WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Anna German - piosenki z serialu. Posłuchaj utworów z oryginalnym podkładem muzycznym Anny German [VIDEO] - Anna German - piosenki z serialu, ostatni występ Joanny Moro jako Anny German [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Anna German - piosenki z serialu. Posłuchaj utworów z oryginalnym podkładem muzycznym Anny German [VIDEO]: Anna German - piosenki z serialu, Anna German ostatni odcinek, aktorka która grała Annę German, Joanna Moro piosenki Anny German, Anna German najpopularniejsze piosenki, syn Anny German

Anna German - piosenki z serialu. Posłuchaj utworów z oryginalnym podkładem muzycznym Anny German [VIDEO]

RSS 03/05/2013 20:26 Komentarze 0
Ostatni, 10. odcinek serialu Anna German, który bije rekordy oglądalności, został wyemitowany 3 maja. To okazja, by przypomnieć sobie piosenki z serialu Anna German.
Joanna Moro - aktorka, która wcieliła się w rolę Anny German Joanna Moro - aktorka, która wcieliła się w rolę Anny German / WBF
Ilustracja do artykułu: Anna German - piosenki z serialu. Posłuchaj utworów z oryginalnym podkładem muzycznym Anny German [VIDEO]
Anna German (- biografia i najpopularniejsze piosenki) to tytuł 10-odcinkowego serialu, którego inspiracją było życie wielkiej gwiazdy polskiej estrady lat 60 i 70 XX wieku. Seria zdobyła ogromną popularność w Rosji, gdzie została wyemitowana wcześniej, ale w Polsce także biła rekordy oglądalności. Każdą z części oglądało ok. 7 milionów telewidzów, ostatni odcinek Anny German wyemitowany 3 maja może przynieść rekord.

>>> Syn Anny German - kim jest dziś?


Już w maju do sprzedaży trafi płyta 40 Piosenek Anny German z największymi przebojami wokalistki. Znajdą się na niej takie hity jak Tańczące Eurydyki oraz Człowieczy Los.

Joanna Moro, aktorka która gra rolę Anny German, poprowadzi festiwal Opole 2013.

Piosenki z serialu Anna German (podkład muzyczny oryginalny)

Ta piosenka była nieformalnym hymnem kosmonautów Związku Radzieckiego:





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]
0

Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]

JEST! Nowa piosenka Rihanny 2015 w końcu oficjalnie ujrzała światło dzienne. Rihanna  FourFiveSeconds nagrała z Kanye Westem i Paulem McCartney'em, czym pochwaliła się na swoich społecznościówkach 25 stycznia. Takiej wersji RiRi jeszcze nie słyszeliście... Posłuchajcie audio FourFiveSeconds Rihanna ft. Kanye West & Paul McCartney i sprawdźcie, czy to pierwszy singiel z nowej płyty Barbadoski!
25/01/2015 11:02
Skoki narciarskie 2015 - konkurs w Japonii: Kamil Stoch na podium, jeden z Polaków zdyskwalifikowany... It's Alright, It's OK [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 2015 - konkurs w Japonii: Kamil Stoch na podium, jeden z Polaków zdyskwalifikowany... It's Alright, It's OK [VIDEO]

Za nami skoki narciarskie 2015 konkurs w Japonii w Sapporo z 24/25 stycznia. Które miejsce zajął Kamil Stoch skacząc na MŚ w skokach narciarskich 2015 w Japonii? Ca co jeden z polskich skoczków został zdyskwalifikowany i o kim mowa? Zobaczcie, co działo podczas skoków narciarskich w Sapporo - my wiemy jedno, It's Alright, It's OK!
25/01/2015 10:52
Na ich kariery wciąż czekamy: gwiazdy talent-shows, które mogą jeszcze namieszać. Marta Bijan, Mateusz Guzowski... [RANKING]
0

Na ich kariery wciąż czekamy: gwiazdy talent-shows, które mogą jeszcze namieszać. Marta Bijan, Mateusz Guzowski... [RANKING]

Pamiętacie Martę Bijan, Mateusza Guzowskiego czy też Maję Hyży? To gwiazdy polskich talent-shows, które mogą jeszcze namieszać! Udowodnili już, że potrafi być o nich głośno - wszystko to w trakcie trwania programów, w których wzięli udział. Pytanie, kto zdoła narobić jeszcze większego hałasu... Na ESKA.pl gwiazdy polskich talent-shows, na kariery których wciąż czekamy!
25/01/2015 09:14
Katar 2015: Polska - Szwecja. Kiedy, gdzie oglądać i o której godzinie? Pound The Alarm przed kibicowaniem [VIDEO]
0

Katar 2015: Polska - Szwecja. Kiedy, gdzie oglądać i o której godzinie? Pound The Alarm przed kibicowaniem [VIDEO]

Katar 2015 dla Polski w fazie pucharowej - 1/8 finału to mecz Polska - Szwecja. Na ESKA.pl sprawdzamy, kiedy mecz Polska - Szwecja w ręczną 2015, o której godzinie się zaczyna i gdzie oglądać spotkanie bijąc na alarm wszystkim kibicom. Z nami nie ominiecie żadnego szczegółu transmisji meczu Polska - Szwecja Katar 2015 - Pound The Alarm razem z nami!
25/01/2015 09:14
Katar 2015: faza pucharowa - terminarz 1/8 finału. Kiedy mecze i kiedy gra Polska? Check On It u nas [VIDEO]
0

Katar 2015: faza pucharowa - terminarz 1/8 finału. Kiedy mecze i kiedy gra Polska? Check On It u nas [VIDEO]

Katar 2015 - faza pucharowa pod lupą ESKA.pl. Sprawdzamy dla Was daty meczów 1/8 finału Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015. Zobaczcie już teraz daty meczów w ręczną 2015 rundy pucharowej i sprawdźcie, kiedy i z kim zagra Polska. Check On It jednym kliknięciem!
25/01/2015 09:12
Katar 2015: Polska - Dania wynik. Zobaczcie, kto wygrał ostatni mecz w ręczną 2015 w naszej grupie słuchając hymnu mistrzostw [VIDEO]
0

Katar 2015: Polska - Dania wynik. Zobaczcie, kto wygrał ostatni mecz w ręczną 2015 w naszej grupie słuchając hymnu mistrzostw [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Dania Katar 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 24.01. Kto wygrał mecz Polska - Dania w ręczną 2015, dowiecie się w rytmie hymnu Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej w Katarze. Czy wynik meczu Polska -Dania z 24 stycznia 2015 roku daje Polsce przejście do fazy pucharowej turnieju? Zobaczcie już teraz wynik starcia Polska - Dania Katar 2015 i odpalcie Live It!
24/01/2015 20:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska