TERAZ CZYTASZ:
Teen Mom Poland: Nastoletnie Matki, odcinek 1.: Marysia wzbudza OBURZENIE?! [video] - "Skomentuj!"

Teen Mom Poland: Nastoletnie Matki, odcinek 1.: Marysia wzbudza OBURZENIE?! [video]


RSS 24/01/2014 10:55 Komentarze

Teen Mom Poland, odcinek 1. dopiero przed nami, ale uczestniczki już musza mierzyć się z hejterami. "Patrzą się na mnie i jak by mogli, to by się przeżegnali" - mówi Marysia z Teen Mom Poland.

Teen Mom Poland, odcinek 1. dopiero przed nami, ale uczestniczki już musza mierzyć się z hejterami. "Patrzą się na mnie i jak by mogli, to by się przeżegnali" - mówi Marysia z Teen Mom Poland.

Teen Mom: Nastoletnie Matki to program o PUSZCZALSKICH GÓWNIARACH? Ewa z Teen Mom Poland odpowiada na hejt!

1. odcinek programu Teen Mom Poland: Nastoletnie Matki już w najbliższą niedzielę 26 stycznia 2014 o 18:25 w MTV Polska. Poznamy w nim historie czterech młodych dziewczyn, które bardzo wcześnie zostały mamami.

Teen Mom: Nastoletnie matki podbiją Polskę! Nowy hit MTV?

Jedną z uczestniczek Teen Mom Poland jest Marysia, która była gościem w Dzień Dobry TVN. Marysia pożaliła się między innymi na to, że jako bardzo młoda matka jest źle odbierana przez ludzi na ulicy.

- "Patrzą się na mnie i jak by mogli, to by się przeżegnali, bo jestem bardzo młodą mamą i mam bardzo duże dziecko. Ludzie mnie raczej dobrze nie odbierają" - mówi 17-letnia Marysia, mama 3-letniego Krzysia.

Zobaczcie zwiastun 1. odcinka Teen Mom Poland z udziałem Marysi:@Enka

komentarze
Hotplota News

Royal Baby 2015: Charlotte Elizabeth Diana i ciasto nazwane jej imieniem! Zrobił je Jamie Oliver!

Royal Baby 2015 od samego początku jest rozpieszczana! Charlotte Elizabeth Diana właśnie doczekała się ciasta, nazwanego jej imieniem! Zrobił je sam Jamie Oliver!

Akt urodzenia Royal Baby: Zawód ojca - książę. Zawód matki - księżna… Takie rzeczy tylko w UK! :)

Zobaczcie na własne oczy oficjalny akt urodzenia córki Kate i Williama! Polecamy zwłaszcza rubrykę "zawód"... :))))

Bruce Jenner zmienił płeć. Kris Jenner ZAŁAMANA? Płacze na wizji! Tak promuje się na ex?!

Bruce Jenner zmienił płeć. Jako kobieta może liczyć na sławę, liczne wywiady, sesje zdjęciowe i wsparcie ważnych ze świata show-biznesu. A byłej żony...?

Taniec z Gwiazdami 2015: Finał NIE DLA Ewy Kasprzyk!?

Taniec z Gwiazdami 2015 - finał coraz bliżej! O nagrodę główną walczą już tylko 4 pary! 8.05.2015 Taniec z Gwiazdami opuści... Ewa Kasprzyk?! Czyżby był przeciek?!

Miley Cyrus i Ariana Grande RAZEM?! TO ZDJĘCIE mówi wiele! :) ZDJĘCIA

Miley Cyrus i Ariana Grande razem?! Do takiego wniosku można dojść, oglądając wspólne zdjęcie artystek, które Miley Cyrus wrzuciła na Instagram. O co chodzi!?

wczytaj więcej artykułów