Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
The Voice Of Poland 3, odc. 2: RELACJA NA ŻYWO ONLINE! - "Skomentuj!"

The Voice Of Poland 3, odc. 2: RELACJA NA ŻYWO ONLINE!


RSS 14/09/2013 21:56 Komentarze

The Voice Of Poland 2013, odc. 2: dziś przesłuchania w ciemno z Małopolski i Dolnego Śląska! Sprawdź, kto przejdzie dalej i jak jury The Voice Of Poland 3 ocenia uczestników!

The Voice Of Poland 2013, odc. 2: dziś przesłuchania w ciemno z Małopolski i Dolnego Śląska! Sprawdź, kto przejdzie dalej i jak jury The Voice Of Poland 3 ocenia uczestników!

The Voice Of Poland 3, odc. 2: Ernest Staniaszek zachwycił jury The Voice Of Poland 2013! Video!

Startuje The Voice Of Poland 3, odc. 2! Tym razem przesłuchania w Małopolsce!

Dorota Theisebach ma 20 lat. Na przesłuchania w ciemno przyjechała z rodzicami, którzy obchodzą 30. rocznicę ślubu.Dorota śpiewa pięknie, co docenili wszyscy jurorzy The Voice Of Poland 2013! Każdy z foteli odwrócił się do niej przodem.

- "Dorotka, było fantastycznie. Było i prosto, i była emocja" - stwierdziła Maria Sadowska.

- "Fantastyczne to było. Naprawdę fantastyczne" - dodała Edyta Górniak i kusi uczestniczkę, mówiąc, że ma dla niej bardzo dobry repertuar.

Dorota wybiera Barona i Tomsona z Afromental!


Estera Wrona swoje wokalne doświadczenie zaczeła zbierać bardzo wcześnie. Ma na koncie występy w ok. 60 konkursach. Śpiewa piosenkę zespołu Pectus, Jeden Moment.Nikt odwrócił się podczas występu Estery.

- "No odważna jesteś, zaśpiewałaś piosenkę grupy Pectus. Piękny aranż. Ładnie zaśpiewałaś, tylko że czegoś mi zabrakło" - ocenił Marek Piekarczyk.

- "Masz ładną barwę. Bardzo ładnie, naprawdę" - powiedziała Edyta Górniak

- "Ja ci gratuluję odwagi, bo wybrałaś aranż... Zrobiłaś piękny nastrój. Troszeczkę tam było nieczysto. (...) Idź dalej tą droga i mam nadzieję, że zobaczymy cię jeszcze w przyszłości" - dodała Maria Sadowska.


Do kolejnej uczestniczki z informacją o tym, że dostała się do przesłuchań w ciemno The Voice Of Poland 6, przyjechał osobiście Maciej Musiał.

Basia Gąsienica-Giewont ma 21 lat. Uwielbia folklor i uwielbia śpiewać muzykę góralską. W programie The Voice Of Poland 2013 opowiada o góralskich tradycjach. Okazuje się, że Basia dobrze zna się z Sebastianem Karpielem-Bułecką. :)Pierwszy odwrócił się Marek Piekarczyk. Po nim Marysia Sadowska.

- "Zaśpiewałaś piękne, bardzo trudne falsety i jeszcze myślę, że jeszcze nie pokazałaś wszystkiego" - stwierdziła Maria Sadowska. To właśnie jej drużynę wybrała Basia.


Czas na 24-letniego Ernesta Staniaszka.

- To jest moje 5 minut. Chcę je wykorzystać w 100 procentach i to zrobię" - mówi uczestnik przed swoim występem.Marek Piekarczyk znowu pierwszy! Zaraz po nim odwrócili się Baron i Tomson z Afromental, a potem w kolejności Maria Sadowska i Edyta Górniak.

Edyta Górniak klaszcze na stojąco! Baron i Tomson domagają się, by Ernest dalej śpiewał. Marysia Sadowska krzyczy: "Jeszcze! Jeszcze!". Uczestnik znowu śpiewa, a jury The Voice Of Poland 3 razem z nim! Tomson robi Ernestowi piękne chórki!

- "Chłopaku, jaki ty masz głos!" - zachwyca się Tomson.

- "Słuchaj chłopie, tak przywaliłeś... nie ma litości w twoim głosie!" - dodaje Marek Piekarczyk.

Ernest Staniaszek wybiera drużynę Marka Piekarczyka. Informuje go o tym, śpiewając fragment piosenki zespołu TSA, Marsz Wilków z filmu Akademia Pana Kleksa.


21-letnia Jagoda Kret pracuje jako kelnerka w restauracji brata. Marzy o sławie. Jest młoda i przebojowa, co ma jej zapewnić sukces. Śpiewa piosenkę Arethy Franklin, (You Make Me Feel Like A) Natural Woman.Po namyśle odwraca się Edyta Górniak. Na samym końcu także Marek Piekarczyk.

- "Wow, dziewczyno" - wita uczestniczkę Edyta Górniak - niesamowity masz ten wokal, super! Jesteś mega, mega zdolna" - dodaje.

- "Jesteś fantastyczna, ta chrypa w twoim głosie... no wszystko się zgadza" - dodaje stwierdza Baron.

- "Wiesz co jest fajne? Że zaśpiewałaś to lepiej, niż ja" - chwali dalej Górniak.

- "Wiem, że nie masz takiego głosu, jak Aretha, ale byłaś sobą" - mówi Marek Piekarczyk.

Jagoda wybiera Edytę Górniak!


Kolejna uczestniczka, Małgosia, już drugi raz przyszła do The Voice Of Poland. Małgosia Nakonieczna startowała w drugiej edycji, ale nikt z jurorów się nie odwrócił.Marek Piekarczyk odwrócił się po kilkunastu sekundach piosenki Dido - no Freedom. Na sam koniec grzyba wcisnęli Baron i Tomson z Afromental.

Baron i Tomson rozpoznają uczestniczkę The Voice Of Poland 3.

- "Śpiewałaś bardzo uczuciowo, bardzo subtelnie. Zaśpiewasz jakąś polską piosenkę?" - pyta Marek Piekarczyk. Małgosia śpiewa na życzenie jury The Voice Of Poland 2013 piosenkę Skłamałam Edyty Bartosiewicz.

Małgosia wybiera drużynę Barona i Tomsona z Afromental. Wyjaśnia, że źle by się czuła wśród potężnych rockowych głosów w drużynie Marka Piekarczyka.


Po przerwie reklamowej czas na przesłuchania w ciemno z Dolnego Śląska.

Iwona Kaczmarczyk studiuje oraz zajmuje się prowadzeniem karaoke i śpiewaniem na weselach. Wykonuje hit 4 Non Blondes, What's Going On.Wszyscy jurorzy The Voice Of Poland 3 odwrócili się. Edyta Górniak nacisnęła grzybek... pupą! Marysia Sadowska i Marek Piekarczyk śpiewają z Iwoną. Baron gra na gitarze.


- "Iwona, mi się tak z tobą fantastycznie śpiewało, ja chcę z tobą dalej śpiewać, ale w tym celu musisz przyjść do mnie" - zachęca Maria Sadowska. Dodaje, że szanuje Iwonę za to, że musi śpiewać na weselach.

- "Dziękuję, że mnie wyrwało z fotela" - mówi Baron. Mimo to Iwona wybiera Marka Piekarczyka.


Kolejny jest 25-letni Rafał Sekulak. Śpiewa piosenkę Have A Little Faith In Me i akompaniuje sobie na fortepianie.Odwrócił się Marek Piekarczyk. Po nim chłopaki z Afromental.

- "Bardzo dobrze śpiewasz. Fajny wokal. Jesteś bardzo fajnym materiałem do pracy" - ocenia Edyta Górniak.

- "To moje nie odwracanie się było próbą wysłuchania do końca" - mówi Marek Piekarczyk.

- "Mam wrażenie, że wziąłeś mnie w góry, a nie pokazałeś widoku" - tłumaczy Maria Sadowska.

Rafał wybiera Afromental.


Ola Chaładaj ma 16 lat. Oprócz śpiewania interesuje ją cukiernictwo. Uwielbia piec i częstuje ciastem ekipę The Voice Of Poland 2013.Nikt z jury The Voice Of Poland 3 się nie odwrócił. Chłopaki z Afromental tłumaczą, że przekombinowała. Ola płacze po ich ocenach.  Edyta Górniak idzie ją przytulić. Całe jury ją pociesza. Edyta śpiewa z dziewczyną piosenkę Natural Woman.


19-letni Bartłomiej Broniewski jej kapitanem statku wycieczkowego.Marek Piekarczyk i chłopaki z Afromental odwrócili się. Po nich obie panie. Jurorzy chwalą go za dojrzałość i niski głos.

- "Fajny ten głos masz, ciekawy. Po prostu chodź do mojej klasy" - mówi Edyta Górniak.

- "Trzymałeś ton przy ten niskiej partii, ani razu głos ci nie spadł" - zauważył Tomson z Afromental.

- "Jesteś świetny, zapraszamy do nas" - dodał Baron.

- Nie idź do żadnej klasy, jesteś klasą sam w sobie." - podlizuje się Marek Piekarczyk.

Bartek wybiera Marię Sadowską.


Marzena Ugorna przyjeżdża do The Voice Od Poland z wielką rodziną. Wykonuje nastrojowy utwór z repertuaru Kayah, Jestem Kamieniem.W ostatniej sekundzie odwracają się Marek Piekarczyk i Marysia Sadowska.

- "Odwróciłem się w ostatniej chwili, bo nie chciałem ci przeszkadzać. Bardzo mi się podobało to, co zrobiłaś. Pokazałaś taki ból w tej piosence..." - ocenia Marek Piekarczyk.

- "Rozmarzyłaś nas w tej piosence, mimo że momentami było nieczysto" - stwierdza Marek Piekarczyk.

Marzena wybiera Marię Sadowską.


Maia Lasota ma 17 lat. Bardzo denerwuje się występem. Śpiewa piosenkę Emely Sande, Next To Me.Pierwszy odwraca się Marek Piekarczyk, potem Edyta Górniak.

- "Ja się nie odwróciłam tylko dlatego, że chciałam dać szansę Edycie" - wyznała Maria Sadowska.

- "Jeśli nie wybierzesz mojej klasy, to się po prostu pogniewam" - ostrzegła Edyta Górniak.

- "Bardzo się cieszę, że jesteś z nami, masz super słodki głosik" - stwierdził Baron z Afromental.

Maia wyjaśnia, że wybór podjęła już dawno i od początku była to Edyta Górniak.


To koniec 2. odcinka The Voice Of Poland 3. Macie już swoich faworytów?
komentarze
Hotplota News

Kourtney Kardashian: Scott Disick wykorzystuje Bellę Thorne! "To obrzydliwe!"

Kourtney Kardashian nie kryje zażenowania zachowaniem swojego byłego!

Robert Gryn, Instagram: Najmłodszy polski milioner imprezuje w Cannes!

Tak się bawi Robert Gryn, szef Codewise!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez jadą Jeepem z dziećmi! I to jakim! ZDJĘCIA

W takim aucie nie można zostać niezauważonym!

David Beckham z synem na meczu tenisa. Młody Romeo trochę się wynudził... :)

Zobaczcie zdjęcia Davida Beckhama i jego młodszego syna, Romeo!

25 lat disco polo: Jacek Kurski przyszedł z narzeczoną! Kto jeszcze? Zobacz zdjęcia!

Gala 25 lat disco polo już za nami. Zobaczcie fotki...

wczytaj więcej artykułów