WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO] - Polscy fani Big Time Rush piszą do Eska.pl! Nowa płyta Big Time Rush będzie sukcesem w Polse? [VIDEO]

Tagi związane z Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO]: big time rush, big time rush polska, fanclub big time rush, polski fanclub big time rush, nowa płyta big time rush, 24/seven big time rush, polscy fani big time rush

Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO]

RSS 15/05/2013 17:09 Komentarze

Big Time Rush mogą pochwalić się sporą grupą fanów w Polsce. Wierni słuchacze boysbandu wzorem innych fanclubów działających w sieci postanowili poprosić Radio Eska i Eska.pl o pomoc w promocji swoich idoli. Grupa na 2013 rok przygotowała premierę swojej nowej płyty. Czy album ma szansę podbić serca polskich słuchaczy?

Bigt Time Rush na Kids Choice Awards 2013 / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO]
Big Time Rush to amerykański boysband, który może pochwalić się prężenie działającym fanclubem w Polsce. Polscy fani zespołu w ramach zbliżającej się premiery nowej płyty swoich idoli zorganizowali akcję, której efektem były dziesiątki maili do Radia Eska i Eska.pl. Polish Rushers mają nadzieję, że z naszą pomocą uda im się rozkochać polskich słuchaczy w hitach BTR.

Wszystko okaże się już na początku czerwca, na kiedy to zaplanowana jest premiera trzeciego studyjnego krążka grupy. Album zatytułowany 24/Seven ma pojawić się na sklepowych półkach 11 czerwca 2013 roku.

>>> Polskie fancluby gwiazd: Directioners, Beliebers, Lovatics a może Selenators? Który fandom jest najlepszy? [RANKING]

Gdzie możemy znaleźć polskich fanów Big Time Rush? Fanclub wzorem największych fandomów działa na Facebooku. Klikając TUTAJ przeniesiemy się na profil Polish Rusher. Stronę w połowie maja 2013 roku polubiło ponad 1,5 tysiąca osób. Czy uda się im rozpromować Big Time Rush w Polsce?


Zobacz Like Nobody's Around - Big Time Rush!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...
0

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.
21/07/2017 00:39
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą
0

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl
20/07/2017 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.
0

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?
20/07/2017 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park
0

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.
20/07/2017 22:34
Chester Bennington z Linkin Park nie żyje
0

Chester Bennington z Linkin Park nie żyje

Chester Bennington nie żyje. Wokalista Linkin Park miał 41 lat.
20/07/2017 20:44
Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią
0

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Już jesienią 2017 w sprzedaży pojawią się dwie nowe książki z magicznego świata Harry'ego Pottera.
20/07/2017 17:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

20/07/2017 16:33

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program