Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
The Voice of Poland 4, odc. 7: BITWY! "Jestem kobietą z wielkimi jajami". Zapis relacji NA ŻYWO! - "Skomentuj!"

The Voice of Poland 4, odc. 7: BITWY! "Jestem kobietą z wielkimi jajami". Zapis relacji NA ŻYWO!


RSS 12/04/2014 22:02 Komentarze

Za nami The Voice of Poland 4, odc. 7! Uczestnikami kolejny raz zaprezentowali się na muzycznym ringu. Kto przeszedł dalej? Bądźcie na bieżąco - przeczytajcie zapis relacji online! :) 

Za nami The Voice of Poland 4, odc. 7! Uczestnikami kolejny raz zaprezentowali się na muzycznym ringu. Kto przeszedł dalej? Bądźcie na bieżąco - przeczytajcie zapis relacji online! :)

The Voice of Poland 4, odc. 7: Monika Pilarczyk vs. Dominika Kobiałka - która wygra BITWĘ? VIDEO Youtube

Już ostatnio jurorom było bardzo ciężko wybrać najlepszych uczestników w swoich drużynach. Sami zawodnicy przyznają, że występ w programie to dla nich ogromne emocje. Jurorzy The Voice of Poland 4Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron już na miejscach! No to co? Startujemy! :) 

Program rozpoczął się od baaaaaardzo mocnego występu jurorów! Na scenie Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Panowie śpiewają mocny kawałek zespołu Illusion - Solą w oku. Jest moooooc! ;]

ALEKSANDRA ZACHARIASZ I GABRIELA PANASIUK

Pierwsza bitwa tego odcinka w drużynie Justyny Steczkowskiej. Trenerka dla dziewczyn wybrała bardzo świeży hit. Panie zaśpiewają piosenkę Shakiry i Rihanny - Can't Remember to Forget You. Ola i Gabrysia już na próbach dawały czadu, ale momentami beczały jak kozy! "Stoicie jak dwa słupy soli" - mówiła Justyna za kulisami The Voice of Poland. Na szczęście na scenie dziewczyny nie były już kozami ... ;) Ich występ był całkiem poprawny, ale naszym zdaniem szału nie ma. Czy zgodzą się z nami jurorzy? 

Marysia: Świetny występ dziewczyny! Bardzo mi się podobało. Ola, świetnie postawione długie dźwięki natomiast było nieczysto chwilami. Gabrysia, Ty masz bardzo fajną manierę i wykorzystujesz ją zbyt często z takim "kogucikiem" na wokalu, dlatego wybrałabym Ciebie.

Tomson i Baron: Zastanawiamy się na ile to są maniery Wasze, a na ile Shakiry i Rihanny. Było mało Was w Was! Jesteśmy bezradni. Nie pomożemy Justynie.

Marek: Wybrałbym Gabrielę.

Justyna: Gabrysia, bardzo mi miło, że się otworzyłaś tutaj. O wiele lepiej, dojrzalej się poruszasz. Skręciłaś w stronę Shakiry. To jest duży plus. Natomiast Ola jest bardziej świadoma scenicznego ruchu i za bardzo spłaszczasz "E". To mnie drażniło. Jest mi trudno podjąć tę decyzję ...

Justyna Steczkowska wybrała Aleksandrę Zachariasz. To Ola właśnie przechodzi dalej! ;DPAULINA SZOJER I KAROLINA SUMOWSKA

Tym razem na scenie wystąpią dwie uczestniczki z drużyny Marysi Sadowskiej. Trenerka dla dziewczyn wybrała przebój zespołu Outcast - Hey Ya! Czujemy, że będzie się działo ;) Marysia podczas prób chciała tchnąć energię w dziewczyny. Te na scenie czuły się bowiem bardzo skrępowane. Czy podczas bitwy będzie tak samo? Oooo! Jesteśmy mega zaskoczeni. Piosenka rozpoczęła się w bardzo spokojny, soulowy sposób. MEGA! Dopiero po chwili panie pokazały pazur. Dają czadu na scenie. Hotplota miałaby spory problem z wybraniem lepszej wokalistki ...

Tomson i Baron: Nie wiem, która planeta ma dwa słońca, ale wiem, która planeta ... TA! Czujecie się absolutnie swobodnie. Zdecydowalibyśmy się na Karolinę.

Justyna: Ja na dzień dzisiejszy wybrałabym Karolinę. Ogień, super babka.

Marek: Ja bym przekornie wybrał Paulinę, bo ma więcej dla mnie tajemnicy ... czegoś niedopowiedzianego.

Marysia: Paulina wykonała większą pracę. Dla Karoliny to jest bardziej naturalne środowisko.

