Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Beata Spychalska w X Factor. W X Factor zaśpiewała Anouk Lost [VIDEO] - Beata Spychalska w X Factor
REKLAMA
REKLAMA

Beata Spychalska w X Factor. W X Factor zaśpiewała Anouk Lost [VIDEO]

RSS 12/02/2014 12:50 Komentarze 0
Beata Spychalska w X Factor zachwyciła wykonem Lost Anouk. Kim jest Beata Spychalska uczestniczka 4. edycji X Factor? Poznajcie ją na ESKA.pl.
Beata Spychalska Beata Spychalska / YouTube X Factor
Ilustracja do artykułu: Beata Spychalska w X Factor. W X Factor zaśpiewała Anouk Lost [VIDEO]
Beata Spychalska w X Factor. Kim jest Beata Spychalska, która pojawi się w 4. edycji X Factor? Sprawdź na ESKA.pl.

Beatę Spychalską można było zobaczyć w Mam Talent. Jako 21-latka wystąpiła w 6. edycji programu Mam Talent. Już wtedy podbiła serca jurorów. A jak sprawdzi się w X Factor? O tym przekonamy się już w marcu.

Wykon Spychalskiej możecie usłyszeć także w zapowiedzi X Factor. Najlepiej odpalajcie filmik video od 2.11. W tym momencie Beata serwuje Wam numer Anouk Lost.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


My już teraz zachęcamy Was także do posłuchania innych piosenek z udziałem Beaty Spychalskiej.

>>> WALENTYNKI 2014: Rockowe kawałki o miłości, czyli lista kultowych lovesongów na EskaROCK.pl

X Factor - zapowiedź IV edycji programu



Beata Spychalska - I love rock'n roll (rock)



Beata Spychalska & Piotr Stromyło Samba Sikoreczka (cover)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
02/08/2015 13:02
Tour de Pologne 2015: 1. etap - transmisja w TV. Sprawdź i Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: 1. etap - transmisja w TV. Sprawdź i Watch Me!

Tour de Pologne 2015: 1 etap wyścigu startuje w Warszawie już 2 sierpnia 2015 roku. Gdzie oglądać transmisję na żywo z TdP 2015 w TV i online? Relacja z największego wyścigu kolarskiego w Polsce sama prosi się o Watch Me!
02/08/2015 09:30
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez stolicę pierwszego dnia wyścigu? Które ulice będą wyłączone z ruchu podczas startu TdP 2 sierpnia 2015 roku? Czy przejazd przez centrum Warszawy będzie Impossible? 
02/08/2015 09:19
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Częstochowie - Watch Me
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Częstochowie - Watch Me

Tour de Pologne 2015 w Częstochowie: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez centrum miasta. 2 etap wyścigu zahaczy również o Dąbrową Górniczą. Jak wygląda trasa Tour de Pologne 2015 podczas drugiego dnia? Odpowiedź na ESKA.pl 
02/08/2015 09:17
Dawid Kwiatkowski - Afraid. Teledysk z Janją Lesar został ujawniony! [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski - Afraid. Teledysk z Janją Lesar został ujawniony! [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski - Afraid to ostatnia piosenka z płyty POP&ROLL do której został nagrany teledysk. Dawid pracuje obecnie nad kolejnym albumem, który ukaże się zapewne jeszcze w tym roku. Klip do Afraid to jego debiut w roli scenarzysty i reżysera, a pomogła mu również występująca w video tancerka Janja Lesar!    
02/08/2015 08:53
Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?
0

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać rój 'spadających gwiazd'. Jeżeli chcecie zaimponować swojej dziewczynie / chłopakowi, to wiedza na temat nocy perseidów przyda się Wam z pewnością! 
01/08/2015 21:28
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska