WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO] - Grupa Bon Jovi zagra koncert na PGE Arena! Po raz pierwszy w Polsce!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO]: bon jovi, bon jovi w Polsce, bon jovi koncert w Gdańsku, bon jovi bilety, bon jovi ceny, Because We Can – The Tour Polska

Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO]

RSS 05/11/2012 11:47 Komentarze 0
Bon Jovi na pierwszym koncercie w Polsce! Grupa zagra 19.06.2013 roku na gdańskiej PGE Arena. Bon Jovi ma na koncie wiele hitów: It's My Life, Livin On A Prayer oraz Always. Znamy ceny biletów. Sprzedaż rusza 9.11.2012 r. To będzie jeden z największych koncertów, które odbędą się w przyszłym roku w Polsce.
Bon Jovi Bon Jovi, koncert w Polsce, 19.06.2013 roku, pierwszy koncert Bon Jovi w Polsce, Gdańsk PGE Arena / Bon Jovi w Polsce, plakat promujący wydarzenie
Ilustracja do artykułu: Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO]
Koncert grupy Bon Jovi to drugi koncert gwiazdy światowego formatu na gdańskiej PGE Arena. Wcześniej wystąpiła na stadionie EURO 2012 Jennifer Lopez. Czerwcowy koncert Bon Jovi odbędzie się w ramach trasy Because We Can – The Tour.

Grupa Bon Jovi to jeden z najlepiej zarabiających zespołów na koncertach. W 2011 roku formacji udało się zarobić aż 192 mln dolarów. Wyprzedziło ich U2, którym udało się zainkasować aż 293 mln dolarów.

Organizatorami wydarzenia są: agencja Prestige MJM i Arena Gdańsk Operator.

Znamy ceny biletów na koncert Bon Jovi w Polsce:

Najtańsze będą kosztowały 99 zł.
Górne trybuny to wydatek 180 zł
Dolne trybuny - 250 zł
Płyta - murawa - 190 zł
Golden Cirlce - 350 złotych
VIP - 500 zł
VIP z cateringiem - 550 zł

Bilety będzie można kupować za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com oraz www.eventim.pl. Będzie je także można kupować w sieci salonów EMPIK oraz w sklepach MEDIA MARKT.

Początek sprzedaży zaplanowano w piątek, 9 listopada, o godzinie 9.00.



[VIDEO] Bon Jovi - Always




Eska.pl




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]
0

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy i o której godzinie Wielkie Iluminacja Świątecznej Warszawy 2014 będzie miała miejsce na ulicach stolicy? Datę i godzinę świątecznej iluminacji w Warszawie 2014 mamy dla Was na ESKA.pl wraz z miejscami, gdzie zobaczymy świąteczne światełka. Lights w christmasowym klimacie za 3, 2, 1...
27/11/2014 16:29
Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]
0

Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]

Mali Giganci - to nowe talent-show, które zagości na antenie TVN od kwietnia 2014 roku. Na czym polega i jakie są zasady show pt. Mali Giganci? Szczegóły na temat nowego programu sprawdzamy na ESKA.pl 
27/11/2014 16:28
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]
0

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Pojawiły się kolejne informacje o stanie zdrowia Sarsy Markiewicz. 
27/11/2014 16:27
Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]
0

Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]

Matura próbna Operon 2015 - arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z języka obcego w tym z języka angielskiego udostępnione zostaną 28 listopada 2014. Przypomnijmy, że w czwartek (27 listopada 2014) uczniowie wybranych szkół podeszli do matury próbnej Operona z języka nowożytnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Rozwiązania matury próbnej Operon 2015 z języka obcego znajdziecie na ESKA.pl 
27/11/2014 16:17
Mecz na żywo Lokeren - Legia 27.11: gdzie oglądać w tv i online? Boom Clap na boisku [VIDEO]
0

Mecz na żywo Lokeren - Legia 27.11: gdzie oglądać w tv i online? Boom Clap na boisku [VIDEO]

Gdzie oglądać mecz KSC Lokeren - Legia Warszawa 27.11 online i w tv? Informacje o transmisji meczu Lokeren - Legia w internecie i telewizji mamy dla Was na ESKA.pl, bo na murawie szykuje się prawdziwe Boom Clap! Wiemy m.in., o której godzinie mecz KSC Lokeren - Legia Warszawa. Klikaj po więcej o transmisji meczu Lokeren - Legia online i w tv już teraz!
27/11/2014 16:01
Facebook prezentuje nowy regulamin - szykują się zmiany? Czujecie Wind of Change? [VIDEO]
0

Facebook prezentuje nowy regulamin - szykują się zmiany? Czujecie Wind of Change? [VIDEO]

Facebook zaprezentował nowy regulamin. 26 listopada 2014 po zalogowaniu na Facebooka wszyscy otrzymali ten sam komunikat o aktualizacji regulaminu. Czy są powody do obaw? Czy od teraz Facebook całkowicie będzie kontrolował nasze życie? A może to tylko niewinna zmiana i już teraz powinniśmy cieszyć się Wind Of Change? Sprawdzamy również oświadczenie o prawach autorskich na Facebooku - prawda czy tylko łańcuszek? 
27/11/2014 15:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]