WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ania Dąbrowska - piosenka do filmu Porady za zdrady - Ania Dąbrowska - Porady za zdrady (

Tagi związane z Ania Dąbrowska - piosenka do filmu Porady za zdrady: porady za zdrady

Ania Dąbrowska - piosenka do filmu Porady za zdrady

RSS 23/01/2017 13:47 Komentarze

Ania Dąbrowska nagrała piosenkę Porady za zdrady (Dreszcze). Piosenka zapowiada i promuje film Ryszarda Zatorskiego o tym samym tytule. Posłuchajcie jej już teraz na ESKA.pl

Ania Dąbrowska nowa piosenka 2017 - Porady za zdrady (Dreszcze) Ania Dąbrowska - Porady za zdrady (Dreszcze) / fot. okładka singla
Ilustracja do artykułu: Ania Dąbrowska - piosenka do filmu Porady za zdrady

Ania Dąbrowska nagrała piosenkę Porady za zdrady (Dreszcze). Utwór pojawił się na początku stycznia 2017, a jego zadaniem jest promocja filmu Ryszarda Zatorskiego o tym samym tytule. Reżyser ma na koncie takie kinowe hity jak Dlaczego Nie czy Tylko Mnie Kochaj. Jego najnowszy film, w którym udział miała Ania Dąbrowska premierowo pojawi się 24 lutego 2017. Przypomnijmy, że ostatnio Ewa Farna stworzyła piosenkę Wszystko albo nic. Tym tytułem również zapowiada kinową produkcję.

Ania Dąbrowska - piosenka Porady za zdrady

Piosenka Ani Dąbrowskiej to motyw przewodni komedii romantycznej pt. Porady za zdrady. Pomimo tego, że to utwór nagrany z myślą o filmie - wokalistka jego brzmieniem na pewno nie zawiodła swoich fanów. Dajcie znać w komentarzach pod artykułem, co sądzicie o filmowym kawałku:

 

Ania Dąbrowska 4 marca 2016 wydała swój szósty album po 4 latach przerwy. Krążek Dla Naiwnych Marzycieli z hitem pt. W głowie pokrył się platyną.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
Victoria Monet - kim jest support koncertu Ariany Grande w Polsce 2017?
0

Victoria Monet - kim jest support koncertu Ariany Grande w Polsce 2017?

Victoria Monet supportuje Arianę Grande na dwóch koncertach w Polsce! Kim jest i jakie ma hity na koncie? Przekonajcie się na ESKA.pl
27/04/2017 10:21
Fryderyk 2017 - WYNIKI. Kto otrzymał statuetki?
0

Fryderyk 2017 - WYNIKI. Kto otrzymał statuetki?

Gala Fryderyk 2017 za nami. W czyje ręce powędrowały statuetki?
27/04/2017 10:02
C-BooL w DJ Is Your Second Name pokazuje weekend z życia didżeja! [VIDEO]
0

C-BooL w DJ Is Your Second Name pokazuje weekend z życia didżeja! [VIDEO]

C-BooL zobrazował, jak naprawdę wygląda weekend z życia DJ-a! Co się dzieje w teledysku? Przekonajcie się na ESKA.pl!
26/04/2017 20:09
Mecz Bayern - Borussia: ONLINE i w TV 26.04.2017. Transmisja za darmo
0

Mecz Bayern - Borussia: ONLINE i w TV 26.04.2017. Transmisja za darmo

Bayern Monachium - Borussia Dortmund 26 kwietnia 2017: gdzie i o której oglądać półfinał Pucharu Niemiec? Szczegóły transmisji hitowego meczu z udziałem Lewandowskiego i Piszczka sprawdzicie na ESKA.pl!
26/04/2017 19:50
Kasia Popowska bez włosów! Szokująca przemiana w teledysku Tyle tu mam [VIDEO]
0

Kasia Popowska bez włosów! Szokująca przemiana w teledysku Tyle tu mam [VIDEO]

Kasia Popowska bez włosów pojawiła się na okładce swojej nowej piosenki i w teledysku! Czy wokalistka naprawdę obcięła włosy? Przekonajcie się na ESKA.pl
26/04/2017 19:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

23/04/2017 10:39

0
ESKA Music Awards 2017 -  nominowana 13! Poznaj wszystkich artystów

ESKA Music Awards 2017 - nominowana 13! Poznaj wszystkich artystów

20/04/2017 20:19

0
Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

20/04/2017 20:18

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

17/04/2017 08:09

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA