WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 2Cellos - piosenka z Gry o Tron zagrana w zamku z filmu! [VIDEO] - 2Cellos - Game Of Thrones

Tagi związane z 2Cellos - piosenka z Gry o Tron zagrana w zamku z filmu! [VIDEO]: piosenka, gra o tron

2Cellos - piosenka z Gry o Tron zagrana w zamku z filmu! [VIDEO]

RSS 18/01/2017 12:48 Komentarze

2Cellos zagrali piosenkę z Gry o Tron w zamku znanym z tego filmu! Niespodzianka w postaci klimatycznego teledysku czeka na fanów Gry o Tron na ESKA.pl

2Ceelos - piosenka z Gry o Tron zagrana w zamku z filmu! [VIDEO] screen z teledysku na YouTube do 2CELLOS - Game of Thrones [OFFICIAL VIDEO] / fot. YouTube.com/2CELLOS
Ilustracja do artykułu: 2Cellos - piosenka z Gry o Tron zagrana w zamku z filmu! [VIDEO]

2Cellos - piosenka z Gry o Tron w wykonaniu chorwackiego duetu wywoła u was gęsią skórkę! Smyczkowa interpretacja motywu przewodniego filmu pojawiła się w sieci wraz z klimatycznym teledyskiem. Został on nakręcony w niezwykłych okolicznościach, bo w XVI-wiecznym zamku znanym właśnie Gry o Tron. Wydaje się, że spośród wszystkich wersji utworu ta jest najlepsza. Oceńcie to już teraz!

2Cellos - piosenka z Gry o Tron

2Ceelos, czyli Luka Sulic i Stjepan Hauser, publikując smyczkową wersję piosenki z Gry o Tron, zrobili fanom tego tytułu ogromną niespodziankę. Swój teledysk nakręcili w zamku, który znajduje się w chorwackim Dubrowniku, gdzie niegdyś kręcono sceny do Królewskiej Przystani!

 

Już wiemy, że duet 2Cellos nagra kolejne interpretacje piosenek z filmów. Mówi się, że wkrótce usłyszymy smyczkową wersję motywu przewodniego filmu z Ojciec Chrzestny i Lista Schindlera. Mają się one pojawić na jednej płycie już 17 marca 2017 roku. Nieco później 2Cellos wystąpią w Polsce! Szczegóły wydarzenia do sprawdzenia w linku obok >> 2Cellos w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?
0

Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Kim są ofiary ataku terrorystycznego w Manchesterze?
24/05/2017 18:59
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV
0

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

Ajax Amsterdam - Manchester United 24 maja 2017 przed nami! Finał Ligi Europy zobaczymy na otwartym kanale telewizyjnym! Gdzie i o której godzinie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
24/05/2017 16:48
Leo Messi skazany na 21 miesięcy! Trafi do więzienia?
0

Leo Messi skazany na 21 miesięcy! Trafi do więzienia?

Leo Messi został prawomocnie skazany przez hiszpański sąd na 21 miesięcy. Trafi do więzienia? Co dalej z karierą gwiazdora FC Barcelona?
24/05/2017 16:46
Męskie Granie 2017 - koncerty. Gdzie i kiedy?
0

Męskie Granie 2017 - koncerty. Gdzie i kiedy?

Gdzie i kiedy koncerty w ramach Męskiego Grania 2017? Wrocław, Gdynia, Kraków, Warszawa - pełną rozpiskę podrzucamy na ESKA.pl
24/05/2017 16:45
Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017 - kto zagra?
0

Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017 - kto zagra?

Festiwal Muzyki Tanecznej nadchodzi. Ostróda już w lipcu stanie się najbardziej roztańczonym miastem w Polsce. Szczegóły wydarzenia już teraz na ESKA.pl
24/05/2017 16:45
Popek ogłasza swój jubileusz na Festiwalu w Opolu 2017!
0

Popek ogłasza swój jubileusz na Festiwalu w Opolu 2017!

Popek da jubileuszowy występ na festiwalu w Opolu! Tak przekonuje na filmiku, który pojawił się w internecie. Szczegóły sprawdzicie na ESKA.pl
24/05/2017 16:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 11:59

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA