WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl [VIDEO] - 10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl
REKLAMA
REKLAMA

10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl [VIDEO]

RSS 22/02/2013 16:21 Komentarze 0
10 Przykazań to tytuł nowego albumu Soboty. Płyta, chociaż ma kontrowersyjny tytuł, nie wzbudza kontrowersji wśród fanów rapu i Soboty. Każda z dziesięciu piosenek z tego albumu nosi tytuł jednego z przykazań. Płyta z pewnością zaskoczy fanów rapera. Sobota znany jest z rapowego coveru Ona Tańczy Dla Mnie, którego teledysk możecie zobaczyć na Eska.pl!
Sobota / Sobota - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: 10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl [VIDEO]
Nowa płyta Soboty ukaże się wiosną 2013, prawdopodobnie jeszcze przed wakacjami! 10 Przykazań - tak zatytułowany jest krążek, którego single nawiązują do każdego z przykazań dekalogu. Sobota nie boi się szokować, o czym przekonał słuchaczy wykonując rapowy cover hitu Ona Tańczy Dla Mnie zespołu Weekend. Piosenka wzbudziła wielkie zainteresowanie i coraz częściej usłyszeć można ją na klubowych parkietach.

Zobacz na Eska.pl Sobota znalazł inspirację w disco - polo

10 Przykazań - Sobota (tracklista)

1.Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną
2. Nie będziesz brał imienia Pana, Boga swego nadaremnie
3. Pamiętaj, abyś dzień święty święcił
4. Czcij ojca swego i matkę swoją
5. Nie zabijaj
6. Nie cudzołóż
7. Nie kradnij
8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu
9. Nie pożądaj żony bliźniego swego
10. Ani żadnej rzeczy, która jego jest

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie - Sobota



Nie czytałeś jeszcze?

Oskary 2013 - sprawdź gdzie oglądać transmisję Oskarów 2013

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]
0

TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]

TOP Music Wembley w Londynie, czyli impreza, na której wystąpią m.in. polskie gwiazdy. Na legendarnej Wembley Arenie wystąpią takie gwiazdy jak: Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak, Patrycja Markowska, Andrzej Piaseczny czy Zakopower. Kiedy odbędzie się TOP Music Wembley? Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na ESKA.pl 
26/11/2014 15:28
Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]
0

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11 online to wcale nie gorsza opcja od transmisji w tv. To także jedna z odpowiedzi na pytanie, gdzie oglądać mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund na żywo, bo internetowy live stream jest dostępny. Wszystko o transmisji meczu Arsenal Londyn - Borussia Dortmund w telewizji i internecie na ESKA.pl. Gotowi na grę w stylu Like A Champion?
26/11/2014 15:24
Muzyczne gwiazdy dla UNICEF-u. Katy Perry, David Guetta, Tokio Hotel i inni śpiewają Imagine Johna Lennona [VIDEO]
0

Muzyczne gwiazdy dla UNICEF-u. Katy Perry, David Guetta, Tokio Hotel i inni śpiewają Imagine Johna Lennona [VIDEO]

Muzyczne gwiazdy takie jak: Adam Lambert, David Guetta, Katy Perry czy Will.I.Am wzięły udział w projekcie UNICEF-u. Tym sposobem powstanie nowa wersja utworu Imagine Johna Lennona. Co ciekawe w piosence Imagine obok Katy Perry, czy Adama Lamberta mogą zaśpiewać też 'zwykli śmiertelnicy'. Jak to możliwe? Przekonaj się na ESKA.pl 
26/11/2014 14:52
Matura 2015 - matura próbna OPERON: odpowiedzi z języka polskiego już są. Rozwiązania na ESKA.pl, bo już za rok matura... [VIDEO]
0

Matura 2015 - matura próbna OPERON: odpowiedzi z języka polskiego już są. Rozwiązania na ESKA.pl, bo już za rok matura... [VIDEO]

Ruszyła matura próbna 2015 Operona. 25 listopada 2014 uczniowie musieli zmierzyć się z arkuszami maturalnymi z języka polskiego. Tuż po godz. 14:00 odpowiedzi z matury próbnej 2015 Operona znajdziecie na ESKA.pl 
26/11/2014 14:17
Orange Video Fest 2014: kiedy, jacy YouTuberzy, gdzie kupić  bilety? Będzie też muzycznie! [VIDEO]
0

Orange Video Fest 2014: kiedy, jacy YouTuberzy, gdzie kupić bilety? Będzie też muzycznie! [VIDEO]

Orange Video Fest 2014 to impreza dla wszystkich fanów polskich YouTuberów. Kiedy jest Orange Video Fest 2014, jakich YouTuberów będzie można spotkać na żywo i gdzie kupić bilety na wydarzenie? Wszystkie informacje - w tym również te muzyczne - o Orange Video Fest 2014 czekają na ESKA.pl!
26/11/2014 14:07
Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego dostępne w sieci. Już za rok matura [VIDEO]
0

Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego dostępne w sieci. Już za rok matura [VIDEO]

Matura 2015: zanim uczniowie podejdą do egzaminu dojrzałości, niektóre ze szkół organizują matury próbne. Wiele placówek decyduje się na zorganizowanie matur próbnych z wydawnictwem Operon. Matura próbna Operona rusza 25 listopada 2014. Tego dnia uczniowie sprawdzą swoje umiejętności podczas matury próbnej z języka polskiego. Arkusze matury próbnej z Operona z języka polskiego znajdziesz na ESKA.pl.   
26/11/2014 14:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]