WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl [VIDEO] - 10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl

10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl [VIDEO]

RSS 22/02/2013 16:21 Komentarze
10 Przykazań to tytuł nowego albumu Soboty. Płyta, chociaż ma kontrowersyjny tytuł, nie wzbudza kontrowersji wśród fanów rapu i Soboty. Każda z dziesięciu piosenek z tego albumu nosi tytuł jednego z przykazań. Płyta z pewnością zaskoczy fanów rapera. Sobota znany jest z rapowego coveru Ona Tańczy Dla Mnie, którego teledysk możecie zobaczyć na Eska.pl!
Sobota / Sobota - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: 10 Przykazań - Sobota. Zobacz tracklistę nowej płyty Soboty na Eska.pl [VIDEO]
Nowa płyta Soboty ukaże się wiosną 2013, prawdopodobnie jeszcze przed wakacjami! 10 Przykazań - tak zatytułowany jest krążek, którego single nawiązują do każdego z przykazań dekalogu. Sobota nie boi się szokować, o czym przekonał słuchaczy wykonując rapowy cover hitu Ona Tańczy Dla Mnie zespołu Weekend. Piosenka wzbudziła wielkie zainteresowanie i coraz częściej usłyszeć można ją na klubowych parkietach.

Zobacz na Eska.pl Sobota znalazł inspirację w disco - polo

10 Przykazań - Sobota (tracklista)

1.Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną
2. Nie będziesz brał imienia Pana, Boga swego nadaremnie
3. Pamiętaj, abyś dzień święty święcił
4. Czcij ojca swego i matkę swoją
5. Nie zabijaj
6. Nie cudzołóż
7. Nie kradnij
8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu
9. Nie pożądaj żony bliźniego swego
10. Ani żadnej rzeczy, która jego jest

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie - Sobota



Nie czytałeś jeszcze?

Oskary 2013 - sprawdź gdzie oglądać transmisję Oskarów 2013

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Sunrise Festival 2017 - momenty, które wstyd przegapić!
0

Sunrise Festival 2017 - momenty, które wstyd przegapić!

Sunrise Festival 2017 miał miejsce od 21-23 lipca! Co działo się wyjątkowej imprezie z muzyką elektroniczną? Mamy dla was momenty z festiwalu, które wstyd było przegapić! Sprawdźcie już teraz!
24/07/2017 12:28
Voice of Poland Pod Żaglami - kto wystąpi podczas finału The Tall Ships Races 2017?
0

Voice of Poland Pod Żaglami - kto wystąpi podczas finału The Tall Ships Races 2017?

Voice of Poland Pod Żaglami to koncert, który odbędzie się w ramach finału The Tall Ships Races 2017. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na ESKA.pl
24/07/2017 12:17
Magda Gessler gotuje 21 lat temu. Nie poznasz gwiazdy Kuchennych rewolucji! VIDEO
0

Magda Gessler gotuje 21 lat temu. Nie poznasz gwiazdy Kuchennych rewolucji! VIDEO

Magda Gessler gotuje w telewizji... 21 lat temu! Jak wtedy wyglądała i jak się zachowywała? Nie poznasz gwiazdy Kuchenny rewolucji!
24/07/2017 11:53
Despacito zakazane w radiu. Kto zablokował hit lata?
0

Despacito zakazane w radiu. Kto zablokował hit lata?

Despacito zablokowane. Chociaż hit lata podbija listy przebojów na całym świecie, są miejsca, gdzie już go nie posłuchasz.
24/07/2017 11:25
Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus
0

Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus

Tadeusz Sznuk nie żyje? Taka szokująca informacja krąży po Facebooku. Sprawdźcie, na co trzeba uważać!
24/07/2017 11:09
Andrzej Piaseczny teledysk z udziałem fanów do piosenki My [VIDEO]
0

Andrzej Piaseczny teledysk z udziałem fanów do piosenki My [VIDEO]

Andrzej Piaseczny - My: wokalista i juror w The Voice of Poland z pomocą swoich fanów stworzył wyjątkowe video do najnowszego singla. Zobacz teledysk na ESKA.pl!
24/07/2017 11:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program