WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO] - EMA 2013: zespół Piersi - Bałkanica

Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO]

RSS 01/08/2013 11:45 Komentarze
Zespół Piersi z najnowszym, tanecznym hitem Bałkanica wystąpi na ESKA Music Awards 2013 w Szczecinie!
Zespół Piersi w nowym składzie Zespół Piersi w nowym składzie / zespół Piersi
Ilustracja do artykułu: Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO]
>>> ESKA Music Awards 2013 - przejdź do relacji na żywo!

Zespół Piersi - w nowym składzie i z nowym przebojem na lato 2013 - zagra na żywo 3 sierpnia na Wałach Chrobrego w Szczecinie podczas wielkiej gali ESKA Music Awards! Transmisja z EMA 3 sierpnia w TVP1 od godz. 20.45, relacja na żywo także na ESKA.pl i w Radiu ESKA!

Piersi zdecydowanie wpisują się w klimat EMA 2013. Wystarczy zanucić fragment Bałkanicy:
Będzie! Będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przetańczymy razem całą noc!




aktualny skład zespołu Piersi to:
Marek "Mały" Kryjom
Zbyszek "Dziadek" Moździerski
Marcin "Manio" Papior
Adam "Klos" Kłos
Adam "Asan" Asanov

Na EMA wystąpią również: Nelly Furtado, Kase & Wrethov, Feel, Red Lips, Ewelina Lisowska, LemON, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Honey, Robert M i Tommy La Verdi, Liber i Natalia Szroeder, Kreuzberg oraz Jula, która wykona premierowo singiel Ślad. Dwa fragmenty nowej piosenki Juli możecie odsłuchać już teraz na ESKA.pl!

Głosowanie w ESKA Music Awards 2013 trwa do 2 sierpnia do godz. 12.00! Zagłosuj na swoich idoli i wygraj ostatnie wejściówki do Golden Circle!

Sponsorem ESKA Music Awards 2013 jest producent napoju ROKO.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety
0

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.
24/07/2017 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta
0

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.
24/07/2017 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje
0

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.
24/07/2017 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!
0

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.
24/07/2017 16:56
Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona
0

Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona

Linkin Park przed śmiercią Chestera nie tylko wydali nowy teledysk, ale zdążyli wystąpić też w Carpool Karaoke.
24/07/2017 16:29
Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?
0

Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?

Edward Norton będzie gościem specjalnym na Transatlantyk Festival 2017 w Łodzi! Kiedy i gdzie spotkać aktora? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
24/07/2017 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program