Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Soczi: Justyna Kowalczyk zdobyła ZŁOTY MEDAL i... rozpłakała się! Zobacz zdjęcia! - "Skomentuj!"

RSS 13/02/2014 12:04 Komentarze

Soczi 2014: Justyna Kowalczyk zdobyła złoty medal w biegu na 10000 metrów stylem klasycznym! Po biegu biegaczka popłakała się ze szczęścia! Zobaczcie wzruszające zdjęcia!

Soczi: Justyna Kowalczyk ma ZŁOTY MEDAL!

Mimo złamanej stopy, Justyna Kowalczyk zdobyła w Soczi o złoty medal w swojej koronnej konkurencji - biegu na 10000 metrów stylem klasycznym! Polska biegaczka wygrała między innymi ze swoją największą rywalką Marit Bjoergen, która zajęła 4. miejsce i miała ponad 30 sekund straty w stosunku do Kowalczyk!

Po wyczerpującej walce Justyna Kowalczyk padła na ziemię. Podniosła sie jednak po chwili i rozpłakała ze szczęścia! Zobaczcie zdjęcia!

Soczi 2014: Justin Wadsworth BOHATEREM Igrzysk Olimpijskich!? Pomógł Rosjaninowi!

Przed biegiem na 10000 Justyna Kowalczyk przyznała, że jest już zmęczona pytaniami o swoją złamaną stopę. - "Sprawa stopy była już wałkowana 1500 razy, więc może poproszę o jakieś pytania o bieg." - mówi w wywiadzie dla serwisu Gwiazdek24.pl.

Biegaczka z nadzieją czekała na start i bardzo liczyła na doping.

- "Jestem dobrej myśli. 10 kilometrów klasykiem to bieg który mnie najmniej zawodził w ostatnich latach. Mam nadzieję, że będę gotowa do walki. I że cała praca naszej drużyny skończy się tak jak trzeba. Trzymajcie za mnie kciuki!" - prosi kibiców Justyna Kowalczyk.

Soczi: Justyna Kowalczyk złamała kość stopy! Pomimo to walczy dalej! WOW!