WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Beata Spychalska w X Factor. W X Factor zaśpiewała Anouk Lost [VIDEO] - Beata Spychalska w X Factor

Beata Spychalska w X Factor. W X Factor zaśpiewała Anouk Lost [VIDEO]

RSS 12/02/2014 12:50 Komentarze
Beata Spychalska w X Factor zachwyciła wykonem Lost Anouk. Kim jest Beata Spychalska uczestniczka 4. edycji X Factor? Poznajcie ją na ESKA.pl.
Beata Spychalska Beata Spychalska / YouTube X Factor
Ilustracja do artykułu: Beata Spychalska w X Factor. W X Factor zaśpiewała Anouk Lost [VIDEO]
Beata Spychalska w X Factor. Kim jest Beata Spychalska, która pojawi się w 4. edycji X Factor? Sprawdź na ESKA.pl.

Beatę Spychalską można było zobaczyć w Mam Talent. Jako 21-latka wystąpiła w 6. edycji programu Mam Talent. Już wtedy podbiła serca jurorów. A jak sprawdzi się w X Factor? O tym przekonamy się już w marcu.

Wykon Spychalskiej możecie usłyszeć także w zapowiedzi X Factor. Najlepiej odpalajcie filmik video od 2.11. W tym momencie Beata serwuje Wam numer Anouk Lost.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


My już teraz zachęcamy Was także do posłuchania innych piosenek z udziałem Beaty Spychalskiej.

>>> WALENTYNKI 2014: Rockowe kawałki o miłości, czyli lista kultowych lovesongów na EskaROCK.pl

X Factor - zapowiedź IV edycji programu



Beata Spychalska - I love rock'n roll (rock)



Beata Spychalska & Piotr Stromyło Samba Sikoreczka (cover)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!
0

Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!

Faydee - Legendary: romantyczna piosenka od australijskiego wokalisty, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Kawałek dołączy do propozycji listy przebojów 26 lipca 2016 roku po godzinie 18:00! Dlaczego warto zagłosować na ten utwór? Przekonujemy Was na ESKA.pl!
26/07/2016 16:21
Wake Grand Prix Poland - III edycja imprezy nad Zalewem Zegrzyńskim
0

Wake Grand Prix Poland - III edycja imprezy nad Zalewem Zegrzyńskim

ESKA zaprasza na III edycję WakeGP by MasterCraft. Impreza odbędzie się w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim. Najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie już teraz na ESKA.pl
26/07/2016 16:14
Patryk Kumór - piosenka Tylko czas. Wyprodukowali ją światowi artyści! [SONDA]
0

Patryk Kumór - piosenka Tylko czas. Wyprodukowali ją światowi artyści! [SONDA]

Patryk Kumór prezentuje teledysk do piosenki Tylko czas! Za produkcję utworu odpowiadają twórcy znanego hitu, który podbił listy przebojów w Europie! Szczegóły, premierowe wideo i specjalna sonda do sprawdzenia już teraz na ESKA.pl!
26/07/2016 16:12
RIO 2016 - program i terminarz Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro!
0

RIO 2016 - program i terminarz Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro!

RIO 2016 - program i terminarz Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro już teraz na ESKA.pl Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące IO 2016.
26/07/2016 15:32
Bovska - Składak: teledysk live. Lepszy niż Kaktus na żywo? [SONDA]
0

Bovska - Składak: teledysk live. Lepszy niż Kaktus na żywo? [SONDA]

Bovska opublikowała teledysk z sesji na żywo! Tym razem wideo ze studia nagraniowego doczekała się piosenka Składak. Czy to lepszy utwór niż Kaktus? Dajcie znać na ESKA.pl! Tu przygotowaliśmy dla Was specjalną sondę!
26/07/2016 15:23
Audioriver 2016: kto i o której wystąpi? Sigma i Ella Eyre w Płocku!
0

Audioriver 2016: kto i o której wystąpi? Sigma i Ella Eyre w Płocku!

Audioriver 2016: lista gwiazd tegorocznego festiwalu prezentuje się imponująco. Artyści, którzy przyjadą w lipcu do Płocka wielokrotnie podbijali światowe listy przebojów! Kto wystąpi? Kogo zobaczymy? Szczegóły wydarzenia znajdziecie na ESKA.pl!
26/07/2016 15:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

11/07/2016 15:39

0
Bastet: nowa płyta Cleo 2016. Data premiery, cena, tracklista

Bastet: nowa płyta Cleo 2016. Data premiery, cena, tracklista

11/07/2016 12:29

0
informacje
Polecamy
Teledysk Patryka Kumóra
Czy podoba Ci się teledysk do "Tylko czas" Patryka Kumóra?
  • TAK
  • NIE
  • NIE WIEM
polub
ESKA