WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO] - Grupa Bon Jovi zagra koncert na PGE Arena! Po raz pierwszy w Polsce!

Tagi związane z Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO]: bon jovi, bon jovi w Polsce, bon jovi koncert w Gdańsku, bon jovi bilety, bon jovi ceny, Because We Can – The Tour Polska

Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO]

RSS 05/11/2012 11:47 Komentarze
Bon Jovi na pierwszym koncercie w Polsce! Grupa zagra 19.06.2013 roku na gdańskiej PGE Arena. Bon Jovi ma na koncie wiele hitów: It's My Life, Livin On A Prayer oraz Always. Znamy ceny biletów. Sprzedaż rusza 9.11.2012 r. To będzie jeden z największych koncertów, które odbędą się w przyszłym roku w Polsce.
Bon Jovi Bon Jovi, koncert w Polsce, 19.06.2013 roku, pierwszy koncert Bon Jovi w Polsce, Gdańsk PGE Arena / Bon Jovi w Polsce, plakat promujący wydarzenie
Ilustracja do artykułu: Bon Jovi w Polsce! 19 czerwca 2013 roku w Gdańsku! [VIDEO]
Koncert grupy Bon Jovi to drugi koncert gwiazdy światowego formatu na gdańskiej PGE Arena. Wcześniej wystąpiła na stadionie EURO 2012 Jennifer Lopez. Czerwcowy koncert Bon Jovi odbędzie się w ramach trasy Because We Can – The Tour.

Grupa Bon Jovi to jeden z najlepiej zarabiających zespołów na koncertach. W 2011 roku formacji udało się zarobić aż 192 mln dolarów. Wyprzedziło ich U2, którym udało się zainkasować aż 293 mln dolarów.

Organizatorami wydarzenia są: agencja Prestige MJM i Arena Gdańsk Operator.

Znamy ceny biletów na koncert Bon Jovi w Polsce:

Najtańsze będą kosztowały 99 zł.
Górne trybuny to wydatek 180 zł
Dolne trybuny - 250 zł
Płyta - murawa - 190 zł
Golden Cirlce - 350 złotych
VIP - 500 zł
VIP z cateringiem - 550 zł

Bilety będzie można kupować za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com oraz www.eventim.pl. Będzie je także można kupować w sieci salonów EMPIK oraz w sklepach MEDIA MARKT.

Początek sprzedaży zaplanowano w piątek, 9 listopada, o godzinie 9.00.



[VIDEO] Bon Jovi - Always




Eska.pl




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Polska - Portugalia: 10 faktów, które każdy musi znać przed meczem Polaków w ćwierćfinale Euro 2016
0

Polska - Portugalia: 10 faktów, które każdy musi znać przed meczem Polaków w ćwierćfinale Euro 2016

Mecz Polska - Portugalia będzie dla nas najważniejszym pojedynkiem ćwierćfinału Euro 2016. Dlatego jeszcze przed tym spotkaniem przygotowaliśmy 10 faktów, które każdy musi znać przed polsko - portugalskim ćwierćfinałem mistrzostw Europy.
26/06/2016 20:46
Mecz WĘGRY - BELGIA 26 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]
0

Mecz WĘGRY - BELGIA 26 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Węgry - Belgia na Euro 2016 to jedno z najlepszych spotkań w 1/8 finału! Kto awansuje do ćwierćfinału turnieju we Francji? Gdzie oglądać na żywo Węgry vs Belgia 26 czerwca ONLINE i w TV? Sprawdźcie na ESKA.pl!
26/06/2016 20:00
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!
0

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Kto w 2016 roku wystąpi w Polsce? Najciekawsze i największe muzyczne wydarzenia 2016 roku zebraliśmy w jednym miejscu, po to byście niczego nie przegapili! Już teraz wiemy, że na polskich scenach w 2016 roku wystąpią m.in. Armin van Buuren, Justin Bieber, Avicii, Rihanna i Twenty One Pilots.
26/06/2016 20:00
Mecz Polska - Francja 26.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Mecz Polska - Francja 26.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Mecz Polska - Francja zostanie rozegrany w niedzielę 26 czerwca. Pojedynek z reprezentacją Francji będzie trzecim i ostatnim spotkaniem polskiej drużyny podczas turnieju Ligi Światowej 2016 w Łodzi. Gdzie oglądać transmisję w TV i online z meczu Polska - Francja? Sprawdzamy to na ESKA.pl
26/06/2016 19:58
Burze nad Polską - jak sprawdzić gdzie jest burza?
0

Burze nad Polską - jak sprawdzić gdzie jest burza?

Burza! Dziś wielu z was będzie szukało informacji o tym gdzie jest burza. Burze można łatwo śledzić w internecie - ESKA.pl pokaże wam jak sprawdzić występowanie burz. Będziecie wiedzieli gdzie są burze nad Polską i kiedy będą burze w waszym regionie.
26/06/2016 19:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA