WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 2Cellos - piosenka z Gry o Tron zagrana w zamku z filmu! [VIDEO] - 2Cellos - Game Of Thrones

Tagi związane z 2Cellos - piosenka z Gry o Tron zagrana w zamku z filmu! [VIDEO]: piosenka, gra o tron

2Cellos - piosenka z Gry o Tron zagrana w zamku z filmu! [VIDEO]

RSS 18/01/2017 12:48 Komentarze

2Cellos zagrali piosenkę z Gry o Tron w zamku znanym z tego filmu! Niespodzianka w postaci klimatycznego teledysku czeka na fanów Gry o Tron na ESKA.pl

2Ceelos - piosenka z Gry o Tron zagrana w zamku z filmu! [VIDEO] screen z teledysku na YouTube do 2CELLOS - Game of Thrones [OFFICIAL VIDEO] / fot. YouTube.com/2CELLOS
Ilustracja do artykułu: 2Cellos - piosenka z Gry o Tron zagrana w zamku z filmu! [VIDEO]

2Cellos - piosenka z Gry o Tron w wykonaniu chorwackiego duetu wywoła u was gęsią skórkę! Smyczkowa interpretacja motywu przewodniego filmu pojawiła się w sieci wraz z klimatycznym teledyskiem. Został on nakręcony w niezwykłych okolicznościach, bo w XVI-wiecznym zamku znanym właśnie Gry o Tron. Wydaje się, że spośród wszystkich wersji utworu ta jest najlepsza. Oceńcie to już teraz!

2Cellos - piosenka z Gry o Tron

2Ceelos, czyli Luka Sulic i Stjepan Hauser, publikując smyczkową wersję piosenki z Gry o Tron, zrobili fanom tego tytułu ogromną niespodziankę. Swój teledysk nakręcili w zamku, który znajduje się w chorwackim Dubrowniku, gdzie niegdyś kręcono sceny do Królewskiej Przystani!

 

Już wiemy, że duet 2Cellos nagra kolejne interpretacje piosenek z filmów. Mówi się, że wkrótce usłyszymy smyczkową wersję motywu przewodniego filmu z Ojciec Chrzestny i Lista Schindlera. Mają się one pojawić na jednej płycie już 17 marca 2017 roku. Nieco później 2Cellos wystąpią w Polsce! Szczegóły wydarzenia do sprawdzenia w linku obok >> 2Cellos w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!
0

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017, czyli największy konkurs DJ-ów na świecie. Za sprawą imprezy odkrywane są nowe muzyczne talenty: wśród ambitnych DJ-ów oraz fanów muzyki elektronicznej. Jak wziąć udział? Przekonajcie się na ESKA.pl
24/03/2017 11:14
ZAYN prezentuje Still Got Time ft. PartyNextDoor [VIDEO]
0

ZAYN prezentuje Still Got Time ft. PartyNextDoor [VIDEO]

Nowa piosenka Zayna już jest! Still Got Time z gościnnym udziałem rapera PartyNextDoor to murowany kandydat na hit wiosny 2017? Przekonaj się już teraz!
24/03/2017 11:03
Muzeum Sztuki Nowoczesnej Warszawa - cennik i godziny otwarcia
0

Muzeum Sztuki Nowoczesnej Warszawa - cennik i godziny otwarcia

Muzeum Sztuki Nowoczesnej Warszawa - wielkie otwarcie Muzeum nad Wisłą już 25 marca. Poznaj program wydarzenia.
24/03/2017 10:46
Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?

Czarnogóra - Polska to ważny pojedynek dla reprezentacji Adama Nawałki. Musimy wywalczyć trzy punkty, by utrzymać się na 1. miejscu tabeli eliminacji MŚ 2018. Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Rozpiska ze szczegółami transmisji do sprawdzenia na ESKA.pl
24/03/2017 10:15
Policjantki i Policjanci - piosenka z serialu
0

Policjantki i Policjanci - piosenka z serialu

Mariusz Węgłowski – w hicie Czwórki „Policjanci i Policjantki” grający uwielbianego przez widzów Białacha, twardziela o gołębim sercu – teraz daje się poznać od nieznanej wielu telewidzom strony. Węgłowski – były policjant-antyterrorysta, obecnie aktor i muzyk – nagrał popowo-rapowy utwór, którego tekst oparty jest na jego własnych przeżyciach.
24/03/2017 10:09
Zosia Nowakowska jako Whitney Houston. To najlepszy występ Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
0

Zosia Nowakowska jako Whitney Houston. To najlepszy występ Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Zosia Nowakowska jako Whitney Houston zachwyci publiczność i jury? Już teraz na ESKA.pl możecie zobaczyć występ aktorki!
24/03/2017 09:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA