WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO] - One Direction w 3D: jest już oficjalna zapowiedź filmu o 1D w 3D! Zobacz blisko 2 minutowy teaser filmu tylko na Eska.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z 1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO]: one direction, film o one direction, one direction w 3D film, one direction w 3D zapowiedź, 1D in 3D, 1D in 3D premiera, 1D in 3D kiedy, 1D in 3D teaser

1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 12/02/2013 18:55 Komentarze 0

One Direction opublikowali w sieci oficjalny teaser filmu 1D in 3D. Po krótkiej zapowiedzi dokumentu w brytyjskiej telewizji śniadaniowej Directionersi z całego świata mogą nacieszyć oczy blisko 2 minutowym trailerem. W zwiastunie fani mogą zobaczyć swoich idoli nie tylko w blasku świateł, ale także jako zwykłych chłopaków!

One Direction / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: 1D in 3D, czyli pierwszy film o One Direction w 3D: zobacz oficjalny trailer tylko na Eska.pl! [VIDEO]
One Direction podzielili się ze swoimi fanami pierwszym, oficjalnym zwiastunem filmu 1D in 3D. Fani brytyjsko-irlandzkiego boysbandu na ich kanale YouTube mogą nacieszyć oczy blisko 2 minutowym trailerem dokumentu, którego kilkusekundowy przedsmak mieliśmy okazję zobaczyć na początku lutego 2013 roku w jednym z programów w TV w UK.

>>> One Direction 3D Movie: jest już pierwsza, kilkusekundowa zapowiedź filmu o chłopakach z 1D! Zobacz już teraz na Eska.pl [VIDEO]


Co nowego w teaserze? Directionersi mają szansę zobaczyć swoich idoli nie tylko podczas koncertów na scenie, ale także jako zwykłych chłopaków. W nagraniu możemy podziwiać zdjęcia młodych wokalistów z dzieciństwa czy też usłyszeć jak rozmawiają ze swoimi mamami.

Kinowa premiera filmu o One Direction w 3D zapowiedziana jest na 30 sierpnia 2013 roku. Kto z Was kupi bilet na seans? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie!


Zobacz na Eska.pl oficjalny trailer 1D in 3D!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]
0

Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]

Nie żyje Joe Cocker. Wiadomość o śmierci Joe Cockera obiegła media 22 grudnia 2014 roku. Joe Cocker zmarł w wieku 70 lat. Kim był Joe Cocker? Jaka jest przyczyna śmierci Joe Cockera? Za co zapamiętamy Joe Cockera, który odszedł od nas pod koniec grudnia? Wszystko o śmierci Joe Cockera i samym artyście na ESKA.pl.
22/12/2014 21:14
Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]
0

Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]

Joe Cocker nie żyje - ta wiadomość zaskoczyła fanów jego twórczości 22 grudnia 2014 roku. Kim jest Joe Cocker? Na ESKA.pl przypominamy jego największe dzieła. 
22/12/2014 21:12
Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]

Michael Buble to prawdziwy król świątecznych piosenek. Bożego Narodzenia bez aksamitnego głosu Michaela Buble nie wyobrażają sobie przede wszystkim nasi zachodni sąsiedzi. Dlaczego piosenki Michaela Buble cieszą się tak dużą popularnością? Sprawdźcie sami na ESKA.pl
22/12/2014 17:01
Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]
0

Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]

Oglądasz Taniec z Gwiazdami? Prawdziwy taniec obejrzysz za darmo na eskaGO w filmie Midnight Tango. Zobacz prawdziwe, argentyńskie tango w najlepszym wydaniu.
22/12/2014 16:54
Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI
0

Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI

Demi Lovato ujawniła kolejny singiel z płyty DEMI. Nowa piosenka amerykańskiej artystki nosi tytuł Nightingale. Czy nowy kawałek Demi zapewni jej wspięcie się na szczyty list przebojów? Sprawdź na ESKA.pl
22/12/2014 16:23
Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]
0

Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]

Świątecznego koncertu Dawida Kwiatkowskiego w święta 2014 nie zabraknie w ESKA TV i na eskaGO. Święta 2014 możemy spędzić więc kolędującym z Dawidem Kwiatkowskim. Zobaczcie, jakie kolędy śpiewa Kwiat oraz kiedy i o której godzinie jego świąteczny koncert - wszystkie informacje na ESKA.pl!
22/12/2014 15:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska