Wyszukiwanie
Wyszukiwarka Hotplota.pl –

one direction

.

System tagów Hotplota.pl umożliwia dostęp do interesujących Cię artykułów. Klikając w słowo kluczowe, które Cię interesuje, np. one direction otrzymujesz listę treści powiązanych z hasłem one direction. Szukana fraza one direction została znaleziona 606 razy.

Wiadomości o one direction

Billboard Music Awards 2015: one direction po raz pierwszy na gali bez Zayna Malika! Zaśpiewają?

Billboard Awards 2015 to dla one direction pierwsza gala rozdania nagród, na której zespół pojawi się czteroosobowym składzie. Sprawdźcie szczegóły!

one direction grają w dwa ognie ;D CZAD! Jak sobie poradzili? Zobaczcie ŚMIESZNE VIDEO!

one direction byli gośćmi specjalnymi The Late Late Show With James Corden. Jak sobie poradzili? Świetnie! Zwłaszcza podczas gry w dwa ognie :D

one direction: Wiz Khalifa nawiązał z nimi współpracę!? Sprawdźcie szczegóły!

one direction poszerzają horyzonty i otwierają się na współpracę z nowymi osobami! Czyżby odejście Zayna Malika dodało im skrzydeł i odwagi do działania?!

Louis Tomlinson: Harry Styles jest na niego WŚCEKŁY! Koniec przyjaźni w one direction?

Louis Tomlinson i Harry Styles zerwą przyjaźń z powodu kłótni Louisa z Zaynem Malikiem? Rozłam w one direction? Sprawdźcie szczegóły!

Zayn Malik to "J***NY IDIOTA"?! Noel Gallagher ostro o odejściu Zayna z one direction!

Zayn Malik obrażany przez Noela Gallaghera! "O czym ty mówisz, idioto?" - ciśnie byłemu wokaliście one direction Noel Gallagher.

one direction: Harry Styles ODEJDZIE przez kłótnię Zayna Malika i Louisa Tomlinsona?!

Harry Styles odejdzie z one direction, jak Zayn Malik? Louis Tomlinson i Zayn przegięli! Czy ich kłótnie doprowadzą do dalszego rozpadu 1D?

one direction: Louis Tomlinson z 5 dziewczynami w hotelu! Kemi Lawrence zdradza szczegóły!

Louis Tomlinson z one direction wie, jak wykorzystać sławę i młodość :) Ostatnio ostro zaszalał z 5 laskami! Jedna z nich zdradza szczegóły szalonej nocy!

Zayn Malik wciąż JEST CZŁONKIEM one direction! Stephen Hawking ma na to dowody...

Kiedy Zayn Malik odszedł z one direction, dla wielu fanek świat się zawalił. A może wcale nie odszedł? Zobaczcie, co mówi na ten temat Stephen Hawking!

Zayn Malik OSZUKIWAŁ fanów?! Od roku wiedział, że odejdzie z one direction!

Zayn Malik zapewniał, że decyzja o odejściu z one direction była spontaniczna. Kłamał?

Członkowie one direction nie zostaną zaproszeni na ślub Zayna Malika? Chce tego Perrie Edwards!

Członkowie one direction przez ponad 5 lat byli ze sobą bardzo blisko. Jednak wszystko wskazuje na to, że w najważniejszym dniu dla Zayna Malika panowie nie będą razem. Dlaczego Perrie Edwards chce rozdzielić paczkę? :(