WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Beata Spychalska w X Factor. W X Factor zaśpiewała Anouk Lost [VIDEO] - Beata Spychalska w X Factor
REKLAMA
REKLAMA

Beata Spychalska w X Factor. W X Factor zaśpiewała Anouk Lost [VIDEO]

RSS 12/02/2014 12:50 Komentarze 0
Beata Spychalska w X Factor zachwyciła wykonem Lost Anouk. Kim jest Beata Spychalska uczestniczka 4. edycji X Factor? Poznajcie ją na ESKA.pl.
Beata Spychalska Beata Spychalska / YouTube X Factor
Ilustracja do artykułu: Beata Spychalska w X Factor. W X Factor zaśpiewała Anouk Lost [VIDEO]
Beata Spychalska w X Factor. Kim jest Beata Spychalska, która pojawi się w 4. edycji X Factor? Sprawdź na ESKA.pl.

Beatę Spychalską można było zobaczyć w Mam Talent. Jako 21-latka wystąpiła w 6. edycji programu Mam Talent. Już wtedy podbiła serca jurorów. A jak sprawdzi się w X Factor? O tym przekonamy się już w marcu.

Wykon Spychalskiej możecie usłyszeć także w zapowiedzi X Factor. Najlepiej odpalajcie filmik video od 2.11. W tym momencie Beata serwuje Wam numer Anouk Lost.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


My już teraz zachęcamy Was także do posłuchania innych piosenek z udziałem Beaty Spychalskiej.

>>> WALENTYNKI 2014: Rockowe kawałki o miłości, czyli lista kultowych lovesongów na EskaROCK.pl

X Factor - zapowiedź IV edycji programu



Beata Spychalska - I love rock'n roll (rock)



Beata Spychalska & Piotr Stromyło Samba Sikoreczka (cover)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Nowy film promujący Polskę - Where the unbelievable happens. Kto stworzył muzykę? [VIDEO]
0

Nowy film promujący Polskę - Where the unbelievable happens. Kto stworzył muzykę? [VIDEO]

Nowy film promujący Polskę za granicą zatytułowany Where the unbelievable happens zaliczył sukces. Nagranie od Ministerstwa Spraw Zagranicznych zbiera pozytywne opinie. Zobaczcie nowy film promujący Polskę za granicą na ESKA.pl i sprawdźcie, kto odpowiada za muzykę do Where the unbelievable happens!
01/11/2014 14:05
Nie żyje Mikołaj z reklam Coca-Coli. Kim był John Moore, którego kojarzymy z piosenką Wonderful Dream? [AUDIO]
0

Nie żyje Mikołaj z reklam Coca-Coli. Kim był John Moore, którego kojarzymy z piosenką Wonderful Dream? [AUDIO]

Nie żyje Mikołaj z reklam Coca-Coli - taka smutna informacja obiegła świat na przełomie października i listopada 2014 roku. Na ESKA.pl dowiecie się, kim był święty Mikołaj ze spotów Coca-Coli. Johna Moore zapamiętamy m.in. dzięki piosence Wonderful Dream (Holidays Are Coming).
01/11/2014 13:27
Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]
0

Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]

Koncerty 2015 w Polsce to coraz gorętszy temat. Polskie agencje koncertowe pod koniec 2014 roku raz po raz ogłaszają, kto zagra w Polsce w 2015 roku. ESKA.pl postanowiła wybrać więc Najbardziej Wyczekiwaną Trasę w Polsce 2015. Zapraszamy do głosowania w naszym plebiscycie!
01/11/2014 12:51
Halloween 2014: przebrania gwiazd rynku muzycznego. Zdjęcia zalały sieć! Zobaczcie na ESKA.pl [GALERIA]
0

Halloween 2014: przebrania gwiazd rynku muzycznego. Zdjęcia zalały sieć! Zobaczcie na ESKA.pl [GALERIA]

Przebrania gwiazd z Halloween 2014 - tych muzycznych - znajdziecie na ESKA.pl. Zobaczcie, za kogo przebrały się gwiazdy na Halloween 2014. Wśród hitów z 31 października Katy Perry jako serowy Cheetos czy też Doda w klimacie Rodziny Adamsów!
01/11/2014 11:37
Najbardziej wyczekiwana płyta gwiazdy młodego pokolenia: teen artyści nagrywają, my głosujemy! [RANKING]
1

Najbardziej wyczekiwana płyta gwiazdy młodego pokolenia: teen artyści nagrywają, my głosujemy! [RANKING]

Gwiazd młodego pokolenia w Polsce jest coraz więcej a ESKA.pl przygląda się im szczególnie uważnie. Tym razem pod naszą lupę bierzemy płyty teen gwiazd z naszego kraju, których doczekać nie mogą się polskie nastolatki. Który krążek jest najbardziej wyczekiwany? O ten tytuł gwiazdy młodego pokolenia walczą w Eskowym rankingu!
01/11/2014 09:48
Taniec z Gwiazdami 2, odc. 9: kto odpadł 31 października 2014 roku? Ania Wyszkoni idzie dalej! [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2, odc. 9: kto odpadł 31 października 2014 roku? Ania Wyszkoni idzie dalej! [VIDEO]

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 2 odc. 9 z 31 października 2014 roku? W halloweenowym odcinku Tańca z Gwiazdami pożegnaliśmy się z jedną z gwiazd. Nie jest to Anna Wyszkoni - reprezentantka rynku muzycznego na tanecznym parkiecie. O kim mowa?
01/11/2014 09:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Donut selfie: co to jest, jak zrobić? Nowy hit z USA w klimacie #SELFIE [VIDEO]

Donut selfie: co to jest, jak zrobić? Nowy hit z USA w klimacie #SELFIE [VIDEO]