WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+] - Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+]: letni chamski podryw akademicki melanż, letni chamski podryw nowa piosenka, letni chamski podryw must be the music

Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+]

RSS 19/04/2013 11:05 Komentarze 0
Akademicki Melanż - hiphopowy duet Letni, Chamski Podryw przedstawia swój nowy teledysk! Ich dotychczas największy  przebój pod tytułem Czinkłaczento zdobył ponad 12 milionów odsłon na YouTube. Czy Akademicki Melanż pobije ten rekord? Uwaga - tekst piosenki zawiera wulgaryzmy [18+]
Letni, Chamski Podryw to dwóch hiphopowców z Kielc, którzy podbili YouTube hitami Czinkłaczento i Tylko Hit Na Lato. LCP próbowali zaistnieć w IV edycji muzycznego talent show Must Be The Music - ale nie udało im się przekonać do siebie jurorów. Wierni fani jednak nie zawiedli i w globalnym głosowaniu na najlepszego wykonawcę (obejmującym wszystkich uczestników edycji) na Facebooku przyznali LCP aż 34% głosów na TAK.

Mimo braku większej promocji w popularnych mediach, przeboje chłopaków zdobywają po kilka milionów odsłon na YouTube. Czy ta sztuka uda się także z nagraniem Akademicki Melanż?

Letni, Chamski Podryw - Akademicki Melanż. Zobacz klip na Eska.pl! [VIDEO 18+]



Nie czytałeś jeszcze?

>>> One Direction grają już od ponad 1000 dni! Zobacz, jak zaczęła się przygoda chłopaków w X Factor UK [VIDEO]

al

la
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]

Po co zmienia się czas? To pytanie zada sobie wielu przy zmianie czasu 2014 z letniego na zimowy. ESKA.pl wie, po co jest zmiana czasu. Za wszystko odpowiedzialne jest Daylight. Klikajcie i zobaczcie, o co chodzi w zmianie czasu na zimowy razem z nami!
20/10/2014 17:44
Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]
1

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! Posłuchaj kawałka z teaserów filmu - utworu, który właśnie przeżywa swoją drugą młodość!
20/10/2014 16:38
Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]

Obsada filmu 50 Twarzy Greya jest już znana od jakiegoś czasu, ale w odliczaniu do premiery 50 Shades Of Grey w kinach ESKA.pl przygotowała dla fanów historii popowy skład aktorski produkcji. Zobacz, kto zagrałby w 50 Twarzach Greya, gdyby wszystkie karty postanowiono na muzyczne pop gwiazdy!
20/10/2014 16:00
Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]
0

Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]

Jak przestawić zegarek podczas zmiany czasu z letniego na zimowy? No i najważniejsze - kiedy jest zmiana czasu na zimowy w 2014 roku? Sprawdź na ESKA.pl, zanim zaśpisz do szkoły lub pracy! Już w ostatnim tygodniu października przeniesiemy się Back In Time!
20/10/2014 15:40
Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]
0

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]

Kiedy zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 zbliża się wielkimi krokami, perspektywa spędzenia godziny dłużej w łóżku wydaje się naprawdę łakoma. Jak jednak można wykorzystać ten czas nieco inaczej? Przestawiajcie zegarki na zimę 2014 z ESKA.pl i sprawdźcie muzyczne propozycje!
20/10/2014 15:37
Ostatnia walka Gołoty: z kim walczy polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson? [VIDEO]
0

Ostatnia walka Gołoty: z kim walczy polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson? [VIDEO]

Ostatnia walka Andrzeja Gołoty już 25 października 2014 roku: z kim będzie walczyć polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson, ostatni rywal legendy polskiego boksu? Sprawdź i posłuchaj piosenki Kultu o Andrzeju Gołocie!
20/10/2014 15:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]