WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO] - Borussia - Zenit online live 25.02.2014

Tagi związane z Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO]: liga mistrzów 2014 w tv, Borussia - Zenit 25.02. online, Borussia - Zenit na żywo, Liga Mistrzów 25.02.2014, Borussia - Zenit streaming live

Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO]

RSS 25/02/2014 16:32 Komentarze
Mecz Borussia - Zenit już 25 lutego, a to oznacza, że rusza Liga Mistrzów! Gdzie oglądać mecz Borussia - Zenit na żywo online i w tv? Sprawdź na ESKA.pl, obejrzyj zapowiedź meczu i posłuchaj hymnu Champions League!
Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 18.02.2014? Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 18.02.2014? / Bulls
Ilustracja do artykułu: Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO]
Borussia - Zenit. Gdzie oglądać 25.02.2014 piaty mecz fazy finałowej Ligi Mistrzów po przerwie? Gdzie i o której transmisja ćwierćfinałowego meczu Ligi Mistrzów na żywo online lub w tv?

Początek meczu Borussia - Zenit w 1/8 finału Ligi Mistrzów 2014 rusza wyjątkowo o godz. 18.00. Transmisja Borussia - Zenit w tv na kanale Canal+ Sport. Borussia - Zenit online na żywo dostępny także na stronach z płatnym streamingiem live, np. ligamistrzow.onet.pl.

Pozostałe mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów to: Olympiacos - Manchester, a 26 lutego: Galatasaray - Chelsea oraz Schalke - Real Madryt.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014 w Polsce: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park - koncertowy rozkład jazdy [VIDEO]

Przed meczem Borussia - Zenit przypomnij sobie hymn Ligi Mistrzów - będzie rozbrzmiewał we wtorki i środy przez najbliższe tygodnie :)

UEFA Champions League theme song:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
26/04/2016 13:50
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
LOTTO 28.04.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 28.04.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 28 kwietnia 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 20 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 28.04.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej
28/04/2016 21:47
Wyniki Lotto: 28 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 28 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 28.04.2016. Jakie są wyniki losowania 28 kwietnia? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś 20 milionów!  
28/04/2016 17:57
Rihanna i Calvin Harris razem! This Is What You Came For: premiera piosenki!
0

Rihanna i Calvin Harris razem! This Is What You Came For: premiera piosenki!

Calvin Harris i Rihanna: This Is What You Came For to tytuł kolejnej wspólnej piosenki świetnego duetu! Czy ich utwór to jeden z najlepszych przebojów lata 2016? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
28/04/2016 16:55
Dawid Kwiatkowski w You Can Dance. Półfinał show ze specjalnym występem wokalisty!
0

Dawid Kwiatkowski w You Can Dance. Półfinał show ze specjalnym występem wokalisty!

Dawid Kwiatkowski w You Can Dance pojawi się już w odcinku półfinałowym. Wokalista wystąpi na scenie YCD i to ze swoimi fanami!
28/04/2016 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

26/04/2016 22:31

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA