Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO] - Justin Bieber Believe Movie: #FilmFridays wystratowały. Zobacz pierwszą zapowiedź filmu z trasy! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO]: justin bieber, justin bieber 2013, justin bieber believe movie, believe movie zapowiedź, justin bieber stache, justin bieber filmfridays, justin bieber believe movie premiera, o co chodzi z filmfridays

Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO]

RSS 12/10/2013 18:40 Komentarze 0

Justin Bieber w ramach promocji Believe Movie rozpoczął projekt #FilmFridays - jest już pierwsza zapowiedź filmu z trasy koncertowej Justina. Wideo zatytułowane #Stache do zobaczenia na ESKA.pl. Skąd taki tytuł? O co chodzi w #FilmFridays i kiedy premiera Believe Movie?

Justin Bieber w Believe Movie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO]
Believe Movie Justina Biebera doczekało się pierwszej zapowiedzi na YouTube w ramach #FilmFridays. Nagranie zatytułowane #Stache rozpoczęło serię filmowych piątków od Justina. O co chodzi w #FilmFridays? W każdy piątek do premiery Believe Movie wokalista będzie częstował swoich fanów nowym fragmentem filmu z trasy koncertowej Believe Tour. Teaser #Stache prezentuje m.in. zarost pop gwiazdy.

W filmiku nie zabrakło wypowiedzi mamy Justina Biebera czy też jego muzycznego kompana - Ushera. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że ich mały Justin staje się prawdziwym mężczyzną. Koniec wybryków przed kamerami? Spokojnie, na sam koniec Justin serwuje nam zabawny trik z 'zejściem po schodach' ;).

Kiedy premiera Believe Movie? Dokument ma zadebiutować w święta Bożego Narodzenia 2013. #FilmFridays to kolejny po #MusicMondays cotygodniowy projekt Justina Biebera.


Zobacz pierwszą zapowiedź Believe Movie - #Stache!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!

Tour de Pologne 2015 trasa - Nowy Sącz i Jaworzno to kolejne miasta, przez które przejedzie peleton. 4 etap wyścigu został zaplanowany na 5 sierpnia 2015 roku. Które ulice zostaną wyłączone z ruchu? Mapki z Tour de Pologne w Nowym Sączu i Jaworznie dostępne na ESKA.pl wystarczy Watch (Me)
03/08/2015 23:35
Zoolander 2: nowy trailer już jest. Czy jest na nim Ariana Grande?
0

Zoolander 2: nowy trailer już jest. Czy jest na nim Ariana Grande?

Zoolander 2 nowy trailer już jest! Czy w nowym zwiastunie filmu pojawi się Ariana Grande? Sprawdź trailer filmu na ESKA.pl
03/08/2015 22:33
Pogoda na sierpień 2015 - długoterminowa. Zobaczcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. Będzie Hot n Cold?
0

Pogoda na sierpień 2015 - długoterminowa. Zobaczcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. Będzie Hot n Cold?

Pogoda na sierpień 2015: długoterminowe prognozy pogody zapowiadają nam słoneczną drugą część wakacji? Gdzie udać się na odpoczynek - w góry czy nad morze? Zanim odpowiecie na to pytanie, koniecznie sprawdźcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. 
03/08/2015 16:47
Dr. Dre - Compton: A Soundtrack - po 16 latach oczekiwania na Detox. Gościnnie Eminem i Snoop Dogg
0

Dr. Dre - Compton: A Soundtrack - po 16 latach oczekiwania na Detox. Gościnnie Eminem i Snoop Dogg

Dr. Dre zaskoczył wszystkich fanów. Po 16 latach zapowiedzi płyty Detox, kiedy wszyscy zwątpili, że kiedykolwiek się ukaże, Dre poinformował, że wypuści album Compton: A Soundtrack.
03/08/2015 16:43
Perseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!
0

Perseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!

Perseidy 2015 w Warszawie oglądać będzie można uczestnicząc w specjalnych imprezach i wydarzeniach z okazji nocy spadających gwiazd. Zobaczcie, gdzie oglądać Perseidy 2015 w Warszawie z innymi obserwatorami i co na noc spadających gwiazd szykuje Centrum Nauki Kopernik. Let's Get It Started!
03/08/2015 16:22
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - bilety na trybuny i na płytę. Gdzie kupić?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - bilety na trybuny i na płytę. Gdzie kupić?

ESKA Music Awards 2015 - gdzie kupić bilety na numerowane miejsca siedzące na trybunach? Sprawdź szczegóły przed zakupem wejściówek na ceremonię wręczenia prestiżowych statuetek, które zostaną rozdane już 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!
03/08/2015 15:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska