WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO] - Polscy fani Big Time Rush piszą do Eska.pl! Nowa płyta Big Time Rush będzie sukcesem w Polse? [VIDEO]

Tagi związane z Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO]: big time rush, big time rush polska, fanclub big time rush, polski fanclub big time rush, nowa płyta big time rush, 24/seven big time rush, polscy fani big time rush

Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO]

RSS 15/05/2013 17:09 Komentarze

Big Time Rush mogą pochwalić się sporą grupą fanów w Polsce. Wierni słuchacze boysbandu wzorem innych fanclubów działających w sieci postanowili poprosić Radio Eska i Eska.pl o pomoc w promocji swoich idoli. Grupa na 2013 rok przygotowała premierę swojej nowej płyty. Czy album ma szansę podbić serca polskich słuchaczy?

Bigt Time Rush na Kids Choice Awards 2013 / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO]
Big Time Rush to amerykański boysband, który może pochwalić się prężenie działającym fanclubem w Polsce. Polscy fani zespołu w ramach zbliżającej się premiery nowej płyty swoich idoli zorganizowali akcję, której efektem były dziesiątki maili do Radia Eska i Eska.pl. Polish Rushers mają nadzieję, że z naszą pomocą uda im się rozkochać polskich słuchaczy w hitach BTR.

Wszystko okaże się już na początku czerwca, na kiedy to zaplanowana jest premiera trzeciego studyjnego krążka grupy. Album zatytułowany 24/Seven ma pojawić się na sklepowych półkach 11 czerwca 2013 roku.

>>> Polskie fancluby gwiazd: Directioners, Beliebers, Lovatics a może Selenators? Który fandom jest najlepszy? [RANKING]

Gdzie możemy znaleźć polskich fanów Big Time Rush? Fanclub wzorem największych fandomów działa na Facebooku. Klikając TUTAJ przeniesiemy się na profil Polish Rusher. Stronę w połowie maja 2013 roku polubiło ponad 1,5 tysiąca osób. Czy uda się im rozpromować Big Time Rush w Polsce?


Zobacz Like Nobody's Around - Big Time Rush!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Pogoda na lipiec 2016 - prognoza na wakacje jest optymistyczna?
0

Pogoda na lipiec 2016 - prognoza na wakacje jest optymistyczna?

Pogoda na lipiec 2016 już jest znana! Pierwsze przewidywania prognozy pogody na lipiec 2016 są bardzo optymistyczne! Ile będzie stopni? Kiedy będzie najcieplej? Czy będzie padać? Poznajcie odpowiedzi na te pytania na ESKA.pl!
29/06/2016 12:15
Cristiano Ronaldo płacze - 5 rzeczy, które doprowadziły piłkarza do łez
0

Cristiano Ronaldo płacze - 5 rzeczy, które doprowadziły piłkarza do łez

Cristiano Ronaldo płakał już nie raz, co nigdy nie umknęło czujnym antyfanom piłkarza. Czy zawodnik Portugalii, po czwartkowym meczu z Polską znów nie będzie w najlepszym humorze? To się dopiero okaże, a na razie przypominamy 5 rzeczy, które doprowadziły piłkarza do łez.
29/06/2016 12:13
Gorąca 20 Premiera: Eva Simons & Sidney Samson - Escape From Love. Poczujcie pozytywny przypływ energii!
0

Gorąca 20 Premiera: Eva Simons & Sidney Samson - Escape From Love. Poczujcie pozytywny przypływ energii!

Eva Simons & Sidney Samson - Escape From Love: pełna energii propozycja do listy przebojów Eski. W Gorącej 20 po raz pierwszy usłyszycie ją w środę, 29 czerwca po godzinie 18:00! Doładujcie swoje akumulatory już teraz - na ESKA.pl!
29/06/2016 10:56
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!
0

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Kto w 2016 roku wystąpi w Polsce? Najciekawsze i największe muzyczne wydarzenia 2016 roku zebraliśmy w jednym miejscu, po to byście niczego nie przegapili! Już teraz wiemy, że na polskich scenach w 2016 roku wystąpią m.in. Armin van Buuren, Justin Bieber, Avicii, Rihanna i Twenty One Pilots.
29/06/2016 10:33
Tinie Tempah w Polsce 2016. Wielki powrót rapera do Warszawy
0

Tinie Tempah w Polsce 2016. Wielki powrót rapera do Warszawy

Tinie Tempah w Polsce zagra swój koncert jeszcze w 2016 roku. To oznacza, że raper wróci do naszego kraju po trzech latach. To właśnie wtedy Tinie Tempah wystąpił w trakcie Orange Warsaw Festival. Tegoroczny koncert rapera odbędzie się pod patronatem Radia ESKA i ESKA.pl
29/06/2016 10:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA