WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 2Cellos - piosenka z Gry o Tron zagrana w zamku z filmu! [VIDEO] - 2Cellos - Game Of Thrones

Tagi związane z 2Cellos - piosenka z Gry o Tron zagrana w zamku z filmu! [VIDEO]: piosenka, gra o tron

2Cellos - piosenka z Gry o Tron zagrana w zamku z filmu! [VIDEO]

RSS 18/01/2017 12:48 Komentarze

2Cellos zagrali piosenkę z Gry o Tron w zamku znanym z tego filmu! Niespodzianka w postaci klimatycznego teledysku czeka na fanów Gry o Tron na ESKA.pl

2Ceelos - piosenka z Gry o Tron zagrana w zamku z filmu! [VIDEO] screen z teledysku na YouTube do 2CELLOS - Game of Thrones [OFFICIAL VIDEO] / fot. YouTube.com/2CELLOS
Ilustracja do artykułu: 2Cellos - piosenka z Gry o Tron zagrana w zamku z filmu! [VIDEO]

2Cellos - piosenka z Gry o Tron w wykonaniu chorwackiego duetu wywoła u was gęsią skórkę! Smyczkowa interpretacja motywu przewodniego filmu pojawiła się w sieci wraz z klimatycznym teledyskiem. Został on nakręcony w niezwykłych okolicznościach, bo w XVI-wiecznym zamku znanym właśnie Gry o Tron. Wydaje się, że spośród wszystkich wersji utworu ta jest najlepsza. Oceńcie to już teraz!

2Cellos - piosenka z Gry o Tron

2Ceelos, czyli Luka Sulic i Stjepan Hauser, publikując smyczkową wersję piosenki z Gry o Tron, zrobili fanom tego tytułu ogromną niespodziankę. Swój teledysk nakręcili w zamku, który znajduje się w chorwackim Dubrowniku, gdzie niegdyś kręcono sceny do Królewskiej Przystani!

 

Już wiemy, że duet 2Cellos nagra kolejne interpretacje piosenek z filmów. Mówi się, że wkrótce usłyszymy smyczkową wersję motywu przewodniego filmu z Ojciec Chrzestny i Lista Schindlera. Mają się one pojawić na jednej płycie już 17 marca 2017 roku. Nieco później 2Cellos wystąpią w Polsce! Szczegóły wydarzenia do sprawdzenia w linku obok >> 2Cellos w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity
0

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - w jednym miejscu! Nowe piosenki, płyty, playlisty i zapowiedzi najważniejszych premier - wszystko znajdziecie na ESKA.pl!
23/06/2017 14:09
Beyonce i Jay Z wybrali imiona dla bliźniąt. Są dość... zwyczajne!
0

Beyonce i Jay Z wybrali imiona dla bliźniąt. Są dość... zwyczajne!

Dzieci Beyonce i Jaya Z to temat numer jeden w ostatnich miesiącach. Po informacjach dotyczących porodu przyszedł czas na imiona dla bliźniąt.
23/06/2017 14:03
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne
0

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!
23/06/2017 13:57
Lionel Messi obchodzi 30 urodziny! Sprawdź, ile wiesz o genialnym piłkarzu QUIZ
0

Lionel Messi obchodzi 30 urodziny! Sprawdź, ile wiesz o genialnym piłkarzu QUIZ

Lionel Messi, lider drużyny FC Barcelona i reprezentacji Argentyny 24 czerwca świętuje swoje 30 urodziny! Rozwiąż nasz QUIZ, aby sprawdzić ile wiesz o genialnym piłkarzu.
23/06/2017 13:50
Ewa Farna: 'Zostałam wygryziona przez Zenona Martyniuka'
0

Ewa Farna: 'Zostałam wygryziona przez Zenona Martyniuka'

Ewa Farna krytykuje muzykę disco polo i Zenka Martyniuka. "Fajne do kiełbasy na imprezie". Co jeszcze piosenkarka ma do powiedzenia na ten temat?
23/06/2017 13:41
Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców
0

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl
23/06/2017 13:21
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

22/06/2017 14:40

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA