Wyszukiwanie
Wyszukiwarka Hotplota.pl –

Justin Bieber

.

System tagów Hotplota.pl umożliwia dostęp do interesujących Cię artykułów. Klikając w słowo kluczowe, które Cię interesuje, np. Justin Bieber otrzymujesz listę treści powiązanych z hasłem Justin Bieber. Szukana fraza Justin Bieber została znaleziona 1839 razy.

Wiadomości o Justin Bieber

Justin Bieber: To jego nowa dziewczyna?! Płaski tyłek Kendall Jenner ma sporą konkurencję! :D ZDJĘCIA

Justin Bieber na brak kobiecego towarzystwa narzekać nie może. Ostatnio widywany jest w towarzystwie Jayde Pierce! Justin Bieber dla niej zrezygnował z gali Billboard Music Awards 2015!

Justin Bieber SZUKA DZIEWCZYNY! Ogłoszenie wystosował na łamach Seventeen! Kto ma u niego szansę!?

Justin Bieber udzielił szczerego i odważnego wywiadu magazynowi Seventeen! Justin Bieber nie tylko przyznał się do błędów - dodatkowo potwierdził, że szuka dziewczyny! Jakie kryteria musi spełniać kandydatka na jego drugą połowę?

Justin Bieber: “Jestem sobą ROZCZAROWANY!” Szczere wyznanie! Co jeszcze powiedział Justin Bieber?

Dlaczego Justin Bieber tak często pakuje się w kłopoty? Jak tłumaczy głośne afery, o których rozpisywała się prasa? Zobaczcie, co powiedział!

Justin Bieber i Selena Gomez RAZEM?! Jest ktoś, kto nigdy na to nie pozwoli! Kto...? Zdziwicie się!

Justin Bieber i Selena Gomez znowu razem? Takie plotki pojawiły się po ostatnim spotkaniu pary na gali Met 2015. Selena Gomez bardzo przeżyła to spotkanie! Ponoć równie bardzo przeżywa SMS'y od Justina! Jest jednak ktoś, kto nie pozwoli im wrócić do siebie!

Justin Bieber i Kendall Jenner to nowi Brad Pitt i Angelina Jolie?! Kto tak uważa?

Justin Bieber i Kendall Jenner są dla siebie stworzeni, jak Brad Pitt i Angelina Jolie? Jest ktoś, kto gorąco w to wierzy! Kto to? Oczywiście nie Selena Gomez...

Selena Gomez cierpi na bezsenność! Wszystkiemu winien... Justin Bieber?! ;) VIDEO

Selena Gomez nie może spać po nocach! Czyżby powodem jej bezsenności był... Justin Bieber?! Selena Gomez przez niego nie może zmrużyć oka?!

Wango Tango 2015: Justin Bieber i Selena Gomez RAZEM na gali? Sprawdźcie szczegóły!

Gala Wango Tango 2015 zbliża się wielkimi krokami! Na czerwonym dywanie pojawi się Justin Bieber. Selena Gomez też wybierze się na galę, by znowu spotkać się z nim absolutnym 'przypadkiem'? ;)

Selena Gomez: Justin Bieber wraca do gry?! "Od czasu Met Gala 2015 ciągle do niej pisze"!

Selena Gomez i Justin Bieber to niekończąca się historia. Zagraniczna prasa podaje, że Met Gala 2015 ponownie zbliżyła do siebie byłych kochanków!

Instagram: Justin Bieber nie wytrzymał... Miało nie być selfie, ale Justin złamał zasady! Kto jeszcze?

Justin Bieber znów złamał zasady... Miało nie być selfie, ale Justin Bieber nie wytrzymał! Kto jeszcze pstrykał zdjęcia z rąsi?

Justin Bieber i Shanina Shaik bawią się w Las Vegas! A gdzie jest Kandall i Hailey?!

Justin Bieber bawił się w Las Vegas na imprezie przed bokserską "walką stulecia" w Las Vegas! Ale o dziwo, tym razem nie towarzyszyła mu ani Kendall Jenner, ani Hailey Baldwin!