WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO] - EMA 2013: zespół Piersi - Bałkanica

Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO]

RSS 01/08/2013 11:45 Komentarze
Zespół Piersi z najnowszym, tanecznym hitem Bałkanica wystąpi na ESKA Music Awards 2013 w Szczecinie!
Zespół Piersi w nowym składzie Zespół Piersi w nowym składzie / zespół Piersi
Ilustracja do artykułu: Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO]
>>> ESKA Music Awards 2013 - przejdź do relacji na żywo!

Zespół Piersi - w nowym składzie i z nowym przebojem na lato 2013 - zagra na żywo 3 sierpnia na Wałach Chrobrego w Szczecinie podczas wielkiej gali ESKA Music Awards! Transmisja z EMA 3 sierpnia w TVP1 od godz. 20.45, relacja na żywo także na ESKA.pl i w Radiu ESKA!

Piersi zdecydowanie wpisują się w klimat EMA 2013. Wystarczy zanucić fragment Bałkanicy:
Będzie! Będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przetańczymy razem całą noc!




aktualny skład zespołu Piersi to:
Marek "Mały" Kryjom
Zbyszek "Dziadek" Moździerski
Marcin "Manio" Papior
Adam "Klos" Kłos
Adam "Asan" Asanov

Na EMA wystąpią również: Nelly Furtado, Kase & Wrethov, Feel, Red Lips, Ewelina Lisowska, LemON, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Honey, Robert M i Tommy La Verdi, Liber i Natalia Szroeder, Kreuzberg oraz Jula, która wykona premierowo singiel Ślad. Dwa fragmenty nowej piosenki Juli możecie odsłuchać już teraz na ESKA.pl!

Głosowanie w ESKA Music Awards 2013 trwa do 2 sierpnia do godz. 12.00! Zagłosuj na swoich idoli i wygraj ostatnie wejściówki do Golden Circle!

Sponsorem ESKA Music Awards 2013 jest producent napoju ROKO.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Sylwia Grzeszczak - występ w Koncert Platynowy!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Sylwia Grzeszczak - występ w Koncert Platynowy!

Sylwia Grzeszczak na Polsat SuperHit Festiwal 2016 zaliczy wielki powrót! Dokładnie na Koncercie Platynowym w Operze Leśnej w Sopocie da swój pierwszy występ od czasu, kiedy została matką! Co zaśpiewa? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl!
26/05/2016 14:25
Dzień Matki - Google Doodle, prezenty i życzenie z okazji święta wszystkich mam!
0

Dzień Matki - Google Doodle, prezenty i życzenie z okazji święta wszystkich mam!

Dzień Matki świętują nawet Google Doodle. A my na ESKA.pl mamy dla Was wszystko, co powinniście wiedzieć o tym święcie. Prezenty, piosenki i życzenia z okazji święta wszystkich mam już teraz w jednym miejscu!
26/05/2016 14:23
Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?
0

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie? Między 26 a 29 maja będziecie w Warszawie, a nie macie pomysłu na fajne spędzanie czasu? Nie martwcie się na ESKA.pl mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów!
26/05/2016 13:42
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?
0

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35 za darmo online i w telewizji 27.05.2016? Gdzie oglądać walkę Pudzianowskiego, Khalidova i Różalskiego? My już to wiemy i podpowiadamy Wam na ESKA.pl! 
26/05/2016 13:25
Piosenki na grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!
0

Piosenki na grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki na grilla już teraz na ESKA.pl! Długi weekend trwa w najlepsze, a my mamy dla Was playlistę idealną na działkę, plażę i odpoczynek w gronie przyjaciół lub rodziny!
26/05/2016 12:43
Gorąca 20 Premiera: Robin Schulz feat. Akon - Heatwave. Poczuj wakacyjny klimat!
0

Gorąca 20 Premiera: Robin Schulz feat. Akon - Heatwave. Poczuj wakacyjny klimat!

Robin Schulz feat. Akon - Heatwave: premiera w Gorącej 20 w Boże Ciało 2016. Czy niemiecki DJ ponownie zdobędzie szczyt listy przebojów Eski? Oceńcie to już teraz na ESKA.pl i wkręćcie się w wakacyjny klimat oglądając teledysk!
26/05/2016 11:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

26/05/2016 13:25

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA