Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO] - Believe Tour Justin Bieber: DVD z trasy koncertowej, czyli Believe 3D w kinach jeszcze w 2013 roku! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO]: justin bieber, believe tour justin bieber, justin bieber 2013, trasa koncertowa justina biebera 2013, believe tour dvd, believe 3d justin bieber, believe 3d premiera, believe 3d data premiery

Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO]

RSS 11/09/2013 16:07 Komentarze 0

Believe 3D od Justina Biebera, czyli film z trasy koncertowej promującej trzecią płytę w karierze wokalisty zgodnie z zapowiedziami ma pojawić się jeszcze w 2013 roku. Kiedy premiera kinowa? Zobacz, co napisał Scooter Braun, menedżer Justina!

Justin Bieber /
Ilustracja do artykułu: Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO]
Kiedy premiera Believe 3D Justina Biebera? To pytanie zadają sobie fani wokalisty, którzy chcą nacieszyć oczy trasą koncertową swojego idola na dużym ekranie. Scooter Braun, menedżer piosenkarza, zdradził na swoim Twitterze, że kanadyjska pop gwiazda w grudniu 2013 roku ma dla Beliebers specjalny film. Wszystko wskazuje na to, że będzie to właśnie Believe 3D.

Jeśli chodzi o dokładną datę, to na informacje musimy jeszcze poczekać. Wiadomo jedynie, że będą to oklice świąt Bożego Narodzenia. Co zobaczymy w Believe 3D? Oprócz występów Justina Biebera widzowie mogą liczyć na zakulisowe materiały z tournée.

>>> This Is Us: reżyserka wersja filmu! Czy dodatkowe sceny z 1D zobaczymy też w polskich kinach? [VIDEO]

Believe 3D będzie drugim filmem na koncie Justina Biebera. Wcześniej, w 2011 roku, wokalista poczęstował świat dokumentem Never Say Never, w którym opowiedział o swojej karierze.


Zobacz Never Say Never - Justin Bieber ft. Jaden Smith!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować
0

Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować

Pharrell Williams w Polsce w 2015 roku? Fani wokalisty domagają się koncertu Williamsa w Polsce. Na ESKA.pl dorzucamy 5 powodów, dla których Pharrell Williams powinien zaśpiewać w Polsce! 
04/07/2015 22:33
Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]
0

Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]

Open'er 2015 online na YouTube? Czy na popularnym kanale pojawią się live streamy wybranych koncertów Open'era 2015? Gdzie oglądać na żywo występy artystów na Open'er 2015? Sprawdzamy informacje dotyczące jednego z największych festiwali muzycznych tego lata w Polsce. 
04/07/2015 22:03
SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO
0

SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO

HIT INTERNETU: Polska odpowiedź na klip dziewczyn ze SketchShe. Zobacz fenomenalne nagranie Mime Through Time z muzyczną podróżą przez czas. 
04/07/2015 19:22
Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria
0

Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria

Chipsu ft. Luxuria Astaroth - Z Ziemi Do Gwiazd: teledysk zaliczył swoją premierę w sieci. Tym razem piękna modelka Donatana udziela się również wokalnie. Jak podoba się Wam gościnny występ Luxurii u rapera Chipsa? Teledysk do kwałka Z Ziemi Do Gwiazd dostępny na ESKA.pl 
04/07/2015 17:23
Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]
0

Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]

Fontanny w Warszawie 2015 startują już w maju. Pierwszy pokaz fontann w Warszawie 2015 pod lupą ESKA.pl. Kiedy i o której otwarcie Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie 2015? Zobaczcie już teraz odliczając z nami do pełnego wody i Lights show!
04/07/2015 16:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska