WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę? - Czy są jeszcze bilety na koncert Rihanny? Ceny biletów na koncert Rihanny w Polsce

Tagi związane z Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę?: Rihanna w Polsce - bilety, Rihanna w Polsce - ceny biletów, czy są jeszcze bilety na Rihannę, Rihanna w Gdyni - gdzie kupić bilety, kiedy rusza sprzedaż biletów na koncert Rihanny

Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę?

RSS 25/01/2013 14:00 Komentarze
Koncert Rihanny w Polsce - ceny biletów, gdzie kupić bilety i czy bilety na koncert Rihanny są jeszcze dostępne? Aktualne informacje o koncercie Rihanny w Gdyni znajdziesz na Eska.pl!

Rihanna w Polsce 2016: data, miejsce, bilety >>

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę?
Rihanna w Polsce wystąpi 7 lipca na lotnisku Gdynia - Kosakowo na terenie Heineken Open'er Festival. To będzie specjalny koncert, który odbędzie się po zakończeniu Heineken Open'er Festival, ale w ramach trasy Diamonds World Tour 2013, w którą Rihanna rusza 8 marca.


Rihanna w Polsce - bilety dla uczestników Open'era 2013:
Wszyscy posiadacze karnetów czterodniowych na Open’era będą mogli uczestniczyć w koncercie Rihanny 7 lipca bez dodatkowych kosztów, a pobyt na polu namiotowym zostaje przedłużony o kolejną noc! Pamiętaj, by nie zgubic specjalnej opaski, którą dostaniesz przy wejściu na imprezę - bez niej nie dostaniesz się na koncert Rihanny za darmo!

Rihanna w Polsce - ceny biletów
W koncercie Rihanny w Gdyni będą mogły uczestniczyć także te osoby, które nie wybierają się na Open'era. Wtedy ceny biletów na Rihannę kosztują: 198 zł oraz 258 zł (GOLDEN CIRCLE).

Rihanna w Polsce - gdzie kupić bilety
Bilety na jedyny koncert Rihanny w Polsce można kupić w dwóch miejscach: w AlterSklepie (sklep organizatora koncertu) oraz na TickerPro:
- kup bilet w AlterSklep >>>
- kup bilet na TickerPro >>>

>>> Koncerty w Polsce 2013 - sprawdź koncertowy rozkład jazdy

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać program w wakacje?
0

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać program w wakacje?

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać jego show w wakacje? Mimo, że program znika z anteny TVN to będziemy mogli zobaczyć go online. Gdzie? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl
24/05/2016 16:39
Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!
0

Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!

Teledysk do Into You pojawił się 24.05.2016! Ariana Grande w nowym wideo wygląda bardzo kusząco, co zauważyli fani, a także redakcja ESKA.pl! Już teraz zobaczcie najlepsze, najseksowniejsze momenty! TOP 5 >>
24/05/2016 16:38
Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?
0

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - gdzie i kiedy wyniki? Jak sprawdzić, ile procentów i punktów otrzymaliście? Wszystkie informacje w pigułce poznacie w jednym miejscu - na ESKA.pl!
24/05/2016 16:38
Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?

Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore: to nowa, bardzo wakacyjna premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka z płyty Nine Track Mind zadebiutuje w propozycjach do listy przebojów we wtorek, 24.05.2016. Już teraz na ESKA.pl sprawdźcie więcej i dowiedzcie się, jak wygrać bilety na koncert Avicii!
24/05/2016 16:38
Zgadniecie, jakie gwiazdy kryją się na tych zdjęciach?
0

Zgadniecie, jakie gwiazdy kryją się na tych zdjęciach?

Co by się stało gdyby połączyć ze sobą twarze Seleny Gomez i Beyonce, lub Taylor Swift i Jennifer Lawrence? Zobaczcie sami tak przerobione zdjęcia i zastanówcie się, jakie gwiazdy widzicie na fotkach. Zapewniamy Was ro naprawdę dobra zabawa!
24/05/2016 16:18
KSW 35 - Popek na gali KSW w Gdańsku?! [VIDEO]
0

KSW 35 - Popek na gali KSW w Gdańsku?! [VIDEO]

Kiedy Popek wystąpi na KSW? Z kim będzie walczyć raper z Gangu Albanii? Czy to prawda, że otworzy KSW 35 w Gdańsku? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl!
24/05/2016 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

23/05/2016 16:20

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA