Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO] - All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]: edyta górniak, edyta górniak nowa płyta, matt dusk, edyta górniak matt dusk all the way, edyta górniak nowa piosenka, edyta górniak matt dusk all the way lyric video

All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]

RSS 17/04/2013 21:01 Komentarze 0
All The Way to wspólny singiel Edyty Górniak i kanadyjskiego wokalisty Matta Duska. Piosenka jest coverem wielkiego przeboju Franka Sinatry i znajdzie się na polskiej wersji nowego albumu Matta Duska My Funny Valentine. Zobacz lyrics video na Eska.pl!
Edyta Górniak Matt Dusk / Edyta Górniak Matt Dusk - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]
All The Way to nowa piosenka Edyty Górniak i Matta Duska. Utwór znajdzie się na My Funny Valentine, nowej płycie kanadyjskiego wokalisty, jednak w wersji kanadyjskiej nie usłyszymy Edyty. All The Way zaśpiewa tak sam Matt. Wersja z udziałem Edyty Górniak powstała na potrzeby promocji albumu w Polsce.

>>>Matt Dusk wystąpi w Polsce


Duet z Mattem Duskiem to nie pierwsza próba zaistnienia Edyty Górniak na międzynarodowej scenie muzycznej. Wokalistka w 1997 roku nagrała anglojęzyczny album zatytułowany Edyta Górniak. Piosenki na płytę napisali twórcy takich przebojów jak Like A Virgin Madonny, czy I Wanna Dance With Somebody z repertuaru Whitney Houston. Edyta Górniak ma na swoim koncie także współpracę z Jose Carrerasem, z którym w tym samym roku wystąpiła w Sali Kongresowej w Warszawie.

All The Way - Matt Dusk i Edyta Górniak LYRIC VIDEO:



Nie czytałeś jeszcze?

Come & Get In - posłuchaj nowej piosenki Seleny Gomez

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować
0

Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować

Pharrell Williams w Polsce w 2015 roku? Fani wokalisty domagają się koncertu Williamsa w Polsce. Na ESKA.pl dorzucamy 5 powodów, dla których Pharrell Williams powinien zaśpiewać w Polsce! 
04/07/2015 22:33
Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]
0

Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]

Open'er 2015 online na YouTube? Czy na popularnym kanale pojawią się live streamy wybranych koncertów Open'era 2015? Gdzie oglądać na żywo występy artystów na Open'er 2015? Sprawdzamy informacje dotyczące jednego z największych festiwali muzycznych tego lata w Polsce. 
04/07/2015 22:03
SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO
0

SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO

HIT INTERNETU: Polska odpowiedź na klip dziewczyn ze SketchShe. Zobacz fenomenalne nagranie Mime Through Time z muzyczną podróżą przez czas. 
04/07/2015 19:22
Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria
0

Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria

Chipsu ft. Luxuria Astaroth - Z Ziemi Do Gwiazd: teledysk zaliczył swoją premierę w sieci. Tym razem piękna modelka Donatana udziela się również wokalnie. Jak podoba się Wam gościnny występ Luxurii u rapera Chipsa? Teledysk do kwałka Z Ziemi Do Gwiazd dostępny na ESKA.pl 
04/07/2015 17:23
Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]
0

Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]

Fontanny w Warszawie 2015 startują już w maju. Pierwszy pokaz fontann w Warszawie 2015 pod lupą ESKA.pl. Kiedy i o której otwarcie Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie 2015? Zobaczcie już teraz odliczając z nami do pełnego wody i Lights show!
04/07/2015 16:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska