WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Beata Spychalska w X Factor. W X Factor zaśpiewała Anouk Lost [VIDEO] - Beata Spychalska w X Factor
REKLAMA
REKLAMA

Beata Spychalska w X Factor. W X Factor zaśpiewała Anouk Lost [VIDEO]

RSS 12/02/2014 12:50 Komentarze 0
Beata Spychalska w X Factor zachwyciła wykonem Lost Anouk. Kim jest Beata Spychalska uczestniczka 4. edycji X Factor? Poznajcie ją na ESKA.pl.
Beata Spychalska Beata Spychalska / YouTube X Factor
Ilustracja do artykułu: Beata Spychalska w X Factor. W X Factor zaśpiewała Anouk Lost [VIDEO]
Beata Spychalska w X Factor. Kim jest Beata Spychalska, która pojawi się w 4. edycji X Factor? Sprawdź na ESKA.pl.

Beatę Spychalską można było zobaczyć w Mam Talent. Jako 21-latka wystąpiła w 6. edycji programu Mam Talent. Już wtedy podbiła serca jurorów. A jak sprawdzi się w X Factor? O tym przekonamy się już w marcu.

Wykon Spychalskiej możecie usłyszeć także w zapowiedzi X Factor. Najlepiej odpalajcie filmik video od 2.11. W tym momencie Beata serwuje Wam numer Anouk Lost.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


My już teraz zachęcamy Was także do posłuchania innych piosenek z udziałem Beaty Spychalskiej.

>>> WALENTYNKI 2014: Rockowe kawałki o miłości, czyli lista kultowych lovesongów na EskaROCK.pl

X Factor - zapowiedź IV edycji programu



Beata Spychalska - I love rock'n roll (rock)



Beata Spychalska & Piotr Stromyło Samba Sikoreczka (cover)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Lotto 02.04.2015: wyniki losowania o 13 mln zł. Zwycięskie liczby na ESKA.pl. Koniec zakupów w Thrift Shop? [VIDEO]
0

Lotto 02.04.2015: wyniki losowania o 13 mln zł. Zwycięskie liczby na ESKA.pl. Koniec zakupów w Thrift Shop? [VIDEO]

Wyniki Lotto 02.04.215 na ESKA.pl. Sprawdzamy dla Was losowanie lotto z 2 kwietnia 2015 roku warte 13 mln zł. Zobaczcie zwycięskie numerki lotto na naszej stronie i sprawdźcie, czy rozbiliście kumulacje lotto 02.04.2015. To szansa na koniec zakupów w Thrift Shop!
01/04/2015 22:17
Robert Leszczyński nie żyje. Krytyk muzyczny znany m.in. z Idola miał 48 lat. RODZINA KARIERA PRACA
0

Robert Leszczyński nie żyje. Krytyk muzyczny znany m.in. z Idola miał 48 lat. RODZINA KARIERA PRACA

Robert Leszczyński nie żyje. Jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich krytyków muzycznych, znany między innymi jako juror z muzycznego talent show Idol miał 48 lat. Osierocił nastoletnią córkę.
01/04/2015 19:50
Robert Leszczyński nie żyje - pożegnania znajomych i fanów. Zobacz jak na wiadomość o śmierci Leszczyńskiego zareagował internet
0

Robert Leszczyński nie żyje - pożegnania znajomych i fanów. Zobacz jak na wiadomość o śmierci Leszczyńskiego zareagował internet

Znajomi, dziennikarze, fani - internet żegna Roberta Leszczyńskiego. Zobacz jak na śmierć popularnego dziennikarza muzycznego zareagowali internauci. 
01/04/2015 19:10
Nie żyje Robert Leszczyński. Jak zmarł? Jaka jest przyczyna śmierci znanego dziennikarza?
0

Nie żyje Robert Leszczyński. Jak zmarł? Jaka jest przyczyna śmierci znanego dziennikarza?

Śmierć Roberta Leszczyńskiego wstrząsnęła fanami jego dziennikarstwa i programu Idol, którego był gwiazdą przez 4 sezony. Miał zaledwie 48 lat. Co się stało? Jaka była przyczyna śmierci Leszczyńskiego?
01/04/2015 18:40
Robert Leszczyński - kim był? Nie żyje popularny krytyk muzyczny [VIDEO]
0

Robert Leszczyński - kim był? Nie żyje popularny krytyk muzyczny [VIDEO]

Nie żyje Robert Leszczyński. Co o nim wiemy? Najbardziej znany był jako juror w popularnym talent show Idol. Dowiedz się kim był i co robił Robert Leszczyński.
01/04/2015 18:21
Fejz - Panaceum - nowa piosenka. Zapowiedź nowego utworu od syna Magika [VIDEO]
0

Fejz - Panaceum - nowa piosenka. Zapowiedź nowego utworu od syna Magika [VIDEO]

Syn Magika - Fejz zapowiada kolejną piosenkę. Do sieci trafiła zapowiedź utworu Panaceum. Jaki będzie nowy kawałek? Sprawdź na ESKA.pl 
01/04/2015 16:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska