WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Anna German - piosenki z serialu. Posłuchaj utworów z oryginalnym podkładem muzycznym Anny German [VIDEO] - Anna German - piosenki z serialu, ostatni występ Joanny Moro jako Anny German [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Anna German - piosenki z serialu. Posłuchaj utworów z oryginalnym podkładem muzycznym Anny German [VIDEO]: Anna German - piosenki z serialu, Anna German ostatni odcinek, aktorka która grała Annę German, Joanna Moro piosenki Anny German, Anna German najpopularniejsze piosenki, syn Anny German

Anna German - piosenki z serialu. Posłuchaj utworów z oryginalnym podkładem muzycznym Anny German [VIDEO]

RSS 03/05/2013 20:26 Komentarze 0
Ostatni, 10. odcinek serialu Anna German, który bije rekordy oglądalności, został wyemitowany 3 maja. To okazja, by przypomnieć sobie piosenki z serialu Anna German.
Joanna Moro - aktorka, która wcieliła się w rolę Anny German Joanna Moro - aktorka, która wcieliła się w rolę Anny German / WBF
Ilustracja do artykułu: Anna German - piosenki z serialu. Posłuchaj utworów z oryginalnym podkładem muzycznym Anny German [VIDEO]
Anna German (- biografia i najpopularniejsze piosenki) to tytuł 10-odcinkowego serialu, którego inspiracją było życie wielkiej gwiazdy polskiej estrady lat 60 i 70 XX wieku. Seria zdobyła ogromną popularność w Rosji, gdzie została wyemitowana wcześniej, ale w Polsce także biła rekordy oglądalności. Każdą z części oglądało ok. 7 milionów telewidzów, ostatni odcinek Anny German wyemitowany 3 maja może przynieść rekord.

>>> Syn Anny German - kim jest dziś?


Już w maju do sprzedaży trafi płyta 40 Piosenek Anny German z największymi przebojami wokalistki. Znajdą się na niej takie hity jak Tańczące Eurydyki oraz Człowieczy Los.

Joanna Moro, aktorka która gra rolę Anny German, poprowadzi festiwal Opole 2013.

Piosenki z serialu Anna German (podkład muzyczny oryginalny)

Ta piosenka była nieformalnym hymnem kosmonautów Związku Radzieckiego:





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Co Igor Herbut z LemON sądzi o Besides - zwycięzcach Must Be The Music 8? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Co Igor Herbut z LemON sądzi o Besides - zwycięzcach Must Be The Music 8? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Co Igor Herbut sądzi o Besides - zwycięzcach ośmej edycji Must Be The Music? Sprawdź, co zdaniem wokalisty zespołu LemON urzekło telewidzów w grupie Besides. Sprawdź specjalną wypowiedź Igora Herbuta po finale MBTM 8 dla ESKA.pl
24/11/2014 17:12
Dawid Kwiatkowski - zagraniczna kariera nie jest dla niego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski - zagraniczna kariera nie jest dla niego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego [VIDEO]

Czy Dawid Kwiatkowski marzy o zagranicznej karierze? Na nowej płycie idola nastolatek pojawił się utwór w języku angielskim. Czy to oznacza, że Dawid Kwiatkowski szykuje się na podbicie zagranicznego rynku muzycznego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego!
24/11/2014 17:07
Top Model 2014: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]
0

Top Model 2014: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]

Finał Top Model 4 wyłoni zwycięzcę programu. Kto wygrał Top Model 2014, dowiemy się w odcinku na żywo - wezmą w nim udział wszyscy uczestnicy show. Zobacz, kto jest w finale Top Model 4, kiedy jest w TV i o której oraz czy na wybiegu wystąpią muzyczne gwiazdy tak jak w poprzednich finałach Top Model - wszystko na ESKA.pl!
24/11/2014 16:54
Świąteczne piosenki 2014: Ariana Grande - Santa Tell Me. Ariana drugą Mariah Carey? [AUDIO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Ariana Grande - Santa Tell Me. Ariana drugą Mariah Carey? [AUDIO]

Świąteczna piosenka 2014 Ariany Grande - Santa Tell Me - zadebiutowała na YouTube pod koniec listopada. Piosenka na święta 2014 od Ariany Grande to jeden z kandydatów na bożonarodzeniowy hit. Wokalistkę porównuje się do Mariah Carey a piosenkę Santa Tell Me do znanego nam wszystkim klasyka -  All I Want For Christmas Is You. Posłuchajcie już teraz!
24/11/2014 16:42
Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! [VIDEO]
0

Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! [VIDEO]

Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! LemON - zwycięzcy 3 edycji i Besides - laureaci edycji 8 Must Be The Music wystąpią w Warszawie już 2 grudnia 2014.
24/11/2014 15:47
LemON nowa płyta - Scarlett - w sprzedaży. Okładka i tracklista nowej płyty LemON [VIDEO]
0

LemON nowa płyta - Scarlett - w sprzedaży. Okładka i tracklista nowej płyty LemON [VIDEO]

Nowa płyta zespołu LemON już w sprzedaży. 24 listopada 2014 płyta Scarlett zaliczyła swoją premierę. Okładka, tracklista i data koncertu promującego nowy materiał LemON - informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl! 
24/11/2014 15:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]