WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO] - All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]: edyta górniak, edyta górniak nowa płyta, matt dusk, edyta górniak matt dusk all the way, edyta górniak nowa piosenka, edyta górniak matt dusk all the way lyric video

All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]

RSS 17/04/2013 21:01 Komentarze 0
All The Way to wspólny singiel Edyty Górniak i kanadyjskiego wokalisty Matta Duska. Piosenka jest coverem wielkiego przeboju Franka Sinatry i znajdzie się na polskiej wersji nowego albumu Matta Duska My Funny Valentine. Zobacz lyrics video na Eska.pl!
Edyta Górniak Matt Dusk / Edyta Górniak Matt Dusk - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]
All The Way to nowa piosenka Edyty Górniak i Matta Duska. Utwór znajdzie się na My Funny Valentine, nowej płycie kanadyjskiego wokalisty, jednak w wersji kanadyjskiej nie usłyszymy Edyty. All The Way zaśpiewa tak sam Matt. Wersja z udziałem Edyty Górniak powstała na potrzeby promocji albumu w Polsce.

>>>Matt Dusk wystąpi w Polsce


Duet z Mattem Duskiem to nie pierwsza próba zaistnienia Edyty Górniak na międzynarodowej scenie muzycznej. Wokalistka w 1997 roku nagrała anglojęzyczny album zatytułowany Edyta Górniak. Piosenki na płytę napisali twórcy takich przebojów jak Like A Virgin Madonny, czy I Wanna Dance With Somebody z repertuaru Whitney Houston. Edyta Górniak ma na swoim koncie także współpracę z Jose Carrerasem, z którym w tym samym roku wystąpiła w Sali Kongresowej w Warszawie.

All The Way - Matt Dusk i Edyta Górniak LYRIC VIDEO:



Nie czytałeś jeszcze?

Come & Get In - posłuchaj nowej piosenki Seleny Gomez

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Tokio Hotel w Polsce 27.03.2015 - filmy i zdjęcia z koncertu Tokio Hotel w Stodole [VIDEO]
0

Tokio Hotel w Polsce 27.03.2015 - filmy i zdjęcia z koncertu Tokio Hotel w Stodole [VIDEO]

Za nami koncert Tokio Hotel w Polsce! 27.03.2015 Tokio Hotel zagrali na scenie warszawskiego klubu Stodoła. Pierwsze filmy i zdjęcia z występu niemieckiego zespołu trafiły już do sieci. Jak było na koncercie Tokio Hotel w Polsce? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 
28/03/2015 11:44
Violetta w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Polsce 29.03.2015 [VIDEO]
0

Violetta w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Polsce 29.03.2015 [VIDEO]

Violetta Live w Polsce 2015: tuż przed koncertem zbieramy praktyczne informacje. O której otwarcie bramek? Jak dojechać do Atlas Areny? Te i inne informacje do sprawdzenia już dzisiaj przed koncertem Violetta Live w Łodzi 29.03.2015
28/03/2015 10:39
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni 2015 - kiedy i w którą stronę przestawiamy zegarki. Czy czeka nas Time Warp? [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni 2015 - kiedy i w którą stronę przestawiamy zegarki. Czy czeka nas Time Warp? [VIDEO]

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni czeka nas już w najbliższy weekend. Jaka jest dokładna data przestawiania zegarków z czasu zimowego na letni? W którą stronę przestawiamy zegarki podczas zmiany czasu z zimowego na letni? Na ESKA.pl podpowiadamy jak przestawić zegarki, aby nie doszło do zapętlenia czasu, tak jak w utworze Time Warp
28/03/2015 10:36
Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]
0

Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]

Polska - Irlandia czyli mecz eliminacji do Euro 2016 odbędzie się już w najbliższą niedzielę 29.03.2015. Gdzie i o której rozpocznie się transmisja meczu Polska - Irlandia na żywo? Czy możemy spodziewać się transmisji meczu Polska - Irlandia w telewizji na ogólnodostępnym kanale? Gdzie szukać darmowych streamów do spotkania Polska - Irlandia w internecie? Kocham Cię Jak Irlandię czy nasi górą?    
28/03/2015 10:34
Kasia Popowska - Lecę Tam: teledysk już jest! Wokalistka i trzech przystojniaków czekają. Zobaczcie sami [VIDEO]
0

Kasia Popowska - Lecę Tam: teledysk już jest! Wokalistka i trzech przystojniaków czekają. Zobaczcie sami [VIDEO]

Teledysk Kasi Popowskiej do Lecę tam zaliczył premierę pod koniec marca 2015 roku i mamy go dla Was do zobaczenia oczywiście na ESKA.pl. Nowy teledysk Kasi Popowskiej to wokalistka w trzech odsłonach u boku trzech przystojniaków. Zapraszamy do oglądania teledysku do Lecę tam Kasi Popowskiej już teraz!
28/03/2015 10:26
Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
0

Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?

Prognoza pogody na Wielkanoc 2015, czyli odpowiedź na pytanie 'jaka będzie pogoda w święta Wielkanocne 2015?' czeka na Was na ESKA.pl. Wiemy już, czy w Wielkanoc 2015 będzie ciepło i ile stopni pojawi się na termometrach w Wielką Niedzielę 5 kwietnia 2015 roku. Sprawdzajcie pogodę na Wielkanoc 2015 razem z nami! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
28/03/2015 08:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska