WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO] - BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy

Tagi związane z BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO]: bitwa na głosy, bitwa na głosy jury, bitwa na głosy urszula dudziak, bitwa na głosy milówka, bitwa na głosy online, bitwa na głosy castingi

BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO]

RSS 09/08/2012 15:26 Komentarze
Bitwa na Głosy - 3 edycja show już we wrześniu w TVP2. Znamy już wszystkich kapitanów drużyn, które zmierzą się w programie. Trwają castingi do 3 edycji programu. Swoje drużyny wybrali już między innymi Jula oraz Baron i Tomson z grupy Afromental. Casting do drużyny Ewy Farny 16 sierpnia w Sosnowcu. Zobacz na Eska.pl fragment finału 2 edycji Bitwy na Głosy.
/
Ilustracja do artykułu: BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO]
Bitwa na Głosy - 3 edycja we wrześniu w TVP2. Znamy już kapitanów drużyn. W programie zmierzą się Tomson i Baron z Afromental, Robert Gawliński, Liber, Andrzej Piaseczny, Jula, Ewa Farna, Beata Kozidrak oraz Piotr Rubik.


>>>Zobacz na Eska.pl casting do drużyny Ewy Farny 16 sierpnia w Sosnowcu


Zwycięzcą pierwszej edycji programu Bitwa na Głosy został Piotr Kupicha i drużyna z Katowic. Drugą edycję show wygrał Kamil Bednarek z drużyną z Brzegu.


Zobacz występ finałowy 2 edycji Bitwy na Głosy



Nie czytałeś jeszcze?

WAKACYJNY HIT na Eska.pl. Wybierz! Głosowanie trwa!


EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Klub Go Go w Sopocie! Popek zagrany na skrzypcach! WOW!
0

Klub Go Go w Sopocie! Popek zagrany na skrzypcach! WOW!

Tuż przed Molo w Sopocie dwaj skrzypkowie zwrócili uwagę przechodniów! Bawili się nawet seniorzy, ale nie wiedzieli, że to kontrowersyjny hit Popka! Wideo do zobaczenia na ESKA.pl!
24/06/2016 16:49
Suicide Squad - soundtrack pełny znanych artystów! Skrillex, Eminem i inni!
0

Suicide Squad - soundtrack pełny znanych artystów! Skrillex, Eminem i inni!

Suicide Squad - soundtrack, czyli piosenki z filmu już teraz do posłuchania na ESKA.pl! Na ścieżce dźwiękowej znalazł się m.in. hit Eminema, Skrillexa i Twenty One Pilots! 
24/06/2016 16:38
Wianki 2016 Warszawa - PEŁNE INFO!
0

Wianki 2016 Warszawa - PEŁNE INFO!

Wianki 2016 w Warszawie już w sobotę 25 czerwca. Pełne informacje dotyczące nadwiślańskiej imprezy znajdziecie już teraz na ESKA.pl
24/06/2016 16:29
Liga Światowa 2016 - transmisje i skład reprezentacji na mecze w Łodzi 24-16.06
0

Liga Światowa 2016 - transmisje i skład reprezentacji na mecze w Łodzi 24-16.06

Liga Światowa 2016 - transmisje i skład reprezentacji na mecze w Łodzi już teraz na ESKA.pl. Pierwsze spotkanie Polacy rozegrają z Argentyną. Już teraz podpowiadamy, gdzie oglądać transmisje ze spotkań. Znamy już też skład polskiej reprezentacji powołany na turniej.
24/06/2016 16:26
Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!
0

Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!

Wianki 2016 w Krakowie odbędą się już w sobotę 25 czerwca. Informacje dotyczące krakowskiego święta muzyki znajdziecie już teraz na ESKA.pl
24/06/2016 16:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

21/06/2016 16:15

0
Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

14/06/2016 16:08

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

08/06/2016 11:27

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA