Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
The Voice Of Poland 3, odc. 2: RELACJA NA ŻYWO ONLINE! - "Skomentuj!"

The Voice Of Poland 3, odc. 2: RELACJA NA ŻYWO ONLINE!


RSS 14/09/2013 21:56 Komentarze

The Voice Of Poland 2013, odc. 2: dziś przesłuchania w ciemno z Małopolski i Dolnego Śląska! Sprawdź, kto przejdzie dalej i jak jury The Voice Of Poland 3 ocenia uczestników!

The Voice Of Poland 2013, odc. 2: dziś przesłuchania w ciemno z Małopolski i Dolnego Śląska! Sprawdź, kto przejdzie dalej i jak jury The Voice Of Poland 3 ocenia uczestników!

The Voice Of Poland 3, odc. 2: Ernest Staniaszek zachwycił jury The Voice Of Poland 2013! Video!

Startuje The Voice Of Poland 3, odc. 2! Tym razem przesłuchania w Małopolsce!

Dorota Theisebach ma 20 lat. Na przesłuchania w ciemno przyjechała z rodzicami, którzy obchodzą 30. rocznicę ślubu.Dorota śpiewa pięknie, co docenili wszyscy jurorzy The Voice Of Poland 2013! Każdy z foteli odwrócił się do niej przodem.

- "Dorotka, było fantastycznie. Było i prosto, i była emocja" - stwierdziła Maria Sadowska.

- "Fantastyczne to było. Naprawdę fantastyczne" - dodała Edyta Górniak i kusi uczestniczkę, mówiąc, że ma dla niej bardzo dobry repertuar.

Dorota wybiera Barona i Tomsona z Afromental!


Estera Wrona swoje wokalne doświadczenie zaczeła zbierać bardzo wcześnie. Ma na koncie występy w ok. 60 konkursach. Śpiewa piosenkę zespołu Pectus, Jeden Moment.Nikt odwrócił się podczas występu Estery.

- "No odważna jesteś, zaśpiewałaś piosenkę grupy Pectus. Piękny aranż. Ładnie zaśpiewałaś, tylko że czegoś mi zabrakło" - ocenił Marek Piekarczyk.

- "Masz ładną barwę. Bardzo ładnie, naprawdę" - powiedziała Edyta Górniak

- "Ja ci gratuluję odwagi, bo wybrałaś aranż... Zrobiłaś piękny nastrój. Troszeczkę tam było nieczysto. (...) Idź dalej tą droga i mam nadzieję, że zobaczymy cię jeszcze w przyszłości" - dodała Maria Sadowska.


Do kolejnej uczestniczki z informacją o tym, że dostała się do przesłuchań w ciemno The Voice Of Poland 6, przyjechał osobiście Maciej Musiał.

Basia Gąsienica-Giewont ma 21 lat. Uwielbia folklor i uwielbia śpiewać muzykę góralską. W programie The Voice Of Poland 2013 opowiada o góralskich tradycjach. Okazuje się, że Basia dobrze zna się z Sebastianem Karpielem-Bułecką. :)Pierwszy odwrócił się Marek Piekarczyk. Po nim Marysia Sadowska.

- "Zaśpiewałaś piękne, bardzo trudne falsety i jeszcze myślę, że jeszcze nie pokazałaś wszystkiego" - stwierdziła Maria Sadowska. To właśnie jej drużynę wybrała Basia.


Czas na 24-letniego Ernesta Staniaszka.

- To jest moje 5 minut. Chcę je wykorzystać w 100 procentach i to zrobię" - mówi uczestnik przed swoim występem.Marek Piekarczyk znowu pierwszy! Zaraz po nim odwrócili się Baron i Tomson z Afromental, a potem w kolejności Maria Sadowska i Edyta Górniak.

Edyta Górniak klaszcze na stojąco! Baron i Tomson domagają się, by Ernest dalej śpiewał. Marysia Sadowska krzyczy: "Jeszcze! Jeszcze!". Uczestnik znowu śpiewa, a jury The Voice Of Poland 3 razem z nim! Tomson robi Ernestowi piękne chórki!

