WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO] - One Direction w 3D: jest już oficjalna zapowiedź filmu o 1D w 3D! Zobacz blisko 2 minutowy teaser filmu tylko na Eska.pl [VIDEO]

Tagi związane z 1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO]: one direction, film o one direction, one direction w 3D film, one direction w 3D zapowiedź, 1D in 3D, 1D in 3D premiera, 1D in 3D kiedy, 1D in 3D teaser

1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 12/02/2013 18:55 Komentarze

One Direction opublikowali w sieci oficjalny teaser filmu 1D in 3D. Po krótkiej zapowiedzi dokumentu w brytyjskiej telewizji śniadaniowej Directionersi z całego świata mogą nacieszyć oczy blisko 2 minutowym trailerem. W zwiastunie fani mogą zobaczyć swoich idoli nie tylko w blasku świateł, ale także jako zwykłych chłopaków!

One Direction / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: 1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO]
One Direction podzielili się ze swoimi fanami pierwszym, oficjalnym zwiastunem filmu 1D in 3D. Fani brytyjsko-irlandzkiego boysbandu na ich kanale YouTube mogą nacieszyć oczy blisko 2 minutowym trailerem dokumentu, którego kilkusekundowy przedsmak mieliśmy okazję zobaczyć na początku lutego 2013 roku w jednym z programów w TV w UK.

>>> One Direction 3D Movie: jest już pierwsza, kilkusekundowa zapowiedź filmu o chłopakach z 1D! Zobacz już teraz na Eska.pl [VIDEO]


Co nowego w teaserze? Directionersi mają szansę zobaczyć swoich idoli nie tylko podczas koncertów na scenie, ale także jako zwykłych chłopaków. W nagraniu możemy podziwiać zdjęcia młodych wokalistów z dzieciństwa czy też usłyszeć jak rozmawiają ze swoimi mamami.

Kinowa premiera filmu o One Direction w 3D zapowiedziana jest na 30 sierpnia 2013 roku. Kto z Was kupi bilet na seans? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie!


Zobacz na Eska.pl oficjalny trailer 1D in 3D!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 37 w Krakowie 3.12.2016
0

KSW 37 w Krakowie 3.12.2016

KSW 37 - wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu. KSW 37 - data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk 3.12.2016.
02/12/2016 13:02
Krzysztof Iwaneczko - koncerty 2016: bilety, daty, miejsca
0

Krzysztof Iwaneczko - koncerty 2016: bilety, daty, miejsca

Krzysztof Iwaneczko wyrusza w jesienną trasę koncertową. Kiedy i gdzie wystąpi wokalista? Gdzie i w jakiej cenie można kupić bilety na jego występy? Sprawdź na Eska.pl.
02/12/2016 18:39
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?
0

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37 w PPV to możliwość oglądania gali w internecie i telewizji. Jak wykupić walkę Popek Pudzian? Co otrzymamy po wykupieniu KSW PPV? Niezbędnik każdego kibica znajdziecie na ESKA.pl
02/12/2016 18:10
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 odkrywa wszystkie tajemnice! Jak będziecie radzić sobie z miłością? Kiedy musicie uważać na swoje zdrowie? I ogólnie, co czeka was w najbliższych 12 miesiącach? Dowiedzcie się na ESKA.pl!  
02/12/2016 18:10
Horoskop 2017 - Baran. Roczny horoskop przewiduje wielkie zmiany!
0

Horoskop 2017 - Baran. Roczny horoskop przewiduje wielkie zmiany!

Horoskop 2017 - Baran będzie miał wielką energię do przeprowadzenia wielkich zmian! Co czeka osoby spod tego znaku zodiaku? Horoskop roczny dla barana do sprawdzenia na ESKA.pl!
02/12/2016 18:09
Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?

Rajd Barbórka 2016 odbędzie na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej w sobotę, 10 grudnia. Gdzie oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie na ESKA.pl
02/12/2016 18:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

30/11/2016 12:22

0
Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

30/11/2016 11:57

0
Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

29/11/2016 17:32

0
Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

29/11/2016 15:18

0
Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

26/11/2016 12:27

0
Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

23/11/2016 14:03

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA