WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO] - Believe Tour Justin Bieber: DVD z trasy koncertowej, czyli Believe 3D w kinach jeszcze w 2013 roku! [VIDEO]

Tagi związane z Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO]: justin bieber, believe tour justin bieber, justin bieber 2013, trasa koncertowa justina biebera 2013, believe tour dvd, believe 3d justin bieber, believe 3d premiera, believe 3d data premiery

Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO]

RSS 11/09/2013 16:07 Komentarze

Believe 3D od Justina Biebera, czyli film z trasy koncertowej promującej trzecią płytę w karierze wokalisty zgodnie z zapowiedziami ma pojawić się jeszcze w 2013 roku. Kiedy premiera kinowa? Zobacz, co napisał Scooter Braun, menedżer Justina!

Justin Bieber /
Ilustracja do artykułu: Believe 3D Justin Bieber: film z trasy koncertowej w kinach jeszcze w 2013 roku! Kiedy premiera? [VIDEO]
Kiedy premiera Believe 3D Justina Biebera? To pytanie zadają sobie fani wokalisty, którzy chcą nacieszyć oczy trasą koncertową swojego idola na dużym ekranie. Scooter Braun, menedżer piosenkarza, zdradził na swoim Twitterze, że kanadyjska pop gwiazda w grudniu 2013 roku ma dla Beliebers specjalny film. Wszystko wskazuje na to, że będzie to właśnie Believe 3D.

Jeśli chodzi o dokładną datę, to na informacje musimy jeszcze poczekać. Wiadomo jedynie, że będą to oklice świąt Bożego Narodzenia. Co zobaczymy w Believe 3D? Oprócz występów Justina Biebera widzowie mogą liczyć na zakulisowe materiały z tournée.

>>> This Is Us: reżyserka wersja filmu! Czy dodatkowe sceny z 1D zobaczymy też w polskich kinach? [VIDEO]

Believe 3D będzie drugim filmem na koncie Justina Biebera. Wcześniej, w 2011 roku, wokalista poczęstował świat dokumentem Never Say Never, w którym opowiedział o swojej karierze.


Zobacz Never Say Never - Justin Bieber ft. Jaden Smith!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017 - ŻYCZENIA SMS, CIEKAWOSTKI, DOODLE!
0

Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017 - ŻYCZENIA SMS, CIEKAWOSTKI, DOODLE!

Dzień Babci i Dzień Dziadka obchodzone w styczniu to jedno z najcieplejszych świąt w rodzinie. Życzenia na dzień babci i dziadka, prezenty dla babci i dziadka - wszystko to musi być idealne, bo dla idealnych opiekunów, którzy częściej rozpieszczają niż karcą. Zobaczcie jaki może być scenariusz na Dzień Babci i Dziadka 2016
22/01/2017 15:48
Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs indywidualny, w którym Kamil Stoch będzie bronić pozycji lidera Pucharu Świata. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
22/01/2017 15:48
Kiedy będzie wiosna 2017? Długoterminowa prognoza pogody
0

Kiedy będzie wiosna 2017? Długoterminowa prognoza pogody

Kiedy będzie wiosna w pogodzie? Ptaki śpiewają, dni są coraz dłuższe, a na niebie pojawia się coraz więcej słońca. Czy to oznacza, że ciepłe dni tuż tuż? Najnowsze przewidywania sprawdzamy na ESKA.pl!
22/01/2017 15:48
Dzień Wagarowicza 2017: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny!
0

Dzień Wagarowicza 2017: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny!

Kiedy jest Dzień Wagarowicza i czy przypada wtedy, co pierwszy dzień wiosny w 2017 roku? Na ESKA.pl serwujemy datę i pytamy o Wasze propozycje na spędzenie tego dnia!
22/01/2017 15:34
Trzech Króli - WYGRAJ koszulkę z autografem Popka, Matheo i Soboty
0

Trzech Króli - WYGRAJ koszulkę z autografem Popka, Matheo i Soboty

Na ESKA.pl mamy dla was konkurs, w którym do wygrania jest wyjątkowy T-Shirt z autografem Popka, Matheo i Soboty, czyli Trzech Króli! 
22/01/2017 14:49
Eurowizja 2017 - Aneta Sablik: wygrała Idola, a teraz powalczy w polskich preselekcjach!
0

Eurowizja 2017 - Aneta Sablik: wygrała Idola, a teraz powalczy w polskich preselekcjach!

Aneta Sablik wystartuje w polskich preselekcjach do Eurowizji 2017?! Zwyciężczyni niemieckiego Idola zgłosiła swój utwór Ulalala do krajowych eliminacji. Czy zagwarantuje sobie nim udział w Konkursie? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!
22/01/2017 14:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA