Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
The Voice of Poland 4, odc.1: Pierwsze przesłuchania w ciemno! Zapis relacji online :) - "Skomentuj!"

The Voice of Poland 4, odc.1: Pierwsze przesłuchania w ciemno! Zapis relacji online :)


RSS 01/03/2014 21:58 Komentarze

Dzisiaj zobaczyliśmy przesłuchania w ciemno zawodników z województw mazowieckiego i lubuskiego. Co działo się na scenie Voice of Poland? Bądźcie na bieżąco - przeczytajcie zapis relacji online :)

Dzisiaj zobaczyliśmy przesłuchania w ciemno zawodników z województw mazowieckiego i lubuskiego. Co działo się na scenie Voice of Poland? Bądźcie na bieżąco - przeczytajcie zapis relacji online :)

Już za chwilę pierwsze występy czwartej edycji The Voice of Poland. W swoich fotelach siedzą już jurorzy: Marysia Sadowska, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Program rozpoczął się oczywiście od odśpiewania piosenki przez wszystkich jurorów. Czas jednak na występy uczestników...

MICHAŁ KLUSKA

Jako pierwszy na scenie pojawił się 22-letni Michał Kluska. Na co dzień śpiewa wypiekając chleby i świeże bułeczki, bo ... jest piekarzem! ;) Michał zaśpiewał hit zespołu Eagles - Hotel California. Jako pierwszy obrócił się Marek Piekarczyk. Następnie swój grzybek wcisnęli Tomson i Baron oraz Justyna Steczkowska. W ostatniej chwili zrobiła to również Marysia Sadowska. Nam występ się podobał, ale szału nie było ;)))

Marek Piekarczyk: Piękna kompozycja. Twoja wersja podoba mi się bardziej niż oryginał. Zaimponowałeś mi.

Tomson i Baron: My na pewno szukamy takich ludzi jak Ty, a Ty z pewnością szukasz takich ludzi jak My! Wybierz nas! Jest w Twoim głosie coś fajnego, że nawet jak są niedociągnięcia to jest super.

"Moim marzeniem było współpracować z dinozaurem polskiego rocka" - powiedział Kluska. Tym samym Michał wybrał drużynę Marka Piekarczyka.ANIA LENART

Kolejny występ należał do młodziutkiej wokalistki. 18-letnia Ania Lenart pochodzi z muzycznej rodziny. Dziewczyna w wolnych chwilach bardzo lubi grać na gitarze. Pisze też swoje teksty :) Hmm...ciekawe! Ania wykonała piosenkę "Sailing" grając przy tym na gitarze. Był to bardzo spokojny występ. Przypadł on do gustu Marysi Sadowskiej, która jako pierwsze obróciła swój fotel. Następnie swój grzybek wcisnęli niemal równocześnie Justyna Steczkowska i Tomson i Baron. Ostatni zrobił to Marek Piekarczyk.

Justyna Steczkowska: Przypominasz mi Katie Melue. Ujęłaś nas wszystkich. Mieliśmy mieszane uczucia. Może być Ci ciężko w programie...

Tomson i Baron: Mamy już 40 pomysłów na Ciebie!

Marysia Sadowska: Nie odwróciłam się z ciekawości. Od razu wiedziałam, że jesteś super. Szukamy ludzi, którzy są oryginalni, śpiewają fantastycznie, a Ty taka jesteś. Chciałbym z Ciebie wydusić takie rzeczy, których się nie spodziewasz.

Marek Piekarczyk: One tu gdaczą jakby miały tu jajko znieść! Ja Ci dam dobrą piosenkę! Wybierz mnie.

Ostatecznie po baaaaardzo długim namyśle Ania wybrała drużynę Tomsona i Barona! :) ROBERT PROTASEWICZ

Czas na mocne brzmienia. Teraz na scenie pojawił się Robert Protasewicz. Na co dzień gra w zespole rockowym "Norwid". Jest tam perkusistą. 27-latek w The Voice of Poland 4 zaśpiewał kawałek Cat Steacens - Wild World. Kawałek spoko, ale wykon nam nie przypadł do gustu ... ;) Jurorzy są takiego samego zdania. Robert lepiej nich pozostanie przy perkusji ;) 

Marysia: Pomimo, że słyszę Twoją radość z muzykowania to mało się działo. Fajnie zaśpiewałeś te refreny, ale było słabo.

Justyna: Wróć do nas, ale popracuj nad technika.

Marek Piekarczyk: Czegoś mi cały czas brakowało! Za mało Ciebie! 

Marysia kazała Robertowi zagrać na perkusji, bo jak uznała to właśnie oni są 'najseksowniejsi' ;p Niestety to nie zagwarantowało mu miejsca w kolejnym etapie.MARTA DRYL 

A teraz czas na młodą gwiazdę. 20-latka na casting przyjechała ze swoim menagerem i osobistym stylistą ;) Marta Dryl zaśpiewała hit Dido - Here with Me. Szczerze mówiąc nam średnio przypadł do gustu ten wykon. Inaczej jednak sądzą jurorzy. Jako pierwsza obróciła się Marysia Sadowska. Chwilę po niej swój grzybek wcisnął Marek Piekarczyk.

