WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO] - Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk

Tagi związane z Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO]: Adrenalina teledysk, adrenalina klip, Adrenalina Jennifer Lopez i Ricky Martina, adrenalina Wisina

Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 04/03/2014 13:15 Komentarze
Adrenalina to teledysk Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Zobaczcie barwny klip i seksowną Lopez na ESKA.pl. Jak myślicie będzie to hit?
Jennifer Lopez Jennifer Lopez / YouTube
Ilustracja do artykułu: Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO]
Adrenalina to numer Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Wspólnie stworzyli energiczny kawałek w języku hiszpańskim. Wisin to wokalista, który pochodzi z portorykańskiego zespołu o nazwie Wisin & Yandel. Grupę Tworzą Juan Luis Morena Luna (Wisin) i Llandel Veguilla Malave (Yandel). Wspólnie wykonują w stylu piosenki w stylu reggaeton.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


A już teraz zachęcamy Was do obejrzenia na ESKA.pl tego energicznego klipu, w którym też usłyszycie Wisina. A dzieje się w nim sporo, bo zobaczycie też seksowną Jennifer Lopez.

>>> Koncerty rockowe 2014 w Polsce

Wisin - Adrenalina ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?
0

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!
22/08/2017 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!
0

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.
22/08/2017 16:37
Eurojakckpot w Polsce - kiedy i jak grać?
0

Eurojakckpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojakckpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 
22/08/2017 16:30
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk
0

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.
22/08/2017 15:50
Koniec świata we wrześniu 2017. Poznaj dowody i datę apokalipsy
0

Koniec świata we wrześniu 2017. Poznaj dowody i datę apokalipsy

Koniec świata nastąpi we wrześniu 2017 roku - tak twierdzą wyznawcy teorii apokaliptycznych. Według nich ma to związek z ostatnim całkowitym zaćmieniem Słońca. 
22/08/2017 15:44
Taylor Swift - Instagram i Facebook. Co oznacza nowe wideo? [VIDEO]
0

Taylor Swift - Instagram i Facebook. Co oznacza nowe wideo? [VIDEO]

Taylor Swift w kilka dni po skasowaniu całej zawartości swoich kont na portalach społecznościowych, udostępniła na Instagramie i Facebooku tajemnicze wideo. Co może oznaczać?
22/08/2017 15:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA