Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO] - Borussia - Zenit online live 25.02.2014

Tagi związane z Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO]: liga mistrzów 2014 w tv, Borussia - Zenit 25.02. online, Borussia - Zenit na żywo, Liga Mistrzów 25.02.2014, Borussia - Zenit streaming live

Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO]

RSS 25/02/2014 16:32 Komentarze
Mecz Borussia - Zenit już 25 lutego, a to oznacza, że rusza Liga Mistrzów! Gdzie oglądać mecz Borussia - Zenit na żywo online i w tv? Sprawdź na ESKA.pl, obejrzyj zapowiedź meczu i posłuchaj hymnu Champions League!
Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 18.02.2014? Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 18.02.2014? / Bulls
Ilustracja do artykułu: Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO]
Borussia - Zenit. Gdzie oglądać 25.02.2014 piaty mecz fazy finałowej Ligi Mistrzów po przerwie? Gdzie i o której transmisja ćwierćfinałowego meczu Ligi Mistrzów na żywo online lub w tv?

Początek meczu Borussia - Zenit w 1/8 finału Ligi Mistrzów 2014 rusza wyjątkowo o godz. 18.00. Transmisja Borussia - Zenit w tv na kanale Canal+ Sport. Borussia - Zenit online na żywo dostępny także na stronach z płatnym streamingiem live, np. ligamistrzow.onet.pl.

Pozostałe mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów to: Olympiacos - Manchester, a 26 lutego: Galatasaray - Chelsea oraz Schalke - Real Madryt.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014 w Polsce: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park - koncertowy rozkład jazdy [VIDEO]

Przed meczem Borussia - Zenit przypomnij sobie hymn Ligi Mistrzów - będzie rozbrzmiewał we wtorki i środy przez najbliższe tygodnie :)

UEFA Champions League theme song:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Jak to robią single - soundtrack. Fifth Harmony, Avicii, Selah Sue, czyli traclista pełna gwiazd!
0

Jak to robią single - soundtrack. Fifth Harmony, Avicii, Selah Sue, czyli traclista pełna gwiazd!

Jak to robią single - soundtrack do filmu jest imponujący. Nie dość, że film idealnie sprawdzi się na walentynki to dodatkowo nie zawiedzie widzów muzyką, jaką usłyszą podczas seansu. Tracklista jest pełna gwiazd, a jej pełny skład możecie poznać na ESKA.pl!
12/02/2016 09:52
Życzenia walentynkowe: animacje, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: animacje, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
12/02/2016 09:26
#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach. Film idealny na walentynki!
0

#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach. Film idealny na walentynki!

#WszystkoGra: najbardziej roztańczony musical z największymi polskimi przebojami w nowych aranżacjach już wkrótce w kinach. Polska produkcja na miarę musicalu Mamma Mia to idealna propozycja na walentynki 2016!
12/02/2016 09:16
Pogoda luty 2016: czy wróci zima? Czy spadnie śnieg? Sprawdź, kiedy będzie ciepło!
0

Pogoda luty 2016: czy wróci zima? Czy spadnie śnieg? Sprawdź, kiedy będzie ciepło!

Pogoda na luty 2016 - prognozy pogody przewidują powrót zimy, a może nadejście wiosny? Czy kierowcy muszą liczyć się z tym, że spadnie śnieg? Pogoda na ferie 2016 najprawdopodobniej ucieszy odpoczywających uczniów! Już teraz sprawdź więcej szczegółów i rozgrzej się słuchając gorących hitów!
12/02/2016 08:12
Piosenka na EURO 2016: David Guetta feat. Glodine - This One's For You: PREMIERA!
0

Piosenka na EURO 2016: David Guetta feat. Glodine - This One's For You: PREMIERA!

Piosenka na Euro 2016 Davida Guetty zagrzeje piłkarzy Adama Nawałki do walki na francuskich boiskach! This One's For You niespodziewanie trafiło do sieci i na pewno hymn Mistrzostw Europy 2016 już niebawem podbije listy przebojów na całym świecie! Zanim tak się stanie, posłuchaj go już teraz - oczywiście na ESKA.pl!
12/02/2016 02:30
Gorąca 20 Premiera: Antek Smykiewicz - Limit szans. Zobacz teledysk!
0

Gorąca 20 Premiera: Antek Smykiewicz - Limit szans. Zobacz teledysk!

Gorąca 20 Premiera: Antek Smykiewicz - Limit szans to nowa piosenka autora hitu Pomimo burz! Ekskluzywnie usłyszycie ją w Radiu ESKA i na ESKA.pl już w czwartek, 11 lutego po godzinie 18:00! Zobacz teledysk do nowego singla Antka Smykiewicza.
11/02/2016 21:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

11/02/2016 09:37

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA