WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO] - 9-latka w holenderskim Mam Talent
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]: 9-latka w holenderskim Mam Talent, Amira Willighagen, Amira Willighagen wiki, dziecko z operowym głosem, 9-latka z operowym głosem, Holland's Got Talent 2013, Holland's Got Talent 6

9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]

RSS 11/01/2014 14:22 Komentarze 0
9-latka Amira Willighagen wygrała Holland's Got Talent 6. Dziewczynka zrobiła ogromne wrażenie na jurorach i widzach doskonałym głosem i warsztatem. Posłuchajcie zwyciężczyni holenderskiego Mam Talent na ESKA.pl!
9-latka Amira Willighagen wygrała Holland's Got Talent 6 9-latka Amira Willighagen wygrała Holland's Got Talent 6 / fragment video / youtube
Ilustracja do artykułu: 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]
Słodka 9-latka zdobyła serca jury i widowni holenderskiego Mam Talent, który zakończył się 28 grudnia 2013 roku. Już teraz zdradzimy, że Amira Willighagen wygrała 6. edycję Holland's Got Talent, ale jej pierwszy wykon w programie wprawił wszystkich w osłupienie. Nikt się nie spodziewał, że dziewczynka zaśpiewa operowo!

Amira Willighagen naprawdę ma talent! Uwierzycie, że nigdy nie brała lekcji śpiewu? Dziś, zaledwie dwa tygodnie po finale Holland's Got Talent 2013, dziewczynka koncertuje i ma rzesze fanów, nie tylko w Holandii.

>> BRIT Awards 2014: kto zagra? Sprawdź line-up gali!
>> KONKURS: zgarnij książki i szkicowniki związane z serialem Violetta



  Eliminacje Holland's Got Talent 2013 - Amira Willighagen (9):



Amira Willighagen - Ave Maria / półfinał Holland's Got Talent 2013:




Amira Willighagen - Nessun Dorma / wykon po ogłoszeniu wyników:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mecz AS Roma - Inter Mediolan 30.11: gdzie oglądać w tv i online, o której? Mamma mia, co za futbol! [VIDEO]
0

Mecz AS Roma - Inter Mediolan 30.11: gdzie oglądać w tv i online, o której? Mamma mia, co za futbol! [VIDEO]

Gdzie oglądać mecz AS Roma - Inter Mediolan 30.11.2014 w tv i online? Informacje o transmisji meczu AS Roma - Inter Mediolan w telewizji i internecie na ESKA.pl. Wiemy m.in., o której godzinie zaczyna się mecz AS Roma - Inter Mediolan w ramach Ligi Włoskiej. Gotowi na futbol w stylu Mamma mia?
28/11/2014 15:00
Matura 2015: matura próbna z chemii Operon - arkusze i odpowiedzi. Czy zadania były Complicated? [VIDEO]
0

Matura 2015: matura próbna z chemii Operon - arkusze i odpowiedzi. Czy zadania były Complicated? [VIDEO]

Matura próbna z chemii 2015 wydawnictwa Operon przeprowadzona była w wybranych szkołach 28 listopada 2014 roku. Chemia to przedmiot dodatkowy, który uczniowie mają obowiązek zdawać na poziomie rozszerzonym. Jak wyglądał egzamin maturalny z chemii? Czy matura próbna Operona jest trudniejsza od 'normalnej' matury? Oceńcie sami, sprawdzając arkusze i odpowiedzi z matury próbnej Operona 2015 
28/11/2014 14:19
Joanna Krupa udaje Justina Biebera w Świat się kręci. Zobacz występ supermodelki [VIDEO]
0

Joanna Krupa udaje Justina Biebera w Świat się kręci. Zobacz występ supermodelki [VIDEO]

Joanna Krupa udaje Justina Biebera. W programie Agaty Młynarskiej - Świat się kręci na TVP 1 słynna modelka wystąpiła na scenie poruszając się do piosenki Baby, czyli jednego z największych przebojów wokalisty. Zobacz sympatyczną parodię Justina Biebera w wykonaniu Joanny Krupy na ESKA.pl
28/11/2014 14:12
Biegi narciarskie 29-30.11.2014 z Justyną Kowlaczyk: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Będzie Harder Better Faster? [VIDEO]
0

Biegi narciarskie 29-30.11.2014 z Justyną Kowlaczyk: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Będzie Harder Better Faster? [VIDEO]

Gdzie oglądać biegi narciarskie 2014 29 listopada i 30 listopada z Justyną Kowalczyk w Kussamo w ramach Pucharu Świata? O której godzinie start biegów 29.11 i 30.11? ESKA.pl przed inauguracją turnieju, którego faworytką jest m.in. właśnie Polka, serwuje informacje o transmijach tv i online. Będzie Harder Better Faster niż rok temu!
28/11/2014 14:08
Matura próbna z WOS'u Operon 2015: arkusze i odpowiedzi w sieci. Complicated? [VIDEO]
0

Matura próbna z WOS'u Operon 2015: arkusze i odpowiedzi w sieci. Complicated? [VIDEO]

Matura próbna z WOS'u 2015 Operona: 28 listopada 2014 roku uczniowie wybranych szkół podchodzą do egzaminu maturalnego z wybranego przedmiotu dodatkowego. Ci, którzy planują m.in. karierę prawniczą na maturze wybierają WOS. Jaka w tym roku będzie matura próbna z WOS'u? Arkusze i odpowiedzi z matury próbnej Operona będą dostępne w sieci 29 listopada 2014
28/11/2014 13:53
WYNIKI konkursu LemON - kto wygrał bilety na koncert LemON i Besides w Stodole? [VIDEO]
0

WYNIKI konkursu LemON - kto wygrał bilety na koncert LemON i Besides w Stodole? [VIDEO]

Wyniki konkursu LemON & Besides - kto wygrał podwójne wejściówki na na koncert LemON i Besides w Stodole? LemON - zwycięzcy 3 edycji i Besides - laureaci edycji 8 Must Be The Music wystąpią w Warszawie już 2 grudnia 2014.
28/11/2014 12:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]