Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO] - BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO]: bitwa na głosy, bitwa na głosy jury, bitwa na głosy urszula dudziak, bitwa na głosy milówka, bitwa na głosy online, bitwa na głosy castingi

BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO]

RSS 09/08/2012 15:26 Komentarze 0
Bitwa na Głosy - 3 edycja show już we wrześniu w TVP2. Znamy już wszystkich kapitanów drużyn, które zmierzą się w programie. Trwają castingi do 3 edycji programu. Swoje drużyny wybrali już między innymi Jula oraz Baron i Tomson z grupy Afromental. Casting do drużyny Ewy Farny 16 sierpnia w Sosnowcu. Zobacz na Eska.pl fragment finału 2 edycji Bitwy na Głosy.
/
Ilustracja do artykułu: BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO]
Bitwa na Głosy - 3 edycja we wrześniu w TVP2. Znamy już kapitanów drużyn. W programie zmierzą się Tomson i Baron z Afromental, Robert Gawliński, Liber, Andrzej Piaseczny, Jula, Ewa Farna, Beata Kozidrak oraz Piotr Rubik.


>>>Zobacz na Eska.pl casting do drużyny Ewy Farny 16 sierpnia w Sosnowcu


Zwycięzcą pierwszej edycji programu Bitwa na Głosy został Piotr Kupicha i drużyna z Katowic. Drugą edycję show wygrał Kamil Bednarek z drużyną z Brzegu.


Zobacz występ finałowy 2 edycji Bitwy na Głosy



Nie czytałeś jeszcze?

WAKACYJNY HIT na Eska.pl. Wybierz! Głosowanie trwa!


EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO
0

KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają na was w konkursie eskaGO.
03/09/2015 15:37
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me
0

Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me

Polska - Niemcy, czyli mecz eliminacji do EURO 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego sezonu. Już 4 września Polacy zmierzą się z niemiecką drużyną na stadionie we Frankfurcie. Czy i tym razem uda się nam pokonać Niemców w eliminacjach do EURO 2016? Warto się o tym przekonać na własne oczy. Gdzie oglądać mecz Polska - Niemcy? Transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji? Sprawdź na ESKA.pl 
03/09/2015 23:41
Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner
0

Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner

Polska - Niemcy - wynik meczu z 4.09.2015 to najważniejsza informacja września 2015 roku. Czy Polacy wygrają w meczu z Niemcami podczas spotkania w ramach eliminacji do EURO 2016? Kto zaśpiewa You Are Looking At The Winner? Wynik meczu Polska - Niemcy podamy tuż po zakończeniu spotkania! 
03/09/2015 23:41
Polska - Niemcy 2015: bilety na mecz. Czy bilety na mecz eliminacji do EURO 2016 są jeszcze dostępne?
0

Polska - Niemcy 2015: bilety na mecz. Czy bilety na mecz eliminacji do EURO 2016 są jeszcze dostępne?

Mecz Polska - Niemcy, czyli mecz eliminacji do EURO 2016, odbędzie się już 4 września 2015 roku. Bilety na decydujące spotkanie w grupie D są jeszcze dostępne? Check It Out na ESKA.pl 
03/09/2015 20:49
Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
03/09/2015 20:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

03/09/2015 12:40

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska