WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO] - Grupa Bon Jovi zagra koncert na PGE Arena! Po raz pierwszy w Polsce!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO]: bon jovi, bon jovi w Polsce, bon jovi koncert w Gdańsku, bon jovi bilety, bon jovi ceny, Because We Can – The Tour Polska

Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO]

RSS 05/11/2012 11:47 Komentarze 0
Bon Jovi na pierwszym koncercie w Polsce! Grupa zagra 19.06.2013 roku na gdańskiej PGE Arena. Bon Jovi ma na koncie wiele hitów: It's My Life, Livin On A Prayer oraz Always. Znamy ceny biletów. Sprzedaż rusza 9.11.2012 r. To będzie jeden z największych koncertów, które odbędą się w przyszłym roku w Polsce.
Bon Jovi Bon Jovi, koncert w Polsce, 19.06.2013 roku, pierwszy koncert Bon Jovi w Polsce, Gdańsk PGE Arena / Bon Jovi w Polsce, plakat promujący wydarzenie
Ilustracja do artykułu: Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO]
Koncert grupy Bon Jovi to drugi koncert gwiazdy światowego formatu na gdańskiej PGE Arena. Wcześniej wystąpiła na stadionie EURO 2012 Jennifer Lopez. Czerwcowy koncert Bon Jovi odbędzie się w ramach trasy Because We Can – The Tour.

Grupa Bon Jovi to jeden z najlepiej zarabiających zespołów na koncertach. W 2011 roku formacji udało się zarobić aż 192 mln dolarów. Wyprzedziło ich U2, którym udało się zainkasować aż 293 mln dolarów.

Organizatorami wydarzenia są: agencja Prestige MJM i Arena Gdańsk Operator.

Znamy ceny biletów na koncert Bon Jovi w Polsce:

Najtańsze będą kosztowały 99 zł.
Górne trybuny to wydatek 180 zł
Dolne trybuny - 250 zł
Płyta - murawa - 190 zł
Golden Cirlce - 350 złotych
VIP - 500 zł
VIP z cateringiem - 550 zł

Bilety będzie można kupować za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com oraz www.eventim.pl. Będzie je także można kupować w sieci salonów EMPIK oraz w sklepach MEDIA MARKT.

Początek sprzedaży zaplanowano w piątek, 9 listopada, o godzinie 9.00.



[VIDEO] Bon Jovi - Always




Eska.pl




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zayn Malik solo - Malik nagra własną płytę? Prześwietlamy solowe kariery byłych członków boysbandów [VIDEO]
0

Zayn Malik solo - Malik nagra własną płytę? Prześwietlamy solowe kariery byłych członków boysbandów [VIDEO]

Zayn Malik solo? Czy wokalista One Direction zdecydował się na odejście z grupy ze względu na plany związane z rozwijaniem solowej kariery? Czy Zayn Malik solowy album wyda jeszcze w tym roku? Sprawdzamy doniesienia na temat solowej kariery Zayna Malika i prześwietlamy solowe kariery byłych członków boysbandów na ESKA.pl 
27/03/2015 00:34
JESTEŚ BOGIEM Paktofonika - Jestem Bogiem. Zobacz teledysk i tekst piosenki! [TEKST i VIDEO]
0

JESTEŚ BOGIEM Paktofonika - Jestem Bogiem. Zobacz teledysk i tekst piosenki! [TEKST i VIDEO]

Zobacz teledysk i tekst do kawałka najpopularniejszego kawałka zespołu Paktofonika - Jestem Bogiem! [TEKST i VIDEO]
27/03/2015 00:20
50 twarzy Greya DRUGA CZĘŚĆ opóźniona i bez kluczowych osób. Kiedy będzie Ciemniejsza strona Greya - Waiting Game na ESKA.pl
0

50 twarzy Greya DRUGA CZĘŚĆ opóźniona i bez kluczowych osób. Kiedy będzie Ciemniejsza strona Greya - Waiting Game na ESKA.pl

50 twarzy Greya 2 pod znakiem zapytania. Zmiany i opóźnienie w realizacji drugiej części 50 twarzy Greya. Wytwórnia ogłosiła, że zmienia się termin premiery Ciemniejszej strony Greya, a w dodatku z ekipy znikają dwie kluczowe osoby. Kogo zabraknie? Sprawdź już teraz!
27/03/2015 00:09
Ed Sheeran na weselu - ZOBACZ jak zaskoczył parę młodą śpiewając do ich pierwszego tańca [VIDEO]
0

Ed Sheeran na weselu - ZOBACZ jak zaskoczył parę młodą śpiewając do ich pierwszego tańca [VIDEO]

Ed Sheeran weselnym grajkiem? Na Instagramie pokazał zdjęcie pary młodej, którą zaskoczył śpiewając do ich pierwszego małżeńskiego tańca. Jak to się stało? Dowiedz się więcej na ESKA.pl
27/03/2015 00:01
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: Tik Tok, czyli przestawiamy zegarki na wiosnę w rytmie hitu Ke$hy! [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: Tik Tok, czyli przestawiamy zegarki na wiosnę w rytmie hitu Ke$hy! [VIDEO]

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: kiedy będzie i jak będziemy przestawiać zegarki na wiosnę w rytmie hitu Keshy? Sprawdzamy i podpowiadamy od kiedy będziemy spać o godzinę krócej!
26/03/2015 23:27
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2015? To już wkrótce! Zmiana czasu na letni w 2015 roku ma miejsce w nocy z 28 na 29 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
26/03/2015 23:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Pokonaj niedoskonałości. Sprawdź, jak walczyć z problemami >>

Pokonaj niedoskonałości. Sprawdź, jak walczyć z problemami >>


Akcja partnerska