WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Alan Walker - teledysk Alone w zmienionej wersji! [VIDEO] - Alan Walker - piosenka Alone

Tagi związane z Alan Walker - teledysk Alone w zmienionej wersji! [VIDEO]: msz, alan walker 2017

Alan Walker - teledysk Alone w zmienionej wersji! [VIDEO]

RSS 17/02/2017 15:38 Komentarze

Alan Walker po udanym koncercie w Polsce opublikował teledysk do zmienionej wersji hitu Alone! Czym się różni od oryginalnej? Przekonajcie się już teraz - oczywiście na ESKA.pl

Alan Walker - teledysk Alone w zmienionej wersji! [VIDEO] screen z teledysku Alan Walker - Alone (Restrung) | Official Lyric Video / fot. YouTube.com/Alan Walker
Ilustracja do artykułu: Alan Walker - teledysk Alone w zmienionej wersji! [VIDEO]

Alan Walker - teledysk Alone pojawił się w nowej wersji! Czym się różni od oryginalnej? W nowej odsłonie klipu norweski producent zdecydował się pokazać swój największy przebój w odsłonie z użyciem symfonicznych instrumentów. Za ich sprawą utwór nabrał zupełnie innej tożsamości! W komentarzach nie brakuje opinii, że piosenka mogłaby się sprawdzić jako motyw przewodni jakiegoś filmu. Kto wie być może niebawem tak się stanie!

Alan Walker w Polsce - koncert, którego się nie zapomina! [VIDEO + FOTO] >>

Alan Walker nowy teledysk 2017 - Alone (Restrung)

Nie jest to już taneczny kawałek, który byłby idealny na imprezę. Alan Walker udowodnił, że potrafi stworzyć utwór, który mogłaby zagrać orkiestra symfoniczna w sali koncertowej. Warto również zauważyć fakt, że teledysk 20-letniego didżeja został wzbogacony o tekst! Posłuchajcie i zaśpiewajcie:

Sam Walker już po wypuszczeniu podobnej wersji przeboju Faded wyjaśnił, dlaczego się na to zdecydował: - Stworzyłem alternatywną wersję, aby podświetlić inne aspekty tej piosenki, przedstawić ją innej grupie ludzi, która lubi głos Iselin Solheim i melodię, ale nie może znieść części elektronicznego brzmienia. 

Jakiś czas temu przekonaliśmy się, że Alan Walker kocha swoich fanów. Teledysk Alone z ich udziałem pojawił się w sieci!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie
0

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Dzień Ojca 2017 - animacje, gify i memy idealne na Facebooka znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Zaskoczcie swoich ojców i złóżcie im najbardziej oryginalne życzenia w sieci.
23/06/2017 00:30
Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca
0

Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia na Dzień Ojca już teraz na ESKA.pl Sprawdźcie najlepsze wierszyki dla każdego taty!
23/06/2017 00:24
Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?
0

Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Zakończenie roku szkolnego 2017 już 23 czerwca. Nie wiesz jak świętować? Sprawdź nasze pomysły na ESKA.pl
23/06/2017 00:03
Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP
0

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 
22/06/2017 19:00
C-BooL na Tomorrowland?! Dlaczego powinien tam zagrać?
0

C-BooL na Tomorrowland?! Dlaczego powinien tam zagrać?

C-BooL odnosi ogromne sukcesy nie tylko w Polsce, ale także coraz lepiej radzi sobie na światowym rynku muzycznym. Dlatego właśnie powinien zagrać na największej imprezie muzyki elektronicznej! Dlaczego jeszcze? Przekonajcie się na ESKA.pl!
22/06/2017 18:40
Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]
0

Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Słonice ratujące topiące się w wodzie młode to nagranie, który robi furorę w sieci. Akcja niczym ze Słonecznego Patrolu do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl.
22/06/2017 17:05
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

22/06/2017 14:40

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Polski Hit Lata 2017, to...
  • C-BooL feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
  • Gromee feat. Mahan Moin - Runaway
  • Monika Lewczuk feat. Antek Smykiewicz - Biegnę
  • Margaret - What You Do
  • Ewa Farna - Bumerang
  • Sound'n'Grace & Filip Lato - 100
  • Sarsa - Volta
  • Mrozu - Szerokie wody
  • Michał Szpak - Tic Tac Clock
  • Ewelina Lisowska - W sercu miasta
  • Komodo - Blue Suede Shoes
  • Dawid Kwiatkowski feat. Taelor Yung - I'm With The Girl
  • Kayah feat. Idan Raichel - Po co
  • Grzegorz Hyzy - O Pani!
  • Natalia Szroeder - Zamienię Cię
  • Karolina Artymowicz - Dalej
  • Patryk Kumór - Ogień i lód
  • Lanberry - Zagadka
  • Red Lips - Bez Reguł
  • Kamil Bednarek - Poczuj luz
  • Natalia Nykiel - Spokój
  • Mateusz Ziółko - Planety
polub
ESKA