WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę? - Czy są jeszcze bilety na koncert Rihanny? Ceny biletów na koncert Rihanny w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę?: Rihanna w Polsce - bilety, Rihanna w Polsce - ceny biletów, czy są jeszcze bilety na Rihannę, Rihanna w Gdyni - gdzie kupić bilety, kiedy rusza sprzedaż biletów na koncert Rihanny

Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę?

RSS 25/01/2013 14:00 Komentarze 0
Koncert Rihanny w Polsce - ceny biletów, gdzie kupić bilety i czy bilety na koncert Rihanny są jeszcze dostępne? Aktualne informacje o koncercie Rihanny w Gdyni znajdziesz na Eska.pl!
/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Bilety na koncert Rihanny w Polsce. Ile kosztują bilety na Rihannę w Gdyni? Gdzie kupić bilety na Rihannę?
>>> Wszystko o koncercie Rihanny w Polsce

Rihanna w Polsce wystąpi 7 lipca na lotnisku Gdynia - Kosakowo na terenie Heineken Open'er Festival. To będzie specjalny koncert, który odbędzie się po zakończeniu Heineken Open'er Festival, ale w ramach trasy Diamonds World Tour 2013, w którą Rihanna rusza 8 marca.


Rihanna w Polsce - bilety dla uczestników Open'era 2013:
Wszyscy posiadacze karnetów czterodniowych na Open’era będą mogli uczestniczyć w koncercie Rihanny 7 lipca bez dodatkowych kosztów, a pobyt na polu namiotowym zostaje przedłużony o kolejną noc! Pamiętaj, by nie zgubic specjalnej opaski, którą dostaniesz przy wejściu na imprezę - bez niej nie dostaniesz się na koncert Rihanny za darmo!

Rihanna w Polsce - ceny biletów
W koncercie Rihanny w Gdyni będą mogły uczestniczyć także te osoby, które nie wybierają się na Open'era. Wtedy ceny biletów na Rihannę kosztują: 198 zł oraz 258 zł (GOLDEN CIRCLE).

Rihanna w Polsce - gdzie kupić bilety
Bilety na jedyny koncert Rihanny w Polsce można kupić w dwóch miejscach: w AlterSklepie (sklep organizatora koncertu) oraz na TickerPro:
- kup bilet w AlterSklep >>>
- kup bilet na TickerPro >>>

>>> Koncerty w Polsce 2013 - sprawdź koncertowy rozkład jazdy

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Krzysztof Hołowczyc rapuje na antenie Radia ESKA. Zobacz, co działo się w studiu, gdy Hołek rapował! [VIDEO]
0

Krzysztof Hołowczyc rapuje na antenie Radia ESKA. Zobacz, co działo się w studiu, gdy Hołek rapował! [VIDEO]

Krzysztof Hołoczyc rapuje w Radiu ESKA. Ekipa Rannych Ptaków odkryła w Hołku muzyczny talent. Hołek rapuje lepiej niż Eminem! Ci co słyszeli rapującego Hołowczyca w Radiu ESKA, teraz mogą zobaczyć, jak na rymy kierowcy reagował Jankes. Nagranie video z muzycznego debiutu Hołowczyca pt. Rap Dakar Hołka na ESKA.pl 
31/01/2015 14:46
Nowości muzyczne 2015: styczeń na polskim rynku muzycznym. Nowe, ciekawe, warte uwagi potencjalne hity [VIDEO]
0

Nowości muzyczne 2015: styczeń na polskim rynku muzycznym. Nowe, ciekawe, warte uwagi potencjalne hity [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015: styczeń na polskim rynku muzycznym przyniósł nam wiele premier tj. jak chociażby Riotka Dody, czy Blisko Mnie Agaty Dziarmagowskiej. Na które hity należy zwrócić największą uwagę? Już teraz na ESKA.pl posłuchaj sześciu polskich piosenek ze stycznia 2015 
31/01/2015 13:06
Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z planu zdjęciowego dostępne w sieci! Nie jest to nowy zwiastun 50 Twarzy Greya ale nagranie, ukazujące kulisy pracy nad przygotowywaniem najbardziej oczekiwanego filmu 2015 roku. W nowym materiale video ujrzymy apartament Christiana Greya w całej okazałości. Takiego domu nie powstydziłaby się sama Beyonce! 
31/01/2015 11:30
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]
0

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
31/01/2015 11:29
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
30/01/2015 17:33
Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]
0

Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]

Premiera filmu 50 Twarzy Greya w polskich kinach to wydarzenie, na które czekają tysiące fanów książki o Christianie Greyu. Przed premierą 50 Twarzy Greya na dużym ekranie i płyty z soundtrackiem do produkcji wytwórnia Universal Music Polska przygotowała specjalną playlistę Czekając na 50 Twarzy Greya. Odpalcie piosenki z 50 Twarzy Greya i nie tylko już teraz na ESKA.pl!
30/01/2015 17:28
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska