Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO] - Believe Tour Justin Bieber: DVD z trasy koncertowej, czyli Believe 3D w kinach jeszcze w 2013 roku! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO]: justin bieber, believe tour justin bieber, justin bieber 2013, trasa koncertowa justina biebera 2013, believe tour dvd, believe 3d justin bieber, believe 3d premiera, believe 3d data premiery

Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO]

RSS 11/09/2013 16:07 Komentarze 0

Believe 3D od Justina Biebera, czyli film z trasy koncertowej promującej trzecią płytę w karierze wokalisty zgodnie z zapowiedziami ma pojawić się jeszcze w 2013 roku. Kiedy premiera kinowa? Zobacz, co napisał Scooter Braun, menedżer Justina!

Justin Bieber /
Ilustracja do artykułu: Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO]
Kiedy premiera Believe 3D Justina Biebera? To pytanie zadają sobie fani wokalisty, którzy chcą nacieszyć oczy trasą koncertową swojego idola na dużym ekranie. Scooter Braun, menedżer piosenkarza, zdradził na swoim Twitterze, że kanadyjska pop gwiazda w grudniu 2013 roku ma dla Beliebers specjalny film. Wszystko wskazuje na to, że będzie to właśnie Believe 3D.

Jeśli chodzi o dokładną datę, to na informacje musimy jeszcze poczekać. Wiadomo jedynie, że będą to oklice świąt Bożego Narodzenia. Co zobaczymy w Believe 3D? Oprócz występów Justina Biebera widzowie mogą liczyć na zakulisowe materiały z tournée.

>>> This Is Us: reżyserka wersja filmu! Czy dodatkowe sceny z 1D zobaczymy też w polskich kinach? [VIDEO]

Believe 3D będzie drugim filmem na koncie Justina Biebera. Wcześniej, w 2011 roku, wokalista poczęstował świat dokumentem Never Say Never, w którym opowiedział o swojej karierze.


Zobacz Never Say Never - Justin Bieber ft. Jaden Smith!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
HIT INTERNETU: Lionel Richie - Hello: romantyczny teledysk bez muzyki - przeraża!
0

HIT INTERNETU: Lionel Richie - Hello: romantyczny teledysk bez muzyki - przeraża!

Lionel Richie - Hello to jeden z klasyków muzyki pop i jedna z najbardziej romantycznych piosenek, jakie kiedykolwiek napisano, opatrzona równie wzruszającym klipem, opowiadającym o miłości wokalisty do pięknej, niewidomej dziewczyny. Tak myśleliśmy przez ponad 30 lat - Hello ukazało się w 1983 roku. Jednak wyszło na jaw, że gdy obejrzymy klip bez muzyki, a za to z odpowiednio zmontowaną ścieżką dźwiękową, okazuje się on przerażającą historią o prześladowaniu kobiety!      
02/08/2015 17:00
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
02/08/2015 13:02
Tour de Pologne 2015: 1. etap - transmisja w TV. Sprawdź i Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: 1. etap - transmisja w TV. Sprawdź i Watch Me!

Tour de Pologne 2015: 1 etap wyścigu startuje w Warszawie już 2 sierpnia 2015 roku. Gdzie oglądać transmisję na żywo z TdP 2015 w TV i online? Relacja z największego wyścigu kolarskiego w Polsce sama prosi się o Watch Me!
02/08/2015 09:30
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez stolicę pierwszego dnia wyścigu? Które ulice będą wyłączone z ruchu podczas startu TdP 2 sierpnia 2015 roku? Czy przejazd przez centrum Warszawy będzie Impossible? 
02/08/2015 09:19
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Częstochowie - Watch Me
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Częstochowie - Watch Me

Tour de Pologne 2015 w Częstochowie: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez centrum miasta. 2 etap wyścigu zahaczy również o Dąbrową Górniczą. Jak wygląda trasa Tour de Pologne 2015 podczas drugiego dnia? Odpowiedź na ESKA.pl 
02/08/2015 09:17
Dawid Kwiatkowski - Afraid. Teledysk z Janją Lesar został ujawniony! [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski - Afraid. Teledysk z Janją Lesar został ujawniony! [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski - Afraid to ostatnia piosenka z płyty POP&ROLL do której został nagrany teledysk. Dawid pracuje obecnie nad kolejnym albumem, który ukaże się zapewne jeszcze w tym roku. Klip do Afraid to jego debiut w roli scenarzysty i reżysera, a pomogła mu również występująca w video tancerka Janja Lesar!    
02/08/2015 08:53
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska