WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO] - 9-latka w holenderskim Mam Talent
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]: 9-latka w holenderskim Mam Talent, Amira Willighagen, Amira Willighagen wiki, dziecko z operowym głosem, 9-latka z operowym głosem, Holland's Got Talent 2013, Holland's Got Talent 6

9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]

RSS 11/01/2014 14:22 Komentarze 0
9-latka Amira Willighagen wygrała Holland's Got Talent 6. Dziewczynka zrobiła ogromne wrażenie na jurorach i widzach doskonałym głosem i warsztatem. Posłuchajcie zwyciężczyni holenderskiego Mam Talent na ESKA.pl!
Słodka 9-latka zdobyła serca jury i widowni holenderskiego Mam Talent, który zakończył się 28 grudnia 2013 roku. Już teraz zdradzimy, że Amira Willighagen wygrała 6. edycję Holland's Got Talent, ale jej pierwszy wykon w programie wprawił wszystkich w osłupienie. Nikt się nie spodziewał, że dziewczynka zaśpiewa operowo!

Amira Willighagen naprawdę ma talent! Uwierzycie, że nigdy nie brała lekcji śpiewu? Dziś, zaledwie dwa tygodnie po finale Holland's Got Talent 2013, dziewczynka koncertuje i ma rzesze fanów, nie tylko w Holandii.

>> BRIT Awards 2014: kto zagra? Sprawdź line-up gali!
>> KONKURS: zgarnij książki i szkicowniki związane z serialem Violetta



  Eliminacje Holland's Got Talent 2013 - Amira Willighagen (9):



Amira Willighagen - Ave Maria / półfinał Holland's Got Talent 2013:




Amira Willighagen - Nessun Dorma / wykon po ogłoszeniu wyników:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]

Po co zmienia się czas? To pytanie zada sobie wielu przy zmianie czasu 2014 z letniego na zimowy. ESKA.pl wie, po co jest zmiana czasu. Za wszystko odpowiedzialne jest Daylight. Klikajcie i zobaczcie, o co chodzi w zmianie czasu na zimowy razem z nami!
20/10/2014 17:44
Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]
1

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! Posłuchaj kawałka z teaserów filmu - utworu, który właśnie przeżywa swoją drugą młodość!
20/10/2014 16:38
Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]

Obsada filmu 50 Twarzy Greya jest już znana od jakiegoś czasu, ale w odliczaniu do premiery 50 Shades Of Grey w kinach ESKA.pl przygotowała dla fanów historii popowy skład aktorski produkcji. Zobacz, kto zagrałby w 50 Twarzach Greya, gdyby wszystkie karty postanowiono na muzyczne pop gwiazdy!
20/10/2014 16:00
Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]
0

Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]

Jak przestawić zegarek podczas zmiany czasu z letniego na zimowy? No i najważniejsze - kiedy jest zmiana czasu na zimowy w 2014 roku? Sprawdź na ESKA.pl, zanim zaśpisz do szkoły lub pracy! Już w ostatnim tygodniu października przeniesiemy się Back In Time!
20/10/2014 15:40
Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]
0

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]

Kiedy zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 zbliża się wielkimi krokami, perspektywa spędzenia godziny dłużej w łóżku wydaje się naprawdę łakoma. Jak jednak można wykorzystać ten czas nieco inaczej? Przestawiajcie zegarki na zimę 2014 z ESKA.pl i sprawdźcie muzyczne propozycje!
20/10/2014 15:37
Ostatnia walka Gołoty: z kim walczy polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson? [VIDEO]
0

Ostatnia walka Gołoty: z kim walczy polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson? [VIDEO]

Ostatnia walka Andrzeja Gołoty już 25 października 2014 roku: z kim będzie walczyć polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson, ostatni rywal legendy polskiego boksu? Sprawdź i posłuchaj piosenki Kultu o Andrzeju Gołocie!
20/10/2014 15:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]