WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO] - Believe Tour Justin Bieber: DVD z trasy koncertowej, czyli Believe 3D w kinach jeszcze w 2013 roku! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO]: justin bieber, believe tour justin bieber, justin bieber 2013, trasa koncertowa justina biebera 2013, believe tour dvd, believe 3d justin bieber, believe 3d premiera, believe 3d data premiery

Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO]

RSS 11/09/2013 16:07 Komentarze 0

Believe 3D od Justina Biebera, czyli film z trasy koncertowej promującej trzecią płytę w karierze wokalisty zgodnie z zapowiedziami ma pojawić się jeszcze w 2013 roku. Kiedy premiera kinowa? Zobacz, co napisał Scooter Braun, menedżer Justina!

Justin Bieber /
Ilustracja do artykułu: Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO]
Kiedy premiera Believe 3D Justina Biebera? To pytanie zadają sobie fani wokalisty, którzy chcą nacieszyć oczy trasą koncertową swojego idola na dużym ekranie. Scooter Braun, menedżer piosenkarza, zdradził na swoim Twitterze, że kanadyjska pop gwiazda w grudniu 2013 roku ma dla Beliebers specjalny film. Wszystko wskazuje na to, że będzie to właśnie Believe 3D.

Jeśli chodzi o dokładną datę, to na informacje musimy jeszcze poczekać. Wiadomo jedynie, że będą to oklice świąt Bożego Narodzenia. Co zobaczymy w Believe 3D? Oprócz występów Justina Biebera widzowie mogą liczyć na zakulisowe materiały z tournée.

>>> This Is Us: reżyserka wersja filmu! Czy dodatkowe sceny z 1D zobaczymy też w polskich kinach? [VIDEO]

Believe 3D będzie drugim filmem na koncie Justina Biebera. Wcześniej, w 2011 roku, wokalista poczęstował świat dokumentem Never Say Never, w którym opowiedział o swojej karierze.


Zobacz Never Say Never - Justin Bieber ft. Jaden Smith!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]
0

Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]

Nie żyje Joe Cocker. Wiadomość o śmierci Joe Cockera obiegła media 22 grudnia 2014 roku. Joe Cocker zmarł w wieku 70 lat. Kim był Joe Cocker? Jaka jest przyczyna śmierci Joe Cockera? Za co zapamiętamy Joe Cockera, który odszedł od nas pod koniec grudnia? Wszystko o śmierci Joe Cockera i samym artyście na ESKA.pl.
22/12/2014 21:14
Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]
0

Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]

Joe Cocker nie żyje - ta wiadomość zaskoczyła fanów jego twórczości 22 grudnia 2014 roku. Kim jest Joe Cocker? Na ESKA.pl przypominamy jego największe dzieła. 
22/12/2014 21:12
Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]

Michael Buble to prawdziwy król świątecznych piosenek. Bożego Narodzenia bez aksamitnego głosu Michaela Buble nie wyobrażają sobie przede wszystkim nasi zachodni sąsiedzi. Dlaczego piosenki Michaela Buble cieszą się tak dużą popularnością? Sprawdźcie sami na ESKA.pl
22/12/2014 17:01
Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]
0

Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]

Oglądasz Taniec z Gwiazdami? Prawdziwy taniec obejrzysz za darmo na eskaGO w filmie Midnight Tango. Zobacz prawdziwe, argentyńskie tango w najlepszym wydaniu.
22/12/2014 16:54
Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI
0

Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI

Demi Lovato ujawniła kolejny singiel z płyty DEMI. Nowa piosenka amerykańskiej artystki nosi tytuł Nightingale. Czy nowy kawałek Demi zapewni jej wspięcie się na szczyty list przebojów? Sprawdź na ESKA.pl
22/12/2014 16:23
Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]
0

Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]

Świątecznego koncertu Dawida Kwiatkowskiego w święta 2014 nie zabraknie w ESKA TV i na eskaGO. Święta 2014 możemy spędzić więc kolędującym z Dawidem Kwiatkowskim. Zobaczcie, jakie kolędy śpiewa Kwiat oraz kiedy i o której godzinie jego świąteczny koncert - wszystkie informacje na ESKA.pl!
22/12/2014 15:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska