Agnieszka Radwańska Serena Williams relacja

Autor: fot. YouTube/PavlikTNS AO Agnieszka Radwańska - Serena Williams: SKRÓT VIDEO. Isia przegrała w Australian Open

2016-01-28 12:01

Agnieszka Radwańska przegrała z Sereną Williams w półfinale Australian Open. W czwartek, 28 stycznia, Polka musiała uznać wyższość liderce rankingu WTA. Skrót meczu znajdziecie na ESKA.pl.

Za nami mecz Agnieszka Radwańska - Serena Williams w półfinale zawodów Australian Open. Przed tym pojedynkiem nadzieje były wielkie, bo Polka miała realną szanse na awans do pierwszego w karierze finału prestiżowego turnieju. Od początku jednak to Amerykanka dyktowała przebieg spotkania, mając nad nim kontrolę. Liderka światowego rankingu WTA wygrała z "Isią" w dwóch setach. Skrót wideo znajdziecie poniżej.

Radwańska - Williams: Skrót video

To nie jest łatwy dzień dla fanów sportów. Reprezentacja Polski w piłkę ręczną wysoko przegrała z Chorwacją, a Agnieszka Radwańska po raz kolejny musiała uznać wyższość swojej starszej rywalki - Sereny Williams. To właśnie ona dała popis swoich umiejętności. Amerykanka posyłała mocne piłki, które sprawiły Polce ogromną trudność. Pierwszy set zakończył się nokautem: 6:0...

Druga odsłona to nadzieja na to, że Isia zaprezentuje grę, do której nas przyzwyczaiła. Radwańska rozpoczęła obiecująco prowadząc 1:0 przy 30-15. William coraz częściej popełniała błędy, które z pewnością przełożyły się na końcowy wynik. Dla krakowianki nie jest on jednak zadowalający. W drugim secie przegrała 6:4, a ostatecznie 2:0.