WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO] - EMA 2013: zespół Piersi - Bałkanica
REKLAMA
REKLAMA

Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO]

RSS 01/08/2013 11:45 Komentarze 0
Zespół Piersi z najnowszym, tanecznym hitem Bałkanica wystąpi na ESKA Music Awards 2013 w Szczecinie!
Zespół Piersi w nowym składzie Zespół Piersi w nowym składzie / zespół Piersi
Ilustracja do artykułu: Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO]
>>> ESKA Music Awards 2013 - przejdź do relacji na żywo!

Zespół Piersi - w nowym składzie i z nowym przebojem na lato 2013 - zagra na żywo 3 sierpnia na Wałach Chrobrego w Szczecinie podczas wielkiej gali ESKA Music Awards! Transmisja z EMA 3 sierpnia w TVP1 od godz. 20.45, relacja na żywo także na ESKA.pl i w Radiu ESKA!

Piersi zdecydowanie wpisują się w klimat EMA 2013. Wystarczy zanucić fragment Bałkanicy:
Będzie! Będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przetańczymy razem całą noc!




aktualny skład zespołu Piersi to:
Marek "Mały" Kryjom
Zbyszek "Dziadek" Moździerski
Marcin "Manio" Papior
Adam "Klos" Kłos
Adam "Asan" Asanov

Na EMA wystąpią również: Nelly Furtado, Kase & Wrethov, Feel, Red Lips, Ewelina Lisowska, LemON, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Honey, Robert M i Tommy La Verdi, Liber i Natalia Szroeder, Kreuzberg oraz Jula, która wykona premierowo singiel Ślad. Dwa fragmenty nowej piosenki Juli możecie odsłuchać już teraz na ESKA.pl!

Głosowanie w ESKA Music Awards 2013 trwa do 2 sierpnia do godz. 12.00! Zagłosuj na swoich idoli i wygraj ostatnie wejściówki do Golden Circle!

Sponsorem ESKA Music Awards 2013 jest producent napoju ROKO.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Orange Warsaw Festival 2015: aktualny line-up. Kto wystąpi na OWF 2015? Mamy aktualną listę wykonawców [VIDEO]
0

Orange Warsaw Festival 2015: aktualny line-up. Kto wystąpi na OWF 2015? Mamy aktualną listę wykonawców [VIDEO]

Orange Warsaw Festival 2015: line-up największego festiwalu muzycznego w Warszawie wypełniony po brzegi. Kto wystąpi na Orange Warsaw Festival 2015. Listę artystów Orange Warsaw Festival 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
30/03/2015 14:51
Sprawdzian Szóstoklasisty 2015: online, do druku, pdf... - gdzie znaleźć Something I Need? [VIDEO]
0

Sprawdzian Szóstoklasisty 2015: online, do druku, pdf... - gdzie znaleźć Something I Need? [VIDEO]

Sprawdzian Szóstoklasisty 2015 online do rozwiązania albo Sprawdzian Szóstoklasisty 2015 do druku w pliku pdf pozwalają już po egzaminie jeszcze raz na spokojnie rozwiązać wszystkie zadania. Gdzie zatem szukać Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015 w internecie czy też całego arkusza do wydrukowania? Something I Need na ESKA.pl!
30/03/2015 14:42
Wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015: kiedy? Wszysto o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]
0

Wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015: kiedy? Wszysto o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]

Kiedy i gdzie wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015? ESKA.pl sprawdza, ile uczniowie i ich rodzice będą czekać na zaświadczenia o wynikach Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015. W oczekiwaniu na procenty i punkty z egzaminu dla szóstoklasistów Poker Face Lady Gagi. Gotowi na ostateczne wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015?
30/03/2015 14:13
Madonna i Taylor Swift wystąpiły na iHeartRadio Music Awards 2015 - która z nich wypadła lepiej? [VIDEO]
0

Madonna i Taylor Swift wystąpiły na iHeartRadio Music Awards 2015 - która z nich wypadła lepiej? [VIDEO]

Madonna i Taylor Swift we wspólnym występie podczas gali iHeartRadio Music Awards 2015 - do sieci trafiło nagranie video. Taylor Swift wyglądała bardzo seksownie, a Madonna.... Zobaczcie sami nagranie z występem Madonny i Taylor Swift!
30/03/2015 14:12
Rudimental Bloodstream - nowe video do numeru Eda Sheerana. Zobacz kulisy trasy Rudimental i teledysk do numeru Bloodstream. [VIDEO]
0

Rudimental Bloodstream - nowe video do numeru Eda Sheerana. Zobacz kulisy trasy Rudimental i teledysk do numeru Bloodstream. [VIDEO]

Bloodstream Eda Sheerana w kolejnej odsłonie. 29 marca 2015 odbyła się premiera nowego video do wersji drum'n'bassowej stworzonej przez brytyjski zespół Rudimental. z filmami z trasy koncertowej promującej między innymi ten hit. Zobaczcie wszystkie teledyski Bloodstream.
30/03/2015 14:01
Szybcy i wściekli 7: Vin Diesel - myślisz że go znasz? Sprawdź 8 muzycznych ciekawostek o gwieździe Szybkich i Wściekłych
0

Szybcy i wściekli 7: Vin Diesel - myślisz że go znasz? Sprawdź 8 muzycznych ciekawostek o gwieździe Szybkich i Wściekłych

Vin Diesel wygląda na twardziela, gra twardzieli i... jest twardzielem. To wiedzą wszyscy. Ale w rzeczywistości to ciepły i serdeczny facet, który traktuje swoich fanów jak przyjaciół, a przyjaciół jak rodzinę. Ma też swoje muzyczne tajemnice - znaleźliśmy je dla was na ESKA.pl
30/03/2015 13:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska