WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » A Wrinkle in Time: zwiastun nowego filmu Disneya 2018 - A Wrinkle In Time - kiedy premiera?

Tagi związane z A Wrinkle in Time: zwiastun nowego filmu Disneya 2018: disney, a wrinkle in time

A Wrinkle in Time: zwiastun nowego filmu Disneya 2018

RSS 17/07/2017 17:26 Komentarze

A Wrinkle in Time to najnowsza megaprodukcja wytwórni Disneya. O czym opowiada? Kiedy premiera? Sprawdź i obejrzyj pierwszy zwiastun filmu z Chrisem Pinem i Reese Whiterspoon!

A Wrinkle in Time: zwiastun nowego filmu Disneya 2018 A Wrinkle in Time: zwiastun nowego filmu Disneya 2018 / fot. youtube.com / kanał KinoCheck International
Ilustracja do artykułu: A Wrinkle in Time: zwiastun nowego filmu Disneya 2018

A Wrinkle in Time zapowiada się na największy kinowy hit wiosny 2018 roku. W jego obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak: Chris Pine, Zach Galifianakis, Michael Peña, Oprah Winfrey, Mindy Kaling, Reese Witherspoon, Gugu Mbatha-Raw i Storm Reid. O czym opowiada film? Główną bohaterką nowej produkcji Disneya jest nastolatka Meg, wysłana razem ze swoim bratem i przyjacielem przez trzy osobliwe istoty w kosmos, w celu odnalezienia swojego ojca naukowca, który zniknął w tajemniczych okolicznościach.

A Wrinkle in Time - kiedy premiera?

A Wrinkle in Time będzie można obejrzeć w całej Polsce w dniu światowej premiery filmu, czyli 9 marca 2018. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy zwiastun tej produkcji. Macie zamiar wybrać się do kina ten film?

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?
0

Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?

Kolejna popularna postać z Klanu zostanie uśmiercona! Kto tym razem zdecydował się rezygnować z serialu? 
25/07/2017 16:27
Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?
0

Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?

Dlaczego Andrzej Duda nazywany jest Adrianem? Sprawdzamy, o co chodzi z żartami na temat Adriana i Prezydenta Polski.
25/07/2017 16:10
VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?
0

VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?

VMA nagradza autorów najlepszych teledysków. Kto jest nominowany i ma szansę na nagrodę? Kiedy odbędzie się gala? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 15:58
Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy

Marsz Powstania Warszawskiego co roku jest nieodłącznym elementem obchodów związanych z Narodowym Dniem Pamięci Powstania Warszawskiego. Sprawdź, kiedy i skąd ruszy tegoroczny marsz.
25/07/2017 15:31
Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?
0

Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?

Gretchen pojawiła się w najnowszym teledysku Katy Perry do piosenki Swish Swish. Kim jest Gretchen? Poznaj królową memów!
25/07/2017 15:28
Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend
0

Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend

2018 rok bez Glastonbury! Znamy już szczegóły dotyczące wielkiego muzycznego wydarzenia, który w przyszłym roku zastąpi legendarny festiwal. Kiedy i gdzie odbędzie się The Biggest Weekend?
25/07/2017 15:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program