistrzów 25.02.2014, Borussia - Zenit streaming live

Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO]

RSS 25/02/2014 16:32 Komentarze 0
Mecz Borussia - Zenit już 25 lutego, a to oznacza, że rusza Liga Mistrzów! Gdzie oglądać mecz Borussia - Zenit na żywo online i w tv? Sprawdź na ESKA.pl, obejrzyj zapowiedź meczu i posłuchaj hymnu Champions League!
Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 18.02.2014? Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 18.02.2014? / Bulls
Ilustracja do artykułu: Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO]
Borussia - Zenit. Gdzie oglądać 25.02.2014 piaty mecz fazy finałowej Ligi Mistrzów po przerwie? Gdzie i o której transmisja ćwierćfinałowego meczu Ligi Mistrzów na żywo online lub w tv?

Początek meczu Borussia - Zenit w 1/8 finału Ligi Mistrzów 2014 rusza wyjątkowo o godz. 18.00. Transmisja Borussia - Zenit w tv na kanale Canal+ Sport. Borussia - Zenit online na żywo dostępny także na stronach z płatnym streamingiem live, np. ligamistrzow.onet.pl.

Pozostałe mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów to: Olympiacos - Manchester, a 26 lutego: Galatasaray - Chelsea oraz Schalke - Real Madryt.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014 w Polsce: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park - koncertowy rozkład jazdy [VIDEO]

Przed meczem Borussia - Zenit przypomnij sobie hymn Ligi Mistrzów - będzie rozbrzmiewał we wtorki i środy przez najbliższe tygodnie :)

UEFA Champions League theme song:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gra O Tron - aktorzy z serialu gościnnie występują w muzycznych teledyskach. Zobacz wszystkie! [GALERIA]
0

Gra O Tron - aktorzy z serialu gościnnie występują w muzycznych teledyskach. Zobacz wszystkie! [GALERIA]

Gra O Tron - aktorzy z serialu gościnnie występują w wielu muzycznych teledyskach. Jak wyglądałaby Sansa Stark w sportowej kurtce, czy Ned Stark mógłby zastąpić na planie Jamesa Bonda i czy Tyrion Lannister sprawdziłby się w roli szalonego dentysty? I dlaczego właściwie Petyr Baelish rozmawia ze ślimakiem? Zobacz naszą galerię teledysków z gwiazdami serialu Gra O Tron!    
29/01/2015 11:50
Justin Bieber przeprasza fanów za zachowanie w programie The Ellen Degeneres Show [VIDEO]
0

Justin Bieber przeprasza fanów za zachowanie w programie The Ellen Degeneres Show [VIDEO]

Justin Bieber opublikował filmik, w którym przeprasza za swoje zachowanie w programie Ellen Degeneres. Co poszło nie tak podczas wizyty wokalisty w popularnym amerykańskim talk-show? Sprawdź szczegóły i zobacz emocjonalne wideo Justina już teraz - na ESKA.pl
29/01/2015 15:13
Charli XCX i Boom Clap po japońsku - posłuchajcie! Gwiazda stawia na j-pop? [VIDEO]
0

Charli XCX i Boom Clap po japońsku - posłuchajcie! Gwiazda stawia na j-pop? [VIDEO]

Charli XCX zaskoczyła fanów nowymi wersjami utworów Boom Clap i Break The Rules. Wygląda na to, że piosenkarka stawia na rynki wschodnie - nowe wersje znanych hitów Charli XCX zaśpiewała po japońsku! Posłuchaj nagrań na ESKA.pl 
29/01/2015 15:00
Polska - Katar mecz 30.01.2015: gdzie oglądać w TV i online półfinałowe spotkanie MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015? Sprawdź i Live It [VIDEO]
0

Polska - Katar mecz 30.01.2015: gdzie oglądać w TV i online półfinałowe spotkanie MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015? Sprawdź i Live It [VIDEO]

Polska - Katar mecz półfinału MŚ w Piłce Ręcznej odbędzie się już w piątek 30.01.2015 roku. Gdzie oglądać mecz polskich szczypiornistów w telewizji i internecie? Mecz Polski w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej to sportowy temat nr. jeden ostatnich dni. Wszyscy żyją sukcesami polskich szczypiornistów! Posłuchaj Live It i sprawdź, gdzie oglądać mecz Polska - Katar.
29/01/2015 14:43
Honorata Skarbek - Damy Radę: nowa piosenka i teledysk + 5 dowodów na to, że Honey #dajeradę [VIDEO]
0

Honorata Skarbek - Damy Radę: nowa piosenka i teledysk + 5 dowodów na to, że Honey #dajeradę [VIDEO]

Damy Radę Honoraty Skarbek - nowa piosenka i teledysk Honey - to premiera, którą żyją fani wokalistki na przełomie stycznia i lutego 2015 roku. Co wiemy o Damy Radę Honoraty Skarbek? Sprawdźcie pierwsze informacje, zdjęcia z planu do teledysku do Damy Radę i przekonajcie się, dlaczego Honey naprawdę #dajeradę już teraz na ESKA.pl!
29/01/2015 14:08
Piosenka z SpongeBob: Na Suchym Lądzie: N.E.R.D. - Squeeze Me - posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]
0

Piosenka z SpongeBob: Na Suchym Lądzie: N.E.R.D. - Squeeze Me - posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]

Już jest! Piosenka do filmu SpongeBoba trafiła do sieci. Autorem utworu do filmu animowanego o przygodach Pana Gąbki jest zespół N.E.R.D. Posłuchaj kawałka Squeeze Me na ESKA.pl 
29/01/2015 13:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska