WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Beata Spychalska w X Factor. W X Factor zaśpiewała Anouk Lost [VIDEO] - Beata Spychalska w X Factor

Beata Spychalska w X Factor. W X Factor zaśpiewała Anouk Lost [VIDEO]

RSS 12/02/2014 12:50 Komentarze
Beata Spychalska w X Factor zachwyciła wykonem Lost Anouk. Kim jest Beata Spychalska uczestniczka 4. edycji X Factor? Poznajcie ją na ESKA.pl.
Beata Spychalska Beata Spychalska / YouTube X Factor
Ilustracja do artykułu: Beata Spychalska w X Factor. W X Factor zaśpiewała Anouk Lost [VIDEO]
Beata Spychalska w X Factor. Kim jest Beata Spychalska, która pojawi się w 4. edycji X Factor? Sprawdź na ESKA.pl.

Beatę Spychalską można było zobaczyć w Mam Talent. Jako 21-latka wystąpiła w 6. edycji programu Mam Talent. Już wtedy podbiła serca jurorów. A jak sprawdzi się w X Factor? O tym przekonamy się już w marcu.

Wykon Spychalskiej możecie usłyszeć także w zapowiedzi X Factor. Najlepiej odpalajcie filmik video od 2.11. W tym momencie Beata serwuje Wam numer Anouk Lost.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


My już teraz zachęcamy Was także do posłuchania innych piosenek z udziałem Beaty Spychalskiej.

>>> WALENTYNKI 2014: Rockowe kawałki o miłości, czyli lista kultowych lovesongów na EskaROCK.pl

X Factor - zapowiedź IV edycji programu



Beata Spychalska - I love rock'n roll (rock)



Beata Spychalska & Piotr Stromyło Samba Sikoreczka (cover)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016, czyli najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce już 26 sierpnia w Szczecinie! Kto swoim występem uświetni galę? Ujawniamy listę gwiazd, które wystąpią podczas ceremonii rozdania statuetek EMA 2016!
25/08/2016 22:17
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Lotto WYNIKI losowania 25.08.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 25.08.2016

Wyniki LOTTO z 25.08.2016 mogą komuś przynieść życie jak z bajki. Sprawdź jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 25 sierpnia 2016, bo być może czeka cię życie gwiazd!
25/08/2016 22:01
Legia Warszawa - losowanie Ligi Mistrzów. Z kim i kiedy mecze?
0

Legia Warszawa - losowanie Ligi Mistrzów. Z kim i kiedy mecze?

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów zagra w fazie grupowej! Z kim będzie walczyć o punkty? Kiedy i gdzie mecze klubu ze stolicy? Informacje znajdziecie w jednym miejscu na ESKA.pl!
25/08/2016 19:18
Nowe przygody Aladyna: piosenka z filmu
0

Nowe przygody Aladyna: piosenka z filmu

Film Nowe przygody Aladyna dopiera trafia do kin w Polsce. Teledysk z piosenką promującą produkcję ma już jednak ponad 85 mln wyświetleń na YouTube. Sprawdź muzykę z nowego filmu o Aladynie już teraz - na Eska.pl!
25/08/2016 16:05
Mamiko - kim jest? 10 faktów z życia Youtuberki!
0

Mamiko - kim jest? 10 faktów z życia Youtuberki!

Kim jest Mamiko, niezwykle popularna polska Youtuberka? Czym zajmuje się na co dzień i co lubi robić w wolnym czasie? Najważniejsze informacje o Mamiko znajdziecie już teraz na ESKA.pl
25/08/2016 15:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]