WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO] - EMA 2013: zespół Piersi - Bałkanica

Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO]

RSS 01/08/2013 11:45 Komentarze
Zespół Piersi z najnowszym, tanecznym hitem Bałkanica wystąpi na ESKA Music Awards 2013 w Szczecinie!
Zespół Piersi w nowym składzie Zespół Piersi w nowym składzie / zespół Piersi
Ilustracja do artykułu: Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO]
>>> ESKA Music Awards 2013 - przejdź do relacji na żywo!

Zespół Piersi - w nowym składzie i z nowym przebojem na lato 2013 - zagra na żywo 3 sierpnia na Wałach Chrobrego w Szczecinie podczas wielkiej gali ESKA Music Awards! Transmisja z EMA 3 sierpnia w TVP1 od godz. 20.45, relacja na żywo także na ESKA.pl i w Radiu ESKA!

Piersi zdecydowanie wpisują się w klimat EMA 2013. Wystarczy zanucić fragment Bałkanicy:
Będzie! Będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przetańczymy razem całą noc!




aktualny skład zespołu Piersi to:
Marek "Mały" Kryjom
Zbyszek "Dziadek" Moździerski
Marcin "Manio" Papior
Adam "Klos" Kłos
Adam "Asan" Asanov

Na EMA wystąpią również: Nelly Furtado, Kase & Wrethov, Feel, Red Lips, Ewelina Lisowska, LemON, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Honey, Robert M i Tommy La Verdi, Liber i Natalia Szroeder, Kreuzberg oraz Jula, która wykona premierowo singiel Ślad. Dwa fragmenty nowej piosenki Juli możecie odsłuchać już teraz na ESKA.pl!

Głosowanie w ESKA Music Awards 2013 trwa do 2 sierpnia do godz. 12.00! Zagłosuj na swoich idoli i wygraj ostatnie wejściówki do Golden Circle!

Sponsorem ESKA Music Awards 2013 jest producent napoju ROKO.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?
0

Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?

Roast Michała Szpaka nadchodzi! Show zobaczymy w TV i online. Kiedy i gdzie? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl! To będzie najlepsze show tej jesieni?
29/09/2016 07:00
Na dobre i na złe - online odcinek 645. Jaka jest piosenka na koniec odcinka?
0

Na dobre i na złe - online odcinek 645. Jaka jest piosenka na koniec odcinka?

Na dobre i na złe - odcinek serialu za każdym razem kończy piosenka, która szczególnie zwraca uwagę widzów. Nie wiecie, co to za utwór? Nie martwcie się, my wam pomożemy! Na ESKA.pl możecie sprawdzić, jaka piosenka była w najnowszym odcinku Na dobre i na złe - może od dziś będzie to twój nowy ulubiony kawałek?
28/09/2016 21:32
Tom Swoon: piosenka Phoenix w Forza Horizon 3! [VIDEO]
0

Tom Swoon: piosenka Phoenix w Forza Horizon 3! [VIDEO]

Tom Swoon promuje Forza Horizon 3! Piosenka Phoenix (We Rise) została użyta w trailerze najnowszej części serii gry wyścigowej. O kolejnym światowym sukcesie polskiego producenta informujemy Was na ESKA.pl!
28/09/2016 16:46
Natalia Szroeder w Hit, Hit, Hurra! Z kim zaśpiewa wokalistka?
0

Natalia Szroeder w Hit, Hit, Hurra! Z kim zaśpiewa wokalistka?

Natalia Szroeder w Hit, Hit, Hurra. Wokalista wystąpi jako gość specjalny i wykona jeden ze swoich hitów wspólne z uczestnikiem muzycznego show.
28/09/2016 16:39
Nowator - wielki powrót autora hitu Moja panienka!
0

Nowator - wielki powrót autora hitu Moja panienka!

Nowator wraca z mocnym uderzeniem! Czy jego najnowszy utwór, to hit na miarę Moja panienka?! Posłuchajcie i oceńcie to na ESKA.pl!
28/09/2016 16:34
The Dumplings - nowa piosenka Kto zobaczy już online
0

The Dumplings - nowa piosenka Kto zobaczy już online

‘Kto zobaczy’– nowy singiel The Dumplings już w sieci. Z pewnością usłyszycie go na trasie koncertowej zespołu - gdzie i kiedy koncerty The Dumplings? Dowiedzcie sie na ESKA.pl
28/09/2016 16:05
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA