WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO] - BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy

Tagi związane z BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO]: bitwa na głosy, bitwa na głosy jury, bitwa na głosy urszula dudziak, bitwa na głosy milówka, bitwa na głosy online, bitwa na głosy castingi

BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO]

RSS 09/08/2012 15:26 Komentarze
Bitwa na Głosy - 3 edycja show już we wrześniu w TVP2. Znamy już wszystkich kapitanów drużyn, które zmierzą się w programie. Trwają castingi do 3 edycji programu. Swoje drużyny wybrali już między innymi Jula oraz Baron i Tomson z grupy Afromental. Casting do drużyny Ewy Farny 16 sierpnia w Sosnowcu. Zobacz na Eska.pl fragment finału 2 edycji Bitwy na Głosy.
/
Ilustracja do artykułu: BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO]
Bitwa na Głosy - 3 edycja we wrześniu w TVP2. Znamy już kapitanów drużyn. W programie zmierzą się Tomson i Baron z Afromental, Robert Gawliński, Liber, Andrzej Piaseczny, Jula, Ewa Farna, Beata Kozidrak oraz Piotr Rubik.


>>>Zobacz na Eska.pl casting do drużyny Ewy Farny 16 sierpnia w Sosnowcu


Zwycięzcą pierwszej edycji programu Bitwa na Głosy został Piotr Kupicha i drużyna z Katowic. Drugą edycję show wygrał Kamil Bednarek z drużyną z Brzegu.


Zobacz występ finałowy 2 edycji Bitwy na Głosy



Nie czytałeś jeszcze?

WAKACYJNY HIT na Eska.pl. Wybierz! Głosowanie trwa!


EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
iHeartRadio Music Festival 2016 - kto wystąpi? Imponująca lista wykonawców
0

iHeartRadio Music Festival 2016 - kto wystąpi? Imponująca lista wykonawców

iHeartRadio Music Festival 2016 - kto wystąpi? Lista artystów robi wrażenie. Sprawdźcie już teraz, kto swoim występem uświetni te muzyczne wydarzenie.
28/07/2016 12:24
Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?

Światowe Dni Młodzieży 2016: transmisja w telewizji i w internecie będzie dostępna. Godzinową rozpiskę z wizyty papieża w Polsce prezentujemy Wam na ESKA.pl!
28/07/2016 12:23
Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?
0

Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?

Marina Joyce to bohaterka jednej z najbardziej niewiarygodnych teorii spiskowych ostatnich lat. Kim jest dziewczyna, o którą martwią się internauci na całym świecie? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
28/07/2016 12:09
Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16
0

Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16

Zagłębie - Sonderjyske: online za darmo? Stream z meczu 28.07.2016 podrzucamy Wam na ESKA.pl! Tu także informacje o tym, czy transmisja w telewizji odbędzie się na ogólnopolskim kanale! Klikajcie i sprawdzajcie >>
28/07/2016 12:09
'Znana Youtuberka porwana przez ISIS'! Fani alarmują: #savemarinajoyce!
0

'Znana Youtuberka porwana przez ISIS'! Fani alarmują: #savemarinajoyce!

Marina Joyce to nazwisko, które przewija się we wszystkich serwisach społecznościowych. O co tak naprawdę chodzi w tajemniczej sprawie znanej Youtuberki i przed czym fani chcą uratować swoją idolkę? Wyjaśniamy to na ESKA.pl
28/07/2016 11:53
Papież w Polsce 2016: program, transmisja, relacja
0

Papież w Polsce 2016: program, transmisja, relacja

Papież w Polsce 2016 - gdzie transmisja z wizyty Franciszka w Krakowie? Jakie miejsca odwiedzi głowa kościoła? Relacja, program TV Światowych Dni Młodzieży 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
28/07/2016 11:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...