WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 69 w X Factor 4. Częstochowska grupa zachwycila Kubę Wojewódzkiego! [VIDEO] - 69 w X Factor
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z 69 w X Factor 4. Częstochowska grupa zachwycila Kubę Wojewódzkiego! [VIDEO]: x factor 4 uczestnicy, x factor 4 kto wystąpi, grupa 69, grupa 69 w x factor, x factor z 69, x factor 4 69, co śpiewali 69 w x factor

69 w X Factor 4. Częstochowska grupa zachwycila Kubę Wojewódzkiego! [VIDEO]

RSS 01/03/2014 23:23 Komentarze 0
Grupa 69 w X Factor 4 to jeden z faworytów show po pierwszym odcinki. Zespół brzmieniem zachwycił Kubę Wojewódzkiego. Na ESKA.pl możecie poznać częstochowski skład 69, który brała udział w eliminacjach do Eurowizji 2010. Zapraszamy!
zespół 69 Zespół 69 / YouTube
Ilustracja do artykułu: 69 w X Factor 4. Częstochowska grupa zachwycila Kubę Wojewódzkiego! [VIDEO]
Zespół 69 wystąpił w 4. edycji X Factor. Podczas swojego występu grupa zachwyciła Kubę Wojewódzkiego. - ... Nie wiem gdzieś ty się bracie chował, ale jesteś niesamowitym wokalistą - stwierdził juror. Kim są 69?

>>> X Factor 4, odc. 1: zapis relacji. Marta Bijan, Agata Dziarmagowska i 69 gwiazdami show!

Grupa serwuje mocne rocka na granicy metalu. Zespół powstał w 2005 roku i pochodzi z Częstochowy. Skład grupy na przestrzeni tych kilku lat się zmieniał. Obecnie w 69 grają muzycy, którzy wcześniej należeli do różnych częstochowskich formacji muzycznych: Paweł Zieliński - Paveu (wokal), Kordian Nowicki (gitara), Łukasz Kwarciak (instrumenty klawiszowe), Bartek Żyngiel - Bartolo (bas) i Grzegorz Rurański - Jura (perkusja).

Grupa 69, która wystąpiła w pierwszym odcinku X Factor 2014 ma na swoim koncie liczne sukcesy. Wśród nich są m.in. pierwsze miejsce na festiwalu Otwarta Scena Muzyczna w Siemianowicach Śląskich (2005), pierwsze miejsce na festiwalu Mayday Rock Festival w Głogowie (2005), pierwsze miejsce festiwalu Liga Rocka w Jeleniej Górze (2007) czy też pierwsze miejsce na festiwalu Rockowisko w Olkuszu (2012).

W roku 2009 grupa wydała płytę pt. 69 wraz z teledyskiem do utworu promującego album pt. Ty to ja, w którym gościnnie zaśpiewała Magda Wójcik z zespołu Goya. Zespół 69 wziął także udział w eliminacjach do Eurowizji 2010.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Zachęcamy do posłuchania wykonu 69 w X Factor. Uruchamiajcie filmik z zapowiedzią show od 1.37.

69 - Tajemnice



69 - Tylko Jeden Raz



X Factor - zapowiedź IV edycji programu




69 - Ty to ja



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy najpiękniejsze piosenki Demisa. [VIDEO]
0

Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy najpiękniejsze piosenki Demisa. [VIDEO]

Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy sylwetkę oraz najpiękniejsze piosenki pochodzącego z Grecji artysty.
26/01/2015 14:33
Koniec świata 2015: playlista na koniec świata. Tych utworów musisz posłuchać przed zagładą! [GALERIA]
0

Koniec świata 2015: playlista na koniec świata. Tych utworów musisz posłuchać przed zagładą! [GALERIA]

Koniec świata 2015: 26 lutego do Ziemi zbliży się 'na odległość krytyczną' asteroida 2004 BL86. Media przypominają przepowiednie Nostradamusa, w których czytamy o końcu świata w listopadzie 2015 roku. Trochę nas to wszystko niepokoi... Co zrobić, gdy faktycznie dojdzie do apokalipsy? Hm... Na kilka godzin przed zagładą proponujemy odpalić playlistę na koniec świata ;))) 
26/01/2015 18:39
Katar 2015: wynik meczu Polska - Szwecja. Polscy szczypiorniści pokonali Szwedów! Jesteśmy w ćwierćfinale! Can You Belive?! [VIDEO]
0

Katar 2015: wynik meczu Polska - Szwecja. Polscy szczypiorniści pokonali Szwedów! Jesteśmy w ćwierćfinale! Can You Belive?! [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Szwecja dzisiejszego (26.01.2015) spotkania podczas MŚ w Piłce Ręcznej zdecydował o tym, która z drużyn przeszła do ćwierćfinałów rozgrywek. Przypomnijmy, że polscy szczypiorniści podczas meczu ze Szwecją zagrali bez Krzysztofa Lijewskiego. Mimo zmienionego składu Polacy wygrali mecz ze Szwecją! Dokładny wynik meczu Polska - Szwecja na ESKA.pl 
26/01/2015 18:36
Katar 2015: program meczów MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]
0

Katar 2015: program meczów MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015: jak wygląda program meczów po pierwszej fazie mistrzostw? Kiedy grają Polacy? Kiedy włączyć telewizor, by nie przegapić finału MŚ w Piłce Ręcznej? Odpowiedzi na te znajdziecie w terminarzu meczów podczas MŚ w Katarze 2015. Kolejne zwycięstwa polskich szczypiornistów to coś, czym żyją Polacy. Sprawdź program meczów i posłuchaj hymnu tych mistrzostw - Live It
26/01/2015 15:36
Sukienki Miss Universe 2015 vs kreacje Lady Gagi. Czyje stroje są bardziej pomysłowe? [GALERIA]
0

Sukienki Miss Universe 2015 vs kreacje Lady Gagi. Czyje stroje są bardziej pomysłowe? [GALERIA]

Konkurs Miss Universe 2015 wygrała Miss Kolumbii - Paulina Vega. Tymczasem stroje wszystkich uczestniczek tegorocznej edycji Miss Universe 2015 wygrały internety ;) Pomysłowość projektantów, tworzących kreacje na finał Miss Universe 2015, przebiła w swej oryginalności najdziwniejsze kreacje Lady Gagi! Czy uczestniczki Miss Universe odebrały Lady Gadze tytuł najdziwniej ubranej kobiety roku? Przekonajcie się sami w naszej galerii na ESKA.pl 
26/01/2015 15:11
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Pierwsze nazwiska już w sieci!
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Pierwsze nazwiska już w sieci!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kolejna edycja popularnego show rusza w wiosennej ramówce. Tymczasem już teraz pojawiają się nazwiska pierwszych gwiazd, które wystąpią w kolejnej edycji polsatowskiego show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Sprawdź na ESKA.pl 
26/01/2015 15:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska