Wyszukiwanie
Wyszukiwarka Hotplota.pl –

justin bieber palił marihuanę

.

Wiadomości

Justin Bieber i Selena Gomez znowu w kontakcie! Zerwanie z Zeddem wiele zmieniło :)

Justin Bieber i Selena Gomez znowu mają ze sobą kontakt! Zagraniczna prasa donosi, że zakończenie relacji z Zeddem dało podwaliny do powrotu do kontaktu byłych kochanków! To Justin Bieber pierwszy wyciągnął rękę do Seleny Gomez!

Kuba Wojewódzki, odcinek 21.04.2015: Omenaa Mensah - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego?

Nowy odcinek Kuba Wojewódzki Show 21.04.2015! Kuba Wojewódzki zaprosił do studia wyjątkowo wyszukanych gości. Na kanapach w studio TVN u Kuby Wojewódzkiego zasiądą Omenaa Mensah i Artur Andrus. U Kuby Wojewódzkiego 21.04.2015 będzie się działo!

Wojciech Szczęsny: Marina Łuczenko zorganizowała mu b-day party! Wpadł nawet LemON!

Te urodziny Wojciech Szczęsny zapamięta na długo! Wszystko za sprawą niespodzianek, jakie przygotowała dla niego Marina Łuczenko. Wojciech Szczęsny miał zorganizowane b-day party, na które zaproszenie dostali znakomici goście!

Perkusista AC/DC winny! Phil Rudd przyznał się do gróźb i posiadania narkotyków!

Phil Rudd, perkusista AC/DC przyznał się przed sądem do tego, że groził śmiercią i posiadał narkotyki! Co na to sąd? Phil Rudd może trafić za kratki nawet na 7 lat!

You Can Dance 2015, odcinek 8. (20.04.2015): KTO ODPADŁ? Kto był najlepszy?

You Can Dance 2015, odcinek 8.: Kto odpadł? Kto był najlepszy w You Can Dance 20.04.2015? Sprawdźcie szczegóły pierwszego odcinka You Can Dance 2015 na żywo!

You Can Dance 2015, odcinek 8. (20.04.2015) online na Hotplota.pl! Kto odpadł z You Can Dance 20.04.2015? Sprawdźcie!

You Can Dance 20.04.2015 to pierwszy odcinek na żywo! Finałowa 14 w końcu w komplecie, ale... tylko na chwilę! Na Hotplota.pl relacja na żywo z 8. odcinka You Can Dance 2015! Kto odpadł? Kto był najlepszy? Sprawdźcie!

Taylor Swift: Calvin Harris nigdy z nią nie zamieszka, bo... NIE MOŻE ODDYCHAĆ w jej łóżku!

Taylor Swift i Calvin Harris parą są już od kilku miesięcy. Para na pewno jednak razem nie zamieszka! Dlaczego? Wszystko przez pewną dolegliwość, która dopada go... w jej łóżku!

Rihanna w bikini i bez stanika! ZOBACZ mega sexy prywatne zdjęcia Rihanny!

Rihanna w bikini wygląda super sexy! A poczekajcie, aż zobaczycie jej zdjęcia w zwiewnej sukience bez stanika!