WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Alan Walker - teledysk Alone w zmienionej wersji! [VIDEO] - Alan Walker - piosenka Alone

Tagi związane z Alan Walker - teledysk Alone w zmienionej wersji! [VIDEO]: msz, alan walker 2017

Alan Walker - teledysk Alone w zmienionej wersji! [VIDEO]

RSS 17/02/2017 15:38 Komentarze

Alan Walker po udanym koncercie w Polsce opublikował teledysk do zmienionej wersji hitu Alone! Czym się różni od oryginalnej? Przekonajcie się już teraz - oczywiście na ESKA.pl

Alan Walker - teledysk Alone w zmienionej wersji! [VIDEO] screen z teledysku Alan Walker - Alone (Restrung) | Official Lyric Video / fot. YouTube.com/Alan Walker
Ilustracja do artykułu: Alan Walker - teledysk Alone w zmienionej wersji! [VIDEO]

Alan Walker - teledysk Alone pojawił się w nowej wersji! Czym się różni od oryginalnej? W nowej odsłonie klipu norweski producent zdecydował się pokazać swój największy przebój w odsłonie z użyciem symfonicznych instrumentów. Za ich sprawą utwór nabrał zupełnie innej tożsamości! W komentarzach nie brakuje opinii, że piosenka mogłaby się sprawdzić jako motyw przewodni jakiegoś filmu. Kto wie być może niebawem tak się stanie!

Alan Walker w Polsce - koncert, którego się nie zapomina! [VIDEO + FOTO] >>

Alan Walker nowy teledysk 2017 - Alone (Restrung)

Nie jest to już taneczny kawałek, który byłby idealny na imprezę. Alan Walker udowodnił, że potrafi stworzyć utwór, który mogłaby zagrać orkiestra symfoniczna w sali koncertowej. Warto również zauważyć fakt, że teledysk 20-letniego didżeja został wzbogacony o tekst! Posłuchajcie i zaśpiewajcie:

Sam Walker już po wypuszczeniu podobnej wersji przeboju Faded wyjaśnił, dlaczego się na to zdecydował: - Stworzyłem alternatywną wersję, aby podświetlić inne aspekty tej piosenki, przedstawić ją innej grupie ludzi, która lubi głos Iselin Solheim i melodię, ale nie może znieść części elektronicznego brzmienia. 

Jakiś czas temu przekonaliśmy się, że Alan Walker kocha swoich fanów. Teledysk Alone z ich udziałem pojawił się w sieci!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program