WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę? - Czy są jeszcze bilety na koncert Rihanny? Ceny biletów na koncert Rihanny w Polsce

Tagi związane z Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę?: Rihanna w Polsce - bilety, Rihanna w Polsce - ceny biletów, czy są jeszcze bilety na Rihannę, Rihanna w Gdyni - gdzie kupić bilety, kiedy rusza sprzedaż biletów na koncert Rihanny

Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę?

RSS 25/01/2013 14:00 Komentarze
Koncert Rihanny w Polsce - ceny biletów, gdzie kupić bilety i czy bilety na koncert Rihanny są jeszcze dostępne? Aktualne informacje o koncercie Rihanny w Gdyni znajdziesz na Eska.pl!

Rihanna w Polsce 2016: data, miejsce, bilety >>

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę?
Rihanna w Polsce wystąpi 7 lipca na lotnisku Gdynia - Kosakowo na terenie Heineken Open'er Festival. To będzie specjalny koncert, który odbędzie się po zakończeniu Heineken Open'er Festival, ale w ramach trasy Diamonds World Tour 2013, w którą Rihanna rusza 8 marca.


Rihanna w Polsce - bilety dla uczestników Open'era 2013:
Wszyscy posiadacze karnetów czterodniowych na Open’era będą mogli uczestniczyć w koncercie Rihanny 7 lipca bez dodatkowych kosztów, a pobyt na polu namiotowym zostaje przedłużony o kolejną noc! Pamiętaj, by nie zgubic specjalnej opaski, którą dostaniesz przy wejściu na imprezę - bez niej nie dostaniesz się na koncert Rihanny za darmo!

Rihanna w Polsce - ceny biletów
W koncercie Rihanny w Gdyni będą mogły uczestniczyć także te osoby, które nie wybierają się na Open'era. Wtedy ceny biletów na Rihannę kosztują: 198 zł oraz 258 zł (GOLDEN CIRCLE).

Rihanna w Polsce - gdzie kupić bilety
Bilety na jedyny koncert Rihanny w Polsce można kupić w dwóch miejscach: w AlterSklepie (sklep organizatora koncertu) oraz na TickerPro:
- kup bilet w AlterSklep >>>
- kup bilet na TickerPro >>>

>>> Koncerty w Polsce 2013 - sprawdź koncertowy rozkład jazdy

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program