WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+] - Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+]: letni chamski podryw akademicki melanż, letni chamski podryw nowa piosenka, letni chamski podryw must be the music

Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+]

RSS 19/04/2013 11:05 Komentarze 0
Akademicki Melanż - hiphopowy duet Letni, Chamski Podryw przedstawia swój nowy teledysk! Ich dotychczas największy  przebój pod tytułem Czinkłaczento zdobył ponad 12 milionów odsłon na YouTube. Czy Akademicki Melanż pobije ten rekord? Uwaga - tekst piosenki zawiera wulgaryzmy [18+]
Letni Chamski Podryw / https://www.facebook.com/letnichamskipodryw
Ilustracja do artykułu: Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+]
Letni, Chamski Podryw to dwóch hiphopowców z Kielc, którzy podbili YouTube hitami Czinkłaczento i Tylko Hit Na Lato. LCP próbowali zaistnieć w IV edycji muzycznego talent show Must Be The Music - ale nie udało im się przekonać do siebie jurorów. Wierni fani jednak nie zawiedli i w globalnym głosowaniu na najlepszego wykonawcę (obejmującym wszystkich uczestników edycji) na Facebooku przyznali LCP aż 34% głosów na TAK.

Mimo braku większej promocji w popularnych mediach, przeboje chłopaków zdobywają po kilka milionów odsłon na YouTube. Czy ta sztuka uda się także z nagraniem Akademicki Melanż?

Letni, Chamski Podryw - Akademicki Melanż. Zobacz klip na Eska.pl! [VIDEO 18+]



Nie czytałeś jeszcze?

>>> One Direction grają już od ponad 1000 dni! Zobacz, jak zaczęła się przygoda chłopaków w X Factor UK [VIDEO]

al

la
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Święto Dziękczynienia 2014: kiedy jest, na czym polega? Która gwiazda będzie Grateful? [VIDEO]
0

Święto Dziękczynienia 2014: kiedy jest, na czym polega? Która gwiazda będzie Grateful? [VIDEO]

Święto Dziękczynienia - kiedy jest obchodzone i na czym polega? Sprawdź, kiedy amerykańskie gwiazdy będą świętować przy suto zastawionym stole. 
27/11/2014 12:33
Mecz Lokeren - Legia 27.11: gdzie oglądać w tv i online? Boom Clap na boisku [VIDEO]
0

Mecz Lokeren - Legia 27.11: gdzie oglądać w tv i online? Boom Clap na boisku [VIDEO]

Gdzie oglądać mecz KSC Lokeren - Legia Warszawa 27.11 online i w tv? Informacje o transmisji meczu Lokeren - Legia w internecie i telewizji mamy dla Was na ESKA.pl, bo na murawie szykuje się prawdziwe Boom Clap! Wiemy m.in., o której godzinie mecz KSC Lokeren - Legia Warszawa. Klikaj po więcej o transmisji meczu Lokeren - Legia online i w tv już teraz!
27/11/2014 12:25
Teledysk jak gra komputerowa - sam wybierz zakończenie! Nowy interaktywny teledysk Coldplay [VIDEO]
0

Teledysk jak gra komputerowa - sam wybierz zakończenie! Nowy interaktywny teledysk Coldplay [VIDEO]

Nowy teledysk Coldplay do utworu Ink jest wyjątkowy. Dlaczego? Otóż jest to pierwszy teledysk interaktywny, w którym widz sam wybiera zakończenie. Nowy teledysk Coldplay przypomina grę komputerową. Uwaga - wciąga! 
27/11/2014 11:41
Gorąca 20 Premiera: GrubSon ft. Krzysztof Zalewski - Złota Kula [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: GrubSon ft. Krzysztof Zalewski - Złota Kula [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: GrubSon ft. Krzysztof Zalewski - Złota Kula to czwartkowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA. Będzie hitem, jak piosenka Na Szczycie?
27/11/2014 11:23
Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - już są! Complicated? [VIDEO]
0

Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - już są! Complicated? [VIDEO]

Matura próbna 2015 Operon: 26.11.2014 uczniowie będą musieli zmierzyć się z arkuszami matury próbnej wydawnictwa Operon. W maturze próbnej Operona biorą udział jedynie wybrane szkoły. W jakich godzinach odbywa się matura próbna Operona? Gdzie znaleźć arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z matematyki? 27 listopada 2014 roku w sieci pojawiły się arkusze i odpowiedzi z matury próbnej 2015 z matematyki Operona. Znajdziecie je na ESKA.pl 
27/11/2014 10:43
Dzień Dziękczynienia 2014 - 27 listopada: piosenki na Święto Dziękczynienia na ESKA.pl [VIDEO]
0

Dzień Dziękczynienia 2014 - 27 listopada: piosenki na Święto Dziękczynienia na ESKA.pl [VIDEO]

Dzień Dziękczynienia 2014 Amerykanie świętować będą 27 listopada. ESKA.pl dla wszystkich zainteresowanych Święto Dziękczynienia bierze pod lupę. Sprawdzamy, na czym polega Dzień Dziękczynienia i serwujemy piosenki na Święto Dziękczynienia, dzięki którym poczujecie klimat tego dnia nawet w Polsce!
27/11/2014 10:25
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]