Marysia: Jak przyjdziesz do mnie to nauczę Cię jak produkować swoje kawałki. Będziesz samowystarczalna.

Marek: Ja po prostu zapraszam Cię do swojej drużyny.

Marta Dryl wybrała jurora dla którego przyszła na casting. Kto nim jest? Marysia Sadowska! To właśnie do drużyny Marysi trafi Marta Dryl.KASIA SAWCZUK

Zaproszenie na przesłuchanie w ciemno Kasi przekazał osobiście Maciek Musiał. 17-latka gra na deskach warszawskich teatrów, ale też w serialu "Na dobre i na złe". Teraz postanowiła wystąpić na scenie The Voice of Poland. Dziewczyna zaśpiewała kawałek Dawida Guetty - Titanium! Jako pierwsza obróciły się Marysia Sadowska i Justyna Steczkowska. Później zrobili to też wszyscy panowie.

Justyna: Czy Ty masz chociaż 15 lat? Wyglądasz jak taki słodki elf! Pięknie zaśpiewałaś. Wiele w Tobie emocji. Masz bardzo światowy głos. Zapraszam Cię do swojej drużyny. Nie patrz na Marka! On Cię zahipnotyzuje. To jest stary wilk.

Marek: Wiedziałem, że jesteś znakomitą wokalistką. Jak się obróciłem to poczułem gęsią skórkę. Ja mam już dla Ciebie wybraną nawet polską piosenkę! 

Marysia: O mały włos zapomniałam się obrócić! Zasłuchałam się. Nie mogę w to uwierzyć, że masz 17 lat. Super! To jest program w którym śpiewamy covery, ale jeżeli przyjdziesz do mnie zrobimy tak, że każdy kawałek bedzie brzmiał jak napisany dla Ciebie.

Tomson i Baron: Udowodniłaś, że w spokojnych dźwiękach jest siła.

Ostatecznie Kasia wybrała Justynę Steczkowską. To z nią Sawczuk będzie pracowała przez najbliższe miesiące :) Po przerwie reklamowej na scenie The Voice of Poland pojawił się zwycięzca poprzedniej edycji show - Mateusz Ziółko. Czas jednak dać szansę "nowym" uczestnikom! :) Drobna uwaga - Marika, zmień fryzjera! ;]

ALEKSANDRA WĘGLEWICZ

Ola w wolnym czasie podróżuje. Była między innymi w Gruzji, Wietnamie czy Kambodży. Na scenie Węglewicz zaśpiewała piosenkę, którą w oryginalne wykonywał Phol Collins - Another Day In Paradise. Na początku była bardzo stonowana. Dopiero później dała czadu. To spodobało się prawie wszystkim jurorom. Nie obrócił się tylko Marek Piekarczyk.

Marek: Ja Ciebie słuchałem i przez to się nie obróciłem! 

Tomson i Baron: Podobało mi się jak dozowałaś nam emocje. Jesteś soulowa, a my takich ludzi uwielbiamy. Ciebie chcemy w drużynie.

Justyna: Ja się obróciłam, ale nie wszystko było super. Szyłaś trochę i to mnie bolało, dlatego ubrałam okulary i jako pani profesor Ci to mówię.

Marysia: Chciałabym sobie zaśpiewać z Tobą tę piosenkę. Co Ty na co? 

Aleksandra się zgodziła. Skończyło się tak, że na scenę wkroczył też Tomson. Nie ma co. Stworzyli niezłe TRIO (żeby nie powiedzieć trójkącik - muzyczny oczywiście ;p). Przed Olą jednak bardzo trudna decyzja. Czyją drużynę wybierze? Aleksandra Węglewicz wybrała drużynę Tomsona i Barona :) CZŁOWIEK ZAGADKA :D - PIOTR KOWALCZYK

Teraz zagadka dla wszystkich. Nawet telewidzowie nie widzą uczestnika, który śpiewa kawałek Michaela Buble - Sway. Jurorzy po zdjęciu kotary bardzo zdziwili się wiekiem uczestnika. To 18-letni Piotrek Kowalczyk. Swoje grzybki wcisnęli Marysia Sadowska i Marek Piekarczyk.

Marysia: Tam się wiele rzeczy nie zgadzało. Nie wszystko wyszło, ale masz coś bardzo oryginalnego w sobie. Masz dobry głos właśnie do takich piosenek.

Piotrek trafił do drużyny Marka Piekarczyka.ANIA DEKO

Czas na panią ... wojskową! :D 22-latka uczy się w szkole wojskowej. Mamy nadzieję, że jej repertuar będzie nieco mniej ... sztywny! :P Już w pierwszej telewizyjnej rozmowie Ania Deko przyznała, że kręcą ją faceci w mundurach. Odważnie ;) Jako "swoją" piosnkę Ania wybrała kawałek z repertuaru Sylwii Grzeszak - Małe Rzeczy. CIE-SZMY SIE Z MA-ŁY-CH RZE-CZY BO ... Sorry, poniosło nas! ;)

Marek: Marysia, pamiętasz jak mówiłem, że lycra na scenie przynosi pecha? 

