WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO] - Polscy fani Big Time Rush piszą do Eska.pl! Nowa płyta Big Time Rush będzie sukcesem w Polse? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO]: big time rush, big time rush polska, fanclub big time rush, polski fanclub big time rush, nowa płyta big time rush, 24/seven big time rush, polscy fani big time rush

Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO]

RSS 15/05/2013 17:09 Komentarze 0

Big Time Rush mogą pochwalić się sporą grupą fanów w Polsce. Wierni słuchacze boysbandu wzorem innych fanclubów działających w sieci postanowili poprosić Radio Eska i Eska.pl o pomoc w promocji swoich idoli. Grupa na 2013 rok przygotowała premierę swojej nowej płyty. Czy album ma szansę podbić serca polskich słuchaczy?

Bigt Time Rush na Kids Choice Awards 2013 / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO]
Big Time Rush to amerykański boysband, który może pochwalić się prężenie działającym fanclubem w Polsce. Polscy fani zespołu w ramach zbliżającej się premiery nowej płyty swoich idoli zorganizowali akcję, której efektem były dziesiątki maili do Radia Eska i Eska.pl. Polish Rushers mają nadzieję, że z naszą pomocą uda im się rozkochać polskich słuchaczy w hitach BTR.

Wszystko okaże się już na początku czerwca, na kiedy to zaplanowana jest premiera trzeciego studyjnego krążka grupy. Album zatytułowany 24/Seven ma pojawić się na sklepowych półkach 11 czerwca 2013 roku.

>>> Polskie fancluby gwiazd: Directioners, Beliebers, Lovatics a może Selenators? Który fandom jest najlepszy? [RANKING]

Gdzie możemy znaleźć polskich fanów Big Time Rush? Fanclub wzorem największych fandomów działa na Facebooku. Klikając TUTAJ przeniesiemy się na profil Polish Rusher. Stronę w połowie maja 2013 roku polubiło ponad 1,5 tysiąca osób. Czy uda się im rozpromować Big Time Rush w Polsce?


Zobacz Like Nobody's Around - Big Time Rush!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek myzyczny [VIDEO]
0

Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek myzyczny [VIDEO]

Najlepsze polskie piosenki 2015 ze stycznia w jednym miejscu na ESKA.pl. Mamy dla Was propozycje na hity po polsku a tych wraz z początkiem roku nie brakuje. Zobaczcie nasze TOP 5 w kategorii nowości muzyczne 2015 po polsku i cieszcie się polskimi piosenkami razem z nami. To co nasze jest, najlepsze jest, bo nasze jest!
25/01/2015 19:06
Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowych odsłonach [VIDEO]
0

Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowych odsłonach [VIDEO]

Najlepsze hity 2015 Radia ESKA i ESKA.pl mamy dla Was na stronie nie tylko w oryginale, ale i w nowych wersjach. Pierwsze przeboje 2015 prezentujemy w odsłonie talentów z YouTube. Czy covery hitów na czasie mogą z nimi konkurować? Odpalcie piosenki i porównujcie już teraz!
25/01/2015 18:11
Meghan Trainor ft. Harry Styles - London Lights: audio. Pierwszy fragment na ESKA.pl. Zobaczcie [VIDEO]
0

Meghan Trainor ft. Harry Styles - London Lights: audio. Pierwszy fragment na ESKA.pl. Zobaczcie [VIDEO]

Wspólna piosenka Meghan Trainor i Harry'ego Stylesa z One Direction to London Lights. Duet Meghan Trainor & Harry Styles został potwierdzony przez samą wokalistkę. Co więcej, autorka hitu All About That Bass pochwaliła się już pierwszym przedsmakiem numeru. Zobaczcie fragment audio London Lights Meghan Trainor ft. Harry Styles już teraz na ESKA.pl!
25/01/2015 16:55
WRC 2015 Rajd Monte Carlo - finał 25.01: które miejsce dla Roberta Kubicy po wypadku? Zobacz i odpal Rihannę w rajdowym klimacie [VIDEO]
0

WRC 2015 Rajd Monte Carlo - finał 25.01: które miejsce dla Roberta Kubicy po wypadku? Zobacz i odpal Rihannę w rajdowym klimacie [VIDEO]

Za nami pierwszy etap WRC 2015, czyli Rajd Monte Carlo, w którym startował Robert Kubica. Które miejsce zajął Polak? Zobaczcie, z jakim wynikiem Robert Kubica skończył WRC 2015 w pierwszej odsłonie. Wszystko o finale Rajdu Monte Carlo z 25.01.2015 wraz z Rihanną w klimatach szybkich samochodów czeka do sprawdzenia na ESKA.pl!
25/01/2015 12:49
Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]
1

Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]

JEST! Nowa piosenka Rihanny 2015 w końcu oficjalnie ujrzała światło dzienne. Rihanna FourFiveSeconds nagrała z Kanye Westem i Paulem McCartney'em, czym pochwaliła się na swoich społecznościówkach 25 stycznia. Takiej wersji RiRi jeszcze nie słyszeliście... Posłuchajcie audio FourFiveSeconds Rihanna ft. Kanye West & Paul McCartney i sprawdźcie, czy to pierwszy singiel z nowej płyty Barbadoski!
25/01/2015 11:02
Skoki narciarskie 2015 - konkurs w Japonii: Kamil Stoch na podium, jeden z Polaków zdyskwalifikowany... It's Alright, It's OK [VIDEO]
1

Skoki narciarskie 2015 - konkurs w Japonii: Kamil Stoch na podium, jeden z Polaków zdyskwalifikowany... It's Alright, It's OK [VIDEO]

Za nami skoki narciarskie 2015 konkurs w Japonii w Sapporo z 24/25 stycznia. Które miejsce zajął Kamil Stoch skacząc na MŚ w skokach narciarskich 2015 w Japonii? Za co jeden z polskich skoczków został zdyskwalifikowany i o kim mowa? Zobaczcie, co działo podczas skoków narciarskich w Sapporo - my wiemy jedno, It's Alright, It's OK!
25/01/2015 10:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska