WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bo Zimą - Michał Wiśniewski i Przyjaciele: teledysk do świątecznej piosenki gotowy. Kiedy premiera? [AUDIO] - Michał Wiśniewski - Bo Zimą: teledysk. Kiedy premiera na YouTube? Są już pierwsze zdjęcia! [AUDIO]

Bo Zimą - Michał Wiśniewski i Przyjaciele: teledysk do świątecznej piosenki gotowy. Kiedy premiera? [AUDIO]

RSS 10/12/2013 12:02 Komentarze

Michał Wiśniewski wraz z Przyjaciółmi nakręcił teledysk do Bo Zimą. Kiedy fani wokalisty Ich Troje mogą spodziewać się premiery klipu do jego świątecznej piosenki na Boże Narodzenie 2013? Zobaczcie, co o wideo do Bo Zimą napisała wytwórnia Wiśniewskiego i posłuchajcie kawałka w wersji audio już teraz na ESKA.pl!

Michał Wiśniewski / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Bo Zimą - Michał Wiśniewski i Przyjaciele: teledysk do świątecznej piosenki gotowy. Kiedy premiera? [AUDIO]
Kiedy teledysk do Bo Zimą Michała Wiśniewskiego i jego Przyjaciół? My Music - wytwórnia płytowa wokalisty - poinformowała fanów, że klip do świątecznej piosenki Michała Wiśniewskiego został nakręcony już w pierwszym tygodniu grudnia 2013 roku. Dostępne są też pierwsze zdjęcia z planu do nagrania, które możecie obejrzeć klikając TUTAJ>>>.

Premiery teledysku do Bo Zimą możemy spodziewać się zatem najprawdopodobniej jeszcze przed świętami. Nagranie przepełnione rodzinną atmosferą sprawdzi się idealnie w oczekiwaniu na Wigilię z bliskimi. W klipie nie zabraknie nawet Mikołaja.


Bo Zimą oprócz Michała Wiśniewskiego śpiewają też Jacek Łągwa, Marcin Czyżewski, Agata Wyszyńska, Agata Dąbrowska i Marta Milan. Zapraszamy do słuchania!


Posłuchaj Bo Zimą - Michał Wiśniewski i Przyjaciele!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Impreska. Volume 28: Margaret, Natalia Nykiel i Maroon 5 na jednej płycie!
0

Impreska. Volume 28: Margaret, Natalia Nykiel i Maroon 5 na jednej płycie!

Impreska. Volume 28 z hiatami Moniki Lewczuk, Margaret, Natalia Nykiel i Maroon 5 na jednej płycie!
29/06/2017 10:48
Warszawa - Papalina po Kuchennych Rewolucjach została zamknięta?
0

Warszawa - Papalina po Kuchennych Rewolucjach została zamknięta?

Chorwacja restauracja Papalina po Kuchennych Rewolucjach nie stanęła na nogi. Co się stało?
29/06/2017 09:39
Mecz Lech Poznań - Pelister 29.06.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV za darmo?
0

Mecz Lech Poznań - Pelister 29.06.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV za darmo?

Lech Poznań - Pelister to pierwsza runda eliminacji do Ligi Europy! Gdzie i o której oglądać mecz na żywo? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
29/06/2017 09:32
Ed Sheeran w Polsce 2018 - DATA, MIEJSCE, BILETY
0

Ed Sheeran w Polsce 2018 - DATA, MIEJSCE, BILETY

Ed Sheeran wystąpi w Polsce w 2018 roku w ramach Divide Tour w Europie. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert twórcy Shape Of You? Ile kosztują bilety na występ brytyjskiego wokalisty? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!
28/06/2017 21:55
Open'er 2017: 28.06 pierwszy dzień festiwalu RELACJA FOTO
0

Open'er 2017: 28.06 pierwszy dzień festiwalu RELACJA FOTO

Open'er 2017 28.06 - relacja z pierwszego dnia festiwalu już na ESKA.pl. Kto wystąpi na scenie? Zdjęcia, ciekawostki i praktyczne informacje w jednym miejscu. Śledź naszą relację i bądź na bieżąco z najważniejszą muzyczną imprezą w Gdyni.
28/06/2017 18:43
BET Awards 2017 - pełna lista zwycięzców
0

BET Awards 2017 - pełna lista zwycięzców

Kto zdobył BET Awards 2017? Pełna lista zwycięzców kultowego show do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.
28/06/2017 17:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA