Wyszukiwanie
Wyszukiwarka Hotplota.pl –

robert pattinson

.

System tagów Hotplota.pl umożliwia dostęp do interesujących Cię artykułów. Klikając w słowo kluczowe, które Cię interesuje, np. robert pattinson otrzymujesz listę treści powiązanych z hasłem robert pattinson. Szukana fraza robert pattinson została znaleziona 529 razy.

Wiadomości o robert pattinson

robert pattinson: FKA twigs pokazała PENISA na Met Gala 2015! ZDJĘCIA

robert pattinson i FKA twigs zaliczyli pierwsze oficjalne wyjście razem. Na Met Gala 2015 FKA twigs przyciągała uwagę nie tylko towarzystwem...

robert pattinson i FKA twigs na Met Gala 2015! To ich pierwsze oficjalne wyjście! ZDJĘCIA

Met Gala 2015 przyciągnęła na czerwony dywan same gwiazdy. Wśród nich znaleźli się także robert pattinson i FKA twigs! To było ich pierwsze oficjalne wyjście razem! Jak wypadli?

robert pattinson i FKA Twigs wychodzą z hotelu. Noc nie była udana? Zobacz ZDJĘCIA!

robert pattinson i FKA Twigs spędzili noc w hotelu! Czyżby randka nie była udana? Zobaczcie, dlaczego tak można pomyśleć, patrząc na ich nowe zdjęcia!

Kristen Stewart: robert pattinson nie sprawdzał się w łóżku?! "To była agonia"!

Kristen Stewart i robert pattinson męczyli się ze sobą w łóżku?! Przeczytajcie szokujące wyznanie Kristen dla Haper's Bazaar!

robert pattinson: FKA twigs pokazała pierścionek zaręczynowy! Zobaczcie, jak wygląda! ZDJĘCIA

Plotki o tym, że robert pattinson i FKA twigs zaręczyli się odgrzewają atmosferę od paru dobrych tygodni. Teraz jest dowód!

robert pattinson: FKA twigs W CIĄŻY?! Wiemy, kiedy para będzie mieć dziecko!

robert pattinson i FKA twigs są ze sobą bardzo szczęśliwi. Nic dziwnego, że fani coraz odważniej pytają ich o ślub i dziecko. FKA twigs w ciąży pojawiła się w jednym ze swoich najnowszych teledysków. Prorokowaliśmy, że coś może być na rzeczy. Teraz mamy więcej szczegółów!

robert pattinson i FKA Twigs razem na festiwalu Coachella 2015! Zobacz zdjęcia! <3

robert pattinson i FKA Twigs bawili się razem na festiwalu Coachella 2015! Pattinson i Twigs to słodka para! Zobaczcie zdjęcia!

robert pattinson pakuje na siłowni! Ślub motywuje go do bycia w formie? ;) ZDJĘCIA

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się doniesienia, że robert pattinson jest zaręczony. Wybranką jego serca ma być oczywiście FKA twigs. robert pattinson nie potwierdził tych doniesień, jednak również nie zdementował ich. Media są czujne! :) Ostatnio Rob wybrał się na siłownie. Ślub go zmotywował? ;)

robert pattinson i FKA twigs: ślub w... PUBIE?! Sprawdź szczegóły!

robert pattinson i FKA twigs zaręczeni? Jakby to było za mało zaskakującym newsem, sprawdźcie, jaki para planuje ślub! robert pattinson i FKA twigs raczej nie zaserwują nam wesela w stylu Hollywood!

robert pattinson ZARĘCZONY, Kristen Stewart ZAŁAMANA! Kto ją pociesza?

Wieść o tym, że robert pattinson jest zaręczony rozlała się na dobre po sieci. Choć na początku tłumaczono, że plotki o zaręczynach Roberta Pattinsona i FKA twigs są po prostu żartem znajomego, teraz coraz głośniej mówi się o ślubnych planach Roba. Nie wszystkich jednak te cieszą...