WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO] - Justin Bieber Believe Movie: #FilmFridays wystratowały. Zobacz pierwszą zapowiedź filmu z trasy! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO]: justin bieber, justin bieber 2013, justin bieber believe movie, believe movie zapowiedź, justin bieber stache, justin bieber filmfridays, justin bieber believe movie premiera, o co chodzi z filmfridays

Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO]

RSS 12/10/2013 18:40 Komentarze 0

Justin Bieber w ramach promocji Believe Movie rozpoczął projekt #FilmFridays - jest już pierwsza zapowiedź filmu z trasy koncertowej Justina. Wideo zatytułowane #Stache do zobaczenia na ESKA.pl. Skąd taki tytuł? O co chodzi w #FilmFridays i kiedy premiera Believe Movie?

Justin Bieber w Believe Movie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO]
Believe Movie Justina Biebera doczekało się pierwszej zapowiedzi na YouTube w ramach #FilmFridays. Nagranie zatytułowane #Stache rozpoczęło serię filmowych piątków od Justina. O co chodzi w #FilmFridays? W każdy piątek do premiery Believe Movie wokalista będzie częstował swoich fanów nowym fragmentem filmu z trasy koncertowej Believe Tour. Teaser #Stache prezentuje m.in. zarost pop gwiazdy.

W filmiku nie zabrakło wypowiedzi mamy Justina Biebera czy też jego muzycznego kompana - Ushera. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że ich mały Justin staje się prawdziwym mężczyzną. Koniec wybryków przed kamerami? Spokojnie, na sam koniec Justin serwuje nam zabawny trik z 'zejściem po schodach' ;).

Kiedy premiera Believe Movie? Dokument ma zadebiutować w święta Bożego Narodzenia 2013. #FilmFridays to kolejny po #MusicMondays cotygodniowy projekt Justina Biebera.


Zobacz pierwszą zapowiedź Believe Movie - #Stache!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
0

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
19/12/2014 16:44
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 15:45
O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]
0

O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]

O której godzinie jest pasterka w Wigilię 24 grudnia? Godzinę pasterki bierzemy pod lupę na ESKA.pl chwilę przed Bożym Narodzeniem. Zobaczcie, kiedy zaczyna się pasterka w Wigilię 24 grudnia już teraz na ESKA.pl. Gotowi zebrać trochę Midnight Memories?
19/12/2014 15:15
Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]
0

Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]

Walka o karpia w Lidlu - taki filmik na YouTube pojawił się pod koniec 2014 roku i szybko stał się nowym hitem sieci. Wideo "Lidl Walka O Karpia" mamy dla Was na ESKA.pl podkręcone wymowną piosenką. Zobaczcie, jak klienci walczą o karpia w Lidlu  na promocji z idealnie dopasowanym soundtrackiem. Byliście już po karpia w Lidlu ;)?
19/12/2014 15:07
Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) to najnowsza muzyczna propozycja na Boże Narodzenie. Zobacz radosny teledysk teledysk od dziewczyn z Little Mix już teraz na ESKA.pl
19/12/2014 14:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska