WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO] - Justin Bieber Believe Movie: #FilmFridays wystratowały. Zobacz pierwszą zapowiedź filmu z trasy! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO]: justin bieber, justin bieber 2013, justin bieber believe movie, believe movie zapowiedź, justin bieber stache, justin bieber filmfridays, justin bieber believe movie premiera, o co chodzi z filmfridays

Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO]

RSS 12/10/2013 18:40 Komentarze 0

Justin Bieber w ramach promocji Believe Movie rozpoczął projekt #FilmFridays - jest już pierwsza zapowiedź filmu z trasy koncertowej Justina. Wideo zatytułowane #Stache do zobaczenia na ESKA.pl. Skąd taki tytuł? O co chodzi w #FilmFridays i kiedy premiera Believe Movie?

Justin Bieber w Believe Movie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO]
Believe Movie Justina Biebera doczekało się pierwszej zapowiedzi na YouTube w ramach #FilmFridays. Nagranie zatytułowane #Stache rozpoczęło serię filmowych piątków od Justina. O co chodzi w #FilmFridays? W każdy piątek do premiery Believe Movie wokalista będzie częstował swoich fanów nowym fragmentem filmu z trasy koncertowej Believe Tour. Teaser #Stache prezentuje m.in. zarost pop gwiazdy.

W filmiku nie zabrakło wypowiedzi mamy Justina Biebera czy też jego muzycznego kompana - Ushera. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że ich mały Justin staje się prawdziwym mężczyzną. Koniec wybryków przed kamerami? Spokojnie, na sam koniec Justin serwuje nam zabawny trik z 'zejściem po schodach' ;).

Kiedy premiera Believe Movie? Dokument ma zadebiutować w święta Bożego Narodzenia 2013. #FilmFridays to kolejny po #MusicMondays cotygodniowy projekt Justina Biebera.


Zobacz pierwszą zapowiedź Believe Movie - #Stache!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Rafał Brzozowski - Kto. Nowy teledysk autora hitu Tak Blisko. Przebój na Walentynki? [VIDEO]
0

Rafał Brzozowski - Kto. Nowy teledysk autora hitu Tak Blisko. Przebój na Walentynki? [VIDEO]

Rafał Brzozowski opublikował w sieci nowy teledysk do piosenki Kto. Czy romantyczny klip to będzie przebój na Walentynki? Zobacz nowy teledysk Rafała Brzozowskiego na eska.pl
29/01/2015 22:40
Akcja #SmearForSmear - o co chodzi i jakie muzyczne gwiazdy wzięły w niej udział? [VIDEO]
0

Akcja #SmearForSmear - o co chodzi i jakie muzyczne gwiazdy wzięły w niej udział? [VIDEO]

O co chodzi w akcji #SmearForSmear? Takie pytanie z pewnością zadają sobie niektórzy fani muzycznych gwiazd, które wstawiają swoje zdjęcia oznaczone tym hashtagiem. Sprawdź, co znaczy #SmearForSmear i kto sławny wziął udział w akcji już teraz - na ESKA.pl
29/01/2015 17:19
Piosenka z SpongeBob: Na Suchym Lądzie: N.E.R.D. - Squeeze Me - posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]
0

Piosenka z SpongeBob: Na Suchym Lądzie: N.E.R.D. - Squeeze Me - posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]

Już jest! Piosenka do filmu SpongeBoba trafiła do sieci. Autorem utworu do filmu animowanego o przygodach Pana Gąbki jest zespół N.E.R.D. Posłuchaj kawałka Squeeze Me na ESKA.pl 
29/01/2015 16:50
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
29/01/2015 16:44
Gorąca 20 Premiera: Nicki Minaj - The Night is Still Young (Edited). Będzie kolejny hit od Nicki? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Nicki Minaj - The Night is Still Young (Edited). Będzie kolejny hit od Nicki? [VIDEO]

Radiowa wersja piosenki Nicki Minaj - The Night Is Still Young to nowość w Gorącej 20 w czwartek 29 stycznia 2015 roku. Nowy singiel promocyjny z płyty The Pinkprint prezentuje bardziej popową stronę twórczości raperki. Posłuchaj kawałka na antenie Radia ESKA i na ESKA.pl
29/01/2015 16:22
Festiwal Kolorów 2015: gdzie, kiedy, jakie akcje? Wszysto o imprezie na ESKA.pl, bo nie jesteśmy Colourblind [VIDEO]
0

Festiwal Kolorów 2015: gdzie, kiedy, jakie akcje? Wszysto o imprezie na ESKA.pl, bo nie jesteśmy Colourblind [VIDEO]

Festiwal Kolorów 2015 zbliża się wielkimi krokami. Z tygodnia na tydzień poznajemy coraz więcej szczegółów kolejnej edycji kolorowej imprezy. Gdzie i kiedy odbędzie się Festiwal Kolorów 2015? Jakie atrakcje szykują organizatorzy? Zobaczcie, co wiemy o Festiwalu Kolorów 2015 już teraz na ESKA.pl i dołączcie do tych, którzy nie są Colourblind!
29/01/2015 16:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska