WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO] - One Direction w 3D: jest już oficjalna zapowiedź filmu o 1D w 3D! Zobacz blisko 2 minutowy teaser filmu tylko na Eska.pl [VIDEO]

Tagi związane z 1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO]: one direction, film o one direction, one direction w 3D film, one direction w 3D zapowiedź, 1D in 3D, 1D in 3D premiera, 1D in 3D kiedy, 1D in 3D teaser

1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 12/02/2013 18:55 Komentarze

One Direction opublikowali w sieci oficjalny teaser filmu 1D in 3D. Po krótkiej zapowiedzi dokumentu w brytyjskiej telewizji śniadaniowej Directionersi z całego świata mogą nacieszyć oczy blisko 2 minutowym trailerem. W zwiastunie fani mogą zobaczyć swoich idoli nie tylko w blasku świateł, ale także jako zwykłych chłopaków!

One Direction / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: 1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO]
One Direction podzielili się ze swoimi fanami pierwszym, oficjalnym zwiastunem filmu 1D in 3D. Fani brytyjsko-irlandzkiego boysbandu na ich kanale YouTube mogą nacieszyć oczy blisko 2 minutowym trailerem dokumentu, którego kilkusekundowy przedsmak mieliśmy okazję zobaczyć na początku lutego 2013 roku w jednym z programów w TV w UK.

>>> One Direction 3D Movie: jest już pierwsza, kilkusekundowa zapowiedź filmu o chłopakach z 1D! Zobacz już teraz na Eska.pl [VIDEO]


Co nowego w teaserze? Directionersi mają szansę zobaczyć swoich idoli nie tylko podczas koncertów na scenie, ale także jako zwykłych chłopaków. W nagraniu możemy podziwiać zdjęcia młodych wokalistów z dzieciństwa czy też usłyszeć jak rozmawiają ze swoimi mamami.

Kinowa premiera filmu o One Direction w 3D zapowiedziana jest na 30 sierpnia 2013 roku. Kto z Was kupi bilet na seans? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie!


Zobacz na Eska.pl oficjalny trailer 1D in 3D!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!
0

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

Ten odcinek programu śniadaniowego należał zdecydowanie do wnuczki Hołowczyca. Mała Alabama skradła show dziadkowi i skupiła na sobie całą uwagę. Co takiego zrobiła, że prowadzący dali się porwać w wir zabawy?
29/05/2016 10:53
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!

Aleksandra Szwed na Polsat SuperHit Festiwal 2016! Aktorka, zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo 28 maja 2016 roku poprowadzi koncert Radiowy Przebój Roku! Szczegóły poznacie, jak zwykle na ESKA.pl!
28/05/2016 22:20
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy odbędzie się drugiego dnia festiwalu. Zbigniew Wodecki świętował będzie 40-lecie wydania albumu 1976: A Space Odyssey.
28/05/2016 22:18
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016
0

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night powalczy już w sobotę 28.05.2016. Gdzie oglądać walki Diablo, Zimocha i innych? Niezbędne informacje o transmisji ze Szczecin Boxing Night znajdziecie na ESKA.pl!
28/05/2016 21:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016