WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO] - Grupa Bon Jovi zagra koncert na PGE Arena! Po raz pierwszy w Polsce!

Tagi związane z Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO]: bon jovi, bon jovi w Polsce, bon jovi koncert w Gdańsku, bon jovi bilety, bon jovi ceny, Because We Can – The Tour Polska

Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO]

RSS 05/11/2012 11:47 Komentarze
Bon Jovi na pierwszym koncercie w Polsce! Grupa zagra 19.06.2013 roku na gdańskiej PGE Arena. Bon Jovi ma na koncie wiele hitów: It's My Life, Livin On A Prayer oraz Always. Znamy ceny biletów. Sprzedaż rusza 9.11.2012 r. To będzie jeden z największych koncertów, które odbędą się w przyszłym roku w Polsce.
Bon Jovi Bon Jovi, koncert w Polsce, 19.06.2013 roku, pierwszy koncert Bon Jovi w Polsce, Gdańsk PGE Arena / Bon Jovi w Polsce, plakat promujący wydarzenie
Ilustracja do artykułu: Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO]
Koncert grupy Bon Jovi to drugi koncert gwiazdy światowego formatu na gdańskiej PGE Arena. Wcześniej wystąpiła na stadionie EURO 2012 Jennifer Lopez. Czerwcowy koncert Bon Jovi odbędzie się w ramach trasy Because We Can – The Tour.

Grupa Bon Jovi to jeden z najlepiej zarabiających zespołów na koncertach. W 2011 roku formacji udało się zarobić aż 192 mln dolarów. Wyprzedziło ich U2, którym udało się zainkasować aż 293 mln dolarów.

Organizatorami wydarzenia są: agencja Prestige MJM i Arena Gdańsk Operator.

Znamy ceny biletów na koncert Bon Jovi w Polsce:

Najtańsze będą kosztowały 99 zł.
Górne trybuny to wydatek 180 zł
Dolne trybuny - 250 zł
Płyta - murawa - 190 zł
Golden Cirlce - 350 złotych
VIP - 500 zł
VIP z cateringiem - 550 zł

Bilety będzie można kupować za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com oraz www.eventim.pl. Będzie je także można kupować w sieci salonów EMPIK oraz w sklepach MEDIA MARKT.

Początek sprzedaży zaplanowano w piątek, 9 listopada, o godzinie 9.00.



[VIDEO] Bon Jovi - Always




Eska.pl




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!
0

Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!

Dominika Gwit z Tańca z Gwiazdami na własnym memie. Internauci rozbawieni.
25/03/2017 17:29
Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]
0

Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]

Merida Waleczna to historia odważnej księżniczki, której podczas przygód towarzyszy świetna muzyka. Jaka? Piosenki z bajki już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 16:33
Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?
0

Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?

Zmiana czasu 2017 jak zwykle przysparza problemów? Kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdźcie zanim zaśpicie do szkoły lub pracy, jak przestawić zegarki z czasu zimowego na letni w 2017 roku.
25/03/2017 16:32
Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 26 marca to ostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch zdobędzie Kryształową Kulę? O tym przekonamy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
25/03/2017 13:31
Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
25/03/2017 13:12
Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?
0

Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?

Jaka będzie pogoda w kwietniu 2017? Prognoza pogody jest ważna dla osób, które stęskniły się za słońcem i ciepłymi dniami. Czy pierwszy wiosenny miesiąc upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Szczegóły przybliżamy już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 12:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA