Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Wypadek Paula Walkera znowu na świeczniku! Policja zataiła zeznania jedynego świadka? - "Skomentuj!"

Wypadek Paula Walkera znowu na świeczniku! Policja zataiła zeznania jedynego świadka?


RSS 19/03/2017 13:02 Komentarze

Paul Walker zginął w wypadku samochodowym pod koniec 2013 roku. Dopiero teraz wychodzą na jaw nieznane dotąd fakty!

Zdjęcie z artykułu: Wypadek Paula Walkera znowu na świeczniku! Policja zataiła zeznania jedynego świadka? Szybcy i wściekli 7 - Paul Walker nie żyje - zdjęcie z miejsca wypadku; East News/Splash News
Ilustracja do artykułu Wypadek Paula Walkera znowu na świeczniku! Policja zataiła zeznania jedynego świadka?

30 listopada 213 roku w wypadku samochodowym zginął Paul Walker. W 2017 miną więc cztery lata od śmierci aktora znanego i uwielbianego za rolę w serii Szybcy i Wściekli.

Wydawałoby się, że okoliczności śmierci Paula Walkera i jego przyjaciela, Rogera Rodasa, zostały wyjaśnione w sposób dosyć wyczerpujący. Wiele osób wciąż jednak nie może zrozumieć, że dwóch tak doświadczonych kierowców (z których jeden, Rodas, był zawodowcem) zginęło w tak tragicznym wypadku, do którego doszło podczas rutynowej przejażdżki.

Policja podała, że nie było żadnych naocznych świadków zdarzenia, a wypadek zarejestrowały tylko dwie kamery przemysłowe, z których obraz był fatalnej jakości. Wiele wskazuje na to, że to wszystko nieprawda!

Okoliczności wypadku z udziałem Paula Walkera i Rogera Rodasa ma wyjaśnić nowa seria dokumentalna Paul Walker: Collision Course, realizowana przez amerykańską sieć Reelz. Serwis RadarOnline opublikował zwiastun produkcji z wypowiedzią człowieka, który - jak twierdzi - widział zdarzenie na własne oczy! Jego zeznania zostały zatajone przez policję?!

"Kiedy policja tu była, powiedziałem im dokładnie, co widziałem, podałem im moją historię, a oni ją przyjęli. Spisali ją i to było wszystko" - mówi Abe Rodriguez. Mężczyzna komentuje także wersję, jakoby wypadek zarejestrowały tylko dwie kamery. "Policja wzięła ujęcia z dwóch kamer ochrony, które nie były dobre. Ta okolica przemysłowa ma wszędzie kamery. Tu na każdym rogu są jakieś kamery. Nikt nie pofatygował się, by ściągnąć nagrania i zobaczyć, co się stało" - wyjaśnia Rodriguez i dodaje: "Wiem, co widziałem!"

Video możecie zobaczyć >> TUTAJ.

Co o tym myślicie? Prawie 3,5 roku po śmierci Paula Walkera poznamy nowe szczegóły na temat wypadku? A może policja odrzuciła świadka i pozostałe nagrania, bo te po prostu nic nie wniosły do śledztwa? Cóż, nawet jeśli tak było, to dziwne, że te fakty zostały w ogóle ukryte.

Zdjęcie z artykułu: Wypadek Paula Walkera znowu na świeczniku! Policja zataiła zeznania jedynego świadka? paul walker nie żyje; AFP/East News
Ilustracja do artykułu Wypadek Paula Walkera znowu na świeczniku! Policja zataiła zeznania jedynego świadka?

 

komentarze
Hotplota News

Kompletnie naga Kendall Jenner z papierosem w dłoni. Wrzuciła to zdjęcie na Instagram...

Ale co tam zdjęcie! Najbardziej absurdalny jest podpis, jaki zamieściła przy nim Kendall Jenner... :)

Justin Bieber przerwał trasę koncertową! Które koncerty odwołał? Oto lista!

To już naprawdę koniec trasy Purpose Tour 2017!

Jak wyglądałaby dziś księżna Diana? Brytyjczycy sprawdzili. Wyszła im... Agata Duda!

Symulacja dała zaskakujące rezultaty. Odpowiedź szokuje...

Ariel Winter ma tatuaż na pupie! Aktorka Modern Family zaszalała! [ZDJĘCIA]

ODWAŻNIE!

Charlize Theron NIE spotyka się z Gabrielem Aubry!

Charlize Theron stanowczo zaprzeczyła plotkom o romansie z byłym Halle Berry.

wczytaj więcej artykułów