Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
The Voice of Poland 3, odc. 9: Zawodnicy nokautują się na muzycznym ringu! Zapis relacji NA ŻYWO! - "Skomentuj!"

The Voice of Poland 3, odc. 9: Zawodnicy nokautują się na muzycznym ringu! Zapis relacji NA ŻYWO!


RSS 02/11/2013 22:09 Komentarze

W TVP 2 właśnie rozkręca się The Voice of Poland 3, odc.9. Za uczestnikami show muzyczne bitwy. Dzisiaj z programu odpadną kolejni zawodnicy. Czas na NOKAUT! Bądźcie na bieżąco – przeczytajcie zapis relacji „na żywo”!

W TVP 2 właśnie rozkręca się The Voice of Poland 3, odc.9. Za uczestnikami show muzyczne bitwy. Dzisiaj z programu odpadną kolejni zawodnicy. Czas na NOKAUT! Bądźcie na bieżąco – przeczytajcie zapis relacji „na żywo”!

The Voice of Poland: Siostry Hybiak lecą na Maćka Musiała i … Marka Piekarczyka! WOW! ;D

Trenerzy: Edyta Górniak, Marysia Sadowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron pozbędą się kolejnych zawodników ze swoich drużyn. Będzie to dla nich bardzo trudne zadanie. Tym bardziej, że z roku na rok poziom uczestników jest coraz wyższy. W nokaucie weźmie udział ośmioro uczestników. Reszta zostanie podzielona na trzy grupy i ponownie stanie do bitwy. Najpierw trenerzy wybierają dwie osoby, które na 100% pojawią się w odcinkach "na żywo". Pozostali muszą stoczyć bitwę na muzycznym ringu.

DRUŻYNA EDYTY "EDI" GÓRNIAK! 

Na pierwszy ogień przesiew w drużynie Edi Górniak (piękna fryzurka Edytko ;]). "Cieszę się, że poznałam każdego z Was. To jest taki moment kiedy my trenerzy zapisujemy czyjś życiorys. Jest to moment bardzo odpowiedzialny dla każdego z nas. Otwieram pierwsze drzwi do spełnienia wszystkich marzeń Jagodzie Kret" - powiedziała Edyta Górniak. To wystąpi w odcinkach na żywo. Drugą uczestniczką, która wybrała Górniak jest Maia Lasota.

Pierwszy nokaut w drużynie Edzi! Występują Małgosia z Cezarym i Olgą. Jako pierwsza na scenie czadu dała Małgosia. Zaśpiewała piosenkę - Have a Little Faith in Me. Drugi na scenie pojawił się Czarek Andrzejak, który zaśpiewał piosenkę - Waiting on the World to Change. Aktorka znana z serialu "Barwy Szczęścia" Olga Jankowska poczęstowała nas klasykiem - Ain't No Sunshine. Kto przejdzie dalej? Tomson i Baron jednogłośnie powiedzieli, że wybraliby Olgę Jankowską. Ten sam typ mieli też Marysia Sadowska i Marek Piekarczyk. Ostateczna decyzja należy jednak do Edyty Górniak. "Stawiam na obietnicę i potencjał" - powiedziała Edi i przepuściła Olgę Jankowską do kolejnego etapu show.

No i kolejne walki o przetrwanie w programie w "klasie" Edyty. Tym razem na scenie Agata Michalska, która zaśpiewała przebój "A Night Like This". Następna scenę opanowała Wiola Kaczmarczyk. Wiola zaśpiewała nam hit lata - Move in the Right Direction. Kolejne pozytywne brzmienia zapodała nam Maria Rodriquez, która wykonała piosenkę "This Will Be". Maryśka dała czadu :D Niestety tylko jedna z dziewczyn przejdzie do kolejnego etapu. Której się uda? "Dla mnie sprawa jest oczywista. Powinna przejść Maria" - powiedziała Sadowska. Takiego samego zdania był Marek Piekarczyk. Tomson wybrałby Agatę, a Baron uznał, że zwierzęciem scenicznym jest Maria. "Myślałem, że najtrudniejsze już za mną. Uwielbiam Was wszystkie. Zabieram dalej temperament. Zabieram Marie Rodriquez" - powiedziała szlochając Edi Górniak.

DRUŻYNA MARKA PIEKARCZYKA

"Na tej scenie są najlepsi! Proszę Was żebyście zaśpiewali najlepiej jak tylko potraficie!"! Terner postanowił, że jako pierwszy do odcinków "na żywo" przejdzie Ernest Staniaszek. Dzisiaj nie będzie musiała walczyć też Marzena Ugora. Ją zobaczymy dopiero w live'ach! :) 

Jako pierwsze  o miejsce w programie "na żywo" zawalczą: Nela Marczewski, Olga Dąbrowska i Aleksandra Berezowska. Jako pierwsza na scenie wystąpiła Olga Dąbrowska, która pokazała pazur i zaśpiewała piosenkę "Biała flaga". Można powiedzieć, że Olga dała czadu. Jednak dla nas było to wydzieranie się i kwiczenie (jak świnka! chrum, chrum! ;]). Następnie na scenę wbiła Aleksandra Berezowska. Tutaj było o wiele spokojniej. Ola zaśpiewała piosenkę "Isn't She Lovely". Ostatnia z tej trójki wystąpi Nela Marczewski. Nela dała czadu (bez dzikiego kwiczenia) i zaśpiewała kawałek "Should I Stay Or Should I Go". Nela podczas występu zbiegła ze sceny i zaczęła gonić swojego trenera! WOW! :) Edyta wybrałaby Nelę. Sadowska oraz Tomson i Baron podzielili zdanie Edi. Markowi nie łatwo przyszło podjęcie decyzji. "Nela, you should stay!" - powiedział Marek Piekarczyk. To właśnie Nela Marczewski wystąpi w programach "na żywo", które już w przyszłym tygodniu w TVP2.

Czas na występy kolejnej trójki z drużyny Marka Piekarczyka. Na scenie pojawił się Rafał Sekulak, który zaśpiewał przebój Andrzeja Zauchy - C'est la vie.  Teraz czas na wokalne popisy Magdy Majzer, która zaśpiewała piosenkę "Co mi Panie dasz?". Magda dała czadu ;) Łukasz Juszkiewicz zaśpiewał hit "When a Man Loves a Woman". Początkowo coś mu nie wychodziło, ale później chłopak opanował stres i poszło całkiem nieźle ;) Tomson i Baron postawiliby na Rafała. "Dla mnie Magda zwyciężyła" - powiedziała Marysia Sadowska. Z kolei Edyta Górniak wybrałaby Łukasza. "Cała trójka mnie zaskoczyła dzisiaj. Najbardziej mnie zaskoczyła Magdalena ... chociaż Łukasz też. Po Rafale się spodziewałem więcej. Zaufam Marysi ... Magdalena płyniesz dalej" - powiedział Marek Piekarczyk.

DRUŻYNA TOMSONA I BARONA

Kto przechodzi dalej bez walki w drużynie Tomsona i Barona? Jako pierwszy z tej drużyny dalej przechodzi Michał Grobelny. Taką decyzję podjęli trenerzy. Drugi zawodnik, który przeszedł dalej to Arek Kłusowski.

Czas na występy dwóch trójek. Pierwsza z nich to: Małgorzata Nakonieczna, siostry Hybiak, Natalia Krakowiak. Na dobry początek spokojny klimat w który wprowadzi nas Małgorzata Nakonieczna. Ta zaśpiewała piosenkę Edyty Bartosiewicz - Skłamałam. Kolejny spokojny wykon należy do Natalii Krakowiak, która wykonała przebój Leony Lewis - Bleeding Love. Na koniec wisienka na torcie ... a właściwie to dwie ;) Kasia i Gosia Hybiak, które jak zwykle dają czadu na scenie. Tym razem zaśpiewały nam jeden z hitów Amy Winehouse - Valery. Tomson i Baron chowają się za fotelami i nie chcą podjąć decyzji kto odpada z programu! Marysia Sadowska wybrałaby Małgorzatę. Marek Piekarczyk postawił na siostry Hybiak. Edyta się poddała i nie powiedziała kogo zabrałaby ze sobą. "Wszyscy zaśpiewali perfekcyjnie. Nic się nie posypało. Najbardziej gotowymi do finału jest Natalia Krakowiak" - to właśnie ona przechodzi do kolejnego etapu show.

No i kolejne muzyczne doznania w drużynie . Tym razem na scenie Dorota Theisebach, która zaśpiewała energetyczny kawałek "Good Luck". Zmiana klimatu. Michał Malicki zaśpiewa "Sen o Victorii". No i ostatni uczestnik z drużyny Tomsona i Barona. Bartek Kuśmierczyk konkretnie wywija na scenie i śpiewa dla nas kawałek Georga Michaela - Faith. Wszystkie występy były świetne! Przed trenerami trudna decyzja! Marek Piekarczyk postawiłby na Dorotę. Marysia Sadowska wybrałaby Michała, a Edyta swój głos oddała na również na Michała. "To jest dzień, którego baliśmy się najbardziej! Wszystkie 6 występów były fenomenalne! Nie zmarnowaliście swojej szansy. Niestety musimy dokonać jakiegoś wyboru. Dzisiaj znokautowały nas emocje, które wyśpiewał Michał Malicki" - powiedzieli Tomson i Baron. Podzielacie ich entuzjazm? 

