WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO] - Kiedy nowa płyta Piersi?

Tagi związane z Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO]: piersi 2013, piersi bałkanica, piersi nowa płyta, piersi youtube, piersi piosenki, zespół piersi, piersi facebook

Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO]

RSS 14/10/2013 11:18 Komentarze
Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na zapowiedzianej nowej płycie zespołu: Piersi i Przyjaciele 2. Premiera płyty już dziś, 14 października! Co ujawnił zespół Piersi na temat swojego nowego krążka? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. oficjalne logo zespołu
Ilustracja do artykułu: Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO]
Bałkanica - hit Piersi nagrany z nowym wokalistą - Adamem Asanovem - pojawi się na zapowiedzianej nowej płycie zespołu: Piersi i Przyjaciele 2. Piersi i Przyjaciele 2 w sklepach już od poniedziałku, 14 października!

>>> Największe polskie hity zawsze z Tobą na eskaGO!

Tytułowi przyjaciele, którzy pojawili się na nowej płycie Piersi to między innymi: Łukasz i Paweł Golcowie, Jacek "DżejDżej" Jędrzejak (Big-Cyc, Czarno-Czarni), Andrzej Nowak (TSA), Tomek "Lipa" Lipnicki, (Illusion, Lipali), Grubson i zespół Trebunie-Tutki/

>>> Dlaczego Bałkanica stała się tak wielkim hitem? Dowiedz się na Eska.pl!

Piersi i Przyjaciele 2 - tracklista

1. Bałkanica
2. Pigułka szczęścia
3. Huana
4. Ciacho
5. Kowalscy
6. Komornik
7. Cymbały
8. Idą zbójcy
9. Pali się
10. Kiedy jadę
11. Meksykańska fala
12. Miłość w rytmie disco
13. Dubstepolo
14. Skóra 2013
15. System
16. The USA
17. Smooth pigułka

Zobacz Bałkanicę, klip, który zdobył już ponad 14 milionów odsłon!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?
0

Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?

EUROWIZJA 2016: Ukraina wielkim zwycięzcą, ale i Polska zaliczyła imponujący skok z przedostatniego (głosowanie jury) na 8. miejsce. Które miejsce zajął Michał Szpak? Poznaj pełną punktację Eurowizji w Szwecji.
18/05/2016 08:02
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?
0

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

To jest tak śmieszne, że licznik oglądających już dawno się zaciął! 50 mln w jeden dzień, 50 w drugi - sprawdź, z czego śmieje się cały świat! Uwaga, zaraźliwe!
24/05/2016 00:26
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV

Polsat SuperHit Festiwal 2016 to muzyczna atrakcja ostatniego weekendu maja. Kto i kiedy wystąpi podczas trzydniowego festiwalu w Sopocie? Wszystkie szczegóły transmisji i program Polsat SuperHit Festiwal 2016 do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl!
23/05/2016 16:39
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl
0

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Już teraz na ESKA.pl sprawdzamy, kiedy w Polsce wypada tegoroczne święto wszystkich mam.
23/05/2016 16:20
Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?
0

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia już teraz na ESKA.pl! Kto wystąpi podczas krakowskiej imprezy? Kiedy i gdzie w tym roku odbędą się Wianki? Wszystkie informacje znajdziecie w jednym miejscu.
23/05/2016 15:59
Michał Szpak w Łodzi z Color Of Your Life na żywo! Pierwszy koncert w Polsce po Eurowizji
0

Michał Szpak w Łodzi z Color Of Your Life na żywo! Pierwszy koncert w Polsce po Eurowizji

Michał Szpak wystąpił w łódzkiej Manufakturze po raz pierwszy w Polsce po powrocie z Eurowizji. Sprawdź, jak wypadł na żywo w hitach Color Of Your Life i Real Hero oraz w rockowym utworze ze swojej debiutanckiej płyty Byle Być Sobą już teraz - na ESKA.pl
23/05/2016 15:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Michał Szpak: od Dziwny jest ten świat do Eurowizji 2016. Jak zmieniał się artysta?

Michał Szpak: od Dziwny jest ten świat do Eurowizji 2016. Jak zmieniał się artysta?

18/05/2016 17:05

0
Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?

Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?

18/05/2016 08:02

0
Anja Rubik nago w teledysku Mary Komasy! Zobacz klip do Lost Me [VIDEO 18+]

Anja Rubik nago w teledysku Mary Komasy! Zobacz klip do Lost Me [VIDEO 18+]

17/05/2016 15:59

0
Cool Me Down - teledysk Margaret wyciekł do sieci! [VIDEO]

Cool Me Down - teledysk Margaret wyciekł do sieci! [VIDEO]

17/05/2016 14:44

0
Adele zaprosiła Polaków na scenę! Nastolatkowie z Radomska zrobili z Adele świetne zdjęcia - zobacz je!

Adele zaprosiła Polaków na scenę! Nastolatkowie z Radomska zrobili z Adele świetne zdjęcia - zobacz je!

13/05/2016 11:14

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA