WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bo Zimą - Michał Wiśniewski i Przyjaciele: teledysk do świątecznej piosenki gotowy. Kiedy premiera? [AUDIO] - Michał Wiśniewski - Bo Zimą: teledysk. Kiedy premiera na YouTube? Są już pierwsze zdjęcia! [AUDIO]

Bo Zimą - Michał Wiśniewski i Przyjaciele: teledysk do świątecznej piosenki gotowy. Kiedy premiera? [AUDIO]

RSS 10/12/2013 12:02 Komentarze

Michał Wiśniewski wraz z Przyjaciółmi nakręcił teledysk do Bo Zimą. Kiedy fani wokalisty Ich Troje mogą spodziewać się premiery klipu do jego świątecznej piosenki na Boże Narodzenie 2013? Zobaczcie, co o wideo do Bo Zimą napisała wytwórnia Wiśniewskiego i posłuchajcie kawałka w wersji audio już teraz na ESKA.pl!

Michał Wiśniewski / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Bo Zimą - Michał Wiśniewski i Przyjaciele: teledysk do świątecznej piosenki gotowy. Kiedy premiera? [AUDIO]
Kiedy teledysk do Bo Zimą Michała Wiśniewskiego i jego Przyjaciół? My Music - wytwórnia płytowa wokalisty - poinformowała fanów, że klip do świątecznej piosenki Michała Wiśniewskiego został nakręcony już w pierwszym tygodniu grudnia 2013 roku. Dostępne są też pierwsze zdjęcia z planu do nagrania, które możecie obejrzeć klikając TUTAJ>>>.

Premiery teledysku do Bo Zimą możemy spodziewać się zatem najprawdopodobniej jeszcze przed świętami. Nagranie przepełnione rodzinną atmosferą sprawdzi się idealnie w oczekiwaniu na Wigilię z bliskimi. W klipie nie zabraknie nawet Mikołaja.


Bo Zimą oprócz Michała Wiśniewskiego śpiewają też Jacek Łągwa, Marcin Czyżewski, Agata Wyszyńska, Agata Dąbrowska i Marta Milan. Zapraszamy do słuchania!


Posłuchaj Bo Zimą - Michał Wiśniewski i Przyjaciele!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?
21/08/2017 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 
21/08/2017 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18
0

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.
21/08/2017 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski
0

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.
21/08/2017 16:42
'To' Straszy w VR. Zobaczcie zwiastun horroru w technologii 360 stopni
0

'To' Straszy w VR. Zobaczcie zwiastun horroru w technologii 360 stopni

To, jest remak'em filmu z 1990 roku opartego na książce Stephena Kinga. Wytwórnia Warner Bros właśnie zamieściła kolejny zwiastun horroru. Trailer przeraża w technologii 360 stopni!
21/08/2017 16:40
Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu
0

Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu

Gra o tron - finał siódmego sezonu już niedługo. Tymczasem hakerzy grożą wrzuceniem go do sieci przed premierą w HBO. Czy tak faktycznie może się stać?
21/08/2017 16:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA