WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » 10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl [VIDEO] - 10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl
REKLAMA
REKLAMA

10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl [VIDEO]

RSS 22/02/2013 16:21 Komentarze 0
10 Przykazań to tytuł nowego albumu Soboty. Płyta, chociaż ma kontrowersyjny tytuł, nie wzbudza kontrowersji wśród fanów rapu i Soboty. Każda z dziesięciu piosenek z tego albumu nosi tytuł jednego z przykazań. Płyta z pewnością zaskoczy fanów rapera. Sobota znany jest z rapowego coveru Ona Tańczy Dla Mnie, którego teledysk możecie zobaczyć na Eska.pl!
Sobota / Sobota - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: 10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl [VIDEO]
Nowa płyta Soboty ukaże się wiosną 2013, prawdopodobnie jeszcze przed wakacjami! 10 Przykazań - tak zatytułowany jest krążek, którego single nawiązują do każdego z przykazań dekalogu. Sobota nie boi się szokować, o czym przekonał słuchaczy wykonując rapowy cover hitu Ona Tańczy Dla Mnie zespołu Weekend. Piosenka wzbudziła wielkie zainteresowanie i coraz częściej usłyszeć można ją na klubowych parkietach.

Zobacz na Eska.pl Sobota znalazł inspirację w disco - polo

10 Przykazań - Sobota (tracklista)

1.Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną
2. Nie będziesz brał imienia Pana, Boga swego nadaremnie
3. Pamiętaj, abyś dzień święty święcił
4. Czcij ojca swego i matkę swoją
5. Nie zabijaj
6. Nie cudzołóż
7. Nie kradnij
8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu
9. Nie pożądaj żony bliźniego swego
10. Ani żadnej rzeczy, która jego jest

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie - Sobota



Nie czytałeś jeszcze?

Oskary 2013 - sprawdź gdzie oglądać transmisję Oskarów 2013

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 10:26
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: