WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ania Dąbrowska - piosenka do filmu Porady za zdrady - Ania Dąbrowska - Porady za zdrady (

Tagi związane z Ania Dąbrowska - piosenka do filmu Porady za zdrady: porady za zdrady

Ania Dąbrowska - piosenka do filmu Porady za zdrady

RSS 23/01/2017 13:47 Komentarze

Ania Dąbrowska nagrała piosenkę Porady za zdrady (Dreszcze). Piosenka zapowiada i promuje film Ryszarda Zatorskiego o tym samym tytule. Posłuchajcie jej już teraz na ESKA.pl

Ania Dąbrowska nowa piosenka 2017 - Porady za zdrady (Dreszcze) Ania Dąbrowska - Porady za zdrady (Dreszcze) / fot. okładka singla
Ilustracja do artykułu: Ania Dąbrowska - piosenka do filmu Porady za zdrady

Ania Dąbrowska nagrała piosenkę Porady za zdrady (Dreszcze). Utwór pojawił się na początku stycznia 2017, a jego zadaniem jest promocja filmu Ryszarda Zatorskiego o tym samym tytule. Reżyser ma na koncie takie kinowe hity jak Dlaczego Nie czy Tylko Mnie Kochaj. Jego najnowszy film, w którym udział miała Ania Dąbrowska premierowo pojawi się 24 lutego 2017. Przypomnijmy, że ostatnio Ewa Farna stworzyła piosenkę Wszystko albo nic. Tym tytułem również zapowiada kinową produkcję.

Ania Dąbrowska - piosenka Porady za zdrady

Piosenka Ani Dąbrowskiej to motyw przewodni komedii romantycznej pt. Porady za zdrady. Pomimo tego, że to utwór nagrany z myślą o filmie - wokalistka jego brzmieniem na pewno nie zawiodła swoich fanów. Dajcie znać w komentarzach pod artykułem, co sądzicie o filmowym kawałku:

 

Ania Dąbrowska 4 marca 2016 wydała swój szósty album po 4 latach przerwy. Krążek Dla Naiwnych Marzycieli z hitem pt. W głowie pokrył się platyną.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2?
0

Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2?

Agent Gwiazdy 2 rozkręca się! Z programu odpadają kolejni uczestnicy! Kto nadal ma szansę na zwycięstwo?
28/02/2017 17:30
Środa Popielcowa 2017 - kiedy wypada? Do kiedy trwa Wielki Post?
0

Środa Popielcowa 2017 - kiedy wypada? Do kiedy trwa Wielki Post?

Jeśli nadal nie wiecie, kiedy wypada Środa Popielcowa lub ile i do kiedy trwa Wielki Post to jesteście we właściwym miejscu. Wszystkie daty i informacje z kalendarza świąt kościelnych w 2017 roku w jednym miejscu już teraz - na ESKA.pl.
28/02/2017 17:30
Pierwsza randka - kiedy i gdzie oglądać?
0

Pierwsza randka - kiedy i gdzie oglądać?

Pierwsza randka to jedna z nowości w ramówce TVP. Kiedy i gdzie oglądać miejską wersję programu Rolnik szuka żony?
28/02/2017 16:35
Grzegorz Hyży - O Pani! TEKST piosenki
0

Grzegorz Hyży - O Pani! TEKST piosenki

Grzegorz Hyży w nowej piosence woła: O Pani! Energetyczny kawałek jest zapowiedzią nowego albumu! Przeczytajcie tekst najnowszego utworu króla radiowych przebojów - oczywiście już teraz na ESKA.pl!
28/02/2017 16:34
Mikołaj Roznerski - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 28.02.2017?
0

Mikołaj Roznerski - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 28.02.2017?

Mikołaj Roznerski u Kuby Wojewódzkiego na kanapie usiądzie w odcinku 28 lutego 2017 roku! Kim jest Mikołaj Roznerski? Poznajcie go już teraz na ESKA.pl
28/02/2017 16:31
Skoki 1.03.17 - ONLINE i w TV na żywo
0

Skoki 1.03.17 - ONLINE i w TV na żywo

Kwalifikacje w Lahti 1 marca 2017 odbędą się na dużej skoczni! Gdzie i o której oglądać transmisje w internecie i telewizji? Czy zobaczymy za darmo? Szczegóły i rozpiska do sprawdzenia na ESKA.pl
28/02/2017 16:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

28/02/2017 11:29

0
Oscary 2017: najlepszy film. La La Land czy Moonlight - szokująca wpadka na gali!

Oscary 2017: najlepszy film. La La Land czy Moonlight - szokująca wpadka na gali!

27/02/2017 10:26

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA