WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO] - BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy

Tagi związane z BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO]: bitwa na głosy, bitwa na głosy jury, bitwa na głosy urszula dudziak, bitwa na głosy milówka, bitwa na głosy online, bitwa na głosy castingi

BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO]

RSS 09/08/2012 15:26 Komentarze
Bitwa na Głosy - 3 edycja show już we wrześniu w TVP2. Znamy już wszystkich kapitanów drużyn, które zmierzą się w programie. Trwają castingi do 3 edycji programu. Swoje drużyny wybrali już między innymi Jula oraz Baron i Tomson z grupy Afromental. Casting do drużyny Ewy Farny 16 sierpnia w Sosnowcu. Zobacz na Eska.pl fragment finału 2 edycji Bitwy na Głosy.
/
Ilustracja do artykułu: BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO]
Bitwa na Głosy - 3 edycja we wrześniu w TVP2. Znamy już kapitanów drużyn. W programie zmierzą się Tomson i Baron z Afromental, Robert Gawliński, Liber, Andrzej Piaseczny, Jula, Ewa Farna, Beata Kozidrak oraz Piotr Rubik.


>>>Zobacz na Eska.pl casting do drużyny Ewy Farny 16 sierpnia w Sosnowcu


Zwycięzcą pierwszej edycji programu Bitwa na Głosy został Piotr Kupicha i drużyna z Katowic. Drugą edycję show wygrał Kamil Bednarek z drużyną z Brzegu.


Zobacz występ finałowy 2 edycji Bitwy na Głosy



Nie czytałeś jeszcze?

WAKACYJNY HIT na Eska.pl. Wybierz! Głosowanie trwa!


EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Alan Walker - 8 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!
0

Alan Walker - 8 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Alan Walker na ESKA Music Awards 2016 wystąpi w piątek, 26 sierpnia! Dwa dni przed galą norweski producent obchodzi swoje 19 urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy 8 faktów i ciekawostek o gwieździe EMA 2016!
24/08/2016 09:27
ESKA Music Awards 2016 - kto wręcza nagrody?! Zobacz, pełną listę gwiazd!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wręcza nagrody?! Zobacz, pełną listę gwiazd!

Lista wręczających statuetki podczas ESKA Music Awards 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! Prezenterzy Radia ESKA ogłoszą wyniki waszego głosowania w towarzystwie gwiazd, które doskonale znacie ze szklanego ekranu!
24/08/2016 09:25
Ewelina Lisowska - najlepsze momenty gwiazdy na ESKA Music Awards!
0

Ewelina Lisowska - najlepsze momenty gwiazdy na ESKA Music Awards!

Ewelina Lisowska po raz kolejny wystąpi dla Was na ESKA Music Awards 2016! Gwiazda 23 sierpnia obchodzi urodziny, dlatego postanowiliśmy przypomnieć najlepsze momenty ze wszystkich imprez EMA!
23/08/2016 19:57
Legia Warszawa - Dundalk: składy 23.08.2016. Kto zagra o Ligę Mistrzów?
0

Legia Warszawa - Dundalk: składy 23.08.2016. Kto zagra o Ligę Mistrzów?

Legia Warszawa - Dundalk: składy na mecz 23.08.2016 będą zaskakujące. W drużynie ze stolicy zawieszonych jest dwóch zawodników! Kto zagra w Legii i powalczy o awans do Ligi Mistrzów? Szczegóły i lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
23/08/2016 19:41
Legia - Dundalk: online, streamy i TV. Transmisja na żywo za darmo 23.08.2016
0

Legia - Dundalk: online, streamy i TV. Transmisja na żywo za darmo 23.08.2016

Legia Warszawa - Dundalk: online i w TV 23.08.2016 dostępny za darmo? Gdzie i o której oglądać mecz Legii? Czy klub ze stolicy przybliży się do fazy grupowej Ligi Mistrzów? Sprawdźcie wszystkie informacje o meczu 23 sierpnia 2016 na ESKA.pl!
23/08/2016 19:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]