WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO] - EMA 2013: zespół Piersi - Bałkanica

Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO]

RSS 01/08/2013 11:45 Komentarze
Zespół Piersi z najnowszym, tanecznym hitem Bałkanica wystąpi na ESKA Music Awards 2013 w Szczecinie!
Zespół Piersi w nowym składzie Zespół Piersi w nowym składzie / zespół Piersi
Ilustracja do artykułu: Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO]
>>> ESKA Music Awards 2013 - przejdź do relacji na żywo!

Zespół Piersi - w nowym składzie i z nowym przebojem na lato 2013 - zagra na żywo 3 sierpnia na Wałach Chrobrego w Szczecinie podczas wielkiej gali ESKA Music Awards! Transmisja z EMA 3 sierpnia w TVP1 od godz. 20.45, relacja na żywo także na ESKA.pl i w Radiu ESKA!

Piersi zdecydowanie wpisują się w klimat EMA 2013. Wystarczy zanucić fragment Bałkanicy:
Będzie! Będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przetańczymy razem całą noc!




aktualny skład zespołu Piersi to:
Marek "Mały" Kryjom
Zbyszek "Dziadek" Moździerski
Marcin "Manio" Papior
Adam "Klos" Kłos
Adam "Asan" Asanov

Na EMA wystąpią również: Nelly Furtado, Kase & Wrethov, Feel, Red Lips, Ewelina Lisowska, LemON, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Honey, Robert M i Tommy La Verdi, Liber i Natalia Szroeder, Kreuzberg oraz Jula, która wykona premierowo singiel Ślad. Dwa fragmenty nowej piosenki Juli możecie odsłuchać już teraz na ESKA.pl!

Głosowanie w ESKA Music Awards 2013 trwa do 2 sierpnia do godz. 12.00! Zagłosuj na swoich idoli i wygraj ostatnie wejściówki do Golden Circle!

Sponsorem ESKA Music Awards 2013 jest producent napoju ROKO.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
01/05/2016 15:33
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]
0

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie zagrał ekscytujący koncert w ramach trasy promującej platynowy album "The Original High". Nie obyło się bez zabawnego akcentu. Reakcja Adama? Oceńcie sami.
01/05/2016 23:24
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie
0

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online po polsku będzie dostępna wkrótce po światowej premierze. ESKA.pl pokazuje jak legalnie obejrzeć nowy sezon Gry o Tron 2016. 
01/05/2016 20:46
Bars and Melody w Stressed Out Twenty One Pilots. Nowy cover BAM
0

Bars and Melody w Stressed Out Twenty One Pilots. Nowy cover BAM

Bars and Melody w hicie twenty one pilots - Stressed Out. Zobacz teledysk!
01/05/2016 17:42
OPOLE 2016: pełna lista hitów, które walczą o Grand Prix Publiczności Złote Opole
0

OPOLE 2016: pełna lista hitów, które walczą o Grand Prix Publiczności Złote Opole

OPOLE 2016: Michał Szpak, Doda, Wilki czy Natalia Szroeder? Czyj hit zasługuje na Grand Prix Publiczności Złote Opole 2016? Pełna lista nazwisk i piosenek na ESKA.pl.
01/05/2016 17:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

01/05/2016 23:24

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

01/05/2016 20:46

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

01/05/2016 15:33

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

30/04/2016 16:47

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA