WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Biografia Queen - Bohemian Rhapsody. Kiedy premiera filmu? - Bohemian Rhapsody: filmowa biografia Queen. Remi Malek w roli Freddiego Mercurego

Tagi związane z Biografia Queen - Bohemian Rhapsody. Kiedy premiera filmu?: queen, film o queen, biografia queen

Biografia Queen - Bohemian Rhapsody. Kiedy premiera filmu?

RSS 17/07/2017 12:17 Komentarze

Bohemian Rhapsody to filmowa biografia legendarnego zespołu Queen. Sprawdź na ESKA.pl pierwsze szczegóły nadchodzącej ekranizacji historii Freddiego Mercurego i jego grupy. Wiemy, kto zagra rolę kultowego wokalisty.

Film o Queen - kiedy premiera? Film o Queen - kiedy premiera? / fot. East News
Ilustracja do artykułu: Biografia Queen - Bohemian Rhapsody. Kiedy premiera filmu?

Biografia Queen - kiedy premiera Bohemian Rhapsody? Już niedługo rozpoczną się pierwsze zdjęcia do filmowej biografii zespołu Queen, którego liderem był Freddie Mercury. Tytuł film to Bohemian Rhapsody, który został zaczerpnięty z jednego największych hitów grupy. Reżyserem biografii został Bryan Singer - znany z popularnej serii filmów o X-Menie. Freddiego Mercurego zagra Rami Malek, który występował m.in. w Sadze Zmierzch, Battleship oraz Noc w muzeum.

>> Queen i Adam Lambert w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Biografia Queen - kiedy premiera Bohemian Rhapsody?

Pierwsze zdjęcia do filmu o Queen zaplanowane są na wrzesień, natomiast obraz do kin ma trafić 25 grudnia 2018 roku. Czynny udział przy tworzeniu biografii mają gitarzysta Brian May i gitarzysta Roger Taylor, którzy zostali muzycznymi producentami filmu. Pewne jest również to, że na ekranach zobaczymy odtworzony występ Queen podczas Live Aid na stadionie Wembley w Londynie.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Wrocław dla Chestera - polscy fani żegnają lidera Linkin Park
0

Wrocław dla Chestera - polscy fani żegnają lidera Linkin Park

Chester Bennigton żegnany przez mieszkańców Wrocławia! Gdzie i kiedy? Szczegóły wydarzenia podrzucamy na ESKA.pl
25/07/2017 12:29
Luis Fonsi - kim jest? Przed Despacito wyglądał jak...
0

Luis Fonsi - kim jest? Przed Despacito wyglądał jak...

Luis Fonsi zyskał popularność dzięki Despacito. Przystojny muzyk prosto z gorącego Portoryko skradł serca milionów fanek. Jednak Luis Fonsi nie zawsze tak wyglądał!
25/07/2017 12:25
Nowa płyta Fifth Harmony 2017: tytuł i data premiery
0

Nowa płyta Fifth Harmony 2017: tytuł i data premiery

Dziewczynom z Fifth Harmony nie udało się utrzymać w tajemnicy szczegółów ich nowej płyty 2017. Znamy już tytuł i datę premiery pierwszego albumu 5H bez Camili Cabello!
25/07/2017 12:18
Justin Bieber odwołuje trasę koncertową. Ma dość muzyki?
0

Justin Bieber odwołuje trasę koncertową. Ma dość muzyki?

Justin Bieber odwołuje Purpose World Tour. Co jest powodem tej decyzji? 
25/07/2017 11:33
Depresja - gdzie szukać pomocy? Chester Bennington inspiruje do walki
0

Depresja - gdzie szukać pomocy? Chester Bennington inspiruje do walki

Depresja to jedno z najcięższych i najgroźniejszych zaburzeń psychicznych. Gdzie powinny szukać pomocy osoby z nią walczące? Sprawdźcie już teraz
25/07/2017 11:31
Linkin Park: pierwsze zdjęcie zespołu po śmierci Chestera Benningtona
0

Linkin Park: pierwsze zdjęcie zespołu po śmierci Chestera Benningtona

Linkin Park opublikowało pierwsze wspólne zdjęcie po śmierci Chestera Benningtona, które powstało blisko 20 lat temu! Jak wyglądało Linkin Park w latach '90?
25/07/2017 11:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program