Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO] - Justin Bieber Believe Movie: #FilmFridays wystratowały. Zobacz pierwszą zapowiedź filmu z trasy! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO]: justin bieber, justin bieber 2013, justin bieber believe movie, believe movie zapowiedź, justin bieber stache, justin bieber filmfridays, justin bieber believe movie premiera, o co chodzi z filmfridays

Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO]

RSS 12/10/2013 18:40 Komentarze 0

Justin Bieber w ramach promocji Believe Movie rozpoczął projekt #FilmFridays - jest już pierwsza zapowiedź filmu z trasy koncertowej Justina. Wideo zatytułowane #Stache do zobaczenia na ESKA.pl. Skąd taki tytuł? O co chodzi w #FilmFridays i kiedy premiera Believe Movie?

Justin Bieber w Believe Movie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Believe Movie Justin Bieber: pierwsza zapowiedź na #FilmFridays! O co chodzi z filmowymi piątkami? [VIDEO]
Believe Movie Justina Biebera doczekało się pierwszej zapowiedzi na YouTube w ramach #FilmFridays. Nagranie zatytułowane #Stache rozpoczęło serię filmowych piątków od Justina. O co chodzi w #FilmFridays? W każdy piątek do premiery Believe Movie wokalista będzie częstował swoich fanów nowym fragmentem filmu z trasy koncertowej Believe Tour. Teaser #Stache prezentuje m.in. zarost pop gwiazdy.

W filmiku nie zabrakło wypowiedzi mamy Justina Biebera czy też jego muzycznego kompana - Ushera. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że ich mały Justin staje się prawdziwym mężczyzną. Koniec wybryków przed kamerami? Spokojnie, na sam koniec Justin serwuje nam zabawny trik z 'zejściem po schodach' ;).

Kiedy premiera Believe Movie? Dokument ma zadebiutować w święta Bożego Narodzenia 2013. #FilmFridays to kolejny po #MusicMondays cotygodniowy projekt Justina Biebera.


Zobacz pierwszą zapowiedź Believe Movie - #Stache!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i gdzie się odbędzie? Sprawdź, kto wystąpi na nowym festiwalu [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i gdzie się odbędzie? Sprawdź, kto wystąpi na nowym festiwalu [VIDEO]

SuperHit Festiwal 2015 zastąpi tym roku Sopot TOPtrendy Festiwal. Kto wystąpi podczas pierwszej edycji nowej imprezy Polsatu? Sprawdź wszystkie szczegóły już teraz - na ESKA.pl
29/05/2015 09:52
Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i o której w TV? Szczegóły transmisji już u nas [ESKA.pl]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i o której w TV? Szczegóły transmisji już u nas [ESKA.pl]

Polsat SuperHit Festiwal 2015 w Sopocie odbędzie się już w najbliższy weekend 29-31 maja 2015 roku. Jakie atrakcje czekają na fanów sopockiego festiwalu? O której rozpoczyna się transmisja na żywo z Polsat SuperHit Festiwal 2015? Kto poprowadzi imprezę? Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl! 
29/05/2015 09:51
Kolejny długi weekend w 2015? Na kiedy i jak zaplanować urlop w czerwcu? Z pewnością warto Chasing The Sun [VIDEO]
0

Kolejny długi weekend w 2015? Na kiedy i jak zaplanować urlop w czerwcu? Z pewnością warto Chasing The Sun [VIDEO]

Kiedy jest kolejny długi weekend w 2015 roku? Po wyjątkowo krótkiej majówce w czerwcu czeka nas naprawdę długi 'weekend'. Sprawdź, kiedy wypada Boże Ciało w 2015 i już teraz zaplanuj urlop!
29/05/2015 09:41
Ursynalia 2015: kiedy i kto wystąpi na Ursynaliach? W programie imprezy znalazł się m.in. Bednarek [VIDEO]
0

Ursynalia 2015: kiedy i kto wystąpi na Ursynaliach? W programie imprezy znalazł się m.in. Bednarek [VIDEO]

Ursynalia 2015: organizatorzy ogłaszają pierwszych artystów jednej z największych imprez studenckich. W programie Ursynaliów 2015 znaleźli się m.in.: Kamil Bednarek, Bracia Figo Fagot i Coma. Kto jeszcze dołączył do line-upu Ursynaliów 2015? Przekonaj się na ESKA.pl 
29/05/2015 09:31
Mecz Polska - Rosja online w internecie i TV. Gdzie obejrzeć siatkówkę 2015 na żywo? Przyda się doping przy Start a Fire! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Rosja online w internecie i TV. Gdzie obejrzeć siatkówkę 2015 na żywo? Przyda się doping przy Start a Fire! [VIDEO]

Mecz Polska - Rosja: kiedy i o której oglądać na żywo w internecie i telewizji? Sprawdź informacje na temat transmisji dzisiejszego meczu Polaków w Lidze Światowej 2015. O której włączyć telewizor, by nie przegapić meczu Polaków? Gdzie znaleźć live streamy Polska - Rosja? ESKA.pl prześwietla wszystkie możliwości
29/05/2015 09:19
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszystko o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszystko o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]

Kiedy i gdzie wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015? ESKA.pl sprawdza, ile uczniowie i ich rodzice będą czekać na zaświadczenia o wynikach sprawdzianu szóstoklasisty 2015. W oczekiwaniu na procenty i punkty z egzaminu dla szóstoklasistów Poker Face Lady Gagi. Gotowi na ostateczne wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015?
29/05/2015 08:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska