Wyszukiwanie
Wyszukiwarka Hotplota.pl –

one direction

.

System tagów Hotplota.pl umożliwia dostęp do interesujących Cię artykułów. Klikając w słowo kluczowe, które Cię interesuje, np. one direction otrzymujesz listę treści powiązanych z hasłem one direction. Szukana fraza one direction została znaleziona 599 razy.

Wiadomości o one direction

Zayn Malik wciąż JEST CZŁONKIEM one direction! Stephen Hawking ma na to dowody...

Kiedy Zayn Malik odszedł z one direction, dla wielu fanek świat się zawalił. A może wcale nie odszedł? Zobaczcie, co mówi na ten temat Stephen Hawking!

Zayn Malik OSZUKIWAŁ fanów?! Od roku wiedział, że odejdzie z one direction!

Zayn Malik zapewniał, że decyzja o odejściu z one direction była spontaniczna. Kłamał?

Członkowie one direction nie zostaną zaproszeni na ślub Zayna Malika? Chce tego Perrie Edwards!

Członkowie one direction przez ponad 5 lat byli ze sobą bardzo blisko. Jednak wszystko wskazuje na to, że w najważniejszym dniu dla Zayna Malika panowie nie będą razem. Dlaczego Perrie Edwards chce rozdzielić paczkę? :(

Louis Tomlinson w jury X Factor?! Członek one direction faworytem w wyścigu do fotela!

Kariera one direction rozpoczęła się w X Factor. Teraz historia zatacza koło i do jury X Factor ma trafić Louis Tomlinson!

Zayn Malik wrócił na Twittera. WRESZCIE! Co napisał były członek one direction? Zobaczcie!

Czy Zayn Malik tłumaczy, dlaczego odszedł z one direction? Zobaczcie, co napisał w swoim pierwszym tweecie po opuszczeniu 1D!

one direction: Zayn Malik solo wypada lepiej niż z 1D!? Naughty Boy znowu dissuje one direction!

Konflikt na linii one direction - Zayn Malik trwa?! Główni zainteresowani starają się utrzymać poprawne kontakty. Przynajmniej w mediach. Oliwy do ognia dolewa jednak Naughty Boy! Zayn Malik dopiero przy nim rozwija skrzydła? Producent znowu dissuje one direction

Zayn Malik PODZIĘKOWAŁ one direction na The Asian Awards 2015! Pierwsze wystąpienie po odejściu z 1D! Zobacz VIDEO!

Na The Asian Awards 2015 Zayn Malik pojawił się po raz pierwszy oficjalnie publicznie od odejścia z one direction. Zayn Malik podziękował kolegom z zespołu! Zobacz VIDEO!

one direction: Louis Tomlinson, Liam Payne i Niall Horan razem na imprezie! Gdzie Harry Styles?

Fani one direction ponownie zamarli, gdy na balu charytatywnym pojawiła się tylko trójka członków grupy 1D! Louis Tomlinson, Liam Payne i Niall Horan wybrali się na Great Gatsby Charity Ball organizowany w Londynie. Nie towarzyszył im Harry Styles. Czy są to powody do niepokoju? Po odejściu Zayna Malika z one direction wszyscy zwolennicy zespołu są postawieni w stan gotowości!