Radwańska Jankovic, zapowiedź meczu na FB Radwańskiej

Autor: facebook.com/agnieszkaradwanska Radwańska Jankovic, zapowiedź meczu na FB Radwańskiej

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - WYNIK

2015-07-06 22:40

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - polska tenisistka pokonała Jelenę Jankovic. Dowiedz się więcej o sukcesach Agnieszki Radwańskiej w Wimbledonie 2015 i śpiewaj jej PLAY!

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale Wimbledonu! Polska tenisistka 6 lipca 2015 wygrała mecz z Serbką Jeleną Jankovic w czwartej rundzie turnieju Wimbledon 2015. Po dość wyrównanej grze mecz zakończył się wynikiem 2:0 w setach dla Polki. Może to dla niej oznaczać powrót na szczyt listy WTA - przed meczem zajmowała 11 miejsce, mecz pozwoli jej sięgnąć po miejsce w pierwszej dziesiątce rakiet świata, z której wypadła w pierwszej połowie sezonu, a być może awansuje nawet na 8 miejsce. Mecz był na tyle ważny, że Agnieszka Radwańska przyznała na Facebooku, że już w niedzielę, wolny dzień na Wimbledonie, miała nerwówkę przed spotkaniem z Jankovic (zobacz poniżej).

Radwańska - Jankovic wynik meczu Wimbledon

Dla Agnieszki Radwańskiej mecz z Jeleną Jankovic to walka o 11 w jej karierze singlowy ćwierćfinał w wielkoszlemowej imprezie. Po szybkich zwycięstwach na początku Wimbledonu pojedynek z Jankovic nie był już taki oczywisty. Pierwszy set zakończył się zwycięstwem Radwańskiej 7 do 5 - gra była na wysokim poziomie i bardzo wyrównana, widzowie mieli prawdziwe widowisko. W drugim Radwańska pokonała Jankovic 6:4.