WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO] - BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy

Tagi związane z BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO]: bitwa na głosy, bitwa na głosy jury, bitwa na głosy urszula dudziak, bitwa na głosy milówka, bitwa na głosy online, bitwa na głosy castingi

BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO]

RSS 09/08/2012 15:26 Komentarze
Bitwa na Głosy - 3 edycja show już we wrześniu w TVP2. Znamy już wszystkich kapitanów drużyn, które zmierzą się w programie. Trwają castingi do 3 edycji programu. Swoje drużyny wybrali już między innymi Jula oraz Baron i Tomson z grupy Afromental. Casting do drużyny Ewy Farny 16 sierpnia w Sosnowcu. Zobacz na Eska.pl fragment finału 2 edycji Bitwy na Głosy.
/
Ilustracja do artykułu: BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO]
Bitwa na Głosy - 3 edycja we wrześniu w TVP2. Znamy już kapitanów drużyn. W programie zmierzą się Tomson i Baron z Afromental, Robert Gawliński, Liber, Andrzej Piaseczny, Jula, Ewa Farna, Beata Kozidrak oraz Piotr Rubik.


>>>Zobacz na Eska.pl casting do drużyny Ewy Farny 16 sierpnia w Sosnowcu


Zwycięzcą pierwszej edycji programu Bitwa na Głosy został Piotr Kupicha i drużyna z Katowic. Drugą edycję show wygrał Kamil Bednarek z drużyną z Brzegu.


Zobacz występ finałowy 2 edycji Bitwy na Głosy



Nie czytałeś jeszcze?

WAKACYJNY HIT na Eska.pl. Wybierz! Głosowanie trwa!


EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ewa Farna nowa płyta z użyciem egzotycznego instrumentu!
0

Ewa Farna nowa płyta z użyciem egzotycznego instrumentu!

Ewa Farna Odwołuje Zimę razem z Radiem ESKA! Wokalistka na Wyspach Zielonego Przylądka kupiła egzotyczny instrument i obiecała, że wykorzysta go przy piosenkach na nową płytę! Więcej szczegółów na ESKA.pl
28/02/2017 15:39
Szkolny protest 10.03.2017 przeciw reformie edukacji
0

Szkolny protest 10.03.2017 przeciw reformie edukacji

Szkolny protest 10.03 rozpoczyna falę działań mających pokazać sprzeciw wobec reformy edukacji.
28/02/2017 15:33
Roast Włodarczyka - data, goście, bilety
0

Roast Włodarczyka - data, goście, bilety

Wszyscy na jednego, czyli roast Krzysztofa Diablo Włodarczyka! Kiedy i gdzie się odbędzie? Ile kosztują bilety? Szczegóły wydarzenia znajdziecie już teraz - oczywiście na ESKA.pl
28/02/2017 15:17
Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1
0

Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1

Wojenne dziewczyny to hit wiosennej ramówki TVP1. Kto występuje w najnowszej superprodukcji? Obsada Wojennych dziewczyn do sprawdzania już teraz - na ESKA.pl.
28/02/2017 15:12
Kim jest Kamil Lichota z Idola?
0

Kim jest Kamil Lichota z Idola?

Kamil Lichota - kim jest uczestnik trzeciego odcinka muzycznego show Idol? 
28/02/2017 14:53
Justin Bieber, Lil Wayne, Chance The Rapper i DJ Khaled razem w Im The One
0

Justin Bieber, Lil Wayne, Chance The Rapper i DJ Khaled razem w Im The One

DJ Khaled z plejadą gwiazd w Im The One. W nowym utworze znanego producenta wystąpią Justin Bieber, Quavo, Chance The Rappper i Lil Wayne. Zdjęcia i filmy z planu teledysku już teraz - na ESKA.pl.
28/02/2017 14:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

28/02/2017 11:29

0
Oscary 2017: najlepszy film. La La Land czy Moonlight - szokująca wpadka na gali!

Oscary 2017: najlepszy film. La La Land czy Moonlight - szokująca wpadka na gali!

27/02/2017 10:26

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA