WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO] - EMA 2013: zespół Piersi - Bałkanica

Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO]

RSS 01/08/2013 11:45 Komentarze
Zespół Piersi z najnowszym, tanecznym hitem Bałkanica wystąpi na ESKA Music Awards 2013 w Szczecinie!
Zespół Piersi w nowym składzie Zespół Piersi w nowym składzie / zespół Piersi
Ilustracja do artykułu: Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO]
>>> ESKA Music Awards 2013 - przejdź do relacji na żywo!

Zespół Piersi - w nowym składzie i z nowym przebojem na lato 2013 - zagra na żywo 3 sierpnia na Wałach Chrobrego w Szczecinie podczas wielkiej gali ESKA Music Awards! Transmisja z EMA 3 sierpnia w TVP1 od godz. 20.45, relacja na żywo także na ESKA.pl i w Radiu ESKA!

Piersi zdecydowanie wpisują się w klimat EMA 2013. Wystarczy zanucić fragment Bałkanicy:
Będzie! Będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przetańczymy razem całą noc!




aktualny skład zespołu Piersi to:
Marek "Mały" Kryjom
Zbyszek "Dziadek" Moździerski
Marcin "Manio" Papior
Adam "Klos" Kłos
Adam "Asan" Asanov

Na EMA wystąpią również: Nelly Furtado, Kase & Wrethov, Feel, Red Lips, Ewelina Lisowska, LemON, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Honey, Robert M i Tommy La Verdi, Liber i Natalia Szroeder, Kreuzberg oraz Jula, która wykona premierowo singiel Ślad. Dwa fragmenty nowej piosenki Juli możecie odsłuchać już teraz na ESKA.pl!

Głosowanie w ESKA Music Awards 2013 trwa do 2 sierpnia do godz. 12.00! Zagłosuj na swoich idoli i wygraj ostatnie wejściówki do Golden Circle!

Sponsorem ESKA Music Awards 2013 jest producent napoju ROKO.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 37 w Krakowie 3.12.2016
0

KSW 37 w Krakowie 3.12.2016

KSW 37 - wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu. KSW 37 - data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk 3.12.2016.
02/12/2016 13:02
Krzysztof Iwaneczko - koncerty 2016: bilety, daty, miejsca
0

Krzysztof Iwaneczko - koncerty 2016: bilety, daty, miejsca

Krzysztof Iwaneczko wyrusza w jesienną trasę koncertową. Kiedy i gdzie wystąpi wokalista? Gdzie i w jakiej cenie można kupić bilety na jego występy? Sprawdź na Eska.pl.
02/12/2016 18:39
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?
0

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37 w PPV to możliwość oglądania gali w internecie i telewizji. Jak wykupić walkę Popek Pudzian? Co otrzymamy po wykupieniu KSW PPV? Niezbędnik każdego kibica znajdziecie na ESKA.pl
02/12/2016 18:10
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 odkrywa wszystkie tajemnice! Jak będziecie radzić sobie z miłością? Kiedy musicie uważać na swoje zdrowie? I ogólnie, co czeka was w najbliższych 12 miesiącach? Dowiedzcie się na ESKA.pl!  
02/12/2016 18:10
Horoskop 2017 - Baran. Roczny horoskop przewiduje wielkie zmiany!
0

Horoskop 2017 - Baran. Roczny horoskop przewiduje wielkie zmiany!

Horoskop 2017 - Baran będzie miał wielką energię do przeprowadzenia wielkich zmian! Co czeka osoby spod tego znaku zodiaku? Horoskop roczny dla barana do sprawdzenia na ESKA.pl!
02/12/2016 18:09
Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?

Rajd Barbórka 2016 odbędzie na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej w sobotę, 10 grudnia. Gdzie oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie na ESKA.pl
02/12/2016 18:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

30/11/2016 12:22

0
Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

30/11/2016 11:57

0
Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

29/11/2016 17:32

0
Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

29/11/2016 15:18

0
Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

26/11/2016 12:27

0
Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

23/11/2016 14:03

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA