WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO] - All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]

Tagi związane z All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]: edyta górniak, edyta górniak nowa płyta, matt dusk, edyta górniak matt dusk all the way, edyta górniak nowa piosenka, edyta górniak matt dusk all the way lyric video

All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]

RSS 17/04/2013 21:01 Komentarze
All The Way to wspólny singiel Edyty Górniak i kanadyjskiego wokalisty Matta Duska. Piosenka jest coverem wielkiego przeboju Franka Sinatry i znajdzie się na polskiej wersji nowego albumu Matta Duska My Funny Valentine. Zobacz lyrics video na Eska.pl!
Edyta Górniak Matt Dusk / Edyta Górniak Matt Dusk - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: All The Way - Edyta Górniak i Matt Dusk. Lyric video wspólnego singla Edyty Górniak i Matta Duska [VIDEO]
All The Way to nowa piosenka Edyty Górniak i Matta Duska. Utwór znajdzie się na My Funny Valentine, nowej płycie kanadyjskiego wokalisty, jednak w wersji kanadyjskiej nie usłyszymy Edyty. All The Way zaśpiewa tak sam Matt. Wersja z udziałem Edyty Górniak powstała na potrzeby promocji albumu w Polsce.

>>>Matt Dusk wystąpi w Polsce


Duet z Mattem Duskiem to nie pierwsza próba zaistnienia Edyty Górniak na międzynarodowej scenie muzycznej. Wokalistka w 1997 roku nagrała anglojęzyczny album zatytułowany Edyta Górniak. Piosenki na płytę napisali twórcy takich przebojów jak Like A Virgin Madonny, czy I Wanna Dance With Somebody z repertuaru Whitney Houston. Edyta Górniak ma na swoim koncie także współpracę z Jose Carrerasem, z którym w tym samym roku wystąpiła w Sali Kongresowej w Warszawie.

All The Way - Matt Dusk i Edyta Górniak LYRIC VIDEO:



Nie czytałeś jeszcze?

Come & Get In - posłuchaj nowej piosenki Seleny Gomez

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?
0

Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?

Audioriver 2016: transmisja online z festiwalu w Płocku będzie udostępniona? Gdzie i o której godzinie oglądać stream w internecie? Na scenie wystąpi Ella Eyre i Sigma! Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl
30/07/2016 12:22
Idol wraca do TV! Kiedy premiera nowego sezonu muzycznego show?
0

Idol wraca do TV! Kiedy premiera nowego sezonu muzycznego show?

Idol wraca do TV! Muzyczne show po latach nieobecności powróci na ekrany telewizorów. Kiedy premiera nowego sezonu talent-show? Sprawdzamy to na ESKA.pl
30/07/2016 10:43
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać czwarty dzień obchodów? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę na 30 lipca sprawdzicie na ESKA.pl!
30/07/2016 10:07
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
30/07/2016 10:06
Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie

Światowe Dni Młodzieży 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku! Na ESKA.pl znajdziecie wszystkie informacje dotyczące ŚDM w jednym miejscu.
30/07/2016 09:41
Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]
0

Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]

Tom Swoon - wywiad dla ESKA.pl! Najwyżej notowany w historii polski didżej i producent gościł w naszym studio! Opowiedział m.in. o koncertach w Polsce, popularności, planach na przyszłość i zestawieniu DJ Magazine Top 100! Jakie zyski przynosi mu pobyt w prestiżowym rankingu?? Wideo zobaczycie na ESKA.pl!
29/07/2016 18:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...