Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+] - Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+]: letni chamski podryw akademicki melanż, letni chamski podryw nowa piosenka, letni chamski podryw must be the music

Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+]

RSS 19/04/2013 11:05 Komentarze 0
Akademicki Melanż - hiphopowy duet Letni, Chamski Podryw przedstawia swój nowy teledysk! Ich dotychczas największy  przebój pod tytułem Czinkłaczento zdobył ponad 12 milionów odsłon na YouTube. Czy Akademicki Melanż pobije ten rekord? Uwaga - tekst piosenki zawiera wulgaryzmy [18+]
Letni Chamski Podryw / https://www.facebook.com/letnichamskipodryw
Ilustracja do artykułu: Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+]
Letni, Chamski Podryw to dwóch hiphopowców z Kielc, którzy podbili YouTube hitami Czinkłaczento i Tylko Hit Na Lato. LCP próbowali zaistnieć w IV edycji muzycznego talent show Must Be The Music - ale nie udało im się przekonać do siebie jurorów. Wierni fani jednak nie zawiedli i w globalnym głosowaniu na najlepszego wykonawcę (obejmującym wszystkich uczestników edycji) na Facebooku przyznali LCP aż 34% głosów na TAK.

Mimo braku większej promocji w popularnych mediach, przeboje chłopaków zdobywają po kilka milionów odsłon na YouTube. Czy ta sztuka uda się także z nagraniem Akademicki Melanż?

Letni, Chamski Podryw - Akademicki Melanż. Zobacz klip na Eska.pl! [VIDEO 18+]



Nie czytałeś jeszcze?

>>> One Direction grają już od ponad 1000 dni! Zobacz, jak zaczęła się przygoda chłopaków w X Factor UK [VIDEO]

al

la
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Radwańska na żywo - gdzie oglądać mecz Wimbledon 2015 Radwańska - Keys WYNIK
0

Radwańska na żywo - gdzie oglądać mecz Wimbledon 2015 Radwańska - Keys WYNIK

Radwańska - Keys: mecz o półfinał Wimbledonu 7 lipca 2015 zaplanowano na 16.30. Od tego spotkania zależy czy Isia po raz czwarty zagra w półfinale wielkoszlemowego turmieju. Sprawdź gdzie oglądać mecz i jakie Radwańska ma szanse na przejście do kolejnej rundy.
07/07/2015 11:03
Zdjęcia Bobbi Kristiny na łożu śmierci do kupienia! Będzie publikacja?
0

Zdjęcia Bobbi Kristiny na łożu śmierci do kupienia! Będzie publikacja?

Zdjęcia Bobbi Kristiny na łożu śmierci to wysoko wycenione i oczywiście kontrowersyjne fotografie, które jednemu z amerykańskich serwisów plotkarskich chciał sprzedać anonimowy członek rodziny córki Whitney Houston. Czy świat zobaczy Bobbi Kristinę w hospicjum, ile za zdjęcia chce ich autor i co na to rodzina dziewczyny? Odpowiedzi na ESKA.pl.
07/07/2015 10:55
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?
0

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia nagich pośladków wokalisty są bardziej HOT niż upały w Polsce? Zobacz, jak spędza wakacje 2015 Justin Bieber! Czy takie fotki mają podbić zainteresowanie jego nowym teledyskiem nagranym wraz z Diplo i Skrillexem?
07/07/2015 10:52
Gorąca 20 Premiera: Silento - Watch Me (Whip/Nae Nae) [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Silento - Watch Me (Whip/Nae Nae) [VIDEO]

Silento - Watch Me (Whip/Nae Nae) to wtorkowa propozycja do listy przebojów Radia ESKA. Ten kawałek w Stanach jest już ogromnym przebojem - między innymi dzięki temu, że wiele grup tanecznych nagrało do niego własne klipy, które zdobywają dziesiątki milionów odsłon na YouTube! Czy utwór Silento chwyci także w Europie? Posłuchaj i sprawdź!    
07/07/2015 10:34
Eiji Tsuburaya - kim jest bohater GRY doodle z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!
0

Eiji Tsuburaya - kim jest bohater GRY doodle z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!

Eiji Tsuburaya bohaterem google doodle 7 lipca 2015. Kim jest Eiji Tsuburaya? Poznaj 6 ciekawostek o twórcy Godzilli, który obchodziłby dziś 114 urodziny a był twórcą najpiękniejszych potworów w historii kina.
07/07/2015 10:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska