WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO] - BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy

Tagi związane z BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO]: bitwa na głosy, bitwa na głosy jury, bitwa na głosy urszula dudziak, bitwa na głosy milówka, bitwa na głosy online, bitwa na głosy castingi

BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO]

RSS 09/08/2012 15:26 Komentarze
Bitwa na Głosy - 3 edycja show już we wrześniu w TVP2. Znamy już wszystkich kapitanów drużyn, które zmierzą się w programie. Trwają castingi do 3 edycji programu. Swoje drużyny wybrali już między innymi Jula oraz Baron i Tomson z grupy Afromental. Casting do drużyny Ewy Farny 16 sierpnia w Sosnowcu. Zobacz na Eska.pl fragment finału 2 edycji Bitwy na Głosy.
/
Ilustracja do artykułu: BITWA NA GŁOSY. Znamy już wszystkie gwiazdy 3 edycji. Castingi trwają. Zobacz na Eska.pl finał 2 edycji Bitwy na Głosy [VIDEO]
Bitwa na Głosy - 3 edycja we wrześniu w TVP2. Znamy już kapitanów drużyn. W programie zmierzą się Tomson i Baron z Afromental, Robert Gawliński, Liber, Andrzej Piaseczny, Jula, Ewa Farna, Beata Kozidrak oraz Piotr Rubik.


>>>Zobacz na Eska.pl casting do drużyny Ewy Farny 16 sierpnia w Sosnowcu


Zwycięzcą pierwszej edycji programu Bitwa na Głosy został Piotr Kupicha i drużyna z Katowic. Drugą edycję show wygrał Kamil Bednarek z drużyną z Brzegu.


Zobacz występ finałowy 2 edycji Bitwy na Głosy



Nie czytałeś jeszcze?

WAKACYJNY HIT na Eska.pl. Wybierz! Głosowanie trwa!


EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
30/04/2016 12:55
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 30.04.2016. Jakie są wyniki losowania 30 kwietnia? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś 25 milionów!  
01/05/2016 12:59
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]
0

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie zagrał ekscytujący koncert w ramach trasy promującej platynowy album "The Original High". Nie obyło się bez zabawnego akcentu. Reakcja Adama? Oceńcie sami.
01/05/2016 12:05
Majówka 2016 w Warszawie: Piknik Europejski w Łazienkach, czyli impreza dla całej rodziny!
0

Majówka 2016 w Warszawie: Piknik Europejski w Łazienkach, czyli impreza dla całej rodziny!

Majówka 2016 w Warszawie jest pełna atrakcji. Jedną z ciekawszych opcji wydaje się być darmowy Piknik Europejski w Łazienkach! Program imprezy dla całej rodziny do sprawdzenia na ESKA.pl!
01/05/2016 10:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

30/04/2016 12:55

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA