Włącz Radio ESKA rozwiń
Wyszukiwanie
Wyszukiwarka Hotplota.pl –

dzikistyl company

.

System tagów Hotplota.pl umożliwia dostęp do interesujących Cię artykułów. Klikając w słowo kluczowe, które Cię interesuje, np. dzikistyl company otrzymujesz listę treści powiązanych z hasłem dzikistyl company. Szukana fraza dzikistyl company została znaleziona 5 razy.

Wiadomości o dzikistyl company

Got To Dance 2013: dzikistyl company - tak się wygrywa w finale Got To Dance! Zobacz zdjęcia!

Got To Dance. Tylko Taniec 2013: Duet dzikistyl company zachwycił jury i widzów programu Got To Dance 3! Zobaczcie zdjęcia z finału Got To Dance 2013!

Finał Got To Dance 2013: dzikistyl company WYGRALI GOT TO DANCE 2013!

Wielki finał Got To Dance 2013 za nami. Kto wygrał Got To Dance 3!? dzikistyl company! To właśnie oni, dzięki Waszym głosom, znaleźli się w dogrywce! Finał Got To Dance 2013 należał do dzikistyl company!

Finał Got To Dance 2013: dzikistyl company ROZWALA SYSTEM!

Finał Got To Dance 2013 dostarcza niesamowitych emocji. Zwłaszcza, gdy na scenie pojawia się duet dzikistyl company! Jury Got To Dance 2013 położone na łopatki. Podobnie publiczność! A Wy?

Got To Dance. Tylko Taniec 3: dzikistyl company i... taniec na rurze! Video [YOUTUBE]

Alan Andersz widzi w dzikistyl company finalistów Got To Dance. Tylko Taniec 3. Tymczasem Kuba Jóźwiak, jeden z hmmm... członków DzikiStyl... jest instruktorem tańca na rurze! Zobaczcie video [YOUTUBE] Kuba Jóźwiak - pole dance!

Got To Dance. Tylko Taniec 3: dzikistyl company zachwycił Alana Andersza. Zobaczcie Dzikistyl w... You Can Dance!

W 2 odcinku "Got To Dance. Tylko Taniec 3" (08.03.2013.) zachwyciła m.in. grupa dzikistyl company. Alan Andersz już widzi ich w finale 3 edycji "Got To Dance. Tylko Taniec". I nic dziwnego grupa ma już na koncie sporo sukcesów.... W jego skład wchodzą finaliści konkurencyjnego programu....