WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+] - Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+]: letni chamski podryw akademicki melanż, letni chamski podryw nowa piosenka, letni chamski podryw must be the music

Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+]

RSS 19/04/2013 11:05 Komentarze 0
Akademicki Melanż - hiphopowy duet Letni, Chamski Podryw przedstawia swój nowy teledysk! Ich dotychczas największy  przebój pod tytułem Czinkłaczento zdobył ponad 12 milionów odsłon na YouTube. Czy Akademicki Melanż pobije ten rekord? Uwaga - tekst piosenki zawiera wulgaryzmy [18+]
Letni Chamski Podryw / https://www.facebook.com/letnichamskipodryw
Ilustracja do artykułu: Akademicki Melanż - Letni, Chamski Podryw. Zobacz nowy klip. Będzie hit internetu? [VIDEO 18+]
Letni, Chamski Podryw to dwóch hiphopowców z Kielc, którzy podbili YouTube hitami Czinkłaczento i Tylko Hit Na Lato. LCP próbowali zaistnieć w IV edycji muzycznego talent show Must Be The Music - ale nie udało im się przekonać do siebie jurorów. Wierni fani jednak nie zawiedli i w globalnym głosowaniu na najlepszego wykonawcę (obejmującym wszystkich uczestników edycji) na Facebooku przyznali LCP aż 34% głosów na TAK.

Mimo braku większej promocji w popularnych mediach, przeboje chłopaków zdobywają po kilka milionów odsłon na YouTube. Czy ta sztuka uda się także z nagraniem Akademicki Melanż?

Letni, Chamski Podryw - Akademicki Melanż. Zobacz klip na Eska.pl! [VIDEO 18+]



Nie czytałeś jeszcze?

>>> One Direction grają już od ponad 1000 dni! Zobacz, jak zaczęła się przygoda chłopaków w X Factor UK [VIDEO]

al

la
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 9 odcinek 5. Kto wystąpi w show? Zobacz fragmenty występów! [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 odcinek 5. Kto wystąpi w show? Zobacz fragmenty występów! [VIDEO]

Must Be The Music 9 odcinek 5 już w niedzielę, 19 kwietnia o 20:05 na antenie Polsatu. Kto wystąpi w kolejnym castingowym odcinku muzycznego talent show? Zobacz zapowiedzi i fragmenty występów!
19/04/2015 20:16
Must Be The Music 2015 odc. 5: polska Conchita Wurst na scenie. Kto kryje się pod tym przebraniem? [VIDEO]
0

Must Be The Music 2015 odc. 5: polska Conchita Wurst na scenie. Kto kryje się pod tym przebraniem? [VIDEO]

Must Be The Music 2015 odc. 5: już w najbliższą niedzielę 19 kwietnia 2015 roku na scenie show zobaczymy polską Conchitę Wurst. Kto kryje się pod tym pseudonimem? Jaką piosenkę w Must Be The Music 9 zaśpiewa polska Conchita Wurst. 
19/04/2015 15:43
David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]
1

David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]

David Hasselhoff nagrał szalony teledysk do True Survivor, czyli nowej piosenki ze ścieżki dźwiękowej do filmu Kung Fury. Aktor i piosenkarz przenosi nas w klimat kolorowych lat 80. Zobacz nowy wideoklip gwiazdy Słonecznego Patrolu już teraz - na ESKA.pl  
19/04/2015 12:10
Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]
0

Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]

Adam Kraśko odpadł z Celebrity Splash! Najpopularniejszy rolnik w Polsce odpadł w półfinale. Natomiast Saszan nadal radzi sobie znakomicie i ma pewny udział w finale. Kto jeszcze będzie skakał za tydzień, w odcinku, z 25 kwietnia?
19/04/2015 10:48
Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]
0

Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]

Mateusz Matti Jakubiec w emitowanym 18 kwietnia odcinku show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaprezentował się w roli Stevena Tylera - wokalisty grupy Aerosmith. To właśnie jego wersja I Don't Wanna Miss A Thing, wzruszającej ballady z filmu Armageddon, przyniosła mu najwięcej punktów i zwycięstwo w odcinku. Zobacz video z fragmentem występu!    
19/04/2015 10:29
Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]
0

Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]

Pośladki Amber Rose możemy podziwiać tym razem w teledysku do piosenki Milk Milk Lemonade. Kawałek Amy Schumer - z którą Amber całowała się na MTV Movie Awards 2015 - to parodia klipów rozpływających się nad kobiecymi pupami. Czy Amber Rose w wideo do Milk Milk Lemonade pokazała, że potrafi śmiać się sama z siebie?
18/04/2015 20:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska