WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO] - Polscy fani Big Time Rush piszą do Eska.pl! Nowa płyta Big Time Rush będzie sukcesem w Polse? [VIDEO]

Tagi związane z Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO]: big time rush, big time rush polska, fanclub big time rush, polski fanclub big time rush, nowa płyta big time rush, 24/seven big time rush, polscy fani big time rush

Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO]

RSS 15/05/2013 17:09 Komentarze

Big Time Rush mogą pochwalić się sporą grupą fanów w Polsce. Wierni słuchacze boysbandu wzorem innych fanclubów działających w sieci postanowili poprosić Radio Eska i Eska.pl o pomoc w promocji swoich idoli. Grupa na 2013 rok przygotowała premierę swojej nowej płyty. Czy album ma szansę podbić serca polskich słuchaczy?

Bigt Time Rush na Kids Choice Awards 2013 / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Akcja polskiego fanclubu Big Time Rush: chcemy boysbandu w Radiu Eska! Nowa płyta sukcesem w Polsce? [VIDEO]
Big Time Rush to amerykański boysband, który może pochwalić się prężenie działającym fanclubem w Polsce. Polscy fani zespołu w ramach zbliżającej się premiery nowej płyty swoich idoli zorganizowali akcję, której efektem były dziesiątki maili do Radia Eska i Eska.pl. Polish Rushers mają nadzieję, że z naszą pomocą uda im się rozkochać polskich słuchaczy w hitach BTR.

Wszystko okaże się już na początku czerwca, na kiedy to zaplanowana jest premiera trzeciego studyjnego krążka grupy. Album zatytułowany 24/Seven ma pojawić się na sklepowych półkach 11 czerwca 2013 roku.

>>> Polskie fancluby gwiazd: Directioners, Beliebers, Lovatics a może Selenators? Który fandom jest najlepszy? [RANKING]

Gdzie możemy znaleźć polskich fanów Big Time Rush? Fanclub wzorem największych fandomów działa na Facebooku. Klikając TUTAJ przeniesiemy się na profil Polish Rusher. Stronę w połowie maja 2013 roku polubiło ponad 1,5 tysiąca osób. Czy uda się im rozpromować Big Time Rush w Polsce?


Zobacz Like Nobody's Around - Big Time Rush!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Ewelina Lisowska - najlepsze momenty gwiazdy na ESKA Music Awards!
0

Ewelina Lisowska - najlepsze momenty gwiazdy na ESKA Music Awards!

Ewelina Lisowska po raz kolejny wystąpi dla Was na ESKA Music Awards 2016! Gwiazda 23 sierpnia obchodzi urodziny, dlatego postanowiliśmy przypomnieć najlepsze momenty ze wszystkich imprez EMA!
23/08/2016 19:57
ESKA Music Awards 2016 - kto wręcza nagrody?! Zobacz, pełną listę gwiazd!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wręcza nagrody?! Zobacz, pełną listę gwiazd!

Lista wręczających statuetki podczas ESKA Music Awards 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! Prezenterzy Radia ESKA ogłoszą wyniki waszego głosowania w towarzystwie gwiazd, które doskonale znacie ze szklanego ekranu!
23/08/2016 19:42
Legia Warszawa - Dundalk: składy 23.08.2016. Kto zagra o Ligę Mistrzów?
0

Legia Warszawa - Dundalk: składy 23.08.2016. Kto zagra o Ligę Mistrzów?

Legia Warszawa - Dundalk: składy na mecz 23.08.2016 będą zaskakujące. W drużynie ze stolicy zawieszonych jest dwóch zawodników! Kto zagra w Legii i powalczy o awans do Ligi Mistrzów? Szczegóły i lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
23/08/2016 19:41
Legia - Dundalk: online, streamy i TV. Transmisja na żywo za darmo 23.08.2016
0

Legia - Dundalk: online, streamy i TV. Transmisja na żywo za darmo 23.08.2016

Legia Warszawa - Dundalk: online i w TV 23.08.2016 dostępny za darmo? Gdzie i o której oglądać mecz Legii? Czy klub ze stolicy przybliży się do fazy grupowej Ligi Mistrzów? Sprawdźcie wszystkie informacje o meczu 23 sierpnia 2016 na ESKA.pl!
23/08/2016 19:41
Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - Treat You Better. Kanadyjczyk od Stitches powraca!
0

Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - Treat You Better. Kanadyjczyk od Stitches powraca!

Shawn Mendes - Treat You Better: 23 sierpnia 2016 to nowa propozycja w Gorącej 20 Radia ESKA! O czym jest piosenka? Co autor premiery w G20 ma na myśli? Odpowiedzi i przejmujący teledysk do zobaczenia na ESKA.pl!
23/08/2016 17:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]