WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO] - All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]: edyta górniak, edyta górniak nowa płyta, matt dusk, edyta górniak matt dusk all the way, edyta górniak nowa piosenka, edyta górniak matt dusk all the way lyric video

All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]

RSS 17/04/2013 21:01 Komentarze 0
All The Way to wspólny singiel Edyty Górniak i kanadyjskiego wokalisty Matta Duska. Piosenka jest coverem wielkiego przeboju Franka Sinatry i znajdzie się na polskiej wersji nowego albumu Matta Duska My Funny Valentine. Zobacz lyrics video na Eska.pl!
Edyta Górniak Matt Dusk / Edyta Górniak Matt Dusk - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]
All The Way to nowa piosenka Edyty Górniak i Matta Duska. Utwór znajdzie się na My Funny Valentine, nowej płycie kanadyjskiego wokalisty, jednak w wersji kanadyjskiej nie usłyszymy Edyty. All The Way zaśpiewa tak sam Matt. Wersja z udziałem Edyty Górniak powstała na potrzeby promocji albumu w Polsce.

>>>Matt Dusk wystąpi w Polsce


Duet z Mattem Duskiem to nie pierwsza próba zaistnienia Edyty Górniak na międzynarodowej scenie muzycznej. Wokalistka w 1997 roku nagrała anglojęzyczny album zatytułowany Edyta Górniak. Piosenki na płytę napisali twórcy takich przebojów jak Like A Virgin Madonny, czy I Wanna Dance With Somebody z repertuaru Whitney Houston. Edyta Górniak ma na swoim koncie także współpracę z Jose Carrerasem, z którym w tym samym roku wystąpiła w Sali Kongresowej w Warszawie.

All The Way - Matt Dusk i Edyta Górniak LYRIC VIDEO:



Nie czytałeś jeszcze?

Come & Get In - posłuchaj nowej piosenki Seleny Gomez

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]
0

Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]

Pośladki Amber Rose możemy podziwiać tym razem w teledysku do piosenki Milk Milk Lemonade. Kawałek Amy Schumer - z którą Amber całowała się na MTV Movie Awards 2015 - to parodia klipów rozpływających się nad kobiecymi pupami. Czy Amber Rose w wideo do Milk Milk Lemonade pokazała, że potrafi śmiać się sama z siebie?
18/04/2015 20:59
Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]
0

Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]

Julia Totoszko w Małych Gigantach zaśpiewa piosenkę Katie Melua - Nine Million Bicycles. Jej występ zobaczymy już w odcinku emitowanym w sobotę 18 kwietnia!
18/04/2015 17:43
Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]
0

Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]

Wiktoria Gąbka w Małych Gigantach zaśpiewa dobrze znaną piosenkę sprzed lat - Czy Te Oczy Mogą Kłamać. Zobacz przed premierą występ Wiktorii Gąbki - odcinek z jej udziałem zobaczymy już 18 kwietnia!
18/04/2015 16:40
Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]
0

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Zupełnie nowa piosenka i teledysk autorki hitu Na Kolanach zapowiadają jej płytę, która ma się ukazać już w maju! Co przygotowała gwiazda, którą obecnie możemy oglądać w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
18/04/2015 12:41
Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]
0

Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]

Saszan - Proste Słowa. Długo wyczekiwany teledysk różowowłosej wokalistki właśnie pojawił się w sieci! Klip jest prosty, ale czaruje światłem i kolorami. Zobaczcie!
18/04/2015 10:30
Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]
1

Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]

Mali Giganci odc. 7 to dzięki Olivii Wieczorek muzyczne emocje z najwyższej półki. Tym razem 12-latka z Kliki Rubika w Małych Gigantach 18.04.2015 śpiewa I Will Love Again ponownie zbierając burzę oklasków. Olivia Wieczorek z Małych Gigantów to prawdziwa muzyczna sensacja pierwszej edycji show. Zobaczcie sami, jak śpiewa hit Lary Fabian i sprawdźcie skąd ten talent!
18/04/2015 10:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska