WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO] - Justin Bieber Believe Movie: #FilmFridays wystratowały. Zobacz pierwszą zapowiedź filmu z trasy! [VIDEO]

Tagi związane z Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO]: justin bieber, justin bieber 2013, justin bieber believe movie, believe movie zapowiedź, justin bieber stache, justin bieber filmfridays, justin bieber believe movie premiera, o co chodzi z filmfridays

Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO]

RSS 12/10/2013 18:40 Komentarze

Justin Bieber w ramach promocji Believe Movie rozpoczął projekt #FilmFridays - jest już pierwsza zapowiedź filmu z trasy koncertowej Justina. Wideo zatytułowane #Stache do zobaczenia na ESKA.pl. Skąd taki tytuł? O co chodzi w #FilmFridays i kiedy premiera Believe Movie?

Justin Bieber w Believe Movie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO]
Believe Movie Justina Biebera doczekało się pierwszej zapowiedzi na YouTube w ramach #FilmFridays. Nagranie zatytułowane #Stache rozpoczęło serię filmowych piątków od Justina. O co chodzi w #FilmFridays? W każdy piątek do premiery Believe Movie wokalista będzie częstował swoich fanów nowym fragmentem filmu z trasy koncertowej Believe Tour. Teaser #Stache prezentuje m.in. zarost pop gwiazdy.

W filmiku nie zabrakło wypowiedzi mamy Justina Biebera czy też jego muzycznego kompana - Ushera. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że ich mały Justin staje się prawdziwym mężczyzną. Koniec wybryków przed kamerami? Spokojnie, na sam koniec Justin serwuje nam zabawny trik z 'zejściem po schodach' ;).

Kiedy premiera Believe Movie? Dokument ma zadebiutować w święta Bożego Narodzenia 2013. #FilmFridays to kolejny po #MusicMondays cotygodniowy projekt Justina Biebera.


Zobacz pierwszą zapowiedź Believe Movie - #Stache!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dzień matki: pomysł tego młodego ojca to najlepszy prezent na dzień mamy! Możesz zrobić podobnie!
0

Dzień matki: pomysł tego młodego ojca to najlepszy prezent na dzień mamy! Możesz zrobić podobnie!

Dzień Matki już 26 maja. Prezent dla mamy to ważna sprawa! Jednak pewna niespodzianka, którą przygotował młody tata z pomocą 9-miesięcznego syna zachwyciła na do granic możliwości i zapewniamy Was taki prezent chciałaby otrzymać każda mama!
26/05/2016 00:11
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!
0

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

Ten odcinek programu śniadaniowego należał zdecydowanie do wnuczki Hołowczyca. Mała Alabama skradła show dziadkowi i skupiła na sobie całą uwagę. Co takiego zrobiła, że prowadzący dali się porwać w wir zabawy?
26/05/2016 00:06
Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?
0

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie? Między 26 a 29 maja będziecie w Warszawie, a nie macie pomysłu na fajne spędzanie czasu? Nie martwcie się na ESKA.pl mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów!
26/05/2016 00:01
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl
0

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Już teraz na ESKA.pl sprawdzamy, kiedy w Polsce wypada tegoroczne święto wszystkich mam.
26/05/2016 00:01
KONKURS na Dzień Dziecka: Jarzynki i Przyjaciele - płyta z piosenkami dla dzieci może być Twoja!
0

KONKURS na Dzień Dziecka: Jarzynki i Przyjaciele - płyta z piosenkami dla dzieci może być Twoja!

Jarzynki i Przyjaciele - płyta z najpiękniejszymi piosenkami dla dzieci może być twoja. Mamy dla was 4 albumy z utworami dla najmłodszych w wykonaniu m.in. Katarzyny Pakosińskiej, Piotra Fronczewskiego czy Cezarego Pazury. Jedyne co musicie zrobić, to odpowiedzieć na proste pytanie.
25/05/2016 16:30
Marcin Czerwiński nowa piosenka 2016. Jak lew powalczy o szczyt list przebojów!
0

Marcin Czerwiński nowa piosenka 2016. Jak lew powalczy o szczyt list przebojów!

Marcin Czerwiński - Jak lew: to polska nowość muzyczna 2016, która pobije polskie listy przebojów? Jego piosenka została stworzona przez producentów, którzy współpracowali z P!nk! Posłuchajcie i oceńcie już teraz na ESKA.pl
25/05/2016 15:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA