WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO] - Borussia - Zenit online live 25.02.2014
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO]: liga mistrzów 2014 w tv, Borussia - Zenit 25.02. online, Borussia - Zenit na żywo, Liga Mistrzów 25.02.2014, Borussia - Zenit streaming live

Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO]

RSS 25/02/2014 16:32 Komentarze 0
Mecz Borussia - Zenit już 25 lutego, a to oznacza, że rusza Liga Mistrzów! Gdzie oglądać mecz Borussia - Zenit na żywo online i w tv? Sprawdź na ESKA.pl, obejrzyj zapowiedź meczu i posłuchaj hymnu Champions League!
Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 18.02.2014? Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 18.02.2014? / Bulls
Ilustracja do artykułu: Borussia - Zenit: gdzie oglądać Ligę Mistrzów 25.02.2014? Czas na hymn Ligi Mistrzów! [VIDEO]
Borussia - Zenit. Gdzie oglądać 25.02.2014 piaty mecz fazy finałowej Ligi Mistrzów po przerwie? Gdzie i o której transmisja ćwierćfinałowego meczu Ligi Mistrzów na żywo online lub w tv?

Początek meczu Borussia - Zenit w 1/8 finału Ligi Mistrzów 2014 rusza wyjątkowo o godz. 18.00. Transmisja Borussia - Zenit w tv na kanale Canal+ Sport. Borussia - Zenit online na żywo dostępny także na stronach z płatnym streamingiem live, np. ligamistrzow.onet.pl.

Pozostałe mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów to: Olympiacos - Manchester, a 26 lutego: Galatasaray - Chelsea oraz Schalke - Real Madryt.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014 w Polsce: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park - koncertowy rozkład jazdy [VIDEO]

Przed meczem Borussia - Zenit przypomnij sobie hymn Ligi Mistrzów - będzie rozbrzmiewał we wtorki i środy przez najbliższe tygodnie :)

UEFA Champions League theme song:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: