Polub Hotplotę na:

News

VIDEO Youtube: Marina Łuczenko i jej nowa piosenka Electric Bass!

Marina Łuczenko dłuuuugo kazała nam czekać na swoją nową piosenkę. W końcu nastał wielki dzień premiery nowego dzieła Mariny. Piosenka Electric Bass pojawiła się w serwisie Youtube. Nigdy wcześniej Marina Łuczenko nie zaprezentowała piosenki utrzymanej w takich klimatach. Posłuchaj!

09.10.2011

(0/6)
Youtube

Marina Łuczenko dłuuuugo kazała nam czekać na swoją nową piosenkę. W końcu nastał wielki dzień premiery nowego dzieła Mariny. Piosenka Electric Bass pojawiła się w serwisie Youtube. Nigdy wcześniej Marina Łuczenko nie zaprezentowała piosenki utrzymanej w takich klimatach. Posłuchaj! 

Marina Łuczenko długo opowiadała o tym, jak będą brzmieć jej nowe propozycje muzyczne. Zapewniała, że świeże piosenki, które zagrzeją miejsce na płycie będę bardzo odbiegać od jej wcześniejszych klimatów. I nie kłamała!

Po długiej ciszy i ratowania swojego miejsca w show-biznesie sesjami fotograficznymi (Marina Łuczenko HOT w Paryżu - ZOBACZ) Marina Łuczenko powraca. W wielkim stylu??

Posłuchajcie jej piosenki Electric Bass i dajcie znać, czy Marina Łuczenko rzuciła Was na kolana!


Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-10 21:25:48
loo jestem podekscytowana
amelle123
nick: amelle123
Zgłoś nadużycie | 2011-10-10 20:35:01
Tak, gościu pode mną, nie zdaje ci się bo ja też zauważam uderzające podobieństwo. I muszę przyznać, że po samej Marinie spodziewałam się czegoś lepszego, bo póki co każdy jej kolejny kawałek jest tak samo beznadziejny i płytki. Szkoda, bo dziewczyna fajna... ;/
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-10 18:32:35
czy mi się zdaje czy to jest piosenka w stylu "bass down low" ? lub "like a 6" ? ; ///
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-10 18:01:50
'Jakby to śpiewała np. Rihanna, Britney Spears lub jakaś inna zagraniczna "gwiazda" to byście pisali "ale czad!" itd. Ale, że to śpiewa MaRina to wszyscy "blee". Powiem tak ŻAL! To jest baaardzo dobra piosenka! Takiego czegość w Polsce jeszcze nie było. Ja trzymam kciuki za MaRę!' ZGADZAM SIĘ !
tomik_1
nick: tomik_1
Zgłoś nadużycie | 2011-10-10 15:57:38
Czy wy znacie się na muzyce? To nagranie jest beznadziejne. Za to zdjęcia są dość fajne.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-10 15:07:48
a jakieś takie...
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-10 13:10:28
masakrycznie beznadziejna , dla mnie to piosenka która powinny śpiewać młode dziewuchy zaczynaja swoja 'kariere' .. moze sie nadaje do klubów puszczana z braku laku
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-09 21:25:41
boska piosenka Mrugam sobie Marina się wyrabia!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-09 21:25:38
boska piosenka Mrugam sobie Marina się wyrabia!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-09 20:55:57
zwyczjne....
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-09 19:36:51
Wczoraj widziałam teledysk na VIVIE. Jest świetny He he Słucham muzy
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-09 18:52:31
no nawet fajna jest , nie wiem co wy od tej piosenki chcecie ??
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-09 17:59:57
gusty zawsze mogą być podzielone i to bardzo dobrze, ale pisać że MaRina nie ma głosu i rytmu...to juz przesad...,Odrazu widać że zazdrość dusi gościa...ale cóz tak to jest.." cudze chwalicie a swojego nie widzicie..".Moim zdaniem muza jest na topie , chociaż ja osobiście słucham innego gatunku muzyki...Ale oceniam jako człowiek objiektywny...Nie przejmuj się MaRina tymi negatywnymi wypowiedziami..., przecież sami żydzi ukrzyzowali Jezusa, który tez był żydem..., a co dopier
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-09 17:53:54
Nie jest najgorsza.. [Jakby to śpiewała np. Rihanna, Britney Spears lub jakaś inna zagraniczna "gwiazda" to byście pisali "ale czad!" ] --otóż nie napisałabym że to czad bo tych wokalistek nie słucham, a nawet jeśli to stać by je było na coś lepszego. Zgadzam sie za to z [Wg mnie jest spoko.Zgadzam się z przedmówcą.Takiej czegoś w Polsce nie było.Ale muszę także przyznać, że.. ]
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-09 17:45:42
fajny kawałek na melanż He he
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-09 17:45:27
Wg mnie jest spoko.Zgadzam się z przedmówcą.Takiej czegoś w Polsce nie było.Ale muszę także przyznać, że gdyby to śpiewała inna gwiazda było by inaczej.Może dlatego, ze MaRina nie jest sławna, ale z drugiej strony jest denerwująca i myśli, ze jest fajna i że jej wolno wszystko.Ogólnie piosenka nie jest zła.Dam 4,5/5 jak na Polskie warunki.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-09 17:33:13
Jakby to śpiewała np. Rihanna, Britney Spears lub jakaś inna zagraniczna "gwiazda" to byście pisali "ale czad!" itd. Ale, że to śpiewa MaRina to wszyscy "blee". Powiem tak ŻAL! To jest baaardzo dobra piosenka! Takiego czegość w Polsce jeszcze nie było. Ja trzymam kciuki za MaRę!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-09 17:01:38
Moim zdaniem ta piosenka jest taka sobie nic specjalnego, He he
Gość
nick: Gość