WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Alma zdradza młodym, czy warto iść do talent show [WYWIAD VIDEO] - ESKA Music Awards 2017: wywiad z Almą [VIDEO]

Tagi związane z Alma zdradza młodym, czy warto iść do talent show [WYWIAD VIDEO]: ema2017, alma 2017

Alma zdradza młodym, czy warto iść do talent show [WYWIAD VIDEO]

RSS 19/06/2017 19:16 Komentarze

Alma to jedna z zagranicznych gwiazd ESKA Music Awards 2017. Barwna wokalistka zdradziła redaktorowi ESKA.pl m.in. co straciła rozpoczynając tak wcześnie karierę muzyczną oraz podzieliła się radami dla osób, którzy mają zamiar wziąć udział w muzycznym talent show.

Alma - wywiad z gwiazdą ESKA Music Awards 2017 [VIDEO] Alma - wywiad z gwiazdą ESKA Music Awards 2017 [VIDEO] / fot. ESKA.pl
Ilustracja do artykułu: Alma zdradza młodym, czy warto iść do talent show [WYWIAD VIDEO]

Alma na ESKA Music Awards 2017 zaprezentowała swój hit Bonfire oraz najnowszy singiel Chasing Highs. Młoda gwiazda z Finlandii przy okazji znalazła chwilę, aby odpowiedzieć na parę naszych pytań. Co nam powiedziała? 21-letnia wokalistka zdradziła m.in. co jej zdaniem jest najfajniejszego i najtrudniejszego w rozpoczynaniu kariery muzycznej w młodym wieku. Alma podzieliła się też swoimi refleksjami na temat udziału w fińskiej wersji programu Idol oraz zdradziła co nieco na temat swojej nadchodzącej płyty.

Wywiad możecie obejrzeć już teraz poniżej. Pamiętajcie o włączeniu polskich napisów.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?
0

Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?

Ed Sheeran w Polsce? Artysta przedłuża trasę promująca album Divide. Co z długo wyczekiwanym koncertem w Polsce?
27/06/2017 17:05
Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu
0

Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu

Tour de France 2017 wystartuje już 1 lipca. Ilu Polaków pojedzie w wyścigu? Sprawdzajcie na ESKA.pl
27/06/2017 16:12
Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?
0

Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?

Belfer 2 - znamy coraz więcej szczegółów drugiego sezonu serialu. Sprawdź, kto się znalazł w obsadzie i kiedy będą nowe odcinki najpopularniejszego polskiego serialu ostatnich lat. 
27/06/2017 16:06
Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście
0

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.
27/06/2017 15:24
Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017
0

Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce wystąpi na Open'er 2017. Jakie niespodzianki przygotowali dla niej fani?
27/06/2017 15:22
ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?
0

ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 w największych miastach Polski. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły na ESKA.pl
27/06/2017 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA