WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Blackbird - Dido. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Dido [VIDEO] - Blackbird - Dido. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Dido

Tagi związane z Blackbird - Dido. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Dido [VIDEO]: dido, dido girl who got away, dido Let Us Move On, dido blackbird

Blackbird - Dido. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Dido [VIDEO]

RSS 04/02/2013 15:33 Komentarze
Blackbird to tytuł nowego singla Dido. Wokalistka opublikowała w sieci kolejną piosenkę z albumu Girl Who Got Away. Posłuchaj utworu na Eska.pl!
Dido / Dido - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Blackbird - Dido. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Dido [VIDEO]
Blackbird to najnowszy singiel Dido. Piosenka jest trzecim utworem promującym album Girl Who Got Away. Płyta trafi do sprzedaży 04.03.2013. Wcześniej ukazały się między No Freedom oraz Let Us Move On.

Zobacz na Eska.pl jakie piosenki znajdą się na nowym albumie Dido

Nowa płyta Dido będzie energetyczną mieszanką wielu stylów muzycznych. Od popu przez rock do dubstepu i ambientu. Dido znana jest z przeboju Stan, jaki nagrała z Eminemem. Jej twórczość docenili także producenci serialu Rosswell W Kręgu Tajemnic. Here With Me w wykonaniu Dido stała się piosenką tytułową tego serialu.

Posłuchaj Blackbird - Dido



Nie czytałeś jeszcze?


PSY wystąpił w reklamie pistacji!

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016

Światowe Dni Młodzieży 2016 mają swój oficjalny hymn zatytułowany Błogosławieni miłosierni. Na ESKA.pl znajdziecie teledysk, nuty i tekst piosenki na Światowe Dni Młodzieży, które już w lipcu odbędą się w Krakowie.
24/07/2016 10:44
ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Kiedy i gdzie EMA 2016?
0

ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Kiedy i gdzie EMA 2016?

ESKA Music Awards 2016 zbliża się wielkimi krokami! Wkrótce poznacie nominacje do prestiżowej nagrody Radia ESKA, ale już dziś zdradzamy miejsce i datę gali ESKA Music Awards 2016.
24/07/2016 10:44
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
24/07/2016 10:44
ESKA Music Awards 2016 - nominacje
0

ESKA Music Awards 2016 - nominacje

ESKA MUSIC AWARDS 2016 - nominacje poznaliśmy w czasie specjalnego programu transmitowanego na żywo w radiu, telewizji i internecie. Kto w jakich kategoriach jest nominowany do EMA 2016? Kto zawalczy o statuetki 26 sierpnia w Szczecinie? Pełna lista do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/07/2016 10:42
Michał Szpak - letnia trasa koncertowa Color of Your Life. Data, miejsce, bilety
0

Michał Szpak - letnia trasa koncertowa Color of Your Life. Data, miejsce, bilety

Letnia trasa koncertowa Michała Szpaka obejmuje występy w miastach, które są najchętniej odwiedzane podczas wakacji. Kiedy i gdzie koncerty artysty nominowanego do ESKA Music Awards 2016? Rozpiskę i ceny biletów podrzucamy Wam na ESKA.pl!
24/07/2016 10:42
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 23:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów