Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO] - One Direction w 3D: jest już oficjalna zapowiedź filmu o 1D w 3D! Zobacz blisko 2 minutowy teaser filmu tylko na Eska.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z 1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO]: one direction, film o one direction, one direction w 3D film, one direction w 3D zapowiedź, 1D in 3D, 1D in 3D premiera, 1D in 3D kiedy, 1D in 3D teaser

1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 12/02/2013 18:55 Komentarze 0

One Direction opublikowali w sieci oficjalny teaser filmu 1D in 3D. Po krótkiej zapowiedzi dokumentu w brytyjskiej telewizji śniadaniowej Directionersi z całego świata mogą nacieszyć oczy blisko 2 minutowym trailerem. W zwiastunie fani mogą zobaczyć swoich idoli nie tylko w blasku świateł, ale także jako zwykłych chłopaków!

One Direction / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: 1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO]
One Direction podzielili się ze swoimi fanami pierwszym, oficjalnym zwiastunem filmu 1D in 3D. Fani brytyjsko-irlandzkiego boysbandu na ich kanale YouTube mogą nacieszyć oczy blisko 2 minutowym trailerem dokumentu, którego kilkusekundowy przedsmak mieliśmy okazję zobaczyć na początku lutego 2013 roku w jednym z programów w TV w UK.

>>> One Direction 3D Movie: jest już pierwsza, kilkusekundowa zapowiedź filmu o chłopakach z 1D! Zobacz już teraz na Eska.pl [VIDEO]


Co nowego w teaserze? Directionersi mają szansę zobaczyć swoich idoli nie tylko podczas koncertów na scenie, ale także jako zwykłych chłopaków. W nagraniu możemy podziwiać zdjęcia młodych wokalistów z dzieciństwa czy też usłyszeć jak rozmawiają ze swoimi mamami.

Kinowa premiera filmu o One Direction w 3D zapowiedziana jest na 30 sierpnia 2013 roku. Kto z Was kupi bilet na seans? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie!


Zobacz na Eska.pl oficjalny trailer 1D in 3D!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]
0

Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]

Liga Światowa 2015: gdzie oglądać mecz Polska - USA online i w TV? Kolejny mecz polskich siatkarzy odbędzie się 4 i 5 lipca 2015. Polska - USA: o której godzinie włączyć telewizor, by nie przegapić starcia polskich siatkarzy? Sprawdź na ESKA.pl 
30/06/2015 14:55
HIT INTERNETU: 500 000 udostępnień filmu z dziewczynką tańczącą NaeNae razem z ciężarną mamą! [VIDEO]
0

HIT INTERNETU: 500 000 udostępnień filmu z dziewczynką tańczącą NaeNae razem z ciężarną mamą! [VIDEO]

Mała dziewczynka i jej ciężarna mama tańczą do bardzo chwytliwej piosenki. Widzieliśmy to tysiąc razy? Pewnie tak, jednak coś chyba jest w tym akurat filmie, że użytkownicy Facebooka zdecydowali się podać go dalej już ponad pół miliona razy!    
30/06/2015 14:09
Iggy Azalea oskarża Britney Spears o niepowodzenie Pretty Girls? Ostre słowa raperki [VIDEO]
0

Iggy Azalea oskarża Britney Spears o niepowodzenie Pretty Girls? Ostre słowa raperki [VIDEO]

Iggy Azalea jest wściekła na Britney Spears? Tak można wnioskować z jej ostatnich wpisów na Twitterze. Okazuje się, że Iggy niepowodzenie utworu Pretty Girls zrzuca na barki Britney Spears.. Dlaczego? Sprawdźcie sami! 
30/06/2015 14:08
Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]
0

Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]

Open'er 2015 online na YouTube? Czy na popularnym kanale pojawią się live streamy wybranych koncertów Open'era 2015? Gdzie oglądać na żywo występy artystów na Open'er 2015? Sprawdzamy informacje dotyczące jednego z największych festiwali muzycznych tego lata w Polsce. 
30/06/2015 14:05
Sziget Festival 2015: BILETY, line-up i data. Sprawdź informacje na temat festiwalu na Węgrzech [VIDEO]
0

Sziget Festival 2015: BILETY, line-up i data. Sprawdź informacje na temat festiwalu na Węgrzech [VIDEO]

Sziget 2015: bilety i line-up jest już dostępny. Kto wystąpi na największym węgierskim festiwalu muzycznym? W line-upie Sziget Festival 2015 znaleźli się m.in. Florence and The Machine, Ellie Goulding, Martin Garrix i Avicii. Dokładna data Sziget Festival oraz informacje na temat biletów znajdziecie na ESKA.pl 
30/06/2015 13:28
Gorąca 20 Premiera: Prince Royce - Back It Up ft. Jennifer Lopez, Pitbull [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Prince Royce - Back It Up ft. Jennifer Lopez, Pitbull [VIDEO]

Prince Royce - Back It Up ft. Jennifer Lopez, Pitbull to świeżutka nowość, która ma szansę na to, by stać się jednym z hitów nadchodzącego lata. Czy tak się stanie? Decydujecie Wy, głosując na ten kawałek w Gorącej 20 Radia ESKA!    
30/06/2015 13:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska