WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Amy Macdonald w Polsce. Spotkanie wokalistki z fanami! - Amy Macdonald spotka się z fanami

Tagi związane z Amy Macdonald w Polsce. Spotkanie wokalistki z fanami!: Amy Macdonald

Amy Macdonald w Polsce. Spotkanie wokalistki z fanami!

RSS 20/03/2017 13:18 Komentarze

Amy Macdonald pojawi się na podpisywaniu płyt w warszawskim Empiku. To będzie jedyna taka okazja, aby zgarnąć autograf na najnowszym albumie Amy „Under Stars”!

Amy Macdonald w Polsce. Spotkanie z wokalistki z fanami! Mat. prasowe / Fot. Mat. prasowe/umusic
Ilustracja do artykułu: Amy Macdonald w Polsce. Spotkanie wokalistki z fanami!

Amy Macdonald w Polsce zagra nie tylko dwa koncerty, ale spotka się też ze swoimi fanami. Podpisywanie płyt odbędzie się w środę 22 marca o godz. 16:00 w Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122. - Jestem dumna z tych piosenek i zadowolona z płyty. Jest na niej wiele niesamowitych momentów i naprawdę myślę, że znalazło się tu kilka moich najlepszych utworów. Jestem podekscytowana, że nareszcie mogę się tym podzielić z fanami – przyznaje Amy Macdonald.

Amy Macdonald w Polsce

Amy wystąpi w Polsce na dwóch koncertach. Pierwszy z nich odbędzie się w Warszawie 23 marca. Dzień później wokalistka wystąpi w Poznaniu.

Amy Macdonald zadebiutowała w 2007 roku płytą „This Is The Life”, z której pochodzi przebój o tym samym tytule, który dotarł do 1. miejsca w 10 krajach na świecie! Artystka ma na swoim koncie ponad 5 milionów sprzedanych płyt i ponad 100 milionów streamów na Spotify!


 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
To ona miała być gwiazdą Eurowizji 2017. Lepiej niż Justin Timberlake?
0

To ona miała być gwiazdą Eurowizji 2017. Lepiej niż Justin Timberlake?

Gwiazda światowego formatu miała być gościem specjalnym Eurowizji 2017. O kim mowa?
22/05/2017 17:14
Zbigniew Wodecki opowiada dowcip o sobie, jak idzie do nieba
0

Zbigniew Wodecki opowiada dowcip o sobie, jak idzie do nieba

Zbigniew Wodecki słynął z dużego dystansu do siebie, co potwierdzał w każdym publicznym wystąpieniu. Sprawdźcie, jak muzyk opowiada dowcip o sobie, jak idzie do nieba.
22/05/2017 17:09
Zbigniew Wodecki - rodzina zmarłego artysty
0

Zbigniew Wodecki - rodzina zmarłego artysty

Rodzina Zbigniewa Wodeckiego czuwała przy nim do ostatnich chwil jego życia. Kim jest żona Zbigniewa Wodeckiego? Co wiemy o dzieciach zmarłego artysty?
22/05/2017 17:03
Opole 2017 ODWOŁANE! To już pewne!
0

Opole 2017 ODWOŁANE! To już pewne!

Opole 2017 - festiwal jest odwołany! Oficjalne oświadczenie wydał prezydent miasta, Arkadiusz Wiśniewski. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!
22/05/2017 16:54
Zbigniew Wodecki w młodości. Tak zaczynał karierę
0

Zbigniew Wodecki w młodości. Tak zaczynał karierę

Zbigniew Wodecki zmarł mając zaledwie 67 lat. Świat muzyki pogrążony jest w żałobie. Artysta był obecny na scenie blisko 50 lat. Na ESKA.pl przypominamy początki jego kariery.
22/05/2017 16:46
Zbigniew Wodecki. Tych rzeczy nie wiedziałeś o wybitnym muzyku
0

Zbigniew Wodecki. Tych rzeczy nie wiedziałeś o wybitnym muzyku

Zbigniew Wodecki nie żyje. Muzyk zmarł w wieku 67 lat. To olbrzymia strata dla polskiej sceny muzycznej. Na ESKA.pl prezentujemy listę rzeczy, których mogliście nie wiedzieć o wybitnym muzyku.
22/05/2017 16:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

22/05/2017 15:38

0
OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

22/05/2017 13:07

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
Detektyw Rutkowski oświadczył się w telewizji! Przesada? VIDEO

Detektyw Rutkowski oświadczył się w telewizji! Przesada? VIDEO

22/05/2017 11:49

0
Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

22/05/2017 11:24

0
Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

20/05/2017 13:39

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA