Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę? - Czy są jeszcze bilety na koncert Rihanny? Ceny biletów na koncert Rihanny w Polsce

Tagi związane z Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę?: Rihanna w Polsce - bilety, Rihanna w Polsce - ceny biletów, czy są jeszcze bilety na Rihannę, Rihanna w Gdyni - gdzie kupić bilety, kiedy rusza sprzedaż biletów na koncert Rihanny

Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę?

RSS 25/01/2013 14:00 Komentarze
Koncert Rihanny w Polsce - ceny biletów, gdzie kupić bilety i czy bilety na koncert Rihanny są jeszcze dostępne? Aktualne informacje o koncercie Rihanny w Gdyni znajdziesz na Eska.pl!

Rihanna w Polsce 2016: data, miejsce, bilety >>

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę?
Rihanna w Polsce wystąpi 7 lipca na lotnisku Gdynia - Kosakowo na terenie Heineken Open'er Festival. To będzie specjalny koncert, który odbędzie się po zakończeniu Heineken Open'er Festival, ale w ramach trasy Diamonds World Tour 2013, w którą Rihanna rusza 8 marca.


Rihanna w Polsce - bilety dla uczestników Open'era 2013:
Wszyscy posiadacze karnetów czterodniowych na Open’era będą mogli uczestniczyć w koncercie Rihanny 7 lipca bez dodatkowych kosztów, a pobyt na polu namiotowym zostaje przedłużony o kolejną noc! Pamiętaj, by nie zgubic specjalnej opaski, którą dostaniesz przy wejściu na imprezę - bez niej nie dostaniesz się na koncert Rihanny za darmo!

Rihanna w Polsce - ceny biletów
W koncercie Rihanny w Gdyni będą mogły uczestniczyć także te osoby, które nie wybierają się na Open'era. Wtedy ceny biletów na Rihannę kosztują: 198 zł oraz 258 zł (GOLDEN CIRCLE).

Rihanna w Polsce - gdzie kupić bilety
Bilety na jedyny koncert Rihanny w Polsce można kupić w dwóch miejscach: w AlterSklepie (sklep organizatora koncertu) oraz na TickerPro:
- kup bilet w AlterSklep >>>
- kup bilet na TickerPro >>>

>>> Koncerty w Polsce 2013 - sprawdź koncertowy rozkład jazdy

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?
0

GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?

GRAMMY 2016 już 15 lutego. Na czerwonym dywanie oraz gali GRAMMY pojawią się m.in. Adele, Rihanna, Lady Gaga, Justin Bieber, The Weeknd czy Kendrick Lamar.
14/02/2016 20:21
Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!
0

Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!

Pitbull. Nowe porządki: najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla - to wszystko już teraz na ESKA.pl. Pitbull. Nowe porządki to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku. Sprawdź, dlaczego film Patryka Vegi cieszy się w Polsce tak dużą popularnością.
14/02/2016 20:20
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
14/02/2016 20:20
Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10
0

Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10

Antywalentynki - najlepsze memy, animacje i obrazki dla przeciwników walentynek już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowo piękny dzień dla wszystkich zakochanych i najgorszy dla ludzi, którzy są singlami, lub po prostu nie obchodzą walentynek. Jeżeli należysz do tej drugiej grupy to trafiłeś idealnie! Sprawdź, co przygotowaliśmy na antywalentynki.
14/02/2016 20:19
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
14/02/2016 20:19
Maffashion w roli Pocahontas. Posłuchaj, jak Julia Kuczyńska śpiewa Kolorowy Wiatr!
0

Maffashion w roli Pocahontas. Posłuchaj, jak Julia Kuczyńska śpiewa Kolorowy Wiatr!

Maffashion wcieliła się w rolę Pocahontas przy okazji konkursu Tidal Love Duety. Blogerka modowa zaśpiewała utwór Kolorowy Wiatr. W bajecznym duecie towarzyszył jej ukochany - Czarek Jóźwik, videobloger z Abstrachuje TV. Już teraz na ESKA.pl posłuchaj jak Maffashion i Czarek radzą sobie ze śpiewem. Czy duet ma szansę na wygraną?
14/02/2016 18:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

14/02/2016 20:20

0
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

13/02/2016 13:50

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA