Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO] - Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO]: Adrenalina teledysk, adrenalina klip, Adrenalina Jennifer Lopez i Ricky Martina, adrenalina Wisina

Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 04/03/2014 13:15 Komentarze 0
Adrenalina to teledysk Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Zobaczcie barwny klip i seksowną Lopez na ESKA.pl. Jak myślicie będzie to hit?
Jennifer Lopez Jennifer Lopez / YouTube
Ilustracja do artykułu: Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO]
Adrenalina to numer Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Wspólnie stworzyli energiczny kawałek w języku hiszpańskim. Wisin to wokalista, który pochodzi z portorykańskiego zespołu o nazwie Wisin & Yandel. Grupę Tworzą Juan Luis Morena Luna (Wisin) i Llandel Veguilla Malave (Yandel). Wspólnie wykonują w stylu piosenki w stylu reggaeton.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


A już teraz zachęcamy Was do obejrzenia na ESKA.pl tego energicznego klipu, w którym też usłyszycie Wisina. A dzieje się w nim sporo, bo zobaczycie też seksowną Jennifer Lopez.

>>> Koncerty rockowe 2014 w Polsce

Wisin - Adrenalina ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
LOTTO wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów w kumulacji LOTTO możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

LOTTO wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów w kumulacji LOTTO możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]

Wynikli najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w czwartek 28.05.2015. Do zgarnięcia jest pula 12 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym? Sprawdź na ESKA.pl 
28/05/2015 15:59
Gorąca 20 Premiera: Hayden James - Something About You. Posłuchaj hitu z Australii [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Hayden James - Something About You. Posłuchaj hitu z Australii [AUDIO]

Hayden James - Something About You to czwartkowa premiera w Gorącej 20. Elektroniczny kawałek australisjkiego didżeja powoli podbija europejskie listy przebojów. Czy spodoba się także polskim słuchaczom? Przekonaj się sam i słuchaj utworu przed radiową premierą już teraz - na ESKA.pl
28/05/2015 15:19
Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: transmisja na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]
0

Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: transmisja na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]

Mecze Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015 na żywo do obejrzenia w transmisji w telewizji i internecie 28 i 29 maja. Wszystkim dostępnym transmisjom Polska - Rosja w LŚ 2015 przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecze Polski z Rosją w Lidze Światowej w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2015. Wystarczy kliknąć odpowiedni Play.
28/05/2015 15:16
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszystko o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszystko o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]

Kiedy i gdzie wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015? ESKA.pl sprawdza, ile uczniowie i ich rodzice będą czekać na zaświadczenia o wynikach sprawdzianu szóstoklasisty 2015. W oczekiwaniu na procenty i punkty z egzaminu dla szóstoklasistów Poker Face Lady Gagi. Gotowi na ostateczne wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015?
28/05/2015 14:44
Doda - Riotka Tour: pierwszy koncert za nami! Czym zaskakuje nowa trasa Dody? Sprawdź! [VIDEO]
0

Doda - Riotka Tour: pierwszy koncert za nami! Czym zaskakuje nowa trasa Dody? Sprawdź! [VIDEO]

Doda - Riotka Tour: pierwszy koncert z nowej trasy koncertowej za nami. Co tym razem gwiazda przygotowała dla swoich fanów? W skrócie: dzieje się! Szczegóły nowego show Dody i daty najbliższych występów do sprawdzenia na ESKA.pl
28/05/2015 14:06
Hurts – Some Kind Of Heaven: pierwszy singiel z trzeciej płyty na 2015 rok. Będzie hit? [AUDIO]
1

Hurts – Some Kind Of Heaven: pierwszy singiel z trzeciej płyty na 2015 rok. Będzie hit? [AUDIO]

Hurts Some Kind Of Heaven pod koniec maja 2015 roku zaprezentowali jako swoją nową piosenkę i pierwszy singiel z trzeciej płyty. Audio Some Kind Of Heaven Hurts mamy dla Was oczywiście do odpalenia na ESKA.pl a zrobić to warto, bo grupa zaskakuje brzmieniem. Podoba się Wam takie wydanie Hurts?
28/05/2015 13:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska