WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Applause Lady Gaga: zobacz okładkę pierwszego singla z ARTPOP! Kiedy premiera nowej piosenki Gagi? [VIDEO] - Nowy singiel Lady Gagi Applause: jest już okładka do Applause z ARTPOP! Kiedy premiera kawałka? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Applause Lady Gaga: zobacz okładkę pierwszego singla z ARTPOP! Kiedy premiera nowej piosenki Gagi? [VIDEO]: lady gaga, lady gaga 2013, nowy singiel lady gagi, nowa piosenka lady gagi, applause lady gaga, applause okładka, kiedy premiera applause, applause cover

Applause Lady Gaga: zobacz okładkę pierwszego singla z ARTPOP! Kiedy premiera nowej piosenki Gagi? [VIDEO]

RSS 29/07/2013 11:59 Komentarze 0

W sieci pojawiła się już okładka nowego singla Lady Gagi z płyty ARTPOP zatytułowanego Applause. Na fanów gwiazdy oprócz okładki czeka też wywiad z wokalistką, w którym zdradziła skąd pomysł na tytuł kawałka. Kiedy premiera Applause? Sprawdź!

Lady Gaga / fot. okładka singla
Ilustracja do artykułu: Applause Lady Gaga: zobacz okładkę pierwszego singla z ARTPOP! Kiedy premiera nowej piosenki Gagi? [VIDEO]
Jest już okładka do nowej piosenki Lady Gagi i zarazem jej pierwszego singla z płyty ARTPOP zatytułowanego Applause. Piosenkarka na zdjęciu ma na sobie makijaż mima/klauna. Zdjęcie, które ozdobi krążek z Applause opublikowano przy okazji wywiadu dla portalu Women’s Wear Daily. To właśnie w nim pop gwiazda zdradziła, dlaczego numer ma taki, a nie inny tytuł.

Piosenka jest pełna radości, bo to, co chcę w niej przekazać, to że żyję dla aplauzu. Żyję dzięki temu, że trzymacie za mnie kciuki i krzyczycie moje imię - wyjaśniła Lady Gaga.

Kiedy premiera Applause? Cały utwór usłyszymy już 25 sierpnia podczas MTV Video Music Awards 2013, a piosenka do rozgłośni radiowych trafi zaś kilka dni wcześniej - 19 sierpnia. Czy jesień 2013 będzie należeć do Gagi? Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.

>>> Lady Gaga wystąpi na VMA 2013 z nową piosenką z ARTPOP zatytułowaną Applause! Czym zaskoczy na show? [VIDEO]


Zobacz Judas - Lady Gaga!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - występy uczestników i oceny jury [VIDEO]
0

The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - występy uczestników i oceny jury [VIDEO]

The Voice Of Poland 5 odc. 11 to drugi odcinek na żywo, którego relację mamy dla Was na ESKA.pl. Występy uczestników i oceny jury w The Voice Of Poland 22 listopada 2014 roku minuta po minucie czekają na stronie. Zobaczcie jako jedni z pierwszych w sieci, kto odpadł z The Voice Of Poland 22.11.2014r. a kto przeszedł dalej. Zapraszamy!
22/11/2014 21:23
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: finał. Za kogo przebiorą się uczestnicy? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: finał. Za kogo przebiorą się uczestnicy? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: finał programu już 22 listopada 2014. W ostatnim odcinku 2. edycji programu zobaczymy występy tylko czterech uczestników. Za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo w finałowym odcinku? W kogo wcielą się Marek Kaliszuk, Joanna Liszowska, Barbara Melzer i Marcin Przybylski?
22/11/2014 18:04
Top Model 4: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]
0

Top Model 4: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]

Finał Top Model 4 wyłoni zwycięzcę programu. Kto wygrał Top Model 2014, dowiemy się w odcinku na żywo - wezmą w nim udział wszyscy uczestnicy show. Zobacz, kto jest w finale Top Model 4, kiedy jest w TV i o której oraz czy na wybiegu wystąpią muzyczne gwiazdy tak jak w poprzednich finałach Top Model - wszystko na ESKA.pl!
22/11/2014 17:59
Gorąca 20 Premiera: Rita Ora - Grateful. Piosenka z filmu Beyond The Lights balladowym hitem? [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Rita Ora - Grateful. Piosenka z filmu Beyond The Lights balladowym hitem? [AUDIO]

Piosenkę z filmu Beyond The Lights od Rity Ory - Grateful - mamy dla Was premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA 22 listopada 2014 roku. Audio Grateful - Rita Ora przeniesie Was w świat bohaterów Beyond The Lights i być może podbije Wasze muzyczne gusta. Zapraszamy do słuchania i głosowania w G20 Radia ESKA już teraz!
22/11/2014 17:31
Piosenka z Hobbit: Bitwa Pięciu Armii - teledysk do The Last Goodbye już jest! Zapraszamy do oglądania [VIDEO]
0

Piosenka z Hobbit: Bitwa Pięciu Armii - teledysk do The Last Goodbye już jest! Zapraszamy do oglądania [VIDEO]

Piosenka z Hobbit: Bitwa Pięciu Armii zatytułowana The Last Goodbye doczekała się teledysku. Wideo do singla promującego soundtrack do Hobbit: Bitwa Pięciu Armii prezentujemy na ESKA.pl. W klipie nie zabrakło scen z filmu. Zobaczcie nagranie i sprawdźcie, kto śpiewa piosenkę z Hobbit: Bitwa Pięciu Armii już teraz!
22/11/2014 16:59
Skoki narciarskie 2014 - 22 i 23 listopada: kto skacze z Polski i kiedy? Fly Polacy! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 2014 - 22 i 23 listopada: kto skacze z Polski i kiedy? Fly Polacy! [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014 22 listopada i 23 listopada 2014 w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 są pełne Polaków. Kto z Polski skacze 22 listopada 2014 w konkursie drużynowym i jacy są polscy zawodnicy 23 listopada w konkursie indywidualnym? Odpowiedź na ESKA.pl i Fly od Nicki Minaj ft. Rihanna dla polskich skoczków w Klingenthal!
22/11/2014 14:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

22/11/2014 11:31

0
Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]

Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]