WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO] - EMA 2013: zespół Piersi - Bałkanica
REKLAMA
REKLAMA

Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO]

RSS 01/08/2013 11:45 Komentarze 0
Zespół Piersi z najnowszym, tanecznym hitem Bałkanica wystąpi na ESKA Music Awards 2013 w Szczecinie!
Zespół Piersi w nowym składzie Zespół Piersi w nowym składzie / zespół Piersi
Ilustracja do artykułu: Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO]
>>> ESKA Music Awards 2013 - przejdź do relacji na żywo!

Zespół Piersi - w nowym składzie i z nowym przebojem na lato 2013 - zagra na żywo 3 sierpnia na Wałach Chrobrego w Szczecinie podczas wielkiej gali ESKA Music Awards! Transmisja z EMA 3 sierpnia w TVP1 od godz. 20.45, relacja na żywo także na ESKA.pl i w Radiu ESKA!

Piersi zdecydowanie wpisują się w klimat EMA 2013. Wystarczy zanucić fragment Bałkanicy:
Będzie! Będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przetańczymy razem całą noc!




aktualny skład zespołu Piersi to:
Marek "Mały" Kryjom
Zbyszek "Dziadek" Moździerski
Marcin "Manio" Papior
Adam "Klos" Kłos
Adam "Asan" Asanov

Na EMA wystąpią również: Nelly Furtado, Kase & Wrethov, Feel, Red Lips, Ewelina Lisowska, LemON, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Honey, Robert M i Tommy La Verdi, Liber i Natalia Szroeder, Kreuzberg oraz Jula, która wykona premierowo singiel Ślad. Dwa fragmenty nowej piosenki Juli możecie odsłuchać już teraz na ESKA.pl!

Głosowanie w ESKA Music Awards 2013 trwa do 2 sierpnia do godz. 12.00! Zagłosuj na swoich idoli i wygraj ostatnie wejściówki do Golden Circle!

Sponsorem ESKA Music Awards 2013 jest producent napoju ROKO.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Teledysk do Night Changes One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D tym razem romantycznie [VIDEO]
0

Teledysk do Night Changes One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D tym razem romantycznie [VIDEO]

Teledysk do Night Changes One Direction chwilę po premierze na YouTube do zobaczenia na ESKA.pl. Wideo do Night Changes One Direction to romantyczna i przedświąteczna odsłona chłopaków. Gotowi na zimową randkę z boysbandem? Zapraszamy do oglądania teledysku do Night Changes One Direction!
22/11/2014 10:01
Gosia Andrzejewicz specjalny wywiad dla fanów - odpowiedzi przeczytaj wyłącznie na eska.pl [VIDEO]
0

Gosia Andrzejewicz specjalny wywiad dla fanów - odpowiedzi przeczytaj wyłącznie na eska.pl [VIDEO]

Gosia Andrzejewicz o nowej płycie, programach talent show i poezji. Nowa płyta Gosi Andrzejewicz FILM to okazja do wyjątkowego wywiadu. Gosia odpowiada na najciekawsze pytania fanów wyłącznie na ESKA.PL
21/11/2014 17:50
Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]
0

Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]

Zespół Besides wystąpi w finale Must Be The Music 8. Czy wygrają program i odniosą sukces jak zwycięzcy poprzednich edycji - LemON i Enej. Sprawdź, kim jest zespół Besides i zobacz, jak wyglądały ich występy na scenie programu. Skład i historię zespołu Besides poznacie na ESKA.pl 
21/11/2014 17:09
Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

Patsin M ski Blue wystąpi w finale Must Be The Music. Tylko muzyka 8. Wyjaśniamy, kim jest finalista muzycznego talent show - na ESKA.pl
21/11/2014 16:50
Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]
0

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Ta dziewczynka ma zaledwie 13 lat, a już dysponuje wyjątkowo silnym głosem i imponującymi możliwościami wokalnymi!
21/11/2014 16:34
Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]

Skoki narciarskie 21-23.11.2014 w tv, czyli transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 - konkurs Klingenthal, w rozpisce na ESKA.pl. Zobaczcie, o której godzinie zaczynają się kwalifikacje i konkursy w Klingenthal i gdzie oglądąć je w telewizji. Razem ze skoczkami wbijamy się na wysokość Satellite!
21/11/2014 16:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Justin Bieber i Cody Simpson prezentują Home to Mama. Posłuchaj ich duetu [AUDIO]

Justin Bieber i Cody Simpson prezentują Home to Mama. Posłuchaj ich duetu [AUDIO]