Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Wypadek Paula Walkera znowu na świeczniku! Policja zataiła zeznania jedynego świadka? - "Skomentuj!"

Wypadek Paula Walkera znowu na świeczniku! Policja zataiła zeznania jedynego świadka?


RSS 19/03/2017 13:02 Komentarze

Paul Walker zginął w wypadku samochodowym pod koniec 2013 roku. Dopiero teraz wychodzą na jaw nieznane dotąd fakty!

Zdjęcie z artykułu: Wypadek Paula Walkera znowu na świeczniku! Policja zataiła zeznania jedynego świadka? Szybcy i wściekli 7 - Paul Walker nie żyje - zdjęcie z miejsca wypadku; East News/Splash News
Ilustracja do artykułu Wypadek Paula Walkera znowu na świeczniku! Policja zataiła zeznania jedynego świadka?

30 listopada 213 roku w wypadku samochodowym zginął Paul Walker. W 2017 miną więc cztery lata od śmierci aktora znanego i uwielbianego za rolę w serii Szybcy i Wściekli.

Wydawałoby się, że okoliczności śmierci Paula Walkera i jego przyjaciela, Rogera Rodasa, zostały wyjaśnione w sposób dosyć wyczerpujący. Wiele osób wciąż jednak nie może zrozumieć, że dwóch tak doświadczonych kierowców (z których jeden, Rodas, był zawodowcem) zginęło w tak tragicznym wypadku, do którego doszło podczas rutynowej przejażdżki.

Policja podała, że nie było żadnych naocznych świadków zdarzenia, a wypadek zarejestrowały tylko dwie kamery przemysłowe, z których obraz był fatalnej jakości. Wiele wskazuje na to, że to wszystko nieprawda!

Okoliczności wypadku z udziałem Paula Walkera i Rogera Rodasa ma wyjaśnić nowa seria dokumentalna Paul Walker: Collision Course, realizowana przez amerykańską sieć Reelz. Serwis RadarOnline opublikował zwiastun produkcji z wypowiedzią człowieka, który - jak twierdzi - widział zdarzenie na własne oczy! Jego zeznania zostały zatajone przez policję?!

"Kiedy policja tu była, powiedziałem im dokładnie, co widziałem, podałem im moją historię, a oni ją przyjęli. Spisali ją i to było wszystko" - mówi Abe Rodriguez. Mężczyzna komentuje także wersję, jakoby wypadek zarejestrowały tylko dwie kamery. "Policja wzięła ujęcia z dwóch kamer ochrony, które nie były dobre. Ta okolica przemysłowa ma wszędzie kamery. Tu na każdym rogu są jakieś kamery. Nikt nie pofatygował się, by ściągnąć nagrania i zobaczyć, co się stało" - wyjaśnia Rodriguez i dodaje: "Wiem, co widziałem!"

Video możecie zobaczyć >> TUTAJ.

Co o tym myślicie? Prawie 3,5 roku po śmierci Paula Walkera poznamy nowe szczegóły na temat wypadku? A może policja odrzuciła świadka i pozostałe nagrania, bo te po prostu nic nie wniosły do śledztwa? Cóż, nawet jeśli tak było, to dziwne, że te fakty zostały w ogóle ukryte.

Zdjęcie z artykułu: Wypadek Paula Walkera znowu na świeczniku! Policja zataiła zeznania jedynego świadka? paul walker nie żyje; AFP/East News
Ilustracja do artykułu Wypadek Paula Walkera znowu na świeczniku! Policja zataiła zeznania jedynego świadka?

 

komentarze
Hotplota News

Bella Thorne w bikini! HOT ZDJĘCIE! Scott, zobacz, co tracisz...

Bella Thorne wrzuciła na Instagram zdjęcie, do którego adresata nie mamy żadnych wątpliwości... ;)

Zac Efron o pocałunku z Dwaynem Johnsonem: "Smakował, jak reklama Winter Fresh"!

Zac Efron twierdzi, że Dwayne The Rock Johnson świetnie całuje! Co jeszcze zdradził na temat pocałunku z kolegą w filmie Baywatch? Sprawdźcie!

Książę Harry i Meghan Markle szukają domu w Ameryce! Harry chce mieszkać w Kalifornii!

Niestety, nie może wyprowadzić się z Anglii na stałe.

KSW 39 online - za darmo albo z PPV: Linki, cena, transmisja

Gdzie oglądać galę KSW 39 online? PPV to najpopularniejsza opcja, ale NIE JEDYNA...

Dwayne The Rock Johnson: Baywatch ma złe recenzje? Zobacz jego ripostę!

Podobno krytykom nie podoba się nowy Słoneczny Patrol...

wczytaj więcej artykułów