- "Chłopaku, jaki ty masz głos!" - zachwyca się Tomson.

- "Słuchaj chłopie, tak przywaliłeś... nie ma litości w twoim głosie!" - dodaje Marek Piekarczyk.

Ernest Staniaszek wybiera drużynę Marka Piekarczyka. Informuje go o tym, śpiewając fragment piosenki zespołu TSA, Marsz Wilków z filmu Akademia Pana Kleksa.


21-letnia Jagoda Kret pracuje jako kelnerka w restauracji brata. Marzy o sławie. Jest młoda i przebojowa, co ma jej zapewnić sukces. Śpiewa piosenkę Arethy Franklin, (You Make Me Feel Like A) Natural Woman.Po namyśle odwraca się Edyta Górniak. Na samym końcu także Marek Piekarczyk.

- "Wow, dziewczyno" - wita uczestniczkę Edyta Górniak - niesamowity masz ten wokal, super! Jesteś mega, mega zdolna" - dodaje.

- "Jesteś fantastyczna, ta chrypa w twoim głosie... no wszystko się zgadza" - dodaje stwierdza Baron.

- "Wiesz co jest fajne? Że zaśpiewałaś to lepiej, niż ja" - chwali dalej Górniak.

- "Wiem, że nie masz takiego głosu, jak Aretha, ale byłaś sobą" - mówi Marek Piekarczyk.

Jagoda wybiera Edytę Górniak!


Kolejna uczestniczka, Małgosia, już drugi raz przyszła do The Voice Of Poland. Małgosia Nakonieczna startowała w drugiej edycji, ale nikt z jurorów się nie odwrócił.Marek Piekarczyk odwrócił się po kilkunastu sekundach piosenki Dido - no Freedom. Na sam koniec grzyba wcisnęli Baron i Tomson z Afromental.

Baron i Tomson rozpoznają uczestniczkę The Voice Of Poland 3.

- "Śpiewałaś bardzo uczuciowo, bardzo subtelnie. Zaśpiewasz jakąś polską piosenkę?" - pyta Marek Piekarczyk. Małgosia śpiewa na życzenie jury The Voice Of Poland 2013 piosenkę Skłamałam Edyty Bartosiewicz.

Małgosia wybiera drużynę Barona i Tomsona z Afromental. Wyjaśnia, że źle by się czuła wśród potężnych rockowych głosów w drużynie Marka Piekarczyka.


Po przerwie reklamowej czas na przesłuchania w ciemno z Dolnego Śląska.

Iwona Kaczmarczyk studiuje oraz zajmuje się prowadzeniem karaoke i śpiewaniem na weselach. Wykonuje hit 4 Non Blondes, What's Going On.Wszyscy jurorzy The Voice Of Poland 3 odwrócili się. Edyta Górniak nacisnęła grzybek... pupą! Marysia Sadowska i Marek Piekarczyk śpiewają z Iwoną. Baron gra na gitarze.


- "Iwona, mi się tak z tobą fantastycznie śpiewało, ja chcę z tobą dalej śpiewać, ale w tym celu musisz przyjść do mnie" - zachęca Maria Sadowska. Dodaje, że szanuje Iwonę za to, że musi śpiewać na weselach.

- "Dziękuję, że mnie wyrwało z fotela" - mówi Baron. Mimo to Iwona wybiera Marka Piekarczyka.


Kolejny jest 25-letni Rafał Sekulak. Śpiewa piosenkę Have A Little Faith In Me i akompaniuje sobie na fortepianie.Odwrócił się Marek Piekarczyk. Po nim chłopaki z Afromental.

- "Bardzo dobrze śpiewasz. Fajny wokal. Jesteś bardzo fajnym materiałem do pracy" - ocenia Edyta Górniak.

- "To moje nie odwracanie się było próbą wysłuchania do końca" - mówi Marek Piekarczyk.

- "Mam wrażenie, że wziąłeś mnie w góry, a nie pokazałeś widoku" - tłumaczy Maria Sadowska.

Rafał wybiera Afromental.


Ola Chaładaj ma 16 lat. Oprócz śpiewania interesuje ją cukiernictwo. Uwielbia piec i częstuje ciastem ekipę The Voice Of Poland 2013.Nikt z jury The Voice Of Poland 3 się nie odwrócił. Chłopaki z Afromental tłumaczą, że przekombinowała. Ola płacze po ich ocenach.  Edyta Górniak idzie ją przytulić. Całe jury ją pociesza. Edyta śpiewa z dziewczyną piosenkę Natural Woman.


19-letni Bartłomiej Broniewski jej kapitanem statku wycieczkowego.Marek Piekarczyk i chłopaki z Afromental odwrócili się. Po nich obie panie. Jurorzy chwalą go za dojrzałość i niski głos.

- "Fajny ten głos masz, ciekawy. Po prostu chodź do mojej klasy" - mówi Edyta Górniak.

- "Trzymałeś ton przy ten niskiej partii, ani razu głos ci nie spadł" - zauważył Tomson z Afromental.

- "Jesteś świetny, zapraszamy do nas" - dodał Baron.

- Nie idź do żadnej klasy, jesteś klasą sam w sobie." - podlizuje się Marek Piekarczyk.

Bartek wybiera Marię Sadowską.


Marzena Ugorna przyjeżdża do The Voice Od Poland z wielką rodziną. Wykonuje nastrojowy utwór z repertuaru Kayah, Jestem Kamieniem.W ostatniej sekundzie odwracają się Marek Piekarczyk i Marysia Sadowska.

- "Odwróciłem się w ostatniej chwili, bo nie chciałem ci przeszkadzać. Bardzo mi się podobało to, co zrobiłaś. Pokazałaś taki ból w tej piosence..." - ocenia Marek Piekarczyk.

- "Rozmarzyłaś nas w tej piosence, mimo że momentami było nieczysto" - stwierdza Marek Piekarczyk.

Marzena wybiera Marię Sadowską.


Maia Lasota ma 17 lat. Bardzo denerwuje się występem. Śpiewa piosenkę Emely Sande, Next To Me.Pierwszy odwraca się Marek Piekarczyk, potem Edyta Górniak.

- "Ja się nie odwróciłam tylko dlatego, że chciałam dać szansę Edycie" - wyznała Maria Sadowska.

- "Jeśli nie wybierzesz mojej klasy, to się po prostu pogniewam" - ostrzegła Edyta Górniak.

- "Bardzo się cieszę, że jesteś z nami, masz super słodki głosik" - stwierdził Baron z Afromental.

Maia wyjaśnia, że wybór podjęła już dawno i od początku była to Edyta Górniak.


To koniec 2. odcinka The Voice Of Poland 3. Macie już swoich faworytów?
komentarze
Hotplota News

Taylor Swift wysłała kwiaty firmie, która wspierała ją karteczkami podczas procesu! Piękny gest!

Na oknie ich firmy codziennie pojawiały się ciepłe słowa dla Taylor Swift!

Kim Kardashian szczerze o ślubie z Krisem Humphriesem! Przyznała się, że go wykorzystała?

Z okazji 10-lecia Keeping Up With The Kardashian Kim przyznała, jak to naprawdę było z jej 2-miesięcznym małżeństwem.

Perrie Edwards i Alex Oxlade-Chamberlain wezmą ślub? Perrie wrzuciła wymowne zdjęcie!

Miłość kwitnie!

Brooklyn Beckham „wstydzi się” robić zdjęcia modelkom! To pomysł Victorii Beckham!

Musi się jeszcze wiele nauczyć.

Kourtney Kardashian zostawiła dzieci, by szaleć z kochankiem? Fani wkurzeni!

Kourtney Kardashian pod obstrzałem internautów! Jak się broni? 'To podwójne standardy!"

wczytaj więcej artykułów