Włącz Radio ESKA rozwiń
Wyszukiwanie
Wyszukiwarka Hotplota.pl –

Justin Bieber

.

System tagów Hotplota.pl umożliwia dostęp do interesujących Cię artykułów. Klikając w słowo kluczowe, które Cię interesuje, np. Justin Bieber otrzymujesz listę treści powiązanych z hasłem Justin Bieber. Szukana fraza Justin Bieber została znaleziona 1904 razy.

Wiadomości o Justin Bieber

Justin Bieber: What Do You Mean? Nowa piosenka już niedługo! Data premiery ujawniona! VIDEO!

Justin Bieber ujawnił datę premiery nowej piosenki, What Do You Mean?! Sprawdźcie szczegóły na jej temat i zobaczcie VIDEO!

Justin Bieber spotkał się z chorą fanką i chłopcem z zespołem Downa! VIDEO! <3

Justin Bieber odwiedził dwoje młodych fanów, którzy borykają się z ciężkimi chorobami! Zobaczcie wzruszające filmiki z tych niesamowitych spotkań!

Justin Bieber: Baby w wykonaniu jego młodszego rodzeństwa! Jazmyn i Jaxon dają radę!

Brat i siostra Justina Biebera są kolejni w kolejce do wielkiej kariery? Zobaczcie słodki filmik, w którym śpiewają hit Baby! Justin Bieber takiego wykonania by się nie powstydził! ;)

Justin Bieber, Instagram: Goły Justin Bieber zniknął! Powód? Nie to, co myślicie...

Zdjęcie tyłka, które jeszcze niedawno cieszyło fanki, zostało skasowane! Czy usunął je Instagram, czy osobiście Justin Bieber? Instagram rzadko kasuje fotki użytkowników, ale może tak było tym razem?  

Justin Bieber ścigany przez argentyński sąd? Już nie! Jak to się stało?!

Justin Bieber kilkukrotnie nie stawił się na wezwanie argentyńskiego sądu w sprawie pobicia fotoreportera. Groziło mu nawet ściganie przez Interpol. Ale teraz Justinowi Bieberowi nic już nie grozi. Jak to się stało...?!

Justin Bieber ma za mało seksu? Jego Instagram to wołanie o pomoc!

Justin Bieber jara się dwa razy starszą od siebie kobietą! Na swoim Instagramie zamieścił nawet jej seksowną fotkę w bieliźnie! Co na to Kelly Ripa?! 

Justin Bieber woli starsze?! Justin Bieber leci na 40-letnią mężatkę! Sam się do tego przyznał!

Justin Bieber woli starsze?! Justin Bieber jara się 40-letnią mężatką! Sam się do tego przyznał na Instagramie! Kim jest kobieta, na którą leci Justin Bieber?!

Justin Bieber jednak ukończył szkołę! Zdał maturę? Zgadnijcie, z jakim wynikiem!

Justin Bieber ukończył szkołę średnią i zdał maturę?! Zastanawiacie się, jak i kiedy tego dokonał? Lepiej sprawdźcie, bo to prawda! :)

Selena Gomez: Justin Bieber tęskni za nią?! Mamy niezbity dowód!

Justin Bieber tęskni za Seleną Gomez! Świadczy o tym nowe zdjęcie, jakie pojawiło się na jego profilu w serwisie Instagram! Justin Bieber wysyła jasne sygnały!

Justin Bieber w końcu zmądrzeje?! Tak! Ale najpierw się nieźle nacierpi!

Justin Bieber w końcu zmądrzeje? Na razie mądrość go boli! ;)