WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO] - Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk

Tagi związane z Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO]: Adrenalina teledysk, adrenalina klip, Adrenalina Jennifer Lopez i Ricky Martina, adrenalina Wisina

Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 04/03/2014 13:15 Komentarze
Adrenalina to teledysk Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Zobaczcie barwny klip i seksowną Lopez na ESKA.pl. Jak myślicie będzie to hit?
Jennifer Lopez Jennifer Lopez / YouTube
Ilustracja do artykułu: Adrenalina - Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Teledysk już jest na ESKA.pl [VIDEO]
Adrenalina to numer Jennifer Lopez, Ricky Martina i Wisina. Wspólnie stworzyli energiczny kawałek w języku hiszpańskim. Wisin to wokalista, który pochodzi z portorykańskiego zespołu o nazwie Wisin & Yandel. Grupę Tworzą Juan Luis Morena Luna (Wisin) i Llandel Veguilla Malave (Yandel). Wspólnie wykonują w stylu piosenki w stylu reggaeton.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


A już teraz zachęcamy Was do obejrzenia na ESKA.pl tego energicznego klipu, w którym też usłyszycie Wisina. A dzieje się w nim sporo, bo zobaczycie też seksowną Jennifer Lopez.

>>> Koncerty rockowe 2014 w Polsce

Wisin - Adrenalina ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Anglia - Islandia 27.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE
0

Anglia - Islandia 27.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Anglia - Islandia na Euro 2016 będzie ostatnim starciem w 1/8 finału Euro 2016. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? Podpowiadamy na ESKA.pl
27/06/2016 12:44
Włochy - Hiszpania 27.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE
0

Włochy - Hiszpania 27.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Włochy - Hiszpania na Euro 2016 to jedno z ostatnich spotkań 1/8 finału Euro 2016. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? Podpowiadamy na ESKA.pl
27/06/2016 12:21
EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 27.06.2016
0

EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 27.06.2016

Dokładny terminarz meczów EURO 2016 na ESKA.pl pomoże Wam wybrać najbardziej emocjonujący mecz i zaplanować dzień. 27 czerwca to kolejne dwa, już ostatnie mecze w 1/8 finału mistrzostw Europy we Francji! Kto zagra? Zobaczcie!
27/06/2016 11:48
Pogoda 16-dniowa - prognoza pogody na najbliższe 16 dni. Sprawdź!
0

Pogoda 16-dniowa - prognoza pogody na najbliższe 16 dni. Sprawdź!

Pogoda 16-dniowa pozwoli wam zaplanować wyjazdy - bo obejmuje co najmniej 2 weekendy. Prognoza pogody zwykle jest krótsza niż 16 dni, im dłuższa tym mniej wiarygodna, ale może się sprawdzi. Pogoda 16dniowa już teraz na ESKA.pl.
27/06/2016 10:53
BET Awards 2016 - zwycięzcy. Beyonce na czele!
0

BET Awards 2016 - zwycięzcy. Beyonce na czele!

BET Awards 2016 - zwycięzcy prestiżowej statuetki ogłoszeni. Największe szanse na nagrody mieli Drake, Rihanna i Beyonce. Jednak do kogo ostatecznie powędrowały nagrody? Już teraz na ESKA.pl sprawdźcie pełną listę artystów, którzy zwyciężyli.
27/06/2016 10:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA