Wyszukiwanie
Wyszukiwarka Hotplota.pl –

Harry Styles

.

System tagów Hotplota.pl umożliwia dostęp do interesujących Cię artykułów. Klikając w słowo kluczowe, które Cię interesuje, np. Harry Styles otrzymujesz listę treści powiązanych z hasłem Harry Styles. Szukana fraza Harry Styles została znaleziona 332 razy.

Wiadomości o Harry Styles

One Direction: Louis Tomlinson, Liam Payne i Niall Horan razem na imprezie! Gdzie Harry Styles?

Fani One Direction ponownie zamarli, gdy na balu charytatywnym pojawiła się tylko trójka członków grupy 1D! Louis Tomlinson, Liam Payne i Niall Horan wybrali się na Great Gatsby Charity Ball organizowany w Londynie. Nie towarzyszył im Harry Styles. Czy są to powody do niepokoju? Po odejściu Zayna Malika z One Direction wszyscy zwolennicy zespołu są postawieni w stan gotowości!

One Direction: Louis Tomlinson, Liam Payne i Niall Horan razem na imprezie! Gdzie Harry Styles?

Fani One Direction ponownie zamarli, gdy na balu charytatywnym pojawiła się tylko trójka członków grupy 1D! Louis Tomlinson, Liam Payne i Niall Horan wybrali się na Great Gatsby Charity Ball organizowany w Londynie. Nie towarzyszył im Harry Styles. Czy są to powody do niepokoju? Po odejściu Zayna Malika z One Direction wszyscy zwolennicy zespołu są postawieni w stan gotowości!

One Direction: Zayn Malik odszedł. Harry Styles i Louis Tomlinson ROZPŁAKALI SIĘ na scenie! Zobacz VIDEO!

Zayn Malik odszedł z One Direction! Harry Styles i Louis Tomlinson rozpłakali się na scenie podczas koncertu! Zobaczcie wzruszające VIDEO!

One Direction: Zayn Malik odchodzi?! Harry Styles walczy o utrzymanie zespołu!

Harry Styles walczy o One Direction! 2015 rok fatalnie zaczął się dla zespołu. Problemy osobiste wokalistów doprowadzą do rozpadu One Direction? Harry Styles nie chce do tego dopuścić!

One Direction: Louis Tomlinson rozstał się z dziewczyną. Kto go wspiera? Harry Styles!

Louis Tomlinson i Eleanor Calder rozstali się. W trudnych chwilach kumpla z One Direction wspiera Harry Styles! Louis Tomlinson "uważa go za brata"!

One Direction: Harry Styles, Niall Horan i Liam Payne pozują do zdjęć na płycie lotniska ;)

One Direction 2015 rozpoczęli bardzo pracowicie. Ostatnio członkowie 1D koncertowali w Australii. Paparazzi ustrzelili im zdjęcia, gdy panowie pakowali się już do samolotu następnego dnia po udanym show. Harry Styles i Niall Horan byli w wyśmienitych nastrojach! 

Harry Styles ZAGRA W FILMIE... Leonardo DiCaprio?! Sprawdź szczegóły!

Harry Styles aktorem? Do zagrania w swoim filmie zaprosił go Leonardo DiCaprio! Harry Styles ma wcielić się w króla Haralda III Srogiego!

Harry Styles chwali się klatą i... przypinką! Kupił ją na Walentynki 2015? ;) ZDJĘCIA

Harry Styles potrafi zaskoczyć :) Ostatnio paparazzi i fani przyłapali członka One Direction na lotnisku Lax. Ciężko było go nie zauważyć - Harry Styles miał rozpiętą koszulę, dzięki czemu jego klatka i tatuaże mogły swobodnie kusić zwolenniczki artysty :) No i do tego... ta przypinka!