WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Aukcje WOŚP 2014: co można wylicytować podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO] - Aukcje WOŚP 2014: co można wylicytować?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Aukcje WOŚP 2014: co można wylicytować podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO]: aukcje wośp 2014, wielka orkiestra świątecznej pomocy 2014, wośp licytacja allegro, wośp gdzie licytować, wośp jak licytować, wośp 22 finał licytacja, wośp co można wylicytować

Aukcje WOŚP 2014: co można wylicytować podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO]

RSS 30/12/2013 15:18 Komentarze 0
WOŚP 2014 - co można wylicytować podczas 22. Finału? ESKA.pl już Wam pokazuje muzyczne rzeczy, które można wylicytować podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Kamil Bednarek Kamil Bednarek / Okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Aukcje WOŚP 2014: co można wylicytować podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [VIDEO]
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbliża się już wielkimi krokami. 22. Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2014 roku. Jak co roku tak i w tegorocznej edycji WOŚP towarzyszy wielka aukcja internetowa, która obywa się w serwisie Allegro.

W tegorocznej charytatywnej aukcji również nie zabraknie akcentów muzycznych. Wśród nich znajdzie się między innymi talerz od perkusji zespołu T.Love z autografami.

Kolejnym akcentem muzycznym jest zestaw 20 płyt winylowych. Płyty te są darem od przyjaciół Fundacji.

>>> Muzyka na Sylwestra. Słuchaj dobrej muzy z eskaGO!

Jeśli chodzi o akcenty płytowe to na tym nie koniec. W tym, że teraz możecie wylicytować zwykłą płytę, a nie winylową. Do zdobycia jest płyta Kamil Bednarek - Jestem... Suplement z jego autografem. Dodajmy, że album Jestem... Suplement wydano w limitowanym nakładzie. Zawiera on bonus w postaci 3 klipów oraz utwór Salut!- live Przystanek Woodstock 2013!

Do wygrania też jest flaga z koncertu Bon Jovi w Gdańsku. Jest to dokładnie ogromna flaga, którą rozwinęli fani podczas koncertu 19 czerwca 2013 r.

W tym roku pieniądze zebrane podczas aukcji WOŚP zostaną przekazane na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz na doposażenie oddziałów geriatrycznych w całej Polsce.

Na aukcji można też wylicytować płytę Haliny Mlynkovej - Po Drugiej Stronie Lustra. Album zawiera autograf piosenkarki.

Co jeszcze można wylicytować? Najlepiej obejrzyjcie filmik WOŚP.

22. Finał WOŚP



Kamil Bednarek - Cisza




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy najpiękniejsze piosenki Demisa. [VIDEO]
0

Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy najpiękniejsze piosenki Demisa. [VIDEO]

Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy sylwetkę oraz najpiękniejsze piosenki pochodzącego z Grecji artysty.
26/01/2015 14:33
Koniec świata 2015: playlista na koniec świata. Tych utworów musisz posłuchać przed zagładą! [GALERIA]
0

Koniec świata 2015: playlista na koniec świata. Tych utworów musisz posłuchać przed zagładą! [GALERIA]

Koniec świata 2015: 26 lutego do Ziemi zbliży się 'na odległość krytyczną' asteroida 2004 BL86. Media przypominają przepowiednie Nostradamusa, w których czytamy o końcu świata w listopadzie 2015 roku. Trochę nas to wszystko niepokoi... Co zrobić, gdy faktycznie dojdzie do apokalipsy? Hm... Na kilka godzin przed zagładą proponujemy odpalić playlistę na koniec świata ;))) 
26/01/2015 18:39
Katar 2015: wynik meczu Polska - Szwecja. Polscy szczypiorniści pokonali Szwedów! Jesteśmy w ćwierćfinale! Can You Belive?! [VIDEO]
0

Katar 2015: wynik meczu Polska - Szwecja. Polscy szczypiorniści pokonali Szwedów! Jesteśmy w ćwierćfinale! Can You Belive?! [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Szwecja dzisiejszego (26.01.2015) spotkania podczas MŚ w Piłce Ręcznej zdecydował o tym, która z drużyn przeszła do ćwierćfinałów rozgrywek. Przypomnijmy, że polscy szczypiorniści podczas meczu ze Szwecją zagrali bez Krzysztofa Lijewskiego. Mimo zmienionego składu Polacy wygrali mecz ze Szwecją! Dokładny wynik meczu Polska - Szwecja na ESKA.pl 
26/01/2015 18:36
Katar 2015: program meczów MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]
0

Katar 2015: program meczów MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015: jak wygląda program meczów po pierwszej fazie mistrzostw? Kiedy grają Polacy? Kiedy włączyć telewizor, by nie przegapić finału MŚ w Piłce Ręcznej? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w terminarzu meczów podczas MŚ w Katarze 2015. Kolejne zwycięstwa polskich szczypiornistów to coś, czym żyją Polacy. Sprawdź program meczów i posłuchaj hymnu tych mistrzostw - Live It
26/01/2015 15:36
Sukienki Miss Universe 2015 vs kreacje Lady Gagi. Czyje stroje są bardziej pomysłowe? [GALERIA]
0

Sukienki Miss Universe 2015 vs kreacje Lady Gagi. Czyje stroje są bardziej pomysłowe? [GALERIA]

Konkurs Miss Universe 2015 wygrała Miss Kolumbii - Paulina Vega. Tymczasem stroje wszystkich uczestniczek tegorocznej edycji Miss Universe 2015 wygrały internety ;) Pomysłowość projektantów, tworzących kreacje na finał Miss Universe 2015, przebiła w swej oryginalności najdziwniejsze kreacje Lady Gagi! Czy uczestniczki Miss Universe odebrały Lady Gadze tytuł najdziwniej ubranej kobiety roku? Przekonajcie się sami w naszej galerii na ESKA.pl 
26/01/2015 15:11
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Pierwsze nazwiska już w sieci!
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Pierwsze nazwiska już w sieci!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kolejna edycja popularnego show rusza w wiosennej ramówce. Tymczasem już teraz pojawiają się nazwiska pierwszych gwiazd, które wystąpią w kolejnej edycji polsatowskiego show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Sprawdź na ESKA.pl 
26/01/2015 15:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska