WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl [VIDEO] - 10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl
REKLAMA
REKLAMA

10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl [VIDEO]

RSS 22/02/2013 16:21 Komentarze 0
10 Przykazań to tytuł nowego albumu Soboty. Płyta, chociaż ma kontrowersyjny tytuł, nie wzbudza kontrowersji wśród fanów rapu i Soboty. Każda z dziesięciu piosenek z tego albumu nosi tytuł jednego z przykazań. Płyta z pewnością zaskoczy fanów rapera. Sobota znany jest z rapowego coveru Ona Tańczy Dla Mnie, którego teledysk możecie zobaczyć na Eska.pl!
Sobota / Sobota - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: 10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl [VIDEO]
Nowa płyta Soboty ukaże się wiosną 2013, prawdopodobnie jeszcze przed wakacjami! 10 Przykazań - tak zatytułowany jest krążek, którego single nawiązują do każdego z przykazań dekalogu. Sobota nie boi się szokować, o czym przekonał słuchaczy wykonując rapowy cover hitu Ona Tańczy Dla Mnie zespołu Weekend. Piosenka wzbudziła wielkie zainteresowanie i coraz częściej usłyszeć można ją na klubowych parkietach.

Zobacz na Eska.pl Sobota znalazł inspirację w disco - polo

10 Przykazań - Sobota (tracklista)

1.Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną
2. Nie będziesz brał imienia Pana, Boga swego nadaremnie
3. Pamiętaj, abyś dzień święty święcił
4. Czcij ojca swego i matkę swoją
5. Nie zabijaj
6. Nie cudzołóż
7. Nie kradnij
8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu
9. Nie pożądaj żony bliźniego swego
10. Ani żadnej rzeczy, która jego jest

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie - Sobota



Nie czytałeś jeszcze?

Oskary 2013 - sprawdź gdzie oglądać transmisję Oskarów 2013

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Madagaskar 3: I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana! Zobacz na Eska.pl  [VIDEO]
0

Madagaskar 3: I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana! Zobacz na Eska.pl [VIDEO]

Madagaskar 3 to hit filmowy. TVNprzypomina go 6 marca 2015. Bohaterowie filmu rozśmieszają widzów do łez a tymczasem Król Julian śpiewa znany przebój! Zobacz na Eska.pl I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana z Madagaskaru.
06/03/2015 20:00
Taniec z Gwiazdami 2015: uczestnicy. Kim są gwiazdy Tańca z Gwiazdami 2015 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2015: uczestnicy. Kim są gwiazdy Tańca z Gwiazdami 2015 na ESKA.pl [VIDEO]

Lista uczestników Tańca z Gwiazdami 3 krąży już po sieci. Zobaczcie na ESKA.pl, jakie gwiazdy zatańczą w Tańcu z Gwiazdami 2015 na Polsacie. Wśród uczestników nowej edycji Dancing With The Stars nie zabrakło oczywiście artystów muzycznych!
06/03/2015 19:52
Gwiazdy muzyczne w filmach i serialach: Chappie, American Horror Story, 50 Twarzy Greya - w których filmach wystąpiły gwiazdy muzyczne [VDIEO]
0

Gwiazdy muzyczne w filmach i serialach: Chappie, American Horror Story, 50 Twarzy Greya - w których filmach wystąpiły gwiazdy muzyczne [VDIEO]

Gwiazdy muzyczne w filmach? Które piosenkarki i piosenkarze dali się namówić na udział w filmie? W ostatnim czasie coraz więcej muzyków decyduje się na grę aktorską. Gwiazdy muzyczne zobaczymy m.in. w filmach tj. Chappie, 50 Twarzy Greya czy w serialu American Horror Story. O kim mowa? Sprawdź, które gwiazdy muzyczne postanowiły sprawdzić się na planie filmowym
06/03/2015 17:19
Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]
0

Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]

PSY nagrał megahit Gangnam Style. To nie tylko piosenka, która podbija listy przebojów na całym świecie. To także styl tańca, który opanował cały świat. Nie uciekł od niego nawet Król Julian z Madagaskaru. Zobacz jego taniec na Eska.pl!
06/03/2015 16:57
Disco Polo - piosenki z filmu. Poznaj soundtrack z filmu Disco Polo - co jeszcze oprócz Czekoladki? [VIDEO]
0

Disco Polo - piosenki z filmu. Poznaj soundtrack z filmu Disco Polo - co jeszcze oprócz Czekoladki? [VIDEO]

Piosenki z filmu Disco Polo bawią widzów, nawet jeżeli nie są oni fanami tego gatunku muzycznego. Aktorzy grający w filmie odtworzyli najpopularniejsze hity disco polo na potrzeby akcji filmu. Te wersje piosenek znajdą się na soundtracku z filmu. Kiedy premiera płyty z piosenkami z Disco Polo? Dowiedz się na ESKA.pl
06/03/2015 16:29
100 zł na ESKA TV odc. 1: lista teledysków i komentujące gwiazdy na ESKA.pl. Zobaczcie przed premierą [VIDEO]
0

100 zł na ESKA TV odc. 1: lista teledysków i komentujące gwiazdy na ESKA.pl. Zobaczcie przed premierą [VIDEO]

100 zł na ESKA odc. 1 to m.in. Saszan i Honey komentujące teledyski do muzycznych hitów, które zapisały się już historii muzycznego show-biznesu. Kto jeszcze wystąpi w pierwszym odcinku 100 zł, czyli klipy, które opłaca się znać i jakie nagrania zostaną obgadane? ESKA.pl zdradza kilka gorących informacji!
06/03/2015 16:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

24/02/2015 15:51

0
Druga część Krainy Lodu - sprawdzamy, co nowego wiadomo o Frozen 2 [VIDEO]

Druga część Krainy Lodu - sprawdzamy, co nowego wiadomo o Frozen 2 [VIDEO]

22/02/2015 09:37

1
Kids Choice Awards 2015: znamy datę i prowadzącego KCA 2015. To Nick Jonas! [VIDEO]

Kids Choice Awards 2015: znamy datę i prowadzącego KCA 2015. To Nick Jonas! [VIDEO]

12/02/2015 15:12

0
PREMIERA! Played - Wydział Operacji Specjalnych - cały sezon za darmo online. WŁĄCZ! >>

PREMIERA! Played - Wydział Operacji Specjalnych - cały sezon za darmo online. WŁĄCZ! >>


Akcja partnerska