WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Alma zdradza młodym, czy warto iść do talent show [WYWIAD VIDEO] - ESKA Music Awards 2017: wywiad z Almą [VIDEO]

Tagi związane z Alma zdradza młodym, czy warto iść do talent show [WYWIAD VIDEO]: ema2017, alma 2017

Alma zdradza młodym, czy warto iść do talent show [WYWIAD VIDEO]

RSS 19/06/2017 19:16 Komentarze

Alma to jedna z zagranicznych gwiazd ESKA Music Awards 2017. Barwna wokalistka zdradziła redaktorowi ESKA.pl m.in. co straciła rozpoczynając tak wcześnie karierę muzyczną oraz podzieliła się radami dla osób, którzy mają zamiar wziąć udział w muzycznym talent show.

Alma - wywiad z gwiazdą ESKA Music Awards 2017 [VIDEO] Alma - wywiad z gwiazdą ESKA Music Awards 2017 [VIDEO] / fot. ESKA.pl
Ilustracja do artykułu: Alma zdradza młodym, czy warto iść do talent show [WYWIAD VIDEO]

Alma na ESKA Music Awards 2017 zaprezentowała swój hit Bonfire oraz najnowszy singiel Chasing Highs. Młoda gwiazda z Finlandii przy okazji znalazła chwilę, aby odpowiedzieć na parę naszych pytań. Co nam powiedziała? 21-letnia wokalistka zdradziła m.in. co jej zdaniem jest najfajniejszego i najtrudniejszego w rozpoczynaniu kariery muzycznej w młodym wieku. Alma podzieliła się też swoimi refleksjami na temat udziału w fińskiej wersji programu Idol oraz zdradziła co nieco na temat swojej nadchodzącej płyty.

Wywiad możecie obejrzeć już teraz poniżej. Pamiętajcie o włączeniu polskich napisów.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?
0

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.
22/07/2017 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?
0

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 
22/07/2017 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?
0

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!
22/07/2017 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO
0

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.
22/07/2017 10:26
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci
0

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.
22/07/2017 09:10
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
22/07/2017 09:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program