Tomson i Baron: Mało nam stanęły, wiesz? (To taka hotplotowa dwuznaczność ... chodziło o włosy na rękach ;p). Nie żałuj. Będziesz mogła się jeszcze nie raz pokazać na scenie.

Justyna: Ten program nie kończy się dzisiaj! 

Ani nie zobaczymy w kolejnym etapie show.KAROLINA RUMACZYK 

Miejmy nadzieję, że lepiej na scenie poradzi sobie 22-letnia Karolina Rumaczyk. Młoda mama chce pokazać, ze dziecko w młodym wieku wcale nie musi zamykać drzwi do kariery. Na scenie The Voice of Poland Karolina zaśpiewała piosenkę z repertuaru zespołu O.N.A - Drzwi. Wiadomo, że Agnieszki Chylińskiej nie podbije nikt, ale i tak był to całkiem niezły wykon (przynajmniej naszym zdaniem). W ostatniej chwili obróciły się Marysia Sadowska i Justyna Steczkowska.

Justyna: Słyszę, że to nie jest głos pod tego typu utwór, ale po dłuższej chwili spodobało mi się. Było tam trochę fałszów, ale masz duży potencjał. Zapraszam Cię do swojej drużyny.

Marysia: Dałaś nam duży power na górze. Była polska, fajna piosenka i czuję, że Ty wiesz o czym śpiewałaś. Było to trochę przekombinowane.

Marek: Cieszę się, że pokazałaś tę górę, bo nie musiałem krzyczeć do Marysi żeby się obróciła.

Karolina będzie uczyła się u Justyny Steczkowskiej. To właśnie drużynę Jusi wybrała młoda artystka.JUAN CARLOS

Kolejnemu uczestnikowi zaproszenie na przesłuchanie w ciemno wręczył osobiście Maciek Musiał. To kolejny rockmen. Tym razem jednak nie będzie to Polak. Jaun przyjechał do Polski do swojej dziewczyny. Och, ta miłość :D Meksykanin zaśpiewał piosenkę Here I Go Again - Whitesnake. Swoją energią momentalnie zaraził wszystkich jurorów i publiczność w studiu TVP. Rock w konkretnym wydaniu. Obrócili się oczywiście wszyscy :) 

Justyna: Cieszymy się, że zostałeś u nas w kraju! W mojej drużynie będzie Ci najlepiej! 

Marek: Ja nie daje obietnic bez pokrycia. Po prostu wybierz moją drużynę.

Marysia: Mega na mnie zadziałałeś! To był super występ!

Okazało się, że Maria również zadziałała na Juana. Ten wybrał Sadowską na swoją trenerkę :D MICHAŁ CHMIELEWSKI

Na scenie pojawił się również Michał Chmielewski, który w programie The Voice of Poland pojawiał się niejednokrotnie ;) Tym razem zaśpiewał kawałek To Be With You, który w oryginale wykonywał Mr. Big. W ostatniej chwili obrócili się Tomson i Baron.

Tomson i Baron: Ty się chłopaku rozwinąłeś! Czeka Cię jeszcze więcej pracy z nami.

Marysia: Będzie cudownie! Zobaczysz.I to już koniec muzycznych emocji w The Voice of Poland 4! Kolejny odcinek show już w sobotę [8.03.2013] o 20:05 w TVP 2! :) 

@dr
komentarze
Hotplota News

Maria Sadowska na wesele popłynęła motorówką! Nie uwierzycie, kto był za sterami!

Maria Sadowska wesele miała jak ze snu! Przypłynęła na nie na motorówce! Zgadniecie, kto ją przywiózł?

Fifth Harmony nadal wściekłe na Camilę Cabello! Nie chcą o niej rozmawiać!

Dziewczyny wyraźnie dały temu do zrozumienia w ostatnim wywiadzie.

6 najbogatszych kobiet Hollywood! One wiedzą, jak zarabiać pieniądze!

Nie tylko Kylie Jenner zarabia na swojej firmie miliony!

Top Of The Top 2017: Edyta Górniak, Margaret, Wojewódzki - gwiazdy w Sopocie! ZDJĘCIA!

Zabawne miny Margaret, czułe gesty Edyty Górniak... Zobaczcie najlepsze zdjęcia z 1. dnia festiwalu Top Of The Top 2017!

JAY-Z: "Kanye West przegiął, mówiąc o Beyonce!" JAY szczerze o powodach wojny!

JAY-Z w końcu wyraził swoje zdanie na temat konfliktu z Kanye Westem. Jest na niego wściekły i wcale nie chodzi o pieniądze...

wczytaj więcej artykułów