WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO] - One Direction w 3D: jest już oficjalna zapowiedź filmu o 1D w 3D! Zobacz blisko 2 minutowy teaser filmu tylko na Eska.pl [VIDEO]

Tagi związane z 1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO]: one direction, film o one direction, one direction w 3D film, one direction w 3D zapowiedź, 1D in 3D, 1D in 3D premiera, 1D in 3D kiedy, 1D in 3D teaser

1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 12/02/2013 18:55 Komentarze

One Direction opublikowali w sieci oficjalny teaser filmu 1D in 3D. Po krótkiej zapowiedzi dokumentu w brytyjskiej telewizji śniadaniowej Directionersi z całego świata mogą nacieszyć oczy blisko 2 minutowym trailerem. W zwiastunie fani mogą zobaczyć swoich idoli nie tylko w blasku świateł, ale także jako zwykłych chłopaków!

One Direction / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: 1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO]
One Direction podzielili się ze swoimi fanami pierwszym, oficjalnym zwiastunem filmu 1D in 3D. Fani brytyjsko-irlandzkiego boysbandu na ich kanale YouTube mogą nacieszyć oczy blisko 2 minutowym trailerem dokumentu, którego kilkusekundowy przedsmak mieliśmy okazję zobaczyć na początku lutego 2013 roku w jednym z programów w TV w UK.

>>> One Direction 3D Movie: jest już pierwsza, kilkusekundowa zapowiedź filmu o chłopakach z 1D! Zobacz już teraz na Eska.pl [VIDEO]


Co nowego w teaserze? Directionersi mają szansę zobaczyć swoich idoli nie tylko podczas koncertów na scenie, ale także jako zwykłych chłopaków. W nagraniu możemy podziwiać zdjęcia młodych wokalistów z dzieciństwa czy też usłyszeć jak rozmawiają ze swoimi mamami.

Kinowa premiera filmu o One Direction w 3D zapowiedziana jest na 30 sierpnia 2013 roku. Kto z Was kupi bilet na seans? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie!


Zobacz na Eska.pl oficjalny trailer 1D in 3D!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Rihanna: piosenka Sledgehammer do filmu Star Trek Beyond. Posłuchaj!
0

Rihanna: piosenka Sledgehammer do filmu Star Trek Beyond. Posłuchaj!

Nowa piosenka Rihanny 2016 pt. Sledgehammer do filmu Star Trek Beyond zadebiutowała w sieci. Czy to będzie megahit na miarę Diamonds? Sprawdź, jak RiRi wypadła w kolejnej piosence, którą napisała dla niej Sia już teraz - na ESKA.pl
27/06/2016 14:50
Likwidacja gimnazjów już w 2017 roku? Już za rok zaśpiewamy Everything Has Changed?
0

Likwidacja gimnazjów już w 2017 roku? Już za rok zaśpiewamy Everything Has Changed?

Gimnazja zostaną zlikwidowane już w 2017 roku? To oznacza, że nie będzie egzaminu gimnazjalnego? Zmiany w systemie oświaty pojawią się tuż po wyborach parlamentarnych 2015! Czy w przyszłym roku uczniowie zaśpiewają Everything Has Changed? Szczegóły na temat likwidacji gimnazjów znajdziecie na ESKA.pl 
27/06/2016 14:27
Polska - Portugalia: memy! Internauci w bojowych nastrojach przed ćwierćfinałem Euro 2016
0

Polska - Portugalia: memy! Internauci w bojowych nastrojach przed ćwierćfinałem Euro 2016

Polska - Portugalia: memy dotyczące tego pojedynku pojawiły się jeszcze przed ćwierćfinałem Euro 2016. Bojowe nastroje i dobre humory dopisują, a patrząc na memy półfinał Euro 2016 jest nasz!
27/06/2016 13:45
Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Kamil Bijoś - Kim jestem. Raper powraca bez maski
0

Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Kamil Bijoś - Kim jestem. Raper powraca bez maski

KaeN feat. Kamil Bijoś - Kim jestem: hip-hopowa premiera na energetyczne rozpoczęcie tygodnia. Nowy kawałek rapera w propozycjach do list przebojów Radia ESKA usłyszycie 27 czerwca - tradycyjnie po godz. 18. Czy KaeN podbije serca słuchacze a jego nowy utwór zostanie hitem lata 2016? Zobaczcie teledysk do Kim jestem z KaeNem bez maski i oceńcie sami!
27/06/2016 13:41
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki rok temu?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki rok temu?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Zanim poznasz nominowanych do ESKA MUSIC AWARDS 2016 sprawdź kto wygrał prestiżowe statuetki rok temu! Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się w sierpniu 2015 w Szczecinie!     
27/06/2016 13:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA