WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Aukcje WOŚP 2014: co można wylicytować podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO] - Aukcje WOŚP 2014: co można wylicytować?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Aukcje WOŚP 2014: co można wylicytować podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO]: aukcje wośp 2014, wielka orkiestra świątecznej pomocy 2014, wośp licytacja allegro, wośp gdzie licytować, wośp jak licytować, wośp 22 finał licytacja, wośp co można wylicytować

Aukcje WOŚP 2014: co można wylicytować podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO]

RSS 30/12/2013 15:18 Komentarze 0
WOŚP 2014 - co można wylicytować podczas 22. Finału? ESKA.pl już Wam pokazuje muzyczne rzeczy, które można wylicytować podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Kamil Bednarek Kamil Bednarek / Okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Aukcje WOŚP 2014: co można wylicytować podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO]
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbliża się już wielkimi krokami. 22. Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2014 roku. Jak co roku tak i w tegorocznej edycji WOŚP towarzyszy wielka aukcja internetowa, która obywa się w serwisie Allegro.

W tegorocznej charytatywnej aukcji również nie zabraknie akcentów muzycznych. Wśród nich znajdzie się między innymi talerz od perkusji zespołu T.Love z autografami.

Kolejnym akcentem muzycznym jest zestaw 20 płyt winylowych. Płyty te są darem od przyjaciół Fundacji.

>>> Muzyka na Sylwestra. Słuchaj dobrej muzy z eskaGO!

Jeśli chodzi o akcenty płytowe to na tym nie koniec. W tym, że teraz możecie wylicytować zwykłą płytę, a nie winylową. Do zdobycia jest płyta Kamil Bednarek - Jestem... Suplement z jego autografem. Dodajmy, że album Jestem... Suplement wydano w limitowanym nakładzie. Zawiera on bonus w postaci 3 klipów oraz utwór Salut!- live Przystanek Woodstock 2013!

Do wygrania też jest flaga z koncertu Bon Jovi w Gdańsku. Jest to dokładnie ogromna flaga, którą rozwinęli fani podczas koncertu 19 czerwca 2013 r.

W tym roku pieniądze zebrane podczas aukcji WOŚP zostaną przekazane na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz na doposażenie oddziałów geriatrycznych w całej Polsce.

Na aukcji można też wylicytować płytę Haliny Mlynkovej - Po Drugiej Stronie Lustra. Album zawiera autograf piosenkarki.

Co jeszcze można wylicytować? Najlepiej obejrzyjcie filmik WOŚP.

22. Finał WOŚP



Kamil Bednarek - Cisza




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Barcelona - Bayern Monachium - kto strzelił. WYNIK meczu 6.05.2015. Gdzie obejrzeć online i w TV półfinał LM 2015 6 maja? Emotions to pewnik! [VIDEO]
0

Barcelona - Bayern Monachium - kto strzelił. WYNIK meczu 6.05.2015. Gdzie obejrzeć online i w TV półfinał LM 2015 6 maja? Emotions to pewnik! [VIDEO]

Kto strzelił bramki w meczu Barcelona - Bayern Monachium. Poznaj wynik na żywo. Transmisja - ta online i w TV - pod lupą ESKA.pl przed półfinałem LM 2015. Mecz Bayern Monachium na żywo w internecie i telewizji to gwarancja  Emotions na murawie. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecz Barcelona - Bayern Monachium i o której godzinie zaczyna się to spotkanie! 
07/05/2015 10:39
Enrique Iglesias - 40. urodziny. Z tej okazji mamy dla Was 8 zaskakujących faktów z życia gwiazdy! [VIDEO]
0

Enrique Iglesias - 40. urodziny. Z tej okazji mamy dla Was 8 zaskakujących faktów z życia gwiazdy! [VIDEO]

Enrique Iglesias, syn równie znanego Julio Iglesiasa 8 maja 2015 roku skończy 40 lat! Hiszpański piosenkarz, autor wielu hitów na muzycznej scenie, aktywny jest już od 22 lat. Więcej o zaskakujących faktach z życia gwiazdy przeczytacie poniżej.
07/05/2015 10:18
Noc Muzeów 2015:  kiedy i w jakich miastach będzie można zwiedzić muzea za Free? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Noc Muzeów 2015: kiedy i w jakich miastach będzie można zwiedzić muzea za Free? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Noc Muzeów 2015: kiedy i w których miastach Polski odbędzie się nocne zwiedzanie muzeów za Free? Data Nocy Muzeów 2015 jest różna w różnych miastach Polski. Dokładne informacje na temat rozpoczęcia Nocy Muzeów w Polsce na ESKA.pl 
07/05/2015 10:16
Matura 2015 z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym ARKUSZE online w PDF. Check It Out! [VIDEO]
0

Matura 2015 z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym ARKUSZE online w PDF. Check It Out! [VIDEO]

Matura 2015: już 6 maja 2015 roku uczniowie zasiądą do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowymi i rozszerzonym. Arkusze z zadaniami maturalnymi z języka angielskiego dostępne będą tuż po egzaminie. Co musieli napisać uczniowie w zadaniu otwartym? Czy są już pierwsze przecieki? Sprawdź, na ESKA.pl
06/05/2015 22:48
Napoli - Dnipro 7 maja na żywo: gdzie online i w TV półfinał Ligi Europy, o której godzinie? Play z nami [VIDEO]
0

Napoli - Dnipro 7 maja na żywo: gdzie online i w TV półfinał Ligi Europy, o której godzinie? Play z nami [VIDEO]

Mecz Napoli - Dnipro na żywo online i w TV w ramach półfinałów Ligi Europy 07.05.2015 pod lupą ESKA.pl. Sprawdzamy, gdzie obejrzeć Napoli - Dnipro w półfinałach LE live i o której godzinie zaczyna się spotkanie. Zobaczcie już teraz, gdzie kliknąć Play i cieszyć się transmisją Napoli - Dnipro na żywo 7 maja 2015.
06/05/2015 22:37
Sevilla - Fiorentina: gdzie obejrzeć na żywo online i w TV półfinał LE 07.05.2015? Czyją Cheerleader jesteś? [VIDEO]
0

Sevilla - Fiorentina: gdzie obejrzeć na żywo online i w TV półfinał LE 07.05.2015? Czyją Cheerleader jesteś? [VIDEO]

Gdzie obejrzeć Sevilla - Fiorentina na żywo online? Gdzie oglądać półfinał Ligi Europy Sevilla - Fiorentina w TV? O której godzinie mecz Sevilla - Fiorentina 07.05.2015? Transmisji meczu Sevilla - Fiorentina w ramach półfinałów LE 2015 przyglądamy się na ESKA.pl. Sprawdźcie szczegóły i dajcie znać, za kogo bardziej trzymacie kciuki.
06/05/2015 22:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska