WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO] - 9-latka w holenderskim Mam Talent
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]: 9-latka w holenderskim Mam Talent, Amira Willighagen, Amira Willighagen wiki, dziecko z operowym głosem, 9-latka z operowym głosem, Holland's Got Talent 2013, Holland's Got Talent 6

9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]

RSS 11/01/2014 14:22 Komentarze 0
9-latka Amira Willighagen wygrała Holland's Got Talent 6. Dziewczynka zrobiła ogromne wrażenie na jurorach i widzach doskonałym głosem i warsztatem. Posłuchajcie zwyciężczyni holenderskiego Mam Talent na ESKA.pl!
9-latka Amira Willighagen wygrała Holland's Got Talent 6 9-latka Amira Willighagen wygrała Holland's Got Talent 6 / fragment video / youtube
Ilustracja do artykułu: 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]
Słodka 9-latka zdobyła serca jury i widowni holenderskiego Mam Talent, który zakończył się 28 grudnia 2013 roku. Już teraz zdradzimy, że Amira Willighagen wygrała 6. edycję Holland's Got Talent, ale jej pierwszy wykon w programie wprawił wszystkich w osłupienie. Nikt się nie spodziewał, że dziewczynka zaśpiewa operowo!

Amira Willighagen naprawdę ma talent! Uwierzycie, że nigdy nie brała lekcji śpiewu? Dziś, zaledwie dwa tygodnie po finale Holland's Got Talent 2013, dziewczynka koncertuje i ma rzesze fanów, nie tylko w Holandii.

>> BRIT Awards 2014: kto zagra? Sprawdź line-up gali!
>> KONKURS: zgarnij książki i szkicowniki związane z serialem Violetta



  Eliminacje Holland's Got Talent 2013 - Amira Willighagen (9):



Amira Willighagen - Ave Maria / półfinał Holland's Got Talent 2013:




Amira Willighagen - Nessun Dorma / wykon po ogłoszeniu wyników:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zayn Malik solo - Malik nagra własną płytę? Prześwietlamy solowe kariery byłych członków boysbandów [VIDEO]
0

Zayn Malik solo - Malik nagra własną płytę? Prześwietlamy solowe kariery byłych członków boysbandów [VIDEO]

Zayn Malik solo? Czy wokalista One Direction zdecydował się na odejście z grupy ze względu na plany związane z rozwijaniem solowej kariery? Czy Zayn Malik solowy album wyda jeszcze w tym roku? Sprawdzamy doniesienia na temat solowej kariery Zayna Malika i prześwietlamy solowe kariery byłych członków boysbandów na ESKA.pl 
27/03/2015 00:34
JESTEŚ BOGIEM Paktofonika - Jestem Bogiem. Zobacz teledysk i tekst piosenki! [TEKST i VIDEO]
0

JESTEŚ BOGIEM Paktofonika - Jestem Bogiem. Zobacz teledysk i tekst piosenki! [TEKST i VIDEO]

Zobacz teledysk i tekst do kawałka najpopularniejszego kawałka zespołu Paktofonika - Jestem Bogiem! [TEKST i VIDEO]
27/03/2015 00:20
50 twarzy Greya DRUGA CZĘŚĆ opóźniona i bez kluczowych osób. Kiedy będzie Ciemniejsza strona Greya - Waiting Game na ESKA.pl
0

50 twarzy Greya DRUGA CZĘŚĆ opóźniona i bez kluczowych osób. Kiedy będzie Ciemniejsza strona Greya - Waiting Game na ESKA.pl

50 twarzy Greya 2 pod znakiem zapytania. Zmiany i opóźnienie w realizacji drugiej części 50 twarzy Greya. Wytwórnia ogłosiła, że zmienia się termin premiery Ciemniejszej strony Greya, a w dodatku z ekipy znikają dwie kluczowe osoby. Kogo zabraknie? Sprawdź już teraz!
27/03/2015 00:09
Ed Sheeran na weselu - ZOBACZ jak zaskoczył parę młodą śpiewając do ich pierwszego tańca [VIDEO]
0

Ed Sheeran na weselu - ZOBACZ jak zaskoczył parę młodą śpiewając do ich pierwszego tańca [VIDEO]

Ed Sheeran weselnym grajkiem? Na Instagramie pokazał zdjęcie pary młodej, którą zaskoczył śpiewając do ich pierwszego małżeńskiego tańca. Jak to się stało? Dowiedz się więcej na ESKA.pl
27/03/2015 00:01
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: Tik Tok, czyli przestawiamy zegarki na wiosnę w rytmie hitu Ke$hy! [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: Tik Tok, czyli przestawiamy zegarki na wiosnę w rytmie hitu Ke$hy! [VIDEO]

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: kiedy będzie i jak będziemy przestawiać zegarki na wiosnę w rytmie hitu Keshy? Sprawdzamy i podpowiadamy od kiedy będziemy spać o godzinę krócej!
26/03/2015 23:27
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2015? To już wkrótce! Zmiana czasu na letni w 2015 roku ma miejsce w nocy z 28 na 29 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
26/03/2015 23:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Pokonaj niedoskonałości. Sprawdź, jak walczyć z problemami >>

Pokonaj niedoskonałości. Sprawdź, jak walczyć z problemami >>


Akcja partnerska