WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl [VIDEO] - 10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl

10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl [VIDEO]

RSS 22/02/2013 16:21 Komentarze
10 Przykazań to tytuł nowego albumu Soboty. Płyta, chociaż ma kontrowersyjny tytuł, nie wzbudza kontrowersji wśród fanów rapu i Soboty. Każda z dziesięciu piosenek z tego albumu nosi tytuł jednego z przykazań. Płyta z pewnością zaskoczy fanów rapera. Sobota znany jest z rapowego coveru Ona Tańczy Dla Mnie, którego teledysk możecie zobaczyć na Eska.pl!
Sobota / Sobota - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: 10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl [VIDEO]
Nowa płyta Soboty ukaże się wiosną 2013, prawdopodobnie jeszcze przed wakacjami! 10 Przykazań - tak zatytułowany jest krążek, którego single nawiązują do każdego z przykazań dekalogu. Sobota nie boi się szokować, o czym przekonał słuchaczy wykonując rapowy cover hitu Ona Tańczy Dla Mnie zespołu Weekend. Piosenka wzbudziła wielkie zainteresowanie i coraz częściej usłyszeć można ją na klubowych parkietach.

Zobacz na Eska.pl Sobota znalazł inspirację w disco - polo

10 Przykazań - Sobota (tracklista)

1.Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną
2. Nie będziesz brał imienia Pana, Boga swego nadaremnie
3. Pamiętaj, abyś dzień święty święcił
4. Czcij ojca swego i matkę swoją
5. Nie zabijaj
6. Nie cudzołóż
7. Nie kradnij
8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu
9. Nie pożądaj żony bliźniego swego
10. Ani żadnej rzeczy, która jego jest

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie - Sobota



Nie czytałeś jeszcze?

Oskary 2013 - sprawdź gdzie oglądać transmisję Oskarów 2013

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?
0

Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?

Skoki narciarskie w Zakopanem 21 i 22 stycznia 2017. Wiemy, jakie piosenki usłyszycie na Wielkiej Krokwi! Co wybrał Kamil Stoch? Przekonajcie się i posłuchajcie na ESKA.pl
21/01/2017 14:09
Dzień Babci i Dziadka 2017 - obrazki, laurki i MEMY
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - obrazki, laurki i MEMY

Dzień Babci i Dziadka 2017 coraz bliżej! Jeżeli wasi starsi opiekunowie spędzają czas szperając po internecie, to pokażcie im obrazki, laurki i memy online! Mogą wam posłużyć jako życzenia na 21 i 22 stycznia!
21/01/2017 13:40
Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!
0

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? O tych świętach naprawdę nie wypada zapomnieć! Koniecznie sprawdźcie, w jakie dni wypadają święta wszystkich babć i dziadków w 2017 roku.
21/01/2017 13:39
Skoki - klasyfikacja generalna Pucharu Świata 2016/17
0

Skoki - klasyfikacja generalna Pucharu Świata 2016/17

Klasyfikacja generalna Pucharu Świata 2016/2017 - na którym miejscu Polacy? Kto liczy się w walce o kryształową kulę? Dowiedzcie się sprawdzając tabelę na ESKA.pl!
21/01/2017 13:37
Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem już 21 i 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs drużynowy i indywidualny. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 12:53
Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody
0

Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody

Jaka będzie wiosna 2017? Na niebie coraz więcej słońca, więc sprawdzamy, jak wygląda długoterminowa prognoza pogody na wiosnę 2017. Sprawdźcie już teraz i czekajcie na ciepłe dni razem z nami!
21/01/2017 12:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA