WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Anna German - piosenki z serialu. Posłuchaj utworów z oryginalnym podkładem muzycznym Anny German [VIDEO] - Anna German - piosenki z serialu, ostatni występ Joanny Moro jako Anny German [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Anna German - piosenki z serialu. Posłuchaj utworów z oryginalnym podkładem muzycznym Anny German [VIDEO]: Anna German - piosenki z serialu, Anna German ostatni odcinek, aktorka która grała Annę German, Joanna Moro piosenki Anny German, Anna German najpopularniejsze piosenki, syn Anny German

Anna German - piosenki z serialu. Posłuchaj utworów z oryginalnym podkładem muzycznym Anny German [VIDEO]

RSS 03/05/2013 20:26 Komentarze 0
Ostatni, 10. odcinek serialu Anna German, który bije rekordy oglądalności, został wyemitowany 3 maja. To okazja, by przypomnieć sobie piosenki z serialu Anna German.
Joanna Moro - aktorka, która wcieliła się w rolę Anny German Joanna Moro - aktorka, która wcieliła się w rolę Anny German / WBF
Ilustracja do artykułu: Anna German - piosenki z serialu. Posłuchaj utworów z oryginalnym podkładem muzycznym Anny German [VIDEO]
Anna German (- biografia i najpopularniejsze piosenki) to tytuł 10-odcinkowego serialu, którego inspiracją było życie wielkiej gwiazdy polskiej estrady lat 60 i 70 XX wieku. Seria zdobyła ogromną popularność w Rosji, gdzie została wyemitowana wcześniej, ale w Polsce także biła rekordy oglądalności. Każdą z części oglądało ok. 7 milionów telewidzów, ostatni odcinek Anny German wyemitowany 3 maja może przynieść rekord.

>>> Syn Anny German - kim jest dziś?


Już w maju do sprzedaży trafi płyta 40 Piosenek Anny German z największymi przebojami wokalistki. Znajdą się na niej takie hity jak Tańczące Eurydyki oraz Człowieczy Los.

Joanna Moro, aktorka która gra rolę Anny German, poprowadzi festiwal Opole 2013.

Piosenki z serialu Anna German (podkład muzyczny oryginalny)

Ta piosenka była nieformalnym hymnem kosmonautów Związku Radzieckiego:





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Tokio Hotel - Feel It All: teledysk z Billem w roli narkomana dostępny w sieci. Uwaga [VIDEO +18]
0

Tokio Hotel - Feel It All: teledysk z Billem w roli narkomana dostępny w sieci. Uwaga [VIDEO +18]

Teledysk Feel It All od Tokio Hotel trafił do sieci. Klip zaliczył swoją premierę 27 marca 2015 roku, czyli w dniu koncertu zespołu Billa i Toma w warszawskiej Stodole. Video do Feel It All jest naprawdę wstrząsające. Na YouTube dostępna jest ocenzurowana wersja teledysku, w którym Bill wciela się w rolę narkomana. Teledysk do Feel It All tylko od 18 lat! 
28/03/2015 13:21
Tokio Hotel w Polsce 27.03.2015 - filmy i zdjęcia z koncertu Tokio Hotel w Stodole [VIDEO]
0

Tokio Hotel w Polsce 27.03.2015 - filmy i zdjęcia z koncertu Tokio Hotel w Stodole [VIDEO]

Za nami koncert Tokio Hotel w Polsce! 27.03.2015 Tokio Hotel zagrali na scenie warszawskiego klubu Stodoła. Pierwsze filmy i zdjęcia z występu niemieckiego zespołu trafiły już do sieci. Jak było na koncercie Tokio Hotel w Polsce? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 
28/03/2015 12:45
Violetta w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Polsce 29.03.2015 [VIDEO]
0

Violetta w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Polsce 29.03.2015 [VIDEO]

Violetta Live w Polsce 2015: tuż przed koncertem zbieramy praktyczne informacje. O której otwarcie bramek? Jak dojechać do Atlas Areny? Te i inne informacje do sprawdzenia już dzisiaj przed koncertem Violetta Live w Łodzi 29.03.2015
28/03/2015 10:39
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni 2015 - kiedy i w którą stronę przestawiamy zegarki. Czy czeka nas Time Warp? [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni 2015 - kiedy i w którą stronę przestawiamy zegarki. Czy czeka nas Time Warp? [VIDEO]

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni czeka nas już w najbliższy weekend. Jaka jest dokładna data przestawiania zegarków z czasu zimowego na letni? W którą stronę przestawiamy zegarki podczas zmiany czasu z zimowego na letni? Na ESKA.pl podpowiadamy jak przestawić zegarki, aby nie doszło do zapętlenia czasu, tak jak w utworze Time Warp
28/03/2015 10:36
Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]
1

Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]

Polska - Irlandia czyli mecz eliminacji do Euro 2016 odbędzie się już w najbliższą niedzielę 29.03.2015. Gdzie i o której rozpocznie się transmisja meczu Polska - Irlandia na żywo? Czy możemy spodziewać się transmisji meczu Polska - Irlandia w telewizji na ogólnodostępnym kanale? Gdzie szukać darmowych streamów do spotkania Polska - Irlandia w internecie? Kocham Cię Jak Irlandię czy nasi górą?    
28/03/2015 10:34
Kasia Popowska - Lecę Tam: teledysk już jest! Wokalistka i trzech przystojniaków czekają. Zobaczcie sami [VIDEO]
0

Kasia Popowska - Lecę Tam: teledysk już jest! Wokalistka i trzech przystojniaków czekają. Zobaczcie sami [VIDEO]

Teledysk Kasi Popowskiej do Lecę tam zaliczył premierę pod koniec marca 2015 roku i mamy go dla Was do zobaczenia oczywiście na ESKA.pl. Nowy teledysk Kasi Popowskiej to wokalistka w trzech odsłonach u boku trzech przystojniaków. Zapraszamy do oglądania teledysku do Lecę tam Kasi Popowskiej już teraz!
28/03/2015 10:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska