WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO] - Grupa Bon Jovi zagra koncert na PGE Arena! Po raz pierwszy w Polsce!

Tagi związane z Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO]: bon jovi, bon jovi w Polsce, bon jovi koncert w Gdańsku, bon jovi bilety, bon jovi ceny, Because We Can – The Tour Polska

Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO]

RSS 05/11/2012 11:47 Komentarze
Bon Jovi na pierwszym koncercie w Polsce! Grupa zagra 19.06.2013 roku na gdańskiej PGE Arena. Bon Jovi ma na koncie wiele hitów: It's My Life, Livin On A Prayer oraz Always. Znamy ceny biletów. Sprzedaż rusza 9.11.2012 r. To będzie jeden z największych koncertów, które odbędą się w przyszłym roku w Polsce.
Bon Jovi Bon Jovi, koncert w Polsce, 19.06.2013 roku, pierwszy koncert Bon Jovi w Polsce, Gdańsk PGE Arena / Bon Jovi w Polsce, plakat promujący wydarzenie
Ilustracja do artykułu: Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO]
Koncert grupy Bon Jovi to drugi koncert gwiazdy światowego formatu na gdańskiej PGE Arena. Wcześniej wystąpiła na stadionie EURO 2012 Jennifer Lopez. Czerwcowy koncert Bon Jovi odbędzie się w ramach trasy Because We Can – The Tour.

Grupa Bon Jovi to jeden z najlepiej zarabiających zespołów na koncertach. W 2011 roku formacji udało się zarobić aż 192 mln dolarów. Wyprzedziło ich U2, którym udało się zainkasować aż 293 mln dolarów.

Organizatorami wydarzenia są: agencja Prestige MJM i Arena Gdańsk Operator.

Znamy ceny biletów na koncert Bon Jovi w Polsce:

Najtańsze będą kosztowały 99 zł.
Górne trybuny to wydatek 180 zł
Dolne trybuny - 250 zł
Płyta - murawa - 190 zł
Golden Cirlce - 350 złotych
VIP - 500 zł
VIP z cateringiem - 550 zł

Bilety będzie można kupować za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com oraz www.eventim.pl. Będzie je także można kupować w sieci salonów EMPIK oraz w sklepach MEDIA MARKT.

Początek sprzedaży zaplanowano w piątek, 9 listopada, o godzinie 9.00.



[VIDEO] Bon Jovi - Always




Eska.pl




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 02:29
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!

Aleksandra Szwed na Polsat SuperHit Festiwal 2016! Aktorka, zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo 28 maja 2016 roku poprowadzi koncert Radiowy Przebój Roku! Szczegóły poznacie, jak zwykle na ESKA.pl!
28/05/2016 22:20
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy odbędzie się drugiego dnia festiwalu. Zbigniew Wodecki świętował będzie 40-lecie wydania albumu 1976: A Space Odyssey.
28/05/2016 22:18
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016
0

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night powalczy już w sobotę 28.05.2016. Gdzie oglądać walki Diablo, Zimocha i innych? Niezbędne informacje o transmisji ze Szczecin Boxing Night znajdziecie na ESKA.pl!
28/05/2016 21:18
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi? Koncert Radiowy przebój roku
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi? Koncert Radiowy przebój roku

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi 28.05.2015 w Sopocie? Wieczór uświetni koncert Radiowy przebój roku. Wybrany zostanie najlepszy hit, który święcił tryumfy w polskich radiostacjach. Lista muzycznych gwiazd podczas drugiego dnia imprezy do sprawdzenia na ESKA.pl
28/05/2016 20:20
Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona
0

Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona

W Dizzy Saszan śpiewa po angielsku, ma nową fryzurę, a teledysk w amerykańskim stylu zapowiada nową płytę 2016. Jak fani oceniają zmianę Saszan?
28/05/2016 13:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

28/05/2016 21:18

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

26/05/2016 16:35

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016