News

Spring Breakers: Selena Gomez w sexy scenach. Justin Bieber chyba jej trochę nie docenił...

Dziś premiera Spring Breakers! To film, w którym bardzo odważne role zagrały Vanessa Hudgens, Ashley Benson i Rachel Korine, a także Selena Gomez. Podobno Justin Bieber miał do scen w bikini sporo zastrzeżeń. Słusznie?

05.04.2013

(0/19)
youtube.com / Spring Breakers

Dziś oficjalnie na ekrany polskich kin wchodzi Spring Breakers. Głośny film z Seleną Gomez, Vanessą Hudgens, Rachel Korine i Ashley Benson od samego początku wzbudza wiele kontrowersji.

Pierwsze recenzje Spring Breakers, które dotarły do nas na twitterze potwierdzają, że najbardziej odważne sceny w filmie należą do Rachel Korine i Vanessy Hudgens. To właśnie one pokazały widzom najwięcej.

Ale i Selena Gomez nie miała łatwego zadania! Była dziewczyna Justina Biebera musiała sprostać wymaganiom reżysera i dostosować się do klimatu ogarniętej niekończącą się imprezą i ociekającej seksem Florydy, do której podczas przerwy wiosennej każdego roku ciągną tłumy nastolatków.

Nie jest tajemnicą, że Justin Bieber na początku miał kilka zastrzeżeń do roli Seleny Gomez w Spring Breakers. Podobno były chłopak autorki Come and Get It uważał, że Selena nie poradzi sobie z tak ostrymi scenami. Jeśli to prawda, to chyba nie docenił swojej dziewczyny ;P.

Takie obawy miały jednak sens, bo przecież Selena Gomez nigdy wcześniej nie brała udziału w tak „dorosłej” produkcji. Przypomnijmy, że w niektórych krajach film Spring Breakers jest dozwolony od 18 lat! Jak Selena Gomez poradziła sobie z rolą Faith? Zdaniem krytyków znakomicie, ale musicie to sami ocenić :)


Spring Breakers – trailer (Selena Gomez, Vanessa Hudgens, Rachel Korine, Ashley Benson, James Franco):


Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-06-03 10:54:54
*zagrała świetnie. Widać było, że wczuła się w swoją postać i podobnie jak Vanessa idealnie oddała charakter swojej bohaterki. Ale Selena? Ona nie pokazała nic. Żadnych odważnych scen, raz zapaliła, kilka razy wypiła, a potem wyszło na jaw, że ona tak naprawdę jest niewinną, słodką dziewczynką. ludzie ...
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-06-03 10:54:29
Bosh ... wszyscy zachwycają się, że Selenka gra w takim filmie i tak seksownych scenach. I teraz WTF? Selena w SB gra jedynie do połowy filmu, albowiem Alien i inni jej się nie spodobali, popłakała się i zwiała do domu. Najwięcej zachwycać się nad Vanessą Hudgens, która wykonała kawał dobrej roboty z słodkiej dziewczynki w mgnieniu oka zamieniając się w laskę bez skrupułów i zasad. Pokazała, że jest dobrą aktorką. Na uznanie zasługuje też Ashley Benson, która Britt
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-04-10 16:27:57
Selena nie powinna zagrać w tym filmie przez nią jest słaby tamte dziewczyny są dojrzałe a ona mała dziewczynka :// żal
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-04-07 21:10:22
Chcecie konceru Justin'a Bieber'a w Warszawie? Kliknijcie Lubię to! przy FanPagu na facebooku- @Chemy konceru Justin'a Bieber'a w Warszawie. Im więcej nas będzie tym lepiej. SWAG
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-04-05 20:48:47
Uważam że Selena naprawdę dobrze zagrała w tym filmie! Nie miejcie pretensji do niej, bo na tym polegała jej rola! Moim zdaniem na rolę Faith nikt by się lepiej nie nadawał niż Selena.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-04-05 16:57:42
Selena-Gomez-fanklub-PL NA FB POLAJKUJECIE
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-04-05 16:10:42
poradzila sobie? ona wyglada tu na jakas 15latke.a ten film jest u nas od 15 lat,wiec ostrych scen to tam nie ma
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-04-05 12:45:18
Ej a ten film ma lektora czy trzeba czytać?
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-04-05 12:34:28
BYŁAM NA TYM FILMIE I NIE BYŁO TAM JAKIŚ SUPER OSTRYCH SCEN Z SELENA JAK ZAWSZE ZAGRAŁA BEZNADZIEJNIE A PO ZA TYM CAŁY FILM RATOWAŁA TYLKO GRA James Franco
Reklama
Reklama