WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO] - Believe Tour Justin Bieber: DVD z trasy koncertowej, czyli Believe 3D w kinach jeszcze w 2013 roku! [VIDEO]

Tagi związane z Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO]: justin bieber, believe tour justin bieber, justin bieber 2013, trasa koncertowa justina biebera 2013, believe tour dvd, believe 3d justin bieber, believe 3d premiera, believe 3d data premiery

Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO]

RSS 11/09/2013 16:07 Komentarze

Believe 3D od Justina Biebera, czyli film z trasy koncertowej promującej trzecią płytę w karierze wokalisty zgodnie z zapowiedziami ma pojawić się jeszcze w 2013 roku. Kiedy premiera kinowa? Zobacz, co napisał Scooter Braun, menedżer Justina!

Justin Bieber /
Ilustracja do artykułu: Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO]
Kiedy premiera Believe 3D Justina Biebera? To pytanie zadają sobie fani wokalisty, którzy chcą nacieszyć oczy trasą koncertową swojego idola na dużym ekranie. Scooter Braun, menedżer piosenkarza, zdradził na swoim Twitterze, że kanadyjska pop gwiazda w grudniu 2013 roku ma dla Beliebers specjalny film. Wszystko wskazuje na to, że będzie to właśnie Believe 3D.

Jeśli chodzi o dokładną datę, to na informacje musimy jeszcze poczekać. Wiadomo jedynie, że będą to oklice świąt Bożego Narodzenia. Co zobaczymy w Believe 3D? Oprócz występów Justina Biebera widzowie mogą liczyć na zakulisowe materiały z tournée.

>>> This Is Us: reżyserka wersja filmu! Czy dodatkowe sceny z 1D zobaczymy też w polskich kinach? [VIDEO]

Believe 3D będzie drugim filmem na koncie Justina Biebera. Wcześniej, w 2011 roku, wokalista poczęstował świat dokumentem Never Say Never, w którym opowiedział o swojej karierze.


Zobacz Never Say Never - Justin Bieber ft. Jaden Smith!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
30/04/2016 12:55
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
Majówka 2016 w Warszawie: Piknik Europejski w Łazienkach, czyli impreza dla całej rodziny!
0

Majówka 2016 w Warszawie: Piknik Europejski w Łazienkach, czyli impreza dla całej rodziny!

Majówka 2016 w Warszawie jest pełna atrakcji. Jedną z ciekawszych opcji wydaje się być darmowy Piknik Europejski w Łazienkach! Program imprezy dla całej rodziny do sprawdzenia na ESKA.pl!
01/05/2016 10:44
Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 30.04.2016. Jakie są wyniki losowania 30 kwietnia? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś 25 milionów!  
30/04/2016 23:17
Agnieszka Twardowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kim jest Rihanna z TTBZ 2016?
0

Agnieszka Twardowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kim jest Rihanna z TTBZ 2016?

Agnieszka Twardowska dołączyła do grona uczestników piątej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kim jest młoda wokalistka, która występuje w programie? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!
30/04/2016 23:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

30/04/2016 12:55

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA