WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO] - Believe Tour Justin Bieber: DVD z trasy koncertowej, czyli Believe 3D w kinach jeszcze w 2013 roku! [VIDEO]

Tagi związane z Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO]: justin bieber, believe tour justin bieber, justin bieber 2013, trasa koncertowa justina biebera 2013, believe tour dvd, believe 3d justin bieber, believe 3d premiera, believe 3d data premiery

Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO]

RSS 11/09/2013 16:07 Komentarze 0

Believe 3D od Justina Biebera, czyli film z trasy koncertowej promującej trzecią płytę w karierze wokalisty zgodnie z zapowiedziami ma pojawić się jeszcze w 2013 roku. Kiedy premiera kinowa? Zobacz, co napisał Scooter Braun, menedżer Justina!

Justin Bieber /
Ilustracja do artykułu: Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO]
Kiedy premiera Believe 3D Justina Biebera? To pytanie zadają sobie fani wokalisty, którzy chcą nacieszyć oczy trasą koncertową swojego idola na dużym ekranie. Scooter Braun, menedżer piosenkarza, zdradził na swoim Twitterze, że kanadyjska pop gwiazda w grudniu 2013 roku ma dla Beliebers specjalny film. Wszystko wskazuje na to, że będzie to właśnie Believe 3D.

Jeśli chodzi o dokładną datę, to na informacje musimy jeszcze poczekać. Wiadomo jedynie, że będą to oklice świąt Bożego Narodzenia. Co zobaczymy w Believe 3D? Oprócz występów Justina Biebera widzowie mogą liczyć na zakulisowe materiały z tournée.

>>> This Is Us: reżyserka wersja filmu! Czy dodatkowe sceny z 1D zobaczymy też w polskich kinach? [VIDEO]

Believe 3D będzie drugim filmem na koncie Justina Biebera. Wcześniej, w 2011 roku, wokalista poczęstował świat dokumentem Never Say Never, w którym opowiedział o swojej karierze.


Zobacz Never Say Never - Justin Bieber ft. Jaden Smith!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Matura 2015 - matematyka podstawowa - ARKUSZE. Co z odpowiedziami z matematyki od CKE? Zaczynamy Countdown [VIDEO]
0

Matura 2015 - matematyka podstawowa - ARKUSZE. Co z odpowiedziami z matematyki od CKE? Zaczynamy Countdown [VIDEO]

Matura 2015: egzamin z matematyki na poziomie podstawowym odbył się 05.05.2015. Jakie zadania pojawiły się na poziomie podstawowym z matematyki? Czy CKE opublikuje odpowiedzi z matury 2015 z matematyki? Odpowiedzi na te pytania oraz ARKUSZE z matematyki na poziomie podstawowym znajdziecie na ESKA.pl 
05/05/2015 12:30
Adele - 27. urodziny. Czy nowa płyta Adele będzie nazywać się 27? Śpiewamy Sto Lat i sprawdzamy [VIDEO]
0

Adele - 27. urodziny. Czy nowa płyta Adele będzie nazywać się 27? Śpiewamy Sto Lat i sprawdzamy [VIDEO]

27. urodziny Adele, które wokalistka świętuje 5 maja 2015 roku, to idealny moment na garść informacji o nowej płycie wokalistki. Czy ta będzie nazywać się właśnie 27 nawiązując do odpowiedzi na pytanie, ile ma lat Adele? Zaśpiewajcie Sto Lat brytyjskiej divie muzyki i dowiedzcie się więcej o jej planach zawodowych już teraz razem z nami!
05/05/2015 12:27
imprESKOWY Odlot w Wiedniu! Zobacz jak ekipa z Pirowskim bawiła się w stolicy Austrii! [ZDJĘCIA]
0

imprESKOWY Odlot w Wiedniu! Zobacz jak ekipa z Pirowskim bawiła się w stolicy Austrii! [ZDJĘCIA]

Po Pradze i Budapeszcie przyszedł czas na owocowanie radością w Wiedniu. Janek Pirowski i ekipa słuchaczy cały weekend bawili się w Austrii. Tradycyjnie: był szał zwiedzania a na deser wyjątkowa impreza w klubie! Przeczytaj relację i zobacz zdjęcia - jest czego zazdrościć!    
05/05/2015 12:20
G20 Premiera: Adam Lambert - Ghost Town [AUDIO]
0

G20 Premiera: Adam Lambert - Ghost Town [AUDIO]

Adam Lambert - Ghost Town to wtorkowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA. Wokalista tym razem prezentuje się w dość nietypowej, klubowej odsłonie!
05/05/2015 11:46
30 Seconds To Mars w Polsce 2015 - filmy z koncertu Marsów w Gdańsku [VIDEO]
0

30 Seconds To Mars w Polsce 2015 - filmy z koncertu Marsów w Gdańsku [VIDEO]

Filmy z koncertu 30 Seconds To Mars trafiły już do sieci! Jak było podczas występu Marsów na Ergo Arenie? Przekonajcie się sami, oglądając pierwsze zdjęcia i filmy z występu 30 Seconds To Mars w Gdańsku! 
05/05/2015 11:17
You Can Dance 2015 3. odc. na żywo: kto odpadł w trzecim odcinku live 04.05.? Zobaczcie i odpalcie piosenki z programu [VIDEO]
0

You Can Dance 2015 3. odc. na żywo: kto odpadł w trzecim odcinku live 04.05.? Zobaczcie i odpalcie piosenki z programu [VIDEO]

You Can Dance 2015 odc. 3 na żywo za nami a to oznacza, że pożegnaliśmy się z kolejnymi tancerzami. Kto odpadł w You Can Dance 2015 3 odc. live? Zobaczcie już teraz, kto odpadł w You Can Dance 04.05.2015 i do jakich piosenek w programie tańczyli żegnający się z jego parkietem uczestnicy.
05/05/2015 11:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska