Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Top Model 3: WARIS DIRIE URATOWAŁA UCZESTNICZKĘ! Zdjęcia! - "Skomentuj!"

Top Model 3: WARIS DIRIE URATOWAŁA UCZESTNICZKĘ! Zdjęcia!


RSS 07/02/2013 13:00 Komentarze

Trwają zdjęcia do Top Model 3. Waris Dirie będzie specjalnym gościem jednego z odcinków! Jak pracę z nią ocenia Joanna Krupa? Zobaczcie zdjęcia z planu!

Trwają zdjęcia do Top Model 3. Waris Dirie będzie specjalnym gościem jednego z odcinków show.

Waris Dirie to somalijska modelka, której poruszająca historia została opisana w książce Kwiat Pustyni. Afrykanka mieszka w Gdańsku i chętnie przyjęła zaproszenie do polskiej edycji Top Model 3.

- "Moją decyzją kierowała także chęć pokazania młodym dziewczynom zarówno plusów jak i minusów pracy w modelingu. Pokazuję im rzeczywistość, bo bycie modelką to nie tylko podróże i poznawanie ciekawych ludzi. To bardzo ciężka praca" - powiedziała Waris Dirie w rozmowie a Akpą.

Joanna Krupa wyjawiła, że Waris Dirie uratowała jedną z uczestniczek Top Model 3, którą reszta jury chciała wyeliminować z show.
 
- "Waris bardzo walczyła o jedną z uczestniczek i gdyby nie jej argumenty, pewnie wyeliminowalibyśmy dziewczynę z show" - powiedziała Joanna Krupa.

Zobaczcie zdjęcia z planu Top Model 3!
komentarze
Hotplota News

Rihanna i Lewis Hamilton RAZEM na Babradosie! Jednak mają romans?

Rihanna ostatnio twerkowała na platformie podczas Kadooment Day na Barbadosie! A za nią stał... Lewis Hamilton! Przypadek? Raczej romans! ;)

Ewa Chodakowska tańczy w bikini! Ma seksowne nie tylko ciało, ale też ruchy!

Ewa Chodakowska pochwaliła się na Instagramie swoją pupą, która tym razem nie tylko seksownie wygląda, ale też całkiem ponętnie się rusza! ;)

Doda: ŚLUB coraz bliżej? Doda i Emil Haidar kupują apartament! Wydadzą na niego 3 miliony!

Niektórzy mówią, że wspólne mieszkanie bardziej „wiąże” dwoje ludzi niż ślub … W tym przypadku będzie podobnie? ;)

Taylor Swift: Nowy singiel z płyty 1989 wybrany! Sprawdź, która piosenka niedługo będzie HITEM!

  Taylor Swift pochwaliła się na Twitterze, która piosenka została wybrana na jej najnowszy singiel! Taylor Swift: Sesja dla Vanity Fair jest sexy? A może Caitlyn Jenner wyszła lepiej? ;) Po sukcesie piosenki i teledysku "Bad Blood" Taylor Swift nie próżnuje, tylko piosenkarka od razu wzięła się do pracy! ;) Taylor Swift pochwaliła się dziś na Instagramie, która piosenka została wybrana na jej kolejny singiel. Tym razem płytę Taylor Swift 1989 będzie promować piosenka "Wildest Dreams"! Już nie możemy doczekać się teledysku do tej piosenki! Ciekawe, czy w clipie do "Wildest Moments" Taylor Swift będzie wyglądać tak pięknie, jak w nowej sesji dla Vanity Fair. A może w teledysku do najnowszego singla Taylor Swift pojawi się sam Calvin Harris?! To dopiero byłby HIT! ZRÓB jedno ZDJĘCIE, pojedź na WAKACJE warte 6 000 zł! Jak uważacie, Taylor Swift podjęła dobrą decyzję? Czy jednak inna piosenka z płyty 1989 lepiej nadaje się na singiel?

Kylie Jenner promuje nową piosenkę Justina Biebera!

Jak myślicie, "what does it mean"?

wczytaj więcej artykułów