DRUŻYNA MARYSI SADOWSKIEJ


Teraz ciężkie decyzje przed Marysią Sadowską. "Chce zabrać na livy tych, którzy na to zasługują. Nie mogę się pomylić" - powiedziała Marysia. I tak do odcinków na żywo bez bitwy przechodzą: Kasia Stanek i Asia Smajdor.

Pierwsza trójka to: Agnieszka Czyż, Mateusz Ziółko, Marta Maksimiuk. Pierwsza zaśpiewa Agnieszka Czyż. Ta wykona dla nas piosenkę "End of the Road". Aga dała czadu. Mamy ciary ;] Kolejny ostry zawodnik na muzycznym ringu The Voice of Poland 3 - Mateusz Ziółko. Ten śpiewa Highway to Hell. Ziółko rozkręcił wszystkich: publiczność, jurorów i nawet prowadzącą Marikę (jej fryzura wygląda jakby coś przyczepiło się jej do głowy ... ;]). Lepszego fryzjera miała chyba Marta Maksimiuk, która właśnie teraz śpiewa piosenkę - "Za późno". "Pokolorowaliście tak pięknie te wszystkie utwory. To jest ZAJEBIŚCIE trudny wybór! " - powiedziała Edyta Górniak (ojejku! jakież słownictwo ;p). Tomson i Baron wybraliby Mateusza Ziółko. Takiego samego zdania był Marek Piekarczyk. "Trzeba było gorzej śpiewać! Zabieram w podróż prawdziwego mężczyznę - Mateusza Ziółko " - powiedziała Marysia Sadowska.

Kolejne muzyczne bitwy w drużynie Marysi Sadowskiej. Tym razem kawałek "No Freedom" śpiewa Oksana Predko. Marysia po występie pokazywała, że ma ciarki na całym ciele. Kolejny na scenie pojawił się Bartek Broniewski, który zaśpiewał "o sobie samym" ... po prostu! Taką piosenkę ;) Ostatnia na scenie występuje Dorota Lembicz. Ta pyta "What's Up?" ! :) "Dorota jest świetna. Powinnaś już grać koncerty, ale zakochałem się w głosie Oksany" - powiedział Marek Piekarczyk. Tomson i Baron postawiliby jednak na Dorotę Lembicz. "Cieszę się, że nie jestem na miejscu Marii. To jest szalenie trudny wybór. Oksana, oczarowałaś mnie." - powiedziała Edi Górniak. Ostateczny głos należy jednak do Marysi Sadowskiej. "Byliście cudowni. Powiedziałam sobie przed programem, że jeżeli ktoś mnie rozwali śpiewając szeptem to przejdzie dalej. I dzisiaj na maxa rozwaliła mnie Oksana!" - powiedziała trenerka.

No i to ostatnie muzyczne emocje! Jurorzy skompletowali swoje wymarzone zespoły! Już zaprezentują się one za tydzień w pierwszym odcinku NA ŻYWO The Voice of Poland 3

A Wy macie swoich faworytów? Komu kibicujecie? ;)

@dr
komentarze
Hotplota News

Usher w Carpool Karaoke. 13 minut, których na pewno nie pożałujecie!

Zobaczcie koniecznie Carpool Karaoke z Usherem!

The Brain. Genialny umysł 2: Nowe jury! ReZigiusz za Pudziana! Kim jest Remigiusz Wierzgoń?

Mariusz Pudzianowski odszedł z The Brain! Zastąpi go ReZigiusz! Kto to taki?

INSTAGRAM: Ewelina Lisowska na wakacjach. Nasz typ to zdjęcie z żółwiem, a Wasz? :)

Zdjęcia Eweliny Lisowskiej z wakacji robią furorę na Instagramie. Chyba domyślacie się, dlaczego? :)

Robert Lewandowski gra w bilarda, jak mistrz! CO ZA UDERZENIE :)

MISTRZ! Ten film musicie zobaczyć :) 

Amber Rose: "Kanye West mnie prześladuje! To trwa od 6-7 lat!"

Mocne wyznanie byłej dziewczyny Kanye Westa! 

wczytaj więcej artykułów