WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO] - Kiedy nowa płyta Piersi?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO]: piersi 2013, piersi bałkanica, piersi nowa płyta, piersi youtube, piersi piosenki, zespół piersi, piersi facebook

Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO]

RSS 14/10/2013 11:18 Komentarze 0
Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na zapowiedzianej nowej płycie zespołu: Piersi i Przyjaciele 2. Premiera płyty już dziś, 14 października! Co ujawnił zespół Piersi na temat swojego nowego krążka? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. oficjalne logo zespołu
Ilustracja do artykułu: Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO]
Bałkanica - hit Piersi nagrany z nowym wokalistą - Adamem Asanovem - pojawi się na zapowiedzianej nowej płycie zespołu: Piersi i Przyjaciele 2. Piersi i Przyjaciele 2 w sklepach już od poniedziałku, 14 października!

>>> Największe polskie hity zawsze z Tobą na eskaGO!

Tytułowi przyjaciele, którzy pojawili się na nowej płycie Piersi to między innymi: Łukasz i Paweł Golcowie, Jacek "DżejDżej" Jędrzejak (Big-Cyc, Czarno-Czarni), Andrzej Nowak (TSA), Tomek "Lipa" Lipnicki, (Illusion, Lipali), Grubson i zespół Trebunie-Tutki/

>>> Dlaczego Bałkanica stała się tak wielkim hitem? Dowiedz się na Eska.pl!

Piersi i Przyjaciele 2 - tracklista

1. Bałkanica
2. Pigułka szczęścia
3. Huana
4. Ciacho
5. Kowalscy
6. Komornik
7. Cymbały
8. Idą zbójcy
9. Pali się
10. Kiedy jadę
11. Meksykańska fala
12. Miłość w rytmie disco
13. Dubstepolo
14. Skóra 2013
15. System
16. The USA
17. Smooth pigułka

Zobacz Bałkanicę, klip, który zdobył już ponad 14 milionów odsłon!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Conchita Wurst nowe piosenki tuż przed Eurowizją 2015. Posłuchaj Somebody To Love oraz Up For Air [AUDIO]
0

Conchita Wurst nowe piosenki tuż przed Eurowizją 2015. Posłuchaj Somebody To Love oraz Up For Air [AUDIO]

Eurowizja 2015: Conchita Wurst tuż przed rozpoczęciem konkursu Eurowizji 2015 publikuje w sieci nowe piosenki. Już teraz możecie posłuchać Somebody To Love oraz Up For Air - na ESKA.pl
04/05/2015 16:46
Barcelona - Bayern Monachium online i w TV, czyli gdzie oglądać półfinał LM 2015 6 maja? - Emotions gwarantowane! [VIDEO]
0

Barcelona - Bayern Monachium online i w TV, czyli gdzie oglądać półfinał LM 2015 6 maja? - Emotions gwarantowane! [VIDEO]

Transmisje Barcelona - Bayern Monachium - ta online i w TV - pod lupą ESKA.pl przed półfinałem LM 2015. Mecz  Bayern Monachium na żywo w internecie i telewizji to gwarancja  Emotions na murawie. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecz Barcelona - Bayern Monachium i o której godzinie zaczyna się to spotkanie!
04/05/2015 16:45
Imię Royal Baby 2: jakie jest imię córki księżnej Kate? Propozycje imion dla Royal Baby 2 w piosenkach [AUDIO, VIDEO]
0

Imię Royal Baby 2: jakie jest imię córki księżnej Kate? Propozycje imion dla Royal Baby 2 w piosenkach [AUDIO, VIDEO]

Imię, jak i nawet płeć drugiego dziecka księżnej Kate i księcia Williama jest już znane! Jakie imię otrzymało Royal Baby 2, czyli córka Kate i Williama? Na ESKA.pl znajdziecie propozycje żenskich i męskich imion z tytułów piosenek takich wykonawców jak One Direction, Taylor Swift i Avril Lavigne - czy trafiliśmy z imieniem Royal Baby 2? Sprawdź!
04/05/2015 16:42
Noc Muzeów 2015: kiedy i w jakich miastach będzie można zwiedzić muzea za Free? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Noc Muzeów 2015: kiedy i w jakich miastach będzie można zwiedzić muzea za Free? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Noc Muzeów 2015: kiedy i w których miastach Polski odbędzie się nocne zwiedzanie muzeów za Free? Data Nocy Muzeów 2015 jest różna w różnych miastach Polski. Dokładne informacje na temat rozpoczęcia Nocy Muzeów w Polsce na ESKA.pl 
04/05/2015 16:28
Mecz Juventus - Real Madryt: gdzie oglądać na żywo półfinał LM online i w TV, o której godzinie? See You Again z...? [VIDEO]
0

Mecz Juventus - Real Madryt: gdzie oglądać na żywo półfinał LM online i w TV, o której godzinie? See You Again z...? [VIDEO]

Juventus - Real Madryt na żywo, czyli półfinał LM 2015, obejrzymy zarówno online jak i w TV. Gdzie dokładnie oglądać mecz Juventus - Real Madryt online i w TV, o której zaczyna się spotkanie? Szczegóły transmisji półfinału LM 2015 na żywo czekają na ESKA.pl. Tylko z jednym składem ponownie zobaczymy się na murawie w finale...
04/05/2015 16:16
Matura 2015: polski. Tematy wypracowań, arkusze i odpowiedzi tuż po egzaminie. Not Afraid [VIDEO]
0

Matura 2015: polski. Tematy wypracowań, arkusze i odpowiedzi tuż po egzaminie. Not Afraid [VIDEO]

Matura 2015: arkusze i odpowiedzi z egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym zostaną udostępnione na stronie CKE. Arkuszy z matury z języka polskiego można spodziewać się w dniu egzaminu czyli 04.05.2015. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że strona CKE będzie miała problemy przy tak dużym ruchu. Z tego względu arkusze maturalne z języka polskiego na poziomie podstawowym wrzucamy na ESKA.pl
04/05/2015 15:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska