WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO] - Kiedy nowa płyta Piersi?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO]: piersi 2013, piersi bałkanica, piersi nowa płyta, piersi youtube, piersi piosenki, zespół piersi, piersi facebook

Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO]

RSS 14/10/2013 11:18 Komentarze 0
Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na zapowiedzianej nowej płycie zespołu: Piersi i Przyjaciele 2. Premiera płyty już dziś, 14 października! Co ujawnił zespół Piersi na temat swojego nowego krążka? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. oficjalne logo zespołu
Ilustracja do artykułu: Bałkanica - hit Piersi znajdzie się na nowej płycie Piersi i Przyjaciele 2! Krążek w sklepach już od dziś! [VIDEO]
Bałkanica - hit Piersi nagrany z nowym wokalistą - Adamem Asanovem - pojawi się na zapowiedzianej nowej płycie zespołu: Piersi i Przyjaciele 2. Piersi i Przyjaciele 2 w sklepach już od poniedziałku, 14 października!

>>> Największe polskie hity zawsze z Tobą na eskaGO!

Tytułowi przyjaciele, którzy pojawili się na nowej płycie Piersi to między innymi: Łukasz i Paweł Golcowie, Jacek "DżejDżej" Jędrzejak (Big-Cyc, Czarno-Czarni), Andrzej Nowak (TSA), Tomek "Lipa" Lipnicki, (Illusion, Lipali), Grubson i zespół Trebunie-Tutki/

>>> Dlaczego Bałkanica stała się tak wielkim hitem? Dowiedz się na Eska.pl!

Piersi i Przyjaciele 2 - tracklista

1. Bałkanica
2. Pigułka szczęścia
3. Huana
4. Ciacho
5. Kowalscy
6. Komornik
7. Cymbały
8. Idą zbójcy
9. Pali się
10. Kiedy jadę
11. Meksykańska fala
12. Miłość w rytmie disco
13. Dubstepolo
14. Skóra 2013
15. System
16. The USA
17. Smooth pigułka

Zobacz Bałkanicę, klip, który zdobył już ponad 14 milionów odsłon!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Eminem - Shady XV: tracklista. Lista piosenek na dwa krążki [VIDEO]
0

Eminem - Shady XV: tracklista. Lista piosenek na dwa krążki [VIDEO]

Eminem Shady XV zapełnił nie tylko nowymi piosenkami, ale i klasykami gatunku. Tracklista Shady XV Eminema i artystów Shady Records na ESKA.pl. Na liście piosenek Shady XV m.in. świeże duety Eminema. Zobaczcie tytuły kawałków już teraz!
31/10/2014 12:39
Google na Halloween 2014: grafiki Googla, czyli halloweenowe doodle na ESKA.pl. Scary? [GALERIA]
0

Google na Halloween 2014: grafiki Googla, czyli halloweenowe doodle na ESKA.pl. Scary? [GALERIA]

Grafiki Googla na Halloween 2014 prezentujemy na ESKA.pl. 31 października 2014 roku halloweenowe Google doodle to aż 6 odsłon grafik. Zobaczcie, jak Google świętuje Halloween 2014 i sprawdźcie, czy tegoroczne doodle są naprawdę Scary jak śpiewa Britney Spears!
31/10/2014 11:54
SA Wardęga nowy film na Halloween 2014 - Zombie Apocalypse. Sprawdź na kim wzorował się Wardęga [VIDEO]
0

SA Wardęga nowy film na Halloween 2014 - Zombie Apocalypse. Sprawdź na kim wzorował się Wardęga [VIDEO]

SA Wardęga na Halloween 2014 przygotował nowy film pt. Zombie Apocalypse Halloween Prank. Czy nowy prank Wardęgi jest równie dobry co Mutant Giant Spider Dog? A może tym razem zabrakło pomysłowości? Aby się o tym przekonać wystarczy obejrzeć nowy film Wardęgi na Halloween a następnie porównać go z istniejącymi już w sieci halloweenowymi prankami. Widzicie podobieństwo?  
31/10/2014 11:10
Kylie Minogue w Łodzi 30.10.2014 - filmy z koncertu autorki hitu Can't Get You Out Of My Head [VIDEO]
0

Kylie Minogue w Łodzi 30.10.2014 - filmy z koncertu autorki hitu Can't Get You Out Of My Head [VIDEO]

Koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 przeszedł do historii. Autorka hitu Can't Get Out Of My Head oczarowała publiczność swoim występem na Atlas Arenie w Łodzi. Co zaśpiewała Kylie Minogue podczas koncertu w Łodzi? W sieci pojawiły się już pierwsze nagrania video. Film z koncertu Kylie Minogue w Łodzi do zobaczenia na ESKA.pl