WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Anna German - piosenki z serialu. Posłuchaj utworów z oryginalnym podkładem muzycznym Anny German [VIDEO] - Anna German - piosenki z serialu, ostatni występ Joanny Moro jako Anny German [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Anna German - piosenki z serialu. Posłuchaj utworów z oryginalnym podkładem muzycznym Anny German [VIDEO]: Anna German - piosenki z serialu, Anna German ostatni odcinek, aktorka która grała Annę German, Joanna Moro piosenki Anny German, Anna German najpopularniejsze piosenki, syn Anny German

Anna German - piosenki z serialu. Posłuchaj utworów z oryginalnym podkładem muzycznym Anny German [VIDEO]

RSS 03/05/2013 20:26 Komentarze 0
Ostatni, 10. odcinek serialu Anna German, który bije rekordy oglądalności, został wyemitowany 3 maja. To okazja, by przypomnieć sobie piosenki z serialu Anna German.
Joanna Moro - aktorka, która wcieliła się w rolę Anny German Joanna Moro - aktorka, która wcieliła się w rolę Anny German / WBF
Ilustracja do artykułu: Anna German - piosenki z serialu. Posłuchaj utworów z oryginalnym podkładem muzycznym Anny German [VIDEO]
Anna German (- biografia i najpopularniejsze piosenki) to tytuł 10-odcinkowego serialu, którego inspiracją było życie wielkiej gwiazdy polskiej estrady lat 60 i 70 XX wieku. Seria zdobyła ogromną popularność w Rosji, gdzie została wyemitowana wcześniej, ale w Polsce także biła rekordy oglądalności. Każdą z części oglądało ok. 7 milionów telewidzów, ostatni odcinek Anny German wyemitowany 3 maja może przynieść rekord.

>>> Syn Anny German - kim jest dziś?


Już w maju do sprzedaży trafi płyta 40 Piosenek Anny German z największymi przebojami wokalistki. Znajdą się na niej takie hity jak Tańczące Eurydyki oraz Człowieczy Los.

Joanna Moro, aktorka która gra rolę Anny German, poprowadzi festiwal Opole 2013.

Piosenki z serialu Anna German (podkład muzyczny oryginalny)

Ta piosenka była nieformalnym hymnem kosmonautów Związku Radzieckiego:





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]
2

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]

The Voice of Poland 5. odc. 8 - za nami trzecia bitwa muzycznego show TVP2. 25 października 2014 roku na ringu do walki stanęli m.in. Hania Hołek, Natalia Podwin i Karol Dziedzic Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji minuta po minucie z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
1

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
2

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: