WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO] - Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO]: Adrenalina teledysk, adrenalina klip, Adrenalina Jennifer Lopez i Ricky Martina, adrenalina Wisina

Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 04/03/2014 13:15 Komentarze 0
Adrenalina to teledysk Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Zobaczcie barwny klip i seksowną Lopez na ESKA.pl. Jak myślicie będzie to hit?
Jennifer Lopez Jennifer Lopez / YouTube
Ilustracja do artykułu: Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO]
Adrenalina to numer Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Wspólnie stworzyli energiczny kawałek w języku hiszpańskim. Wisin to wokalista, który pochodzi z portorykańskiego zespołu o nazwie Wisin & Yandel. Grupę Tworzą Juan Luis Morena Luna (Wisin) i Llandel Veguilla Malave (Yandel). Wspólnie wykonują w stylu piosenki w stylu reggaeton.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


A już teraz zachęcamy Was do obejrzenia na ESKA.pl tego energicznego klipu, w którym też usłyszycie Wisina. A dzieje się w nim sporo, bo zobaczycie też seksowną Jennifer Lopez.

>>> Koncerty rockowe 2014 w Polsce

Wisin - Adrenalina ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
30/10/2014 10:07
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Robbie Williams w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety na koncert Robbiego Williamsa w Krakowie? [VIDEO]
0

Robbie Williams w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety na koncert Robbiego Williamsa w Krakowie? [VIDEO]

Robbie Williams w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety na koncert Robbiego Williamsa w Krakowie? Gdzie i kiedy zaśpiewa na żywo autor hitu Angels? Sprawdź na ESKA.pl!
30/10/2014 15:53
EMA 2014 pre-party: Saszan i Łukasz Jakóbiak poprowadzą relację online [VIDEO]
0

EMA 2014 pre-party: Saszan i Łukasz Jakóbiak poprowadzą relację online [VIDEO]

Saszan i Łukasz Jakóbiak poprowadzą relację na żywo z gali EMA 2014 pre-party w Warszawie. Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać relację z imprezy Europe Music Awards 2014 na ESKA.pl
30/10/2014 15:50
Gosia Andrzejewicz - Ciszej. Nowy teledysk promuje zapowiedzianą płytę! [VIDEO]
0

Gosia Andrzejewicz - Ciszej. Nowy teledysk promuje zapowiedzianą płytę! [VIDEO]

Gosia Andrzejewicz - Ciszej. Nowy teledysk promuje zapowiedzianą płytę! Najnowsza piosenka Gosi to wzruszająca ballada, którą ilustruje tajemniczy, nieco mroczny klip. Zobacz na ESKA.pl!
30/10/2014 15:48
Mecz Bayern - Borussia: składy. Kto zagra z Polaków? We Are One bez względu, gdzie gramy! [VIDEO]
0

Mecz Bayern - Borussia: składy. Kto zagra z Polaków? We Are One bez względu, gdzie gramy! [VIDEO]

Składy na mecz Bayern - Borussia 1 listopada 2014 w ramach  Bundesligi zastanawiają również polskich kibiców ze względu na polskich zawodników obu drużyn. Kto z Polaków zagra w meczu Bayern - Borussia 1.11.2014r.? ESKA.pl sprawdza, bo przecież We Are One!
30/10/2014 15:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]