Marysia Sadowska wybrała Karolinę Sumowską. To ona przechodzi dalej! ;DMONIKA KRĘT I MATEUSZ WŁODARCZYK

Tym razem bitwa w drużynie Tomsona i Barona. Panowie postanowili wybrać duetowi dość oryginalną piosenkę. Carlos Santana Feat. Rob Thomas - Smoot! Szkoda, że nie widzieliście min uczestników ... ;) Trenerzy przyznali, że w ten sposób chcieli "utemperować" swoich podopiecznych. Zarówno Monika jak i Mateusz są bardzo pewni siebie. Widać to na scenie. Występ spoko, ale nie jaramy się ;) 

Marek: Bardzo mi się podobało. Szczególnie jedno z Was, które ma imię zaczynające się na M ...

Justyna: Ciężko mi poradzić. Dziękujemy Wam, bo to piękny występ. Chciałabym powiedzieć, że Monika zabija Mateusza na scenie seksualnością, ale Mateusz świetnie Ci towarzyszył. Nie jestem w stanie poradzić.

Marysia: W ogóle cudowni byliście. Brawo. Wspaniały szoł, zabawa. To jest nudne, bo my Wam tak kadzimy, ale Wam się należy. Doczepie się o dwugłosy. Były fałsze z winy Moniki.

Tomson i Baron: Wielkie gratulacje za ten występ. Zrobiliście kawał dobrej roboty. Zaskoczyliście nas. Stworzyliście bardzo konkretny spektakl. Jest bardzo trudno wyłonić zwycięzce ...

Tomson i Baron podjęli decyzję! Dalej przechodzi Monika! KUBA SIEDLAK I JUSTYNA KUNYSZ

Czas na wokalne starcie w drużynie Marka Piekarczyka. Tym razem duet "mieszany". Marek dla pary wybrał polski kawałek. To będą bardzo mocne, dobrze rockujące dźwięki. Na scenie usłyszymy Kubę Siedlak i Justynę Kunysz w kawałku zespołu Lipali - Jeżozwierz. Podczas prób Marek dawał wiele rad wokalistom. "Będę uwodzić swojego przeciwnika" - zapowiedziała Justyna. Hmm...brzmi ciekawie! ;) Nie wiemy dlaczego, ale początek piosenki w wykonaniu tego duetu był straszny. Być może to problem z odsłuchami, ale wypadło to okropnie. Dalej jest odrobinę lepiej.

Justyna: Kuba, było nieczysto na początku. Mocno zraniło to moje ucho. Justyna śpiewała cały czas czysto. Rządziła tutaj Justyna.

Marysia: Było nieczysto i nie zrozumiałam tekstu pierwszej zwrotki. Kuba do nauki, a Justyna idzie dalej! To moje zdanie.

Tomson i Baron: Gdyby wybierali dżentelmeni to wybralibyśmy kobietę, a że wybieramy my - chamy to wiesz ... Justyna może pokazać o wiele więcej niż w tej piosence. Ciekawsze dźwiękowo i scenicznie była Justyna.

Marek: Kuba ma taki dziwny urok. Fajny, ciekawy głos. Rzeczywiście było widać jak ta niewinna, mała Justyna prowadziła Cię po scenie.

Marek podjął decyzję! Wybrał Justynę! Gratki ;]MICHAŁ CHMIELEWSKI I KLAUDIA TRZEPIZUR

Bitwa w drużynie Tomsona i Barona. Delikatna blondynka i męski rockowy facet? To będzie ciekawe połączenie na scenie. Wild Horses - Rolling Stones to piosenka, którą zaśpiewa duet podczas bitwy The Voice of Poland 4. Michał Chmielewski narzekał, że Klaudia jest bardzo zamknięta i trudno się z nią pracuję. Czy efekty tej 'niedostępności' będą widoczne podczas występu na scenie? Naszym zdaniem nie! Był to super występ. Nie chcemy nic sugerować, ale dalej powinna przejść Klaudia ;) 

Marek: Trochę pozmienialiście tam dźwięki. Nie mogłem znaleźć klimatu. Najbliżej tego klimatu była Klaudia.

Justyna: Szkoda, że nie śpiewałaś od początku. Długo się rozkręcałaś. Trudno mi doradzić.

Marysia: Klaudia, poległaś na początku. Im Klaudia się rozwijała tym Michał bardziej dawał ciała. Wybrałabym Michała.

Tomson i Baron: Liczyliśmy na więcej. Posypaliście się w różnych momentach. Co my mamy z Wami zrobić? 

Tomson i Baron wybrali Michała!!! ANGELIKA KOT I KATARZYNA KOŁODZIEJCZYK

Czas na kolejny kobiecy duet. Tym razem na scenie zawodniczki z drużyny Marysi Sadowskiej. Angelika i Katarzyna zaśpiewają piosenkę Ewy Bem - Moje serce to jest muzyk. Dodatkowo trenerka zapowiedziała, że chce, aby dziewczyny na scenie zagrały na flecie i skrzypcach. Jurorka na próbach doszła jednak do wniosku, że wygląda to "jak na szkolnej akademii" i kazała wywalić instrumenty. Jak wyszło podczas bitwy? Szczerze mówiąc bardzo przeciętnie. Jest to bardzo spokojny, momentami przynudnawy występ.

Marek: Piękna piosenka i trudna. Śpiewała to mistrzyni. Podziwiam Was, że zmierzyłyście się z tym dziełem. Wybrałbym Angelikę.

Justyna: Taka uczciwa ocena trenerska to jest tak: Angelika - było dużo nieczystości, musisz dużo popracować. Kasia ma bardziej postawiony głos, bardziej nad nim panuje. Trudno by mi było wybrać.

Tomson i Baron: Było przeuroczo. My byśmy postawili na Katarzynę.

Marysia: To był piękny pojedynek pomiędzy młodością, a dojrzałością. To była rewelacja, ale zjadły Was trochę nerwy.

Do kolejnego etapu przechodzi Katarzyna Kołodziejczyk. To decyzja Marysi Sadowskiej!PAULINA KOPEĆ I ARTUR KRYVYCH

Czas na kolejną bitwę w drużynie Justyny Steczkowskiej. Paulina i Artur zaśpiewają kawałek U2 - I Still Haven't Found What I'm Looking For. Tak zdecydowała ich trenerka. Uczestnicy przyznali, że bardzo stresują się przed występem przed publicznością i jurorami. Jak się jednak okazuje nie taki wilk straszny jak go malują :) Występ duetu był bardzo, bardzo fajny. Para wprowadziła nas w magiczny klimat. Jurorzy są zapatrzeni, a publiczność delikatnie się buja ;) 

Marek: Nie szukajcie podtekstów. Ten występ wyglądał jak rozmowa matki z synem.

Marysia: Bardzo ładnie emocjonalnie. U Artura było gorzej z intonacją. Sporo nieczystych dźwięków. Wybrałabym Paulinę.

Tomson i Baron: Dla nas nieczysto było właśnie ze strony Karoliny. Śpiewacie świetnie, ale Ty Paulino nie zaskoczyłaś nas.

Justyna: Ten występ był bardzo wzruszający. Oboje bardzo dobrze śpiewacie. Mój wybór jest bardzo trudny ...

Dalej przechodzi ARTUR! To decyzja Jusi Steczkowskiej.
MONIKA PILARCZYK I DOMINIKA KOBIAŁKA

Marek Piekarczyk kolejny raz wystawia swoje uczestniczki! Monika i Dominika na ringu zaśpiewają kawałek zespołu Steppenwolf - Born To Be Wild. Czy uczestniczki pokażą pazur i będą dzikie? ;) Zobaczymy! To z pewnością będzie konkretna bitwa ... dosłownie! WOW! Mamy ciary dosłownie WSZĘDZIE! Laski dają CZADU!!!

Tomson i Baron: Bierzemy obie! 

Marysia: Kocham dziewczyny z jajami, bo ja sama jestem dziewczyną z wielkimi jajami. Monika lepiej zaśpiewała. Nie wiem kogo wybieram ... Gdybym była Markiem wybrałabym Monikę.

Justyna: Mam dla Was radę. Nie było nigdy w naszym kraju takiego duetu. Pomyślcie o tym ...

Marek: Nie da się wybrać! Każda moja decyzja będzie dla mnie przykra...

Marek wybrał Dominikę Kobiałkę!

KRADZIEŻ! Jedyna kradzież w tym odcinku! Marysia Sadowska zgarnęła Monikę Pilarczyk do swojej drużyny! ZAJE...FAJNIE :DNO I TĄ ENERGETYCZNĄ BOMBĄ KOŃCZY SIĘ THE VOICE OF POLAND 4, ODC. 7! KOŃCZYMY TEŻ RELACJĘ ONLINE :) 

Macie już swoich faworytów? Komu kibicujecie? 

@dr
komentarze
Hotplota News

Perrie Edwards i Alex Oxlade-Chamberlain wezmą ślub? Perrie wrzuciła wymowne zdjęcie!

Miłość kwitnie!

MTV VMA 2017: Katy Perry i Taylor Swift wystąpią RAZEM?!

Taką informację podało BBC!

Gra o Tron 7: jak zrobić pelerynę Nocnej Straży? IKEA pokazuje instrukcję!

Twórcy Game of Thrones zdradzili, że przy produkcji futer Nocnej Straży poszli na łatwiznę;) Teraz każdy może mieć identyczną!

Brooklyn Beckham „wstydzi się” robić zdjęcia modelkom! To pomysł Victorii Beckham!

Musi się jeszcze wiele nauczyć.

Kourtney Kardashian zostawiła dzieci, by szaleć z kochankiem? Fani wkurzeni!

Kourtney Kardashian pod obstrzałem internautów! Jak się broni? 'To podwójne standardy!"

wczytaj więcej artykułów