WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Blackbird - Dido. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Dido [VIDEO] - Blackbird - Dido. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Dido

Tagi związane z Blackbird - Dido. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Dido [VIDEO]: dido, dido girl who got away, dido Let Us Move On, dido blackbird

Blackbird - Dido. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Dido [VIDEO]

RSS 04/02/2013 15:33 Komentarze
Blackbird to tytuł nowego singla Dido. Wokalistka opublikowała w sieci kolejną piosenkę z albumu Girl Who Got Away. Posłuchaj utworu na Eska.pl!
Dido / Dido - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Blackbird - Dido. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Dido [VIDEO]
Blackbird to najnowszy singiel Dido. Piosenka jest trzecim utworem promującym album Girl Who Got Away. Płyta trafi do sprzedaży 04.03.2013. Wcześniej ukazały się między No Freedom oraz Let Us Move On.

Zobacz na Eska.pl jakie piosenki znajdą się na nowym albumie Dido

Nowa płyta Dido będzie energetyczną mieszanką wielu stylów muzycznych. Od popu przez rock do dubstepu i ambientu. Dido znana jest z przeboju Stan, jaki nagrała z Eminemem. Jej twórczość docenili także producenci serialu Rosswell W Kręgu Tajemnic. Here With Me w wykonaniu Dido stała się piosenką tytułową tego serialu.

Posłuchaj Blackbird - Dido



Nie czytałeś jeszcze?


PSY wystąpił w reklamie pistacji!

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
24/03/2017 17:48
David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]
0

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Nowa piosenka Davida Guetty będzie hymnem każdej imprezy? Weteran sceny tanecznej połączył siły z rapową arystokracją, czyli z Nicki Minaj i Lil Wayne'em. Light My Body Up usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
24/03/2017 17:09
Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 25 marca to konkurs drużynowy! Polacy mają historyczną szansę wygrać klasyfikację Pucharu Narodów i zostać najlepszą drużyną świata! Trzymamy za to kciuki oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Rozpiska emisji do sprawdzenia na ESKA.pl
24/03/2017 16:57
Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!
0

Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!

Reality show w serialu Siberia straszy swoich uczestników, a teraz napędzi strachu także widzom, bo już dziś produkcję można oglądać na eskaGO! Na ekranie: survival, nadprzyrodzone niebezpieczeństwa, romanse i zagadki – nie możecie tego przegapić!
24/03/2017 15:58
Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 24 marca to przedostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch odrobi 31 punktów straty do Stefana Krafta? Dowiemy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
24/03/2017 15:55
Beyonce spełniła marzenie umierającej nastolatki [VIDEO]
0

Beyonce spełniła marzenie umierającej nastolatki [VIDEO]

Wideorozmowa Beyonce z chorą na raka fanką wzrusza do łez. Musicie to zobaczyć!
24/03/2017 15:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA