WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO] - Justin Bieber Believe Movie: #FilmFridays wystratowały. Zobacz pierwszą zapowiedź filmu z trasy! [VIDEO]

Tagi związane z Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO]: justin bieber, justin bieber 2013, justin bieber believe movie, believe movie zapowiedź, justin bieber stache, justin bieber filmfridays, justin bieber believe movie premiera, o co chodzi z filmfridays

Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO]

RSS 12/10/2013 18:40 Komentarze

Justin Bieber w ramach promocji Believe Movie rozpoczął projekt #FilmFridays - jest już pierwsza zapowiedź filmu z trasy koncertowej Justina. Wideo zatytułowane #Stache do zobaczenia na ESKA.pl. Skąd taki tytuł? O co chodzi w #FilmFridays i kiedy premiera Believe Movie?

Justin Bieber w Believe Movie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO]
Believe Movie Justina Biebera doczekało się pierwszej zapowiedzi na YouTube w ramach #FilmFridays. Nagranie zatytułowane #Stache rozpoczęło serię filmowych piątków od Justina. O co chodzi w #FilmFridays? W każdy piątek do premiery Believe Movie wokalista będzie częstował swoich fanów nowym fragmentem filmu z trasy koncertowej Believe Tour. Teaser #Stache prezentuje m.in. zarost pop gwiazdy.

W filmiku nie zabrakło wypowiedzi mamy Justina Biebera czy też jego muzycznego kompana - Ushera. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że ich mały Justin staje się prawdziwym mężczyzną. Koniec wybryków przed kamerami? Spokojnie, na sam koniec Justin serwuje nam zabawny trik z 'zejściem po schodach' ;).

Kiedy premiera Believe Movie? Dokument ma zadebiutować w święta Bożego Narodzenia 2013. #FilmFridays to kolejny po #MusicMondays cotygodniowy projekt Justina Biebera.


Zobacz pierwszą zapowiedź Believe Movie - #Stache!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie

Światowe Dni Młodzieży 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku! Na ESKA.pl znajdziecie wszystkie informacje dotyczące ŚDM w jednym miejscu.
25/07/2016 15:35
Franko - płyta Smutne dzieci: o czym jest i kiedy premiera?
0

Franko - płyta Smutne dzieci: o czym jest i kiedy premiera?

Franko, czyli Rozbójnik Alibaba zapowiada album Smutne dzieci. Jaka jest jego data premiery? O czym będzie nowa płyta krakowskiego producenta? Najważniejsze szczegóły o debiucie wokalnym Roberta M poznacie na ESKA.pl!
25/07/2016 15:26
Surprise, Surprise w TV. Co nas czeka w polskiej wersji programu?
0

Surprise, Surprise w TV. Co nas czeka w polskiej wersji programu?

Surprise, Surprise ponownie w TV. Co nas czeka w polskiej wersji niezwykle popularnego programu? Sprawdzamy to na ESKA.pl
25/07/2016 14:50
Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?

Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire: premiera w poniedziałkowym zestawieniu Gorącej 20 Radia ESKA! Nowy singiel od niemieckiego producenta usłyszycie 25 lipca po godzinie 18:00. Zdecydowanie, to jedna z najbardziej energetyzujących propozycji lata 2016!
25/07/2016 14:25
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej
0

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Zaskoczeni? Okazało się, że artystka została zaangażowana do jednej z serialowych produkcji, gdzie odegra pewną kultową scenę filmową. Domyślacie się co to będzie?
25/07/2016 14:08
Światowe Dni Młodzieży 2016 - piosenka Błogosławieni miłosierni w różnych językach!
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - piosenka Błogosławieni miłosierni w różnych językach!

Światowe Dni Młodzieży 2016: piosenka Błogosławieni miłosierni została przetłumaczona na kilkanaście języków obcych. Wszystkie wersje hymnu ŚDM 2016 podrzucamy Wam na ESKA.pl!
25/07/2016 13:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...