Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO] - 9-latka w holenderskim Mam Talent
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]: 9-latka w holenderskim Mam Talent, Amira Willighagen, Amira Willighagen wiki, dziecko z operowym głosem, 9-latka z operowym głosem, Holland's Got Talent 2013, Holland's Got Talent 6

9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]

RSS 11/01/2014 14:22 Komentarze 0
9-latka Amira Willighagen wygrała Holland's Got Talent 6. Dziewczynka zrobiła ogromne wrażenie na jurorach i widzach doskonałym głosem i warsztatem. Posłuchajcie zwyciężczyni holenderskiego Mam Talent na ESKA.pl!
9-latka Amira Willighagen wygrała Holland's Got Talent 6 9-latka Amira Willighagen wygrała Holland's Got Talent 6 / fragment video / youtube
Ilustracja do artykułu: 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]
Słodka 9-latka zdobyła serca jury i widowni holenderskiego Mam Talent, który zakończył się 28 grudnia 2013 roku. Już teraz zdradzimy, że Amira Willighagen wygrała 6. edycję Holland's Got Talent, ale jej pierwszy wykon w programie wprawił wszystkich w osłupienie. Nikt się nie spodziewał, że dziewczynka zaśpiewa operowo!

Amira Willighagen naprawdę ma talent! Uwierzycie, że nigdy nie brała lekcji śpiewu? Dziś, zaledwie dwa tygodnie po finale Holland's Got Talent 2013, dziewczynka koncertuje i ma rzesze fanów, nie tylko w Holandii.

>> BRIT Awards 2014: kto zagra? Sprawdź line-up gali!
>> KONKURS: zgarnij książki i szkicowniki związane z serialem Violetta



  Eliminacje Holland's Got Talent 2013 - Amira Willighagen (9):



Amira Willighagen - Ave Maria / półfinał Holland's Got Talent 2013:




Amira Willighagen - Nessun Dorma / wykon po ogłoszeniu wyników:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]
0

#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]

#sorrymamo to hashtag, pod którym zbieramy Wasze przeprosiny dla Mam na Dzień Matki 2015. Planujemy zalać tą akcją Facebooka, Twittera i Instagram - oczywiście 26 maja. O co chodzi w akcji #sorrymamo i kto weźmie w niej udział? O internetowym projekcie na Dzień Matki 2015 na ESKA.pl. Gotowi powiedzieć Sorry swojej mamie?
26/05/2015 09:36
Ursynalia 2015: kiedy i kto wystąpi na Ursynaliach? W programie imprezy znalazł się m.in. Bednarek [VIDEO]
0

Ursynalia 2015: kiedy i kto wystąpi na Ursynaliach? W programie imprezy znalazł się m.in. Bednarek [VIDEO]

Ursynalia 2015: organizatorzy ogłaszają pierwszych artystów jednej z największych imprez studenckich. W programie Ursynaliów 2015 znaleźli się m.in.: Kamil Bednarek, Bracia Figo Fagot i Coma. Kto jeszcze dołączył do line-upu Ursynaliów 2015? Przekonaj się na ESKA.pl 
27/05/2015 09:40
Stanisława Celińska u Kuby Wojewódzkiego 26.05.2015. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką?
0

Stanisława Celińska u Kuby Wojewódzkiego 26.05.2015. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką?

W nadchodzącym odcinku show Kuby Wojewódzkiego wystąpi Stanisława Celińska. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką? Tłumaczymy i objaśniamy młodszemu pokoleniu 
26/05/2015 16:54
Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]
0

Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]

Young Stars Festival 2015 rusza już 30.05.2015. Impreza odbędzie się na Poznań Arenie. Jak dojechać na Young Stars Festival 2015? O której nastąpi otwarcie bramek? Informacje praktyczne na temat Young Stars Festival 2015 na Eska.pl 
26/05/2015 16:38
Dzień Dziecka: życzenia na 1 czerwca - wierszyki, rymowanki i inne. Wszyscy jesteśmy przecież Kids [VIDEO]
0

Dzień Dziecka: życzenia na 1 czerwca - wierszyki, rymowanki i inne. Wszyscy jesteśmy przecież Kids [VIDEO]

Życzenia na Dzień Dziecka w postaci wierszyków, rymowane i nie tylko znajdziecie na naszej stronie jeszcze przed 1 czerwca. Zobaczcie przykłady życzeń na Dzień Dziecka i zainspirujcie się prezentowanymi pomysłami. ESKA.pl nie zapomina o życzeniach na Dzień Dziecka, bo w końcu Kids jesteśmy przez całe życie!
26/05/2015 16:36
Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]
0

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
26/05/2015 15:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska