WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO] - 9-latka w holenderskim Mam Talent

Tagi związane z 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]: 9-latka w holenderskim Mam Talent, Amira Willighagen, Amira Willighagen wiki, dziecko z operowym głosem, 9-latka z operowym głosem, Holland's Got Talent 2013, Holland's Got Talent 6

9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]

RSS 11/01/2014 14:22 Komentarze
9-latka Amira Willighagen wygrała Holland's Got Talent 6. Dziewczynka zrobiła ogromne wrażenie na jurorach i widzach doskonałym głosem i warsztatem. Posłuchajcie zwyciężczyni holenderskiego Mam Talent na ESKA.pl!
9-latka Amira Willighagen wygrała Holland's Got Talent 6 9-latka Amira Willighagen wygrała Holland's Got Talent 6 / fragment video / youtube
Ilustracja do artykułu: 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]
Słodka 9-latka zdobyła serca jury i widowni holenderskiego Mam Talent, który zakończył się 28 grudnia 2013 roku. Już teraz zdradzimy, że Amira Willighagen wygrała 6. edycję Holland's Got Talent, ale jej pierwszy wykon w programie wprawił wszystkich w osłupienie. Nikt się nie spodziewał, że dziewczynka zaśpiewa operowo!

Amira Willighagen naprawdę ma talent! Uwierzycie, że nigdy nie brała lekcji śpiewu? Dziś, zaledwie dwa tygodnie po finale Holland's Got Talent 2013, dziewczynka koncertuje i ma rzesze fanów, nie tylko w Holandii.

>> BRIT Awards 2014: kto zagra? Sprawdź line-up gali!
>> KONKURS: zgarnij książki i szkicowniki związane z serialem Violetta



  Eliminacje Holland's Got Talent 2013 - Amira Willighagen (9):



Amira Willighagen - Ave Maria / półfinał Holland's Got Talent 2013:




Amira Willighagen - Nessun Dorma / wykon po ogłoszeniu wyników:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Dziewczyny z Projektu Lady ujawniają swoje tajemnice
0

Dziewczyny z Projektu Lady ujawniają swoje tajemnice

Finał Projekt Lady nadchodzi wielkimi krokami. W programie zostały już tylko trzy dziewczyny, ale to dobra okazja, by przyjrzeć się z bliska także innym uczestniczkom. Sprawdź najbardziej interesujące fakty z życia bohaterek popularnego show!
29/08/2016 19:40
Rena gośc. Kaen - Kryzys (prod. Juicy): 5 najlepszych momentów z teledysku - przed premierą tylko na ESKA.pl!
0

Rena gośc. Kaen - Kryzys (prod. Juicy): 5 najlepszych momentów z teledysku - przed premierą tylko na ESKA.pl!

Rena prezentuje teledysk do piosenki Kryzys! Gościnnie w nagraniu polskiej raperki pojawił się Kaen. Ekskluzywnie, TYLKO na ESKA.pl prezentujemy Wam najlepsze momenty z klipu jeszcze przed jego premierą!
29/08/2016 16:50
Pogoda na jesień 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Jaka będzie jesień w Polsce?
0

Pogoda na jesień 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Jaka będzie jesień w Polsce?

Pogoda na jesień 2016 w postaci długoterminowych doniesień jest pozytywna? Czy będzie deszczowo? Jakie temperatury są przewidziane? Prognoza pogody na miesiące jesieni 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/08/2016 15:44
Ciemniejsza strona Greya: pierwszy trailer już wkrótce!
0

Ciemniejsza strona Greya: pierwszy trailer już wkrótce!

Zwiastun Ciemniejszej strony Greya zobaczymy już wkrótce! Wyczekiwany zwiastun kontynuacji 50 twarzy Greya ma się pojawić w sieci już we wrześniu 2016. Sprawdź, co już wiadomo na ten temat!
29/08/2016 14:35
Sia ma nowy teledysk 2016?! Co to jest The Greatest z Maddie Ziegler?
0

Sia ma nowy teledysk 2016?! Co to jest The Greatest z Maddie Ziegler?

Nowy teledysk Sii nosi tytuł The Greatest. Zapowiedź wideo zostało opublikowane podczas VMA 2016 i wzbudza ogromne zainteresowanie fanów gwiazdy. Wszyscy zastanawiają się, o co w nim chodzi? Tematowi przyglądamy się bliżej na ESKA.pl
29/08/2016 13:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]