Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO] - Kiedy nowa płyta Piersi?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO]: piersi 2013, piersi bałkanica, piersi nowa płyta, piersi youtube, piersi piosenki, zespół piersi, piersi facebook

Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO]

RSS 14/10/2013 11:18 Komentarze 0
Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na zapowiedzianej nowej płycie zespołu: Piersi i Przyjaciele 2. Premiera płyty już dziś, 14 października! Co ujawnił zespół Piersi na temat swojego nowego krążka? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. oficjalne logo zespołu
Ilustracja do artykułu: Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO]
Bałkanica - hit Piersi nagrany z nowym wokalistą - Adamem Asanovem - pojawi się na zapowiedzianej nowej płycie zespołu: Piersi i Przyjaciele 2. Piersi i Przyjaciele 2 w sklepach już od poniedziałku, 14 października!

>>> Największe polskie hity zawsze z Tobą na eskaGO!

Tytułowi przyjaciele, którzy pojawili się na nowej płycie Piersi to między innymi: Łukasz i Paweł Golcowie, Jacek "DżejDżej" Jędrzejak (Big-Cyc, Czarno-Czarni), Andrzej Nowak (TSA), Tomek "Lipa" Lipnicki, (Illusion, Lipali), Grubson i zespół Trebunie-Tutki/

>>> Dlaczego Bałkanica stała się tak wielkim hitem? Dowiedz się na Eska.pl!

Piersi i Przyjaciele 2 - tracklista

1. Bałkanica
2. Pigułka szczęścia
3. Huana
4. Ciacho
5. Kowalscy
6. Komornik
7. Cymbały
8. Idą zbójcy
9. Pali się
10. Kiedy jadę
11. Meksykańska fala
12. Miłość w rytmie disco
13. Dubstepolo
14. Skóra 2013
15. System
16. The USA
17. Smooth pigułka

Zobacz Bałkanicę, klip, który zdobył już ponad 14 milionów odsłon!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Adam Lambert - piosenki. Zobacz największe hity gwiazdy ESKA Music Awards 2015!
0

Adam Lambert - piosenki. Zobacz największe hity gwiazdy ESKA Music Awards 2015!

Adam Lambert to zagraniczna gwiazda ceremonii rozdania ESKA Music Awards 2015. Jakie są jego najlepsze piosenki i które z nich zaśpiewa podczas EMA 2015? Sprawdź największe przeboje Adama na ESKA.pl!    
27/07/2015 18:05
Ed Sheeran - DVD z x Tour: premiera w amerykańskiej TV. Trafi do sprzedaży?
0

Ed Sheeran - DVD z x Tour: premiera w amerykańskiej TV. Trafi do sprzedaży?

DVD od Eda Sheerana? Trasa x została sfilmowana i materiał zaliczy premierę w amerykańskiej telewizji. Zobaczcie, czy jest to zapowiedź x Tour DVD od Eda Sheeran i kiedy premiera nagrania w TV. Na stronie czeka specjalne zaproszenie od samego wokalisty.
27/07/2015 16:26
Tomorrowland 2015 official aftermovie na YouTube - odliczamy do premiery!
0

Tomorrowland 2015 official aftermovie na YouTube - odliczamy do premiery!

Po Tomorrowland 2015 wszyscy fani festiwalu czekają na official aftermovie na YouTube. Kiedy premiera Tomorrowland 2015 official aftermovie? Zobaczcie, jaka jest odpowiedź na to pytanie i zobaczcie dostępne filmiki z innych edycji Tomorrowland 2015.
27/07/2015 15:21
Disclosure ft. Sam Smith - Omen: teledysk. Wokalista prezentuje szczupłą sylwetkę
0

Disclosure ft. Sam Smith - Omen: teledysk. Wokalista prezentuje szczupłą sylwetkę

Teledysk do Omen z Samem Smithem od Disclosure to chudy wokalista na dosłownie grubej imprezie. Klip do nowego duetu Disclosure z Samem Smithem został nagrany, po tym jak Sam Smith schudł i zaskoczył wszystkich swoim nowym lookiem. Zobaczcie, jak teraz prezentuje się sensacja brytyjskiej sceny muzycznej odpalając teledysk do Omen na ESKA.pl!
27/07/2015 14:36
The Voice of Poland 6 – co dzieje się z uczestnikami poprzednich edycji show?
0

The Voice of Poland 6 – co dzieje się z uczestnikami poprzednich edycji show?

The Voice Of Poland 6 - za nami już 5 edycji popularnego programu muzycznego The Voice of Poland, a kolejna wystartuje już tej jesieni. Do tej pory na scenie pojawiło się wielu utalentowanych artystów. Jak radzą sobie w jakiś czas po zakończeniu uczestnictwa w show? Warto sprawdzić dzięki Eska.pl!    
27/07/2015 14:24
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!
0

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku? To już za chwilę! Jankes z tej okazji zaszaleje - warunkiem jest to, że profil Radia ESKA osiągnie okrągłe 2 miliony fanów do gali ESKA Music Awards 2015!
27/07/2015 14:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Super wakacje za jedno zdjęcie - zobacz jak to możliwe!

Super wakacje za jedno zdjęcie - zobacz jak to możliwe!

27/07/2015 13:57

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska