WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Blackbird - Dido. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Dido [VIDEO] - Blackbird - Dido. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Dido

Tagi związane z Blackbird - Dido. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Dido [VIDEO]: dido, dido girl who got away, dido Let Us Move On, dido blackbird

Blackbird - Dido. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Dido [VIDEO]

RSS 04/02/2013 15:33 Komentarze
Blackbird to tytuł nowego singla Dido. Wokalistka opublikowała w sieci kolejną piosenkę z albumu Girl Who Got Away. Posłuchaj utworu na Eska.pl!
Dido / Dido - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Blackbird - Dido. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Dido [VIDEO]
Blackbird to najnowszy singiel Dido. Piosenka jest trzecim utworem promującym album Girl Who Got Away. Płyta trafi do sprzedaży 04.03.2013. Wcześniej ukazały się między No Freedom oraz Let Us Move On.

Zobacz na Eska.pl jakie piosenki znajdą się na nowym albumie Dido

Nowa płyta Dido będzie energetyczną mieszanką wielu stylów muzycznych. Od popu przez rock do dubstepu i ambientu. Dido znana jest z przeboju Stan, jaki nagrała z Eminemem. Jej twórczość docenili także producenci serialu Rosswell W Kręgu Tajemnic. Here With Me w wykonaniu Dido stała się piosenką tytułową tego serialu.

Posłuchaj Blackbird - Dido



Nie czytałeś jeszcze?


PSY wystąpił w reklamie pistacji!

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Czebole - gdzie powstały wielkie koncerny?
0

Czebole - gdzie powstały wielkie koncerny?

Gdzie powstały czebole? Takie pytanie w Milionerach usłyszała jedna z uczestniczek. 
29/05/2017 15:00
KSW 39: Rożal i jego spektakularny nokaut VIDEO
0

KSW 39: Rożal i jego spektakularny nokaut VIDEO

Marcin Różal Różalski to zdecydowanie największy zwycięzca KSW 39 na Narodowym. Zobacz na ESKA.pl, jak wygrał swoją walkę.
29/05/2017 14:58
Pitbull: parodia lepsza niż oryginał? [VIDEO]
0

Pitbull: parodia lepsza niż oryginał? [VIDEO]

Parodia Pitbulla w wykonaniu popularnych polskich YouTuberów bawi do łez. AbstrachujeTV trafili w sedno?
29/05/2017 14:33
DZIEŃ DZIECKA 2017
0

DZIEŃ DZIECKA 2017

DZIEŃ DZIECKA 2017 - wszystko, co musisz wiedzieć - w jednym miejscu. Co kupić dziecku, a co nastolatkowi, co robić 1.06.2017 w Twoim mieście - sprawdź serwis specjalny ESKA.pl i ESKA INFO!
29/05/2017 14:33
Parada Równości 2017: data, trasa, utrudnienia
0

Parada Równości 2017: data, trasa, utrudnienia

Parada Równości 2017 w Warszawie to największy przemarsz osób LGBT i ich przyjaciół w Polsce. Kiedy się odbędzie? Jaka jest trasa tegorocznego pochodu? Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl.
29/05/2017 13:43
KSW 41 Popek: znam już swojego następnego rywala
0

KSW 41 Popek: znam już swojego następnego rywala

Popek podczas KSW 39 znokautował w niecałą minutę Roberta Burneikę i tym samym powrócił do gry w MMA. Tuż po walce zdradził, że poznał nazwisko kolejnego rywala.
29/05/2017 13:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

28/05/2017 17:24

0
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

28/05/2017 00:50

0
Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

27/05/2017 11:22

0
Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?

Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?

25/05/2017 15:16

0
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto 26 maja wydał najlepszy album?
  • Jula - Milion Słów
  • Mateusz Ziółko - Na Nowo
  • Sarsa - Pióropusze
  • Cleo - Bastet (Deluxe)
polub
ESKA