Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę? - Czy są jeszcze bilety na koncert Rihanny? Ceny biletów na koncert Rihanny w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę?: Rihanna w Polsce - bilety, Rihanna w Polsce - ceny biletów, czy są jeszcze bilety na Rihannę, Rihanna w Gdyni - gdzie kupić bilety, kiedy rusza sprzedaż biletów na koncert Rihanny

Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę?

RSS 25/01/2013 14:00 Komentarze 0
Koncert Rihanny w Polsce - ceny biletów, gdzie kupić bilety i czy bilety na koncert Rihanny są jeszcze dostępne? Aktualne informacje o koncercie Rihanny w Gdyni znajdziesz na Eska.pl!
/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę?
>>> Wszystko o koncercie Rihanny w Polsce

Rihanna w Polsce wystąpi 7 lipca na lotnisku Gdynia - Kosakowo na terenie Heineken Open'er Festival. To będzie specjalny koncert, który odbędzie się po zakończeniu Heineken Open'er Festival, ale w ramach trasy Diamonds World Tour 2013, w którą Rihanna rusza 8 marca.


Rihanna w Polsce - bilety dla uczestników Open'era 2013:
Wszyscy posiadacze karnetów czterodniowych na Open’era będą mogli uczestniczyć w koncercie Rihanny 7 lipca bez dodatkowych kosztów, a pobyt na polu namiotowym zostaje przedłużony o kolejną noc! Pamiętaj, by nie zgubic specjalnej opaski, którą dostaniesz przy wejściu na imprezę - bez niej nie dostaniesz się na koncert Rihanny za darmo!

Rihanna w Polsce - ceny biletów
W koncercie Rihanny w Gdyni będą mogły uczestniczyć także te osoby, które nie wybierają się na Open'era. Wtedy ceny biletów na Rihannę kosztują: 198 zł oraz 258 zł (GOLDEN CIRCLE).

Rihanna w Polsce - gdzie kupić bilety
Bilety na jedyny koncert Rihanny w Polsce można kupić w dwóch miejscach: w AlterSklepie (sklep organizatora koncertu) oraz na TickerPro:
- kup bilet w AlterSklep >>>
- kup bilet na TickerPro >>>

>>> Koncerty w Polsce 2013 - sprawdź koncertowy rozkład jazdy

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO
0

KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają na was w konkursie eskaGO.
03/09/2015 15:37
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner
0

Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner

Polska - Niemcy - wynik meczu z 4.09.2015 to najważniejsza informacja września 2015 roku. Czy Polacy wygrają w meczu z Niemcami podczas spotkania w ramach eliminacji do EURO 2016? Kto zaśpiewa You Are Looking At The Winner? Wynik meczu Polska - Niemcy podamy tuż po zakończeniu spotkania! 
04/09/2015 22:06
Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me
0

Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me

Polska - Niemcy, czyli mecz eliminacji do EURO 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego sezonu. Już 4 września Polacy zmierzą się z niemiecką drużyną na stadionie we Frankfurcie. Czy i tym razem uda się nam pokonać Niemców w eliminacjach do EURO 2016? Warto się o tym przekonać na własne oczy. Gdzie oglądać mecz Polska - Niemcy? Transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji? Sprawdź na ESKA.pl 
04/09/2015 19:47
Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
04/09/2015 19:45
Niemcy - Polska, mecz 04.09. 2015: o której i gdzie transmisja na żywo w telewizji lub online?
0

Niemcy - Polska, mecz 04.09. 2015: o której i gdzie transmisja na żywo w telewizji lub online?

Niemcy - Polska mecz 04.09.2015: składy drużyn na mecz zostały już ustalone! Kto zagra w meczu eliminacji do EURO 2016 po stronie polskiej, a kto po stronie niemieckiej? Czy skład naszej drużyny zagwarantuje nam awans do dalszych klasyfikacji przed EURO 2016? Check IT Out na ESKA.pl 
04/09/2015 19:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

03/09/2015 12:40

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska