WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO] - Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk

Tagi związane z Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO]: Adrenalina teledysk, adrenalina klip, Adrenalina Jennifer Lopez i Ricky Martina, adrenalina Wisina

Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 04/03/2014 13:15 Komentarze
Adrenalina to teledysk Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Zobaczcie barwny klip i seksowną Lopez na ESKA.pl. Jak myślicie będzie to hit?
Jennifer Lopez Jennifer Lopez / YouTube
Ilustracja do artykułu: Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO]
Adrenalina to numer Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Wspólnie stworzyli energiczny kawałek w języku hiszpańskim. Wisin to wokalista, który pochodzi z portorykańskiego zespołu o nazwie Wisin & Yandel. Grupę Tworzą Juan Luis Morena Luna (Wisin) i Llandel Veguilla Malave (Yandel). Wspólnie wykonują w stylu piosenki w stylu reggaeton.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


A już teraz zachęcamy Was do obejrzenia na ESKA.pl tego energicznego klipu, w którym też usłyszycie Wisina. A dzieje się w nim sporo, bo zobaczycie też seksowną Jennifer Lopez.

>>> Koncerty rockowe 2014 w Polsce

Wisin - Adrenalina ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 02:29
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!

Aleksandra Szwed na Polsat SuperHit Festiwal 2016! Aktorka, zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo 28 maja 2016 roku poprowadzi koncert Radiowy Przebój Roku! Szczegóły poznacie, jak zwykle na ESKA.pl!
28/05/2016 22:20
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy odbędzie się drugiego dnia festiwalu. Zbigniew Wodecki świętował będzie 40-lecie wydania albumu 1976: A Space Odyssey.
28/05/2016 22:18
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016
0

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night powalczy już w sobotę 28.05.2016. Gdzie oglądać walki Diablo, Zimocha i innych? Niezbędne informacje o transmisji ze Szczecin Boxing Night znajdziecie na ESKA.pl!
28/05/2016 21:18
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi? Koncert Radiowy przebój roku
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi? Koncert Radiowy przebój roku

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi 28.05.2015 w Sopocie? Wieczór uświetni koncert Radiowy przebój roku. Wybrany zostanie najlepszy hit, który święcił tryumfy w polskich radiostacjach. Lista muzycznych gwiazd podczas drugiego dnia imprezy do sprawdzenia na ESKA.pl
28/05/2016 20:20
Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona
0

Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona

W Dizzy Saszan śpiewa po angielsku, ma nową fryzurę, a teledysk w amerykańskim stylu zapowiada nową płytę 2016. Jak fani oceniają zmianę Saszan?
28/05/2016 13:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

28/05/2016 21:18

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

26/05/2016 16:35

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016