Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO] - All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]

Tagi związane z All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]: edyta górniak, edyta górniak nowa płyta, matt dusk, edyta górniak matt dusk all the way, edyta górniak nowa piosenka, edyta górniak matt dusk all the way lyric video

All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]

RSS 17/04/2013 21:01 Komentarze
All The Way to wspólny singiel Edyty Górniak i kanadyjskiego wokalisty Matta Duska. Piosenka jest coverem wielkiego przeboju Franka Sinatry i znajdzie się na polskiej wersji nowego albumu Matta Duska My Funny Valentine. Zobacz lyrics video na Eska.pl!
Edyta Górniak Matt Dusk / Edyta Górniak Matt Dusk - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]
All The Way to nowa piosenka Edyty Górniak i Matta Duska. Utwór znajdzie się na My Funny Valentine, nowej płycie kanadyjskiego wokalisty, jednak w wersji kanadyjskiej nie usłyszymy Edyty. All The Way zaśpiewa tak sam Matt. Wersja z udziałem Edyty Górniak powstała na potrzeby promocji albumu w Polsce.

>>>Matt Dusk wystąpi w Polsce


Duet z Mattem Duskiem to nie pierwsza próba zaistnienia Edyty Górniak na międzynarodowej scenie muzycznej. Wokalistka w 1997 roku nagrała anglojęzyczny album zatytułowany Edyta Górniak. Piosenki na płytę napisali twórcy takich przebojów jak Like A Virgin Madonny, czy I Wanna Dance With Somebody z repertuaru Whitney Houston. Edyta Górniak ma na swoim koncie także współpracę z Jose Carrerasem, z którym w tym samym roku wystąpiła w Sali Kongresowej w Warszawie.

All The Way - Matt Dusk i Edyta Górniak LYRIC VIDEO:



Nie czytałeś jeszcze?

Come & Get In - posłuchaj nowej piosenki Seleny Gomez

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Planeta Singli - film na walentynki 2016. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego
0

Planeta Singli - film na walentynki 2016. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego

Planeta Singli to film idealny na walentynki 2016! Zobacz zwiastun najnowszej polskiej komedii romantycznej w rytm Elastic Heart Sii!
14/02/2016 10:26
Walentynki 2016: nawet Google świętuje dzień wszystkich zakochanych!
0

Walentynki 2016: nawet Google świętuje dzień wszystkich zakochanych!

Walentynki 2016: nawet Google świętuje dzień wszystkich zakochanych! Z okazji 14 lutego Google przygotowało Doodle.
14/02/2016 09:55
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
14/02/2016 09:09
#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach. Film idealny na walentynki!
0

#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach. Film idealny na walentynki!

#WszystkoGra: najbardziej roztańczony musical z największymi polskimi przebojami w nowych aranżacjach już wkrótce w kinach. Polska produkcja na miarę musicalu Mamma Mia to idealna propozycja na walentynki 2016!
14/02/2016 09:08
Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!
0

Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!

Pitbull. Nowe porządki: najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla - to wszystko już teraz na ESKA.pl. Pitbull. Nowe porządki to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku. Sprawdź, dlaczego film Patryka Vegi cieszy się w Polsce tak dużą popularnością.
14/02/2016 09:07
Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10
0

Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10

Antywalentynki - najlepsze memy, animacje i obrazki dla przeciwników walentynek już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowo piękny dzień dla wszystkich zakochanych i najgorszy dla ludzi, którzy są singlami, lub po prostu nie obchodzą walentynek. Jeżeli należysz do tej drugiej grupy to trafiłeś idealnie! Sprawdź, co przygotowaliśmy na antywalentynki.
14/02/2016 09:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

13/02/2016 18:21

0
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

13/02/2016 13:50

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA