Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+] - Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+]: letni chamski podryw akademicki melanż, letni chamski podryw nowa piosenka, letni chamski podryw must be the music

Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+]

RSS 19/04/2013 11:05 Komentarze 0
Akademicki Melanż - hiphopowy duet Letni, Chamski Podryw przedstawia swój nowy teledysk! Ich dotychczas największy  przebój pod tytułem Czinkłaczento zdobył ponad 12 milionów odsłon na YouTube. Czy Akademicki Melanż pobije ten rekord? Uwaga - tekst piosenki zawiera wulgaryzmy [18+]
Letni Chamski Podryw / https://www.facebook.com/letnichamskipodryw
Ilustracja do artykułu: Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+]
Letni, Chamski Podryw to dwóch hiphopowców z Kielc, którzy podbili YouTube hitami Czinkłaczento i Tylko Hit Na Lato. LCP próbowali zaistnieć w IV edycji muzycznego talent show Must Be The Music - ale nie udało im się przekonać do siebie jurorów. Wierni fani jednak nie zawiedli i w globalnym głosowaniu na najlepszego wykonawcę (obejmującym wszystkich uczestników edycji) na Facebooku przyznali LCP aż 34% głosów na TAK.

Mimo braku większej promocji w popularnych mediach, przeboje chłopaków zdobywają po kilka milionów odsłon na YouTube. Czy ta sztuka uda się także z nagraniem Akademicki Melanż?

Letni, Chamski Podryw - Akademicki Melanż. Zobacz klip na Eska.pl! [VIDEO 18+]



Nie czytałeś jeszcze?

>>> One Direction grają już od ponad 1000 dni! Zobacz, jak zaczęła się przygoda chłopaków w X Factor UK [VIDEO]

al

la
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - wyniki coraz bliżej. Kiedy uczniowie otrzymają  zaświadczenia do rąk? Sprawdź i Wait Your Turn [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - wyniki coraz bliżej. Kiedy uczniowie otrzymają zaświadczenia do rąk? Sprawdź i Wait Your Turn [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - kiedy będą wyniki? Uczniowie nie mogą się doczekać, dlatego sprawdzamy też datę dostarczenia zaświadczeń do szkół oraz bezpośrednio do rąk uczniów. Czytaj o szczegółach i Wait Your Turn!
28/05/2015 16:54
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszystko o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszystko o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]

Kiedy i gdzie wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015? ESKA.pl sprawdza, ile uczniowie i ich rodzice będą czekać na zaświadczenia o wynikach sprawdzianu szóstoklasisty 2015. W oczekiwaniu na procenty i punkty z egzaminu dla szóstoklasistów Poker Face Lady Gagi. Gotowi na ostateczne wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015?
28/05/2015 16:30
Mecze Polska - Rosja w LŚ 2015 28-29.05: składy polskiej i rosyjskiej reprezentacji. Poznajcie każdą z Team [VIDEO]
0

Mecze Polska - Rosja w LŚ 2015 28-29.05: składy polskiej i rosyjskiej reprezentacji. Poznajcie każdą z Team [VIDEO]

Znamy składy reprezentacji na mecze Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015, które odbędą się 28 i 29 maja. Zobaczcie już teraz, kto zagra na boisku w starciach Polska - Rosja w LŚ 2015. Reprezentacja Polski i reprezentacja Rosji to naprawdę mocne zespoły. Który Team okaże się lepszy?
28/05/2015 16:02
LOTTO wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów w kumulacji LOTTO możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

LOTTO wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów w kumulacji LOTTO możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]

Wynikli najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w czwartek 28.05.2015. Do zgarnięcia jest pula 12 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym? Sprawdź na ESKA.pl 
28/05/2015 15:59
Gorąca 20 Premiera: Hayden James - Something About You. Posłuchaj hitu z Australii [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Hayden James - Something About You. Posłuchaj hitu z Australii [AUDIO]

Hayden James - Something About You to czwartkowa premiera w Gorącej 20. Elektroniczny kawałek australisjkiego didżeja powoli podbija europejskie listy przebojów. Czy spodoba się także polskim słuchaczom? Przekonaj się sam i słuchaj utworu przed radiową premierą już teraz - na ESKA.pl
28/05/2015 15:19
Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: transmisja na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]
0

Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: transmisja na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]

Mecze Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015 na żywo do obejrzenia w transmisji w telewizji i internecie 28 i 29 maja. Wszystkim dostępnym transmisjom Polska - Rosja w LŚ 2015 przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecze Polski z Rosją w Lidze Światowej w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2015. Wystarczy kliknąć odpowiedni Play.
28/05/2015 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska