WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO] - Polscy fani Big Time Rush piszą do Eska.pl! Nowa płyta Big Time Rush będzie sukcesem w Polse? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO]: big time rush, big time rush polska, fanclub big time rush, polski fanclub big time rush, nowa płyta big time rush, 24/seven big time rush, polscy fani big time rush

Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO]

RSS 15/05/2013 17:09 Komentarze 0

Big Time Rush mogą pochwalić się sporą grupą fanów w Polsce. Wierni słuchacze boysbandu wzorem innych fanclubów działających w sieci postanowili poprosić Radio Eska i Eska.pl o pomoc w promocji swoich idoli. Grupa na 2013 rok przygotowała premierę swojej nowej płyty. Czy album ma szansę podbić serca polskich słuchaczy?

Bigt Time Rush na Kids Choice Awards 2013 / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO]
Big Time Rush to amerykański boysband, który może pochwalić się prężenie działającym fanclubem w Polsce. Polscy fani zespołu w ramach zbliżającej się premiery nowej płyty swoich idoli zorganizowali akcję, której efektem były dziesiątki maili do Radia Eska i Eska.pl. Polish Rushers mają nadzieję, że z naszą pomocą uda im się rozkochać polskich słuchaczy w hitach BTR.

Wszystko okaże się już na początku czerwca, na kiedy to zaplanowana jest premiera trzeciego studyjnego krążka grupy. Album zatytułowany 24/Seven ma pojawić się na sklepowych półkach 11 czerwca 2013 roku.

>>> Polskie fancluby gwiazd: Directioners, Beliebers, Lovatics a może Selenators? Który fandom jest najlepszy? [RANKING]

Gdzie możemy znaleźć polskich fanów Big Time Rush? Fanclub wzorem największych fandomów działa na Facebooku. Klikając TUTAJ przeniesiemy się na profil Polish Rusher. Stronę w połowie maja 2013 roku polubiło ponad 1,5 tysiąca osób. Czy uda się im rozpromować Big Time Rush w Polsce?


Zobacz Like Nobody's Around - Big Time Rush!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: