Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO] - EMA 2013: zespół Piersi - Bałkanica
REKLAMA
REKLAMA

Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO]

RSS 01/08/2013 11:45 Komentarze 0
Zespół Piersi z najnowszym, tanecznym hitem Bałkanica wystąpi na ESKA Music Awards 2013 w Szczecinie!
Zespół Piersi w nowym składzie Zespół Piersi w nowym składzie / zespół Piersi
Ilustracja do artykułu: Bałkanica Piersi live na ESKA Music Awards 2013! [VIDEO]
>>> ESKA Music Awards 2013 - przejdź do relacji na żywo!

Zespół Piersi - w nowym składzie i z nowym przebojem na lato 2013 - zagra na żywo 3 sierpnia na Wałach Chrobrego w Szczecinie podczas wielkiej gali ESKA Music Awards! Transmisja z EMA 3 sierpnia w TVP1 od godz. 20.45, relacja na żywo także na ESKA.pl i w Radiu ESKA!

Piersi zdecydowanie wpisują się w klimat EMA 2013. Wystarczy zanucić fragment Bałkanicy:
Będzie! Będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przetańczymy razem całą noc!




aktualny skład zespołu Piersi to:
Marek "Mały" Kryjom
Zbyszek "Dziadek" Moździerski
Marcin "Manio" Papior
Adam "Klos" Kłos
Adam "Asan" Asanov

Na EMA wystąpią również: Nelly Furtado, Kase & Wrethov, Feel, Red Lips, Ewelina Lisowska, LemON, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Honey, Robert M i Tommy La Verdi, Liber i Natalia Szroeder, Kreuzberg oraz Jula, która wykona premierowo singiel Ślad. Dwa fragmenty nowej piosenki Juli możecie odsłuchać już teraz na ESKA.pl!

Głosowanie w ESKA Music Awards 2013 trwa do 2 sierpnia do godz. 12.00! Zagłosuj na swoich idoli i wygraj ostatnie wejściówki do Golden Circle!

Sponsorem ESKA Music Awards 2013 jest producent napoju ROKO.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Young Stars Festival 2015: BILETY. Czy jeszcze są? Nowe informacje o biletach na YSF 2015 [VIDEO]
0

Young Stars Festival 2015: BILETY. Czy jeszcze są? Nowe informacje o biletach na YSF 2015 [VIDEO]

BILETY na Young Stars Festival 2015 pod lupą ESKA.pl na kilka dni przed festiwalem. Czy da się jeszcze kupić bilety na YSF 2015? Zobaczcie, czy zostały jakieś wejściówki na koncertową imprezę pełną gwiazd młodego pokolenia i sprawdźcie garść informacji o tym wydarzeniu już teraz!
27/05/2015 13:35
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 potwierdzone! Kiedy 4. edycja show w TV? [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 potwierdzone! Kiedy 4. edycja show w TV? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 wraca na antenę! Kolejna edycja popularnego show została potwierdzona. Kiedy startuje 4. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Informacje na ten temat na ESKA.pl 
27/05/2015 13:30
#ŁAMZASADY - HP i ESKA zapraszają na wyjątkowe warsztaty dla ludzi z pasją! Sprawdź, jak wziąć udział! [VIDEO]
0

#ŁAMZASADY - HP i ESKA zapraszają na wyjątkowe warsztaty dla ludzi z pasją! Sprawdź, jak wziąć udział! [VIDEO]

#ŁAMZASADY - HP i ESKA zapraszają na całodzienne wydarzenie połączone z warsztatami. To event dla tych, którzy mają niebanalne zainteresowania i lubią przełamywać bariery. Dla tych, którzy chcą podzielić się swoim hobby z innymi oraz dla wszystkich,  którzy chcą złapać nową zajawkę. Wszystko to pod okiem artystów i odjechanych specjalistów. Będą oni zarażać swoimi pasjami, wyjaśniać zasady, przekazywać podstawy i pokazywać triki!    
27/05/2015 13:00
Disclosure - Holding On ft. Gregory Porter: nowa piosenka i pierwszy singiel z drugiej płyty już jest! Będzie hit? [AUDIO]
0

Disclosure - Holding On ft. Gregory Porter: nowa piosenka i pierwszy singiel z drugiej płyty już jest! Będzie hit? [AUDIO]

Disclosure Holding On prezentują jako swoją nową piosenkę na 2015 rok i pierwszy singiel z drugiej płyty. Audio Holding On Disclosure wspiera wokalem Gregory Porter. Posłuchajcie nowej piosenki Disclosure na 2015 rok już teraz i oceńcie, czy Holding On ma szansę stać się hitem jak kawałek Latch - wszystko już teraz na ESKA.pl!
27/05/2015 12:47
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny śpiewają razem Sama Smitha. Zobaczcie duet zakochanej pary
0

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny śpiewają razem Sama Smitha. Zobaczcie duet zakochanej pary

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny stworzyli uroczy duet muzyczny. Ona śpiewa utwór Sama Smitha I'm Not The Only One, a on przygrywa na pianinie. Czyżby zawodnik Arsenalu zamierzał zamienić karierę sportowca na sławę u boku partnerki-wokalistki? Sprawdźcie, jak wypadli w muzycznym duecie Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko 
27/05/2015 12:46
Teledysk do Where Are U Now z Justinem Bieberem od Skrillexa i Diplo nakręcony! Kiedy premiera? [AUDIO]
0

Teledysk do Where Are U Now z Justinem Bieberem od Skrillexa i Diplo nakręcony! Kiedy premiera? [AUDIO]

Teledysk do Where Are U Now z Justinem Bieberem jest już gotowy. Wprawdzie na temat wideo do Where Are U Now odpowiedzialni za kawałek Skrillex i Diplo milczą, to o zakończonych pracach na planie zdjęciowym do klipu świadczą pojawiające się w sieci zdjęcia. Kiedy zatem premiera nowego teledysku z Justinem Bieberem do numeru Where Are U Now autorstwa Skrillexa i Diplo?
27/05/2015 12:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska