WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+] - Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO]

Tagi związane z Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+]: letni chamski podryw akademicki melanż, letni chamski podryw nowa piosenka, letni chamski podryw must be the music

Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+]

RSS 19/04/2013 11:05 Komentarze
Akademicki Melanż - hiphopowy duet Letni, Chamski Podryw przedstawia swój nowy teledysk! Ich dotychczas największy  przebój pod tytułem Czinkłaczento zdobył ponad 12 milionów odsłon na YouTube. Czy Akademicki Melanż pobije ten rekord? Uwaga - tekst piosenki zawiera wulgaryzmy [18+]
Letni Chamski Podryw / https://www.facebook.com/letnichamskipodryw
Ilustracja do artykułu: Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+]
Letni, Chamski Podryw to dwóch hiphopowców z Kielc, którzy podbili YouTube hitami Czinkłaczento i Tylko Hit Na Lato. LCP próbowali zaistnieć w IV edycji muzycznego talent show Must Be The Music - ale nie udało im się przekonać do siebie jurorów. Wierni fani jednak nie zawiedli i w globalnym głosowaniu na najlepszego wykonawcę (obejmującym wszystkich uczestników edycji) na Facebooku przyznali LCP aż 34% głosów na TAK.

Mimo braku większej promocji w popularnych mediach, przeboje chłopaków zdobywają po kilka milionów odsłon na YouTube. Czy ta sztuka uda się także z nagraniem Akademicki Melanż?

Letni, Chamski Podryw - Akademicki Melanż. Zobacz klip na Eska.pl! [VIDEO 18+]



Nie czytałeś jeszcze?

>>> One Direction grają już od ponad 1000 dni! Zobacz, jak zaczęła się przygoda chłopaków w X Factor UK [VIDEO]

al

la
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie
0

Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie

Rod Stewart dał koncert w Łodzi. Kilkanaście tysięcy osób w Atlas Arenie śpiewało kultowy Sailing i inne przeboje Roda Stewarta.
29/05/2016 12:23
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!
29/05/2016 11:44
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!
0

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

Ten odcinek programu śniadaniowego należał zdecydowanie do wnuczki Hołowczyca. Mała Alabama skradła show dziadkowi i skupiła na sobie całą uwagę. Co takiego zrobiła, że prowadzący dali się porwać w wir zabawy?
29/05/2016 10:53
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!

Aleksandra Szwed na Polsat SuperHit Festiwal 2016! Aktorka, zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo 28 maja 2016 roku poprowadzi koncert Radiowy Przebój Roku! Szczegóły poznacie, jak zwykle na ESKA.pl!
28/05/2016 22:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016