Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 69 w X Factor 4. Częstochowska grupa zachwycila Kubę Wojewódzkiego! [VIDEO] - 69 w X Factor

Tagi związane z 69 w X Factor 4. Częstochowska grupa zachwycila Kubę Wojewódzkiego! [VIDEO]: x factor 4 uczestnicy, x factor 4 kto wystąpi, grupa 69, grupa 69 w x factor, x factor z 69, x factor 4 69, co śpiewali 69 w x factor

69 w X Factor 4. Częstochowska grupa zachwycila Kubę Wojewódzkiego! [VIDEO]

RSS 01/03/2014 23:23 Komentarze
Grupa 69 w X Factor 4 to jeden z faworytów show po pierwszym odcinki. Zespół brzmieniem zachwycił Kubę Wojewódzkiego. Na ESKA.pl możecie poznać częstochowski skład 69, który brała udział w eliminacjach do Eurowizji 2010. Zapraszamy!
zespół 69 Zespół 69 / YouTube
Ilustracja do artykułu: 69 w X Factor 4. Częstochowska grupa zachwycila Kubę Wojewódzkiego! [VIDEO]
Zespół 69 wystąpił w 4. edycji X Factor. Podczas swojego występu grupa zachwyciła Kubę Wojewódzkiego. - ... Nie wiem gdzieś ty się bracie chował, ale jesteś niesamowitym wokalistą - stwierdził juror. Kim są 69?

>>> X Factor 4, odc. 1: zapis relacji. Marta Bijan, Agata Dziarmagowska i 69 gwiazdami show!

Grupa serwuje mocne rocka na granicy metalu. Zespół powstał w 2005 roku i pochodzi z Częstochowy. Skład grupy na przestrzeni tych kilku lat się zmieniał. Obecnie w 69 grają muzycy, którzy wcześniej należeli do różnych częstochowskich formacji muzycznych: Paweł Zieliński - Paveu (wokal), Kordian Nowicki (gitara), Łukasz Kwarciak (instrumenty klawiszowe), Bartek Żyngiel - Bartolo (bas) i Grzegorz Rurański - Jura (perkusja).

Grupa 69, która wystąpiła w pierwszym odcinku X Factor 2014 ma na swoim koncie liczne sukcesy. Wśród nich są m.in. pierwsze miejsce na festiwalu Otwarta Scena Muzyczna w Siemianowicach Śląskich (2005), pierwsze miejsce na festiwalu Mayday Rock Festival w Głogowie (2005), pierwsze miejsce festiwalu Liga Rocka w Jeleniej Górze (2007) czy też pierwsze miejsce na festiwalu Rockowisko w Olkuszu (2012).

W roku 2009 grupa wydała płytę pt. 69 wraz z teledyskiem do utworu promującego album pt. Ty to ja, w którym gościnnie zaśpiewała Magda Wójcik z zespołu Goya. Zespół 69 wziął także udział w eliminacjach do Eurowizji 2010.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Zachęcamy do posłuchania wykonu 69 w X Factor. Uruchamiajcie filmik z zapowiedzią show od 1.37.

69 - Tajemnice



69 - Tylko Jeden Raz



X Factor - zapowiedź IV edycji programu




69 - Ty to ja



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!
0

Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!

Pitbull. Nowe porządki: najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla - to wszystko już teraz na ESKA.pl. Pitbull. Nowe porządki to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku. Sprawdź, dlaczego film Patryka Vegi cieszy się w Polsce tak dużą popularnością.
12/02/2016 22:19
Jason Derulo nago - Naked ma dosłowny teledysk! Zobacz Jasona Derulo na golasa!
0

Jason Derulo nago - Naked ma dosłowny teledysk! Zobacz Jasona Derulo na golasa!

Jason Derulo na golasa w teledysku - aż tak dosłownie potraktował tytuł piosenki Naked. Zobaczcie najnowszy teledysk Jasona Derulo
12/02/2016 22:17
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
12/02/2016 22:16
Bars and Melody - Hello Adele! Zaśpiewają to na żywo w Polsce?
0

Bars and Melody - Hello Adele! Zaśpiewają to na żywo w Polsce?

Bars and Melody w przeboju Adele. Już teraz na ESKA.pl sprawdź, jak Leondre Devries i Charlie Lenehan z BAM poradzili sobie z wykonaniem piosenki Hello.
12/02/2016 22:13
Lotto 13.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 13.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 13.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
12/02/2016 16:56
Zatańczyła na rolkach do hitu Michaela Jacksona. Zobacz występ niezwykle zdolnej 12-latki!
0

Zatańczyła na rolkach do hitu Michaela Jacksona. Zobacz występ niezwykle zdolnej 12-latki!

Pochodząca z Chin dziewczynka zatańczyła na rolkach do hitu Michaela Jacksona. Występ niezwykłej 12-latki zrobił ogromne wrażenie nie tylko na jury konkursu, w którym brała udział, ale także na internautach z całego świata.
12/02/2016 15:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

12/02/2016 22:16

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA