Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO] - Kiedy nowa płyta Piersi?

Tagi związane z Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO]: piersi 2013, piersi bałkanica, piersi nowa płyta, piersi youtube, piersi piosenki, zespół piersi, piersi facebook

Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO]

RSS 14/10/2013 11:18 Komentarze
Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na zapowiedzianej nowej płycie zespołu: Piersi i Przyjaciele 2. Premiera płyty już dziś, 14 października! Co ujawnił zespół Piersi na temat swojego nowego krążka? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. oficjalne logo zespołu
Ilustracja do artykułu: Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO]
Bałkanica - hit Piersi nagrany z nowym wokalistą - Adamem Asanovem - pojawi się na zapowiedzianej nowej płycie zespołu: Piersi i Przyjaciele 2. Piersi i Przyjaciele 2 w sklepach już od poniedziałku, 14 października!

>>> Największe polskie hity zawsze z Tobą na eskaGO!

Tytułowi przyjaciele, którzy pojawili się na nowej płycie Piersi to między innymi: Łukasz i Paweł Golcowie, Jacek "DżejDżej" Jędrzejak (Big-Cyc, Czarno-Czarni), Andrzej Nowak (TSA), Tomek "Lipa" Lipnicki, (Illusion, Lipali), Grubson i zespół Trebunie-Tutki/

>>> Dlaczego Bałkanica stała się tak wielkim hitem? Dowiedz się na Eska.pl!

Piersi i Przyjaciele 2 - tracklista

1. Bałkanica
2. Pigułka szczęścia
3. Huana
4. Ciacho
5. Kowalscy
6. Komornik
7. Cymbały
8. Idą zbójcy
9. Pali się
10. Kiedy jadę
11. Meksykańska fala
12. Miłość w rytmie disco
13. Dubstepolo
14. Skóra 2013
15. System
16. The USA
17. Smooth pigułka

Zobacz Bałkanicę, klip, który zdobył już ponad 14 milionów odsłon!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
07/02/2016 19:30
Dawid Kwiatkowski & HANA - Yin Yang: PREMIERA nowego teledysku
0

Dawid Kwiatkowski & HANA - Yin Yang: PREMIERA nowego teledysku

Dawid Kwiatkowski prezentuje teledysk do Yin Yang ft. HANA. Zobacz, co tym razem przygotował dla swoich fanów Kwiat i sprawdź, o czym jest klip do jego piosenki z płyty Element Trz3ci.
07/02/2016 15:12
Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!
0

Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!

Beyonce - Formation: teledysk niespodziewanie pojawił się w internecie, 6 lutego, czyli dzień przed Super Bowl 2016. Zobaczcie najnowsze wideo Beyo z Blue Ivy - oczywiście na ESKA.pl! 
07/02/2016 14:59
Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16
0

Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16

Skoki Narciarskie 2016: Puchar Świata w Oslo z udziałem polskich skoczków dostarczy nam ogromnych emocji! Przeżyjemy je oglądając transmisje online w internecie i na żywo w telewizji. Czy będą darmowe streamy live? Gdzie oglądać skoki w TV? Sprawdzamy na ESKA.pl!
07/02/2016 14:59
Dubsmash: co to jest? Na czym polega? Sprawdźcie i oglądajcie śmieszne filmiki
0

Dubsmash: co to jest? Na czym polega? Sprawdźcie i oglądajcie śmieszne filmiki

Dubsmash: czyli aplikacja, która rozbawiła do łez setki tysięcy ludzi na całym świecie! Program na smartfony robi aktualnie ogromną furorę. Co to jest Dubsmash? Jak wysyłać dubsy? Zagadka jest już rozwiązana - oczywiście na ESKA.pl!
07/02/2016 14:58
Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16
0

Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16

Chelsea - Manchester United 7.02.16: transmisja online i na żywo w telewizji z hitu ligi angielskiej - będzie dostępna! Właśnie dlatego niedziela, 7 lutego 2016, będzie niezwykle emocjonująca. Gdzie w TV mecz Chelsea vs Manchester United? Czy będą darmowe streamy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
07/02/2016 13:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA