Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
The Voice of Poland 4, odc. 7: BITWY! "Jestem kobietą z wielkimi jajami". Zapis relacji NA ŻYWO! - "Skomentuj!"

The Voice of Poland 4, odc. 7: BITWY! "Jestem kobietą z wielkimi jajami". Zapis relacji NA ŻYWO!


RSS 12/04/2014 22:02 Komentarze

Za nami The Voice of Poland 4, odc. 7! Uczestnikami kolejny raz zaprezentowali się na muzycznym ringu. Kto przeszedł dalej? Bądźcie na bieżąco - przeczytajcie zapis relacji online! :) 

Za nami The Voice of Poland 4, odc. 7! Uczestnikami kolejny raz zaprezentowali się na muzycznym ringu. Kto przeszedł dalej? Bądźcie na bieżąco - przeczytajcie zapis relacji online! :)

The Voice of Poland 4, odc. 7: Monika Pilarczyk vs. Dominika Kobiałka - która wygra BITWĘ? VIDEO Youtube

Już ostatnio jurorom było bardzo ciężko wybrać najlepszych uczestników w swoich drużynach. Sami zawodnicy przyznają, że występ w programie to dla nich ogromne emocje. Jurorzy The Voice of Poland 4Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron już na miejscach! No to co? Startujemy! :) 

Program rozpoczął się od baaaaaardzo mocnego występu jurorów! Na scenie Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Panowie śpiewają mocny kawałek zespołu Illusion - Solą w oku. Jest moooooc! ;]

ALEKSANDRA ZACHARIASZ I GABRIELA PANASIUK

Pierwsza bitwa tego odcinka w drużynie Justyny Steczkowskiej. Trenerka dla dziewczyn wybrała bardzo świeży hit. Panie zaśpiewają piosenkę Shakiry i Rihanny - Can't Remember to Forget You. Ola i Gabrysia już na próbach dawały czadu, ale momentami beczały jak kozy! "Stoicie jak dwa słupy soli" - mówiła Justyna za kulisami The Voice of Poland. Na szczęście na scenie dziewczyny nie były już kozami ... ;) Ich występ był całkiem poprawny, ale naszym zdaniem szału nie ma. Czy zgodzą się z nami jurorzy? 

Marysia: Świetny występ dziewczyny! Bardzo mi się podobało. Ola, świetnie postawione długie dźwięki natomiast było nieczysto chwilami. Gabrysia, Ty masz bardzo fajną manierę i wykorzystujesz ją zbyt często z takim "kogucikiem" na wokalu, dlatego wybrałabym Ciebie.

Tomson i Baron: Zastanawiamy się na ile to są maniery Wasze, a na ile Shakiry i Rihanny. Było mało Was w Was! Jesteśmy bezradni. Nie pomożemy Justynie.

Marek: Wybrałbym Gabrielę.

Justyna: Gabrysia, bardzo mi miło, że się otworzyłaś tutaj. O wiele lepiej, dojrzalej się poruszasz. Skręciłaś w stronę Shakiry. To jest duży plus. Natomiast Ola jest bardziej świadoma scenicznego ruchu i za bardzo spłaszczasz "E". To mnie drażniło. Jest mi trudno podjąć tę decyzję ...

Justyna Steczkowska wybrała Aleksandrę Zachariasz. To Ola właśnie przechodzi dalej! ;DPAULINA SZOJER I KAROLINA SUMOWSKA

Tym razem na scenie wystąpią dwie uczestniczki z drużyny Marysi Sadowskiej. Trenerka dla dziewczyn wybrała przebój zespołu Outcast - Hey Ya! Czujemy, że będzie się działo ;) Marysia podczas prób chciała tchnąć energię w dziewczyny. Te na scenie czuły się bowiem bardzo skrępowane. Czy podczas bitwy będzie tak samo? Oooo! Jesteśmy mega zaskoczeni. Piosenka rozpoczęła się w bardzo spokojny, soulowy sposób. MEGA! Dopiero po chwili panie pokazały pazur. Dają czadu na scenie. Hotplota miałaby spory problem z wybraniem lepszej wokalistki ...

Tomson i Baron: Nie wiem, która planeta ma dwa słońca, ale wiem, która planeta ... TA! Czujecie się absolutnie swobodnie. Zdecydowalibyśmy się na Karolinę.

Justyna: Ja na dzień dzisiejszy wybrałabym Karolinę. Ogień, super babka.

Marek: Ja bym przekornie wybrał Paulinę, bo ma więcej dla mnie tajemnicy ... czegoś niedopowiedzianego.

Marysia: Paulina wykonała większą pracę. Dla Karoliny to jest bardziej naturalne środowisko.

Marysia Sadowska wybrała Karolinę Sumowską. To ona przechodzi dalej! ;DMONIKA KRĘT I MATEUSZ WŁODARCZYK

Tym razem bitwa w drużynie Tomsona i Barona. Panowie postanowili wybrać duetowi dość oryginalną piosenkę. Carlos Santana Feat. Rob Thomas - Smoot! Szkoda, że nie widzieliście min uczestników ... ;) Trenerzy przyznali, że w ten sposób chcieli "utemperować" swoich podopiecznych. Zarówno Monika jak i Mateusz są bardzo pewni siebie. Widać to na scenie. Występ spoko, ale nie jaramy się ;) 

Marek: Bardzo mi się podobało. Szczególnie jedno z Was, które ma imię zaczynające się na M ...

Justyna: Ciężko mi poradzić. Dziękujemy Wam, bo to piękny występ. Chciałabym powiedzieć, że Monika zabija Mateusza na scenie seksualnością, ale Mateusz świetnie Ci towarzyszył. Nie jestem w stanie poradzić.

Marysia: W ogóle cudowni byliście. Brawo. Wspaniały szoł, zabawa. To jest nudne, bo my Wam tak kadzimy, ale Wam się należy. Doczepie się o dwugłosy. Były fałsze z winy Moniki.

Tomson i Baron: Wielkie gratulacje za ten występ. Zrobiliście kawał dobrej roboty. Zaskoczyliście nas. Stworzyliście bardzo konkretny spektakl. Jest bardzo trudno wyłonić zwycięzce ...

Tomson i Baron podjęli decyzję! Dalej przechodzi Monika! KUBA SIEDLAK I JUSTYNA KUNYSZ

Czas na wokalne starcie w drużynie Marka Piekarczyka. Tym razem duet "mieszany". Marek dla pary wybrał polski kawałek. To będą bardzo mocne, dobrze rockujące dźwięki. Na scenie usłyszymy Kubę Siedlak i Justynę Kunysz w kawałku zespołu Lipali - Jeżozwierz. Podczas prób Marek dawał wiele rad wokalistom. "Będę uwodzić swojego przeciwnika" - zapowiedziała Justyna. Hmm...brzmi ciekawie! ;) Nie wiemy dlaczego, ale początek piosenki w wykonaniu tego duetu był straszny. Być może to problem z odsłuchami, ale wypadło to okropnie. Dalej jest odrobinę lepiej.

Justyna: Kuba, było nieczysto na początku. Mocno zraniło to moje ucho. Justyna śpiewała cały czas czysto. Rządziła tutaj Justyna.

Marysia: Było nieczysto i nie zrozumiałam tekstu pierwszej zwrotki. Kuba do nauki, a Justyna idzie dalej! To moje zdanie.

Tomson i Baron: Gdyby wybierali dżentelmeni to wybralibyśmy kobietę, a że wybieramy my - chamy to wiesz ... Justyna może pokazać o wiele więcej niż w tej piosence. Ciekawsze dźwiękowo i scenicznie była Justyna.

Marek: Kuba ma taki dziwny urok. Fajny, ciekawy głos. Rzeczywiście było widać jak ta niewinna, mała Justyna prowadziła Cię po scenie.

Marek podjął decyzję! Wybrał Justynę! Gratki ;]MICHAŁ CHMIELEWSKI I KLAUDIA TRZEPIZUR

Bitwa w drużynie Tomsona i Barona. Delikatna blondynka i męski rockowy facet? To będzie ciekawe połączenie na scenie. Wild Horses - Rolling Stones to piosenka, którą zaśpiewa duet podczas bitwy The Voice of Poland 4. Michał Chmielewski narzekał, że Klaudia jest bardzo zamknięta i trudno się z nią pracuję. Czy efekty tej 'niedostępności' będą widoczne podczas występu na scenie? Naszym zdaniem nie! Był to super występ. Nie chcemy nic sugerować, ale dalej powinna przejść Klaudia ;) 

Marek: Trochę pozmienialiście tam dźwięki. Nie mogłem znaleźć klimatu. Najbliżej tego klimatu była Klaudia.

Justyna: Szkoda, że nie śpiewałaś od początku. Długo się rozkręcałaś. Trudno mi doradzić.

Marysia: Klaudia, poległaś na początku. Im Klaudia się rozwijała tym Michał bardziej dawał ciała. Wybrałabym Michała.

Tomson i Baron: Liczyliśmy na więcej. Posypaliście się w różnych momentach. Co my mamy z Wami zrobić? 

Tomson i Baron wybrali Michała!!! ANGELIKA KOT I KATARZYNA KOŁODZIEJCZYK

Czas na kolejny kobiecy duet. Tym razem na scenie zawodniczki z drużyny Marysi Sadowskiej. Angelika i Katarzyna zaśpiewają piosenkę Ewy Bem - Moje serce to jest muzyk. Dodatkowo trenerka zapowiedziała, że chce, aby dziewczyny na scenie zagrały na flecie i skrzypcach. Jurorka na próbach doszła jednak do wniosku, że wygląda to "jak na szkolnej akademii" i kazała wywalić instrumenty. Jak wyszło podczas bitwy? Szczerze mówiąc bardzo przeciętnie. Jest to bardzo spokojny, momentami przynudnawy występ.

Marek: Piękna piosenka i trudna. Śpiewała to mistrzyni. Podziwiam Was, że zmierzyłyście się z tym dziełem. Wybrałbym Angelikę.

Justyna: Taka uczciwa ocena trenerska to jest tak: Angelika - było dużo nieczystości, musisz dużo popracować. Kasia ma bardziej postawiony głos, bardziej nad nim panuje. Trudno by mi było wybrać.

Tomson i Baron: Było przeuroczo. My byśmy postawili na Katarzynę.

Marysia: To był piękny pojedynek pomiędzy młodością, a dojrzałością. To była rewelacja, ale zjadły Was trochę nerwy.

Do kolejnego etapu przechodzi Katarzyna Kołodziejczyk. To decyzja Marysi Sadowskiej!PAULINA KOPEĆ I ARTUR KRYVYCH

Czas na kolejną bitwę w drużynie Justyny Steczkowskiej. Paulina i Artur zaśpiewają kawałek U2 - I Still Haven't Found What I'm Looking For. Tak zdecydowała ich trenerka. Uczestnicy przyznali, że bardzo stresują się przed występem przed publicznością i jurorami. Jak się jednak okazuje nie taki wilk straszny jak go malują :) Występ duetu był bardzo, bardzo fajny. Para wprowadziła nas w magiczny klimat. Jurorzy są zapatrzeni, a publiczność delikatnie się buja ;) 

Marek: Nie szukajcie podtekstów. Ten występ wyglądał jak rozmowa matki z synem.

Marysia: Bardzo ładnie emocjonalnie. U Artura było gorzej z intonacją. Sporo nieczystych dźwięków. Wybrałabym Paulinę.

Tomson i Baron: Dla nas nieczysto było właśnie ze strony Karoliny. Śpiewacie świetnie, ale Ty Paulino nie zaskoczyłaś nas.

Justyna: Ten występ był bardzo wzruszający. Oboje bardzo dobrze śpiewacie. Mój wybór jest bardzo trudny ...

Dalej przechodzi ARTUR! To decyzja Jusi Steczkowskiej.
MONIKA PILARCZYK I DOMINIKA KOBIAŁKA

Marek Piekarczyk kolejny raz wystawia swoje uczestniczki! Monika i Dominika na ringu zaśpiewają kawałek zespołu Steppenwolf - Born To Be Wild. Czy uczestniczki pokażą pazur i będą dzikie? ;) Zobaczymy! To z pewnością będzie konkretna bitwa ... dosłownie! WOW! Mamy ciary dosłownie WSZĘDZIE! Laski dają CZADU!!!

Tomson i Baron: Bierzemy obie! 

Marysia: Kocham dziewczyny z jajami, bo ja sama jestem dziewczyną z wielkimi jajami. Monika lepiej zaśpiewała. Nie wiem kogo wybieram ... Gdybym była Markiem wybrałabym Monikę.

Justyna: Mam dla Was radę. Nie było nigdy w naszym kraju takiego duetu. Pomyślcie o tym ...

Marek: Nie da się wybrać! Każda moja decyzja będzie dla mnie przykra...

Marek wybrał Dominikę Kobiałkę!

KRADZIEŻ! Jedyna kradzież w tym odcinku! Marysia Sadowska zgarnęła Monikę Pilarczyk do swojej drużyny! ZAJE...FAJNIE :DNO I TĄ ENERGETYCZNĄ BOMBĄ KOŃCZY SIĘ THE VOICE OF POLAND 4, ODC. 7! KOŃCZYMY TEŻ RELACJĘ ONLINE :) 

Macie już swoich faworytów? Komu kibicujecie? 

@dr
komentarze
Hotplota News

Justin Bieber POSIUSIAŁ SIĘ?! TA plama szokuje bardziej, niż nowa fryzura Justina!

Justin Bieber nie utrzymał moczu? Nowe zdjęcia artysty mogą zszokować...

Sean Kingston wyjaśnia okoliczności bójki! Co naprawdę się wydarzyło? "Oni na mnie naskoczyli"!

"Oni zaczęli skakać na mnie i okładać pięściami. Nie miałem szansy się bronić" - opowiada o incydencie Sean Kingston. Dlaczego członkowie grupy Migos rzucili się na niego?

Oscary 2017: OscarsSoMale - Co to znaczy? Kobiety buntują się przeciwko dyskryminacji!

Hollywood i Oscary dyskryminują kobiety? Liczby nie kłamią!

Sean Kingston: kolejne szczegóły bójki! Wiemy, kto strzelał z pistoletu!

Sean Kingston wdał się w brutalną bójkę z członkami grupy Migos. Kto podczas incydentu wypalił z broni palnej? Właściciel pistoletu ma już postawione zarzuty!

Taniec z Gwiazdami 2017: Pary wiosennej edycji Dancing With The Stars. ZDJĘCIA!

Kim są uczestnicy Dancing With The Stars 2017? Startuje wiosenna edycja Tańca z Gwiazdami. Poznacie wszystkie pary!

wczytaj więcej artykułów