WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Agnieszka Chylińska - koncerty 2017! Trasa Forever Child Tour przedłużona! - Koncerty Agnieszki Chylińskiej w 2017 roku

Tagi związane z Agnieszka Chylińska - koncerty 2017! Trasa Forever Child Tour przedłużona!: Agnieszka Chylińska, koncerty 2017, Forever Child Tour

Agnieszka Chylińska - koncerty 2017! Trasa Forever Child Tour przedłużona!

RSS 06/06/2017 10:42 Komentarze

Po kolejnych występach artystki w Polsce i w Europie producenci trasy zapraszają na kolejne 10 koncertów w ramach jesienno-zimowej części „Forever Child Tour” 2017 w Polsce!

Agnieszka Chylińska - koncerty 2017! Trasa Forever Child Tour przedłużona! Agnieszka Chylińska podczas koncertu / Fot. wbf
Ilustracja do artykułu: Agnieszka Chylińska - koncerty 2017! Trasa Forever Child Tour przedłużona!

We wrześniu 2016 r. Agnieszka Chylińska powróciła w wielkim stylu na polską scenę muzyczną, wydając album „Forever Child”. Pierwszy utwór z krążka, „Królowa łez”, ma już ponad 45 milionów odsłon w serwisie YouTube i zyskał status DIAMENTOWEGO SINGLA. Gdy w październiku 2016 r. artystka rozpoczęła trasę „Forever Child Tour”, bilety na wszystkie koncerty zostały wyprzedane w rekordowo krótkim czasie. Również polskie i europejskie koncerty w lutym i marcu 2017 r. cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów. 

Agnieszka Chylińska - koncerty 2017

W związku z entuzjastycznym przyjęciem i emocjami, jakie towarzyszą występom Agnieszki Chylińskiej, Music Company i Top Management, producenci trasy, zapraszają na kolejne koncerty w ramach „Forever Child Tour” 2017

  • 27.10.2017 Katowice – Galeria Szyb Wilson
  • 3.11.2017 Kielce – Hala Expo
  • 5.11.2017 Łódź – Klub Wytwórnia
  • 16.11.2017 Toruń – CKK Jordanki
  • 24.11.2017 Wrocław – Centrum Koncertowe A2
  • 26.11.2017 Gdańsk – Stary Maneż
  • 2.12.2017 Radom – Klub Strefa G2
  • 3.12.2017 Kraków – Klub Studio
  • 8.12.2017 Poznań – Hala nr 2 MTP
  • 16.12.2017 Warszawa – Klub Progresja
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?
0

Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?

Kolejna popularna postać z Klanu zostanie uśmiercona! Kto tym razem zdecydował się rezygnować z serialu? 
25/07/2017 16:27
Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?
0

Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?

Dlaczego Andrzej Duda nazywany jest Adrianem? Sprawdzamy, o co chodzi z żartami na temat Adriana i Prezydenta Polski.
25/07/2017 16:10
VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?
0

VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?

VMA nagradza autorów najlepszych teledysków. Kto jest nominowany i ma szansę na nagrodę? Kiedy odbędzie się gala? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 15:58
Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy

Marsz Powstania Warszawskiego co roku jest nieodłącznym elementem obchodów związanych z Narodowym Dniem Pamięci Powstania Warszawskiego. Sprawdź, kiedy i skąd ruszy tegoroczny marsz.
25/07/2017 15:31
Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?
0

Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?

Gretchen pojawiła się w najnowszym teledysku Katy Perry do piosenki Swish Swish. Kim jest Gretchen? Poznaj królową memów!
25/07/2017 15:28
Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend
0

Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend

2018 rok bez Glastonbury! Znamy już szczegóły dotyczące wielkiego muzycznego wydarzenia, który w przyszłym roku zastąpi legendarny festiwal. Kiedy i gdzie odbędzie się The Biggest Weekend?
25/07/2017 15:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program