WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO] - 9-latka w holenderskim Mam Talent

Tagi związane z 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]: 9-latka w holenderskim Mam Talent, Amira Willighagen, Amira Willighagen wiki, dziecko z operowym głosem, 9-latka z operowym głosem, Holland's Got Talent 2013, Holland's Got Talent 6

9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]

RSS 11/01/2014 14:22 Komentarze
9-latka Amira Willighagen wygrała Holland's Got Talent 6. Dziewczynka zrobiła ogromne wrażenie na jurorach i widzach doskonałym głosem i warsztatem. Posłuchajcie zwyciężczyni holenderskiego Mam Talent na ESKA.pl!
9-latka Amira Willighagen wygrała Holland's Got Talent 6 9-latka Amira Willighagen wygrała Holland's Got Talent 6 / fragment video / youtube
Ilustracja do artykułu: 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]
Słodka 9-latka zdobyła serca jury i widowni holenderskiego Mam Talent, który zakończył się 28 grudnia 2013 roku. Już teraz zdradzimy, że Amira Willighagen wygrała 6. edycję Holland's Got Talent, ale jej pierwszy wykon w programie wprawił wszystkich w osłupienie. Nikt się nie spodziewał, że dziewczynka zaśpiewa operowo!

Amira Willighagen naprawdę ma talent! Uwierzycie, że nigdy nie brała lekcji śpiewu? Dziś, zaledwie dwa tygodnie po finale Holland's Got Talent 2013, dziewczynka koncertuje i ma rzesze fanów, nie tylko w Holandii.

>> BRIT Awards 2014: kto zagra? Sprawdź line-up gali!
>> KONKURS: zgarnij książki i szkicowniki związane z serialem Violetta



  Eliminacje Holland's Got Talent 2013 - Amira Willighagen (9):



Amira Willighagen - Ave Maria / półfinał Holland's Got Talent 2013:




Amira Willighagen - Nessun Dorma / wykon po ogłoszeniu wyników:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Mecz POLSKA - SZWAJCARIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]
0

Mecz POLSKA - SZWAJCARIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Polska - Szwajcaria na Euro 2016 w ramach 1/8 finału! Reprezentacja Polski wyszła z grupy po zaciętym pojedynku z Irlandią, Niemcami i Ukrainą. Czy równie dobrze będzie w pierwszym meczu w fazie pucharowej? Gdzie oglądać Polska - Szwajcaria online i w tv? Podpowiadamy na ESKA.pl
25/06/2016 13:14
Mecz CHORWACJA - PORTUGALIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]
0

Mecz CHORWACJA - PORTUGALIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Chorwacja - Portugalia na Euro 2016 przyciągnie uwagę polskich kibiców! Jedna z tych drużyn to potencjalny rywal Polski w ćwierćfinale! Gdzie oglądać na żywo Chorwacja vs Portugalia 25 czerwca ONLINE i w TV? Zobaczcie!
25/06/2016 13:13
Natalia Szroeder - nowy teledysk 2016. Domek z kart już w sieci!
0

Natalia Szroeder - nowy teledysk 2016. Domek z kart już w sieci!

Natalia Szroeder - nowy teledysk 2016. Już teraz na ESKA.pl zobacz Domek z kart - klip będący kolejną zapowiedzią nadchodzącej płyty Natalii Szroeder.
25/06/2016 13:11
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!
0

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

Koncert The Vamps w Polsce 2016 cieszy się dużą popularnością! Bilety rozeszły się w szybkim tempie, co zmartwiło wielu polskich fanów. Mamy jednak dobrą informację - jest druga pula! Gdzie i kiedy będą dostępne? Szczegóły sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
25/06/2016 12:52
EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 25.06.2016
0

EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 25.06.2016

Dokładny terminarz meczów EURO 2016 na ESKA.pl pomoże Wam wybrać najbardziej interesujący mecz i zaplanować dzień. 25 czerwca pierwszy mecz reprezentacji Polski w 1/8 finału mistrzostw Europy we Francji! Kto jeszcze gra? Zobaczcie!
25/06/2016 12:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

21/06/2016 16:15

0
Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

14/06/2016 16:08

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

08/06/2016 11:27

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA