WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO] - 9-latka w holenderskim Mam Talent
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]: 9-latka w holenderskim Mam Talent, Amira Willighagen, Amira Willighagen wiki, dziecko z operowym głosem, 9-latka z operowym głosem, Holland's Got Talent 2013, Holland's Got Talent 6

9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]

RSS 11/01/2014 14:22 Komentarze 0
9-latka Amira Willighagen wygrała Holland's Got Talent 6. Dziewczynka zrobiła ogromne wrażenie na jurorach i widzach doskonałym głosem i warsztatem. Posłuchajcie zwyciężczyni holenderskiego Mam Talent na ESKA.pl!
9-latka Amira Willighagen wygrała Holland's Got Talent 6 9-latka Amira Willighagen wygrała Holland's Got Talent 6 / fragment video / youtube
Ilustracja do artykułu: 9-latka z operowym głosem wygrała Mam Talent! Jury i widownia oniemieli ze wzruszenia [VIDEO]
Słodka 9-latka zdobyła serca jury i widowni holenderskiego Mam Talent, który zakończył się 28 grudnia 2013 roku. Już teraz zdradzimy, że Amira Willighagen wygrała 6. edycję Holland's Got Talent, ale jej pierwszy wykon w programie wprawił wszystkich w osłupienie. Nikt się nie spodziewał, że dziewczynka zaśpiewa operowo!

Amira Willighagen naprawdę ma talent! Uwierzycie, że nigdy nie brała lekcji śpiewu? Dziś, zaledwie dwa tygodnie po finale Holland's Got Talent 2013, dziewczynka koncertuje i ma rzesze fanów, nie tylko w Holandii.

>> BRIT Awards 2014: kto zagra? Sprawdź line-up gali!
>> KONKURS: zgarnij książki i szkicowniki związane z serialem Violetta



  Eliminacje Holland's Got Talent 2013 - Amira Willighagen (9):



Amira Willighagen - Ave Maria / półfinał Holland's Got Talent 2013:




Amira Willighagen - Nessun Dorma / wykon po ogłoszeniu wyników:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Czy kobiety zacząły otwarcie pisać o swoich seksualnych upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów o erotycznych skojarzeniach - na ESKA.pl