Polub Hotplotę na:

News

Warsaw Shore, sezon 2: Mariusz Śmietana Śmietanowski odchodzi z Ekipy! Wybiera pantofle?

Rusza drugi sezon Warsaw Shore! Uczestnicy nowej serii popularnego programu nie są jeszcze oficjalnie znani. Wiemy już jednak, kto na pewno nigdy więcej nie wystąpi w Warsaw Shore!

12.03.2014

(0/1)
Facebook

Rusza drugi sezon Warsaw Shore! Uczestnicy nowej serii popularnego programu nie są jeszcze oficjalnie znani. Wiemy już jednak, kto na pewno nigdy więcej nie wystąpi w Warsaw Shore!

Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy: Trybson - MTV nas wyr*chało!

Mariusz z Warsaw Shore żegna się z programem! “Kochani, chciałbym poinformować wszystkich moich Fanów, że zdecydowałem się nie uczestniczyć w 2 sezonie Warsaw Shore” - napisał na facebooku Mariusz “Śmietana” Śmietanowski.

“W moim życiu pojawił się ktoś wyjątkowy. Wybieram miłość!” - dodał Mariusz Śmietana z Warsaw Shore… Czyżby nowa dziewczyna zabroniła Mariuszowi występów w Ekipie z Warszawy?

Mariusz Śmietana z Warsaw Shore

Ewelina z Warsaw Shore w video Looking4 - Doskonałego to PORAŻKA? "zabłyśnięcie dzięki Ewędlinie to marny pomysł"!

Niestety to nie koniec kiepskich wiadomości dla fanów Śmietany. Mariusz Śmietanowski znika także z Facebooka i Twittera. Przynajmniej na razie…

Myślicie, że Mariusz naprawdę zamieni imprezy na ciepłe pantofle? :) Długo tak wytrzyma?


Hotplota na Google+
Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-03-12 17:41:48
No i bardzo dobra decyzja tego gościa! Znalazł sobie kogoś i najwidoczniej to coś poważnego skoro woli być z tą osobą niż szlajać się po klubach, pić, całować i pie.przyć się na prawo i lewo i to jeszcze z kamerą na karku przez cały czas. Pobawił się, spróbował czegoś nowego, zaszalał, a teraz wybiera miłość. To nie oznacza, że jest pantoflem, wręcz przeciwnie - chwali mu się! Dobrze, że zrezygnował bo ta cała "ekipa z Warszawy" to jedna wielka wiocha!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-03-12 15:41:51
Bo zmądrzał to od razu znaczy że jest pantoflem ? Jestem zaskoczony
Reklama

Sonda

Polski Mister Lata 2014

Wybierzcie największe ciacho wakacji 2014!

Reklama