Włącz Radio ESKA rozwiń
Wyszukiwanie
Wyszukiwarka Hotplota.pl –

robert pattinson

.

System tagów Hotplota.pl umożliwia dostęp do interesujących Cię artykułów. Klikając w słowo kluczowe, które Cię interesuje, np. robert pattinson otrzymujesz listę treści powiązanych z hasłem robert pattinson. Szukana fraza robert pattinson została znaleziona 548 razy.

Wiadomości o robert pattinson

robert pattinson: FKA Twigs postawiła mu ultimatum?! Ślub w 2016 albo ROZSTANIE?!

robert pattinson i FKA Twigs ślub wezmą w 2016 roku? Takie ultimatum piosenkarka miała ostatnio postawić narzeczonemu. Sprawdźcie szczegóły na ten temat!

robert pattinson w reklamie Dior Homme Intense City! Wygląda HOT! Zobacz!

robert pattinson wystąpił w reklamie Diora. No i jak w każdej reklamie i w każdym filmie i na każdym zdjęciu - wygląda po prostu doskonale! Zobaczcie!

robert pattinson jako ZŁY OJCIEC w filmie Life! Zobacz video!

robert pattinson jest złym ojcem? Zobaczcie nowy fragment filmu Life, w którym Rob wciela się w fotografa Jamesa Deana!

robert pattinson i FKA Twigs ROZSTALI SIĘ?! Ślub odwołany?! Znamy szczegóły!

robert pattinson i FKA Twigs zerwali zaręczyny?! Związek zakończył się ponoć wielką kłótnią i prawie miesiącem nie odzywania się do siebie!

"Kristen Stewart dostałaby moją nerkę, robert pattinson - nie"! Kto tak powiedział? Sprawdź!

Kristen Stewart jest lepsza, niż robert pattinson?! Tak uważa ktoś, kto miał okazję pracować z obojgiem z nich! Kto? Sprawdźcie!

Kristen Stewart i robert pattinson znowu razem w filmie?! Pierwszy raz od sagi Zmierzch?!

Kristen Stewart i robert pattinson wystąpią razem w filmie po raz pierwszy od zakończenia sagi Zmierzch i późniejszego rozstania?! Znamy szczegóły na ten temat!

robert pattinson: FKA twigs atakowana przez rasistów! robert pattinson odpowiada hejterom...

robert pattinson i FKA twigs starają się nie przejmować rasistowskimi hejtami, ale aktor przyznaje, że nie jest to łatwe...

robert pattinson jest wkurzony! "Może jeszcze niech zrobią mi zdjęcie, jak robię sobie dobrze!"

robert pattinson udzielił baaardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedział o "kretynach" hejtujących go w sieci, o tym, jak głupie są jego zdaniem gale takie, jak MTV VMA, a także o tym, co naprawdę myśli o ludziach robiących mu zdjęcia! Gotowi na sporą dawkę brutalnej prawdy o Robercie Pattinsonie?

robert pattinson i Dane DeHaan w nowych fragmentach filmu Life! Pattinson gra fotografa Jamesa Deana!

robert pattinson i Dane DeHaan grają razem w nowym filmie Life o przyjaźni legendarnego aktora Jamesa Deana i fotografa Dennisa Stocka. Zobaczcie dwa ujawnione właśnie fragmenty filmu!

robert pattinson i FKA Twigs: długa rozłąka "odbiła swoje piętno" na ich związku! Znamy szczegóły!

robert pattinson i FKA Twigs prawie w ogóle nie widywali się przez kilka ostatnich miesięcy! Co dalej z ich ślubnymi planami?!