WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 69 w X Factor 4. Częstochowska grupa zachwycila Kubę Wojewódzkiego! [VIDEO] - 69 w X Factor

Tagi związane z 69 w X Factor 4. Częstochowska grupa zachwycila Kubę Wojewódzkiego! [VIDEO]: x factor 4 uczestnicy, x factor 4 kto wystąpi, grupa 69, grupa 69 w x factor, x factor z 69, x factor 4 69, co śpiewali 69 w x factor

69 w X Factor 4. Częstochowska grupa zachwycila Kubę Wojewódzkiego! [VIDEO]

RSS 01/03/2014 23:23 Komentarze
Grupa 69 w X Factor 4 to jeden z faworytów show po pierwszym odcinki. Zespół brzmieniem zachwycił Kubę Wojewódzkiego. Na ESKA.pl możecie poznać częstochowski skład 69, który brała udział w eliminacjach do Eurowizji 2010. Zapraszamy!
zespół 69 Zespół 69 / YouTube
Ilustracja do artykułu: 69 w X Factor 4. Częstochowska grupa zachwycila Kubę Wojewódzkiego! [VIDEO]
Zespół 69 wystąpił w 4. edycji X Factor. Podczas swojego występu grupa zachwyciła Kubę Wojewódzkiego. - ... Nie wiem gdzieś ty się bracie chował, ale jesteś niesamowitym wokalistą - stwierdził juror. Kim są 69?

>>> X Factor 4, odc. 1: zapis relacji. Marta Bijan, Agata Dziarmagowska i 69 gwiazdami show!

Grupa serwuje mocne rocka na granicy metalu. Zespół powstał w 2005 roku i pochodzi z Częstochowy. Skład grupy na przestrzeni tych kilku lat się zmieniał. Obecnie w 69 grają muzycy, którzy wcześniej należeli do różnych częstochowskich formacji muzycznych: Paweł Zieliński - Paveu (wokal), Kordian Nowicki (gitara), Łukasz Kwarciak (instrumenty klawiszowe), Bartek Żyngiel - Bartolo (bas) i Grzegorz Rurański - Jura (perkusja).

Grupa 69, która wystąpiła w pierwszym odcinku X Factor 2014 ma na swoim koncie liczne sukcesy. Wśród nich są m.in. pierwsze miejsce na festiwalu Otwarta Scena Muzyczna w Siemianowicach Śląskich (2005), pierwsze miejsce na festiwalu Mayday Rock Festival w Głogowie (2005), pierwsze miejsce festiwalu Liga Rocka w Jeleniej Górze (2007) czy też pierwsze miejsce na festiwalu Rockowisko w Olkuszu (2012).

W roku 2009 grupa wydała płytę pt. 69 wraz z teledyskiem do utworu promującego album pt. Ty to ja, w którym gościnnie zaśpiewała Magda Wójcik z zespołu Goya. Zespół 69 wziął także udział w eliminacjach do Eurowizji 2010.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Zachęcamy do posłuchania wykonu 69 w X Factor. Uruchamiajcie filmik z zapowiedzią show od 1.37.

69 - Tajemnice



69 - Tylko Jeden Raz



X Factor - zapowiedź IV edycji programu




69 - Ty to ja



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!
0

Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!

Ucho Prezesa bije rekordy popularności na YouTube! 23 stycznia pojawi się ostatni odcinek pierwszego sezonu internetowego serialu. Kto w nim wystąpi? Czy będzie to ksiądz Rydzyk? Przekonajcie się na ESKA.pl
19/01/2017 17:24
Polska wokalistka wystąpiła w filmie Skrillexa
0

Polska wokalistka wystąpiła w filmie Skrillexa

Skrillex, Justin Bieber, Chance The Rapper i... polska wokalistka wystąpili w filmie dokumentującym życie w trasie popularnego didżeja i producenta. O kogo chodzi?
19/01/2017 16:48
Popek, Sobota, Matheo - płyta Trzech Króli. Data i szczegóły
0

Popek, Sobota, Matheo - płyta Trzech Króli. Data i szczegóły

Popek, Sobota i Matheo, to połączenie artystów, którzy prezentują nowoczesne wydanie rapu! Płyta Trzech Króli pojawi się premierowo w pierwszym kwartale 2017. Kiedy premiera? Jak wygląda lista piosenek? Szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl
19/01/2017 16:42
Profanacja Trumpa. Gwiazda rapu podtarła sobie tyłek jego bluzą!
0

Profanacja Trumpa. Gwiazda rapu podtarła sobie tyłek jego bluzą!

Popierasz Donalda Trumpa? Lepiej nie przychodź na koncert tego rapera! Dla jednego z uczestników zakończyło się to w bardzo obrzydliwy sposób.
19/01/2017 16:10
Trzech Króli - Nigdy nie mów nigdy TEKST piosenki Popka, Matheo i Soboty
0

Trzech Króli - Nigdy nie mów nigdy TEKST piosenki Popka, Matheo i Soboty

Trzech Króli debiutuje z piosenką pt. Nigdy nie mów nigdy! Popek, Sobota i Matheo motywują swoich słuchaczy do działania, korzystania z życia i spełniania marzeń. Tekst utworu publikujemy na ESKA.pl!
19/01/2017 15:53
Vixen - teledysk Romantyczna miłość już jest! Zobacz, co działo się na planie [FOTO]
0

Vixen - teledysk Romantyczna miłość już jest! Zobacz, co działo się na planie [FOTO]

Vixen nie zwalnia tempa i wypuścił teledysk w postaci opowieści o Romantycznej miłości! Prawdopodobnie to pierwszy taki klip w Polsce - zero montażu w poszczególnych scenach, w których dodatkowo pojawiają się dialogi. Nie przegapcie i sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
19/01/2017